Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

2010'a Mektup (Mektuplarım)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları 2010'a Mektup (Mektuplarım) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canımcım 2010... Milyonlarca insan(ki bunlardan biride benim,çünkü benim için muhteşem şeyler getireceğini biliyorum,)gelişini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Sende biliyorsun ki, nankördür insan,yeniyi bulunca feci bir heyecan yapar,eskiyi atıp,hemen yeniye koşar.Sanırım bununda etkisiyle hepimizin farklı bir heyecanı,değişik bir telaşı var.''2009 acısıyla,tatlısıyla getireceklerini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

2010'a Mektup (Mektuplarım)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2009, 09:04 AM   #1 (permalink)
Teğmen

echoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
76 Mesajinıza toplam 841 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
echoo will become famous soon enoughechoo will become famous soon enough
Standart 2010'a Mektup (Mektuplarım)

Canımcım 2010...

Milyonlarca insan(ki bunlardan biride benim,çünkü benim için muhteşem şeyler getireceğini biliyorum,)gelişini büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Sende biliyorsun ki, nankördür insan,yeniyi bulunca feci bir heyecan yapar,eskiyi atıp,hemen yeniye koşar.Sanırım bununda etkisiyle hepimizin farklı bir heyecanı,değişik bir telaşı var.''2009 acısıyla,tatlısıyla getireceklerini getirdi,işi bitti,artık emekli olma zamanı geldi'' diye düşünüyoruz..Teşekkür edip yollayacağız onu(yani en azından ben öyle yapacağım).Gözümüz yolda,adı ''2010'' olan bebeğin doğumunu görebilmek için sabırsızlanıyoruz;dilerim kolay bir doğum olur.Uğurlu,bereketli,kısmetli,dolu dolu,en önemlise ''doğru'' olur...

Herkes bir şeyler bekliyor senden,işin cidden çok zor.Hangimize yeteceksin,istediklerimize nasıl yetişeceksin,kaçımızı çok ama çokk mutlu edeceksin bilmiyorum ama,olayı biraz kişiselleştirmek istiyorum.Bu sene benim de kendi adıma istediklerim ve gerçekleştirmeni beklediklerim var senden.Uyanıklık yapıp,sipariş listemi bir kaç gün önceden veriyorum postaya.Bak sakın ''haberim yoktu,elime ulaşmadı,postada kaybolmuş'' filan demeye kalkma,yedeğini alıyorum,saklayacam,sonra fena bozuşuruz ona göre:)

Herşeyden önce SAĞLIK rica ediyorum senden 2010.Bana,aileme,arkadaşlarıma,benim hayatımda olan,benim için önemli olan,kısaca sevdiğim herkese,1.Ocak.2010 itibariyle 365 sepet SAĞLIK getir ve kapıların önüne bırak.Her sabah birini alalım içeri,kullanalım ve bu sene hiç hasta olmayalım.Doktorsuz,ilaçsız,en önemlisi kesinlikle ama kesinlikle iğnesiz bir sene geçirelim:)

Bol kepçe MUTLULUK ve HUZUR istiyorum 2010...Ama çok çok çok bol istiyorum,LÜTFEN bu talebimde sende çok cömert davran bana.Bak ilk önce ben istiyorum,''azdı,kalmadı,bitti'' anlamam,hemencecik ayır benimkileri bir köşeye:)Hayatımın tüm köşelerine''sürpriz gülücük yumurtaları'' sıkıştır;hergün bir yerden çıkıversinler ve ''gülümsemelerim'','sevinçlerim'',''mutluluklarım' ' hiç ama hiç bitmesin.Aile bireylerimin,arkadaşlarımın, sevdiğim herkesin yüzünde bitmeyen tebessümler kondur.Hiç bir sıkıntımız,hiçbir üzüntümüz 24 saatten fazla sürmesin.SKarşılaştığımız tüm sorunların sonları gözyaşı değil,kocaman kocaman gülümsemelerle dolu olsun.Karşımıza hep gülen,gülmeyi bilen,huzurlu ve mutlu insanlar çıksın.''Günaydın'' ve ''iyi geceler'' arasında geçen zaman dilimde,ruhumuzun ve yüreğimizin huzuru ''hayatımıza'' yansısın.Başımızı yastığa koyduğumuz zaman,kendimizi kolaylıkla ''mutsuzluk düşüncelerine'' değil,''mutlu uyku perileri''nin kollarına bırakalım.''Mutluluk'' ve ''huzur'' peşimizi hiç ama hiç bırakmasın.Şükürlerimiz çok bol olsun,isyanlarımız,eksikliğimiz,yanlızlığımız ve yokluklar hayatlarımızda hiç olmasın.

Ehuhe,ııı,şeyyy...En önemli konuya geldik 2010;LÜTFEN şimdi gözünü-kulağını aç ve beni çok ama çok çok çok iyi dinle,bu çok ama çok önemli bir istek,bak çok detaylı yazıyorum,siparişimde kesinlikle en ufak bir hata istemiyorum:)Başlangıç tarihi 2010 olan bir SEVGİ,ve bu sevgiyi yaşayacak,yaşatacak bir SEVGİLİ istiyorum senden.''Sevgi'' nedir bilsin.''Sevmek'' nedir bilsin.''Sevilmek'' nedir bilsin.Sevgisini göstermeyi,hissettirmeyi,yaşatmayı bilsin.''Saygı'' kavramı çok ama çok çok çok fazla olsun.Kendini saysın.sevsin,beni de kendi kadar saysın ve sevsin.Öncellikle ''insan gibi insan'',sonra ''adam gibi adam''olsun.Mutlu olsun;mutlu etmek istesin,mutlu etsin.Huzurlu olsun;huzur koksun,huzur versin.Gülmeyi,güldürmeyi bilsin.Egosuz,takıntısız,saplantısız biri olsun.Okumayı sevsin,konuşmayı bilsin,dinlemeyi,anlamayı,empati kurmayı bilsin.Ağzından çıkanı önce kendi kulağı duysun.LÜTFEN asla İncitmesin,Dürüst olsun,lafına,sözüne sahip çıksın.Kör olmasın,güzellik kavramının bir et parçası olmadığını öğrenmiş olsun.İltifatı onun olsun,lakin hakaret etmeden önce aynaya bakmayı bilsin.İnançlı olsun.İçindeki çocuk ölmemiş olsun.Şımartmayı,şımarmayı biliyor olsun.Gözü,ruhu,yüreği tok olsun,daldan dala konmasın.Ruhtada,bedende de tekeşli olsun. Yani BENİM ''aşkım'' olsun,''canım'' olsun,''hayatım'' olsun,''nefesim'' olsun.Yani kısaca ''İyi ki varsın'',''iyi ki hayatımdasın'',''iyi ki hayatındayım'' dedirten biri olsun.Evet biz kadınlar kısaca ''koca'' diyoruz bunun adına ama,mümkünse kesinlikle''kocatmayan koca'' modelinden olsun bana getireceğin:)Gelsin ve bir daha hiç gitmesin olur mu?Ölüm kapıyı çalana kadar otursun yüreğimde,oturayım yüreğinde.Ve o doğmasını çok istediğim kızımın babası da ''o'' olsun;ay soru sormayı bırak,evet evet kesinlikle promosyonlu olanından istiyorum,hadi koş,koşş,hemencecik ayır bir tane:)...

PARA istiyorum senden 2010...Sadece ama sadece o arsayı almak,o ''yaşamevi''ni kurmak,yaşlıları,çocukları orada barındırmak için acilen çok ama çok yüklü miktarda paraya ihtiyacım var.Birilerinin 2 dakikalık zevk sonrasında doğurup bıraktığı çocuklar sokaklarda yaşam savaşı vermek zorunda kalmamalı.Ölmemeli,öldürmemeli,çalmamalı;onlar okumalı,onların bir yarını olmalı...''Yaşlı'' diye,''sahipsiz'' diye,''kimsesiz'' diye insanlar bir yerlere atılıp ölmeyi beklemeli,anlatacak hikayeleri,yarınlara bırakacak sözleri var onların.Birileri onları sevmeli,birileri onlarla ilgilenmeli,onları dinlemeli...LÜTFEN bu ülkede artık kimse soğuktan,açlıktan,yalnızlıktan,sahipsizlikten ölmesin 2010,dayanamıyorum buna!!!Nasıl yaparsın,ne şekilde yollarsın bilmiyorum ama,bir yolunu bul ve bu sene içinde gönder o parayı bana,gönder ve ben hayatımda yapmayı en çok istediğim şeyi hemencecik gerçekleştirebileyim......

Hayır efendim,bitmedi!!!Ay sen ne sabırsız bir senesin canım,dur iki dakika,aaaa:)Daha Evoşum var,Cey var,Nil,Yeşim,Handoş var.Aylin var,Gönül,Deren(evett,medusam),Elif var,onları nasıl unuturum?(Garanti birilerini unuttum,ama sakın küsmeyin,aklıma geldikçe ekleyecem,ya da sizler ekleyin isimlerinizi tamam mı:)2010cumm,LÜTFEN arkadaşlarımı da unutma olur mu?Onlar da çok ama çok mutlu olsun.Bi bi bi sürü nişanımız,düğünümüz olsun.Hepsine çok güzel evler hazırlayalım,şehirden şehire koşup duralım,yorgunluktan ayaklarımız şişsin.Ama sonunda hepsi çok güzel gelinler olsun,en az anneleri kadar güzel bebekler doğursunlar,aldıkları her nefes dolu dolu ''mutluluk'' koksun.Hiç kimsenin ne yüreği,ne de cüzdanı hiç boş kalmasın,üşümesin.Aman tamam yaa,sizi de unutmadım!:)Hayatında biri olan,evli olan arkadaşlarım da bu sene çok mutlu olsunlar olur mu?Kimse sevdiğinden ayrı kalmasın,kimse kesinlikle mutsuz olmasın,kimse hiçbir şekilde acı çekmesin.Kimse maddi sorunlarla karşılaşmasın.Önce ALLAH,sonra da 2010,herkesin yüreğindeki herşeyi hemencecik önüne,elini uzatıp alabileceği kadar yakın bir yere bıraksın,kimse almak için yorulmasın...

I-ıhh,erkeklere birşey yok,birinizden dolayı hepinize çok kızgınım,siz avucunuzu yalayın dermişim şimdi:)...Ayol sizi unutur muyum hiç,sizsiz olur mu?Ahhh,ahhh..Varlığınız ayrı dertt,yokluğunuz ayrıı dert,ne yapacaz sizlerle bilmiyoruz:)2010,bak bu satırları tüm kadınlar adına yazıyorum sana,yani çoklu bir istek bu:)Bu sene ivedi tarafında tüm erkeklere bolca akıl,fikir,saygı getir.Yüreklerine bolca sevgi tohumları ek ve LÜTFEN,çok rica ediyorum o tohumların kurumasına müsade etme;tembelliklerinden sulamazlar şimdi onlar o tohumları!LÜTFEN çok anlayışlı ve nazik olsunlar,huysuz olmasınlar,asla bağırıp çağırmasınlar,kadınları hiç üzmesinler!Maymun iştahlı olmasınlar,kadınları oyuncak gibi görmesinler.Sevgilerine,sevdiklerine sahip çıksınlar.''Ömür türpüsü'' modundan da bir an önce çıksınlar!Ay ne yap ne et,bir yolunu bul işte,şu erkeklerin kafalarına birşey düşsün,çabucak çabucak nikahları kıyıp evlensinler,benim arkadaşlarımı üzmesinlerrrr:)(Ay konu erkekler olunca,ruhta ve yürekte olmayan sebeplerden dolayı,benim olumlamaların sağına solunaa böyle ''laf sokmalar'' sıkışıyor,anca bu kadar olumlu olabiliyorum ben,yapacak bir şey yok:))

Şaka bir yana da,başta ''o'' olmak üzere,tüm erkeklerde çok ama mutlu olsun.Hiçbiri sağlıklı ve bol paralı olsun.Huzurlu ve keyifli olsun.2010 onlara da istedikleri herşeyi getirip kapılarının önüne bıraksın.Hepsinin hayatında güzel yüzlü,tatlı sözlü,içindeki sevgileri ömür boyu sürebileceği ve umarsızca ''aşkımmm'' diye haykırabilecekleri birer ''ruh eşleri'' olsun,kısaca hakettiklerine kavuşsunlar...

2010...Benim listem bu kadarcık:)365 gün zamanın var,istediklerimi bana, arkadaşlarıma,tüm sevdiklerime yollamanı bekliyor olacağım.Hoş gel,sevgiyle gel,huzurla gel,hadi fazla bekletme,sakın ama sakın geç kalma,çabucak gel:)

Sevgiyle,çok ama çok mutlu kalın,mutlu seneler...

(echoo/26-Aralık-2009)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

echoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks