Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Aynalık konusunu ilk İçimizdeki Yolculuk sitesinde öğrenmiştim. Tavsiye ederim. Seminerlerine hiç katılmadım ama her bilgi oraya çıkıyor anladığım kadarıyla. Arınma, önce kendini değiştirme, bilinçaltını yeniden programlama gibi.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-12-2009, 10:35 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
21 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Gulba is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ho'oponopono Hakkında Açıklayıcı Bir Makale..

Aynalık konusunu ilk İçimizdeki Yolculuk sitesinde öğrenmiştim. Tavsiye ederim. Seminerlerine hiç katılmadım ama her bilgi oraya çıkıyor anladığım kadarıyla. Arınma, önce kendini değiştirme, bilinçaltını yeniden programlama gibi..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gulba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2009, 01:03 AM   #12 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

herkese merhabalar
yazılan herşeye gönülden yürekten katılmamak elde değil
hepinizi çalşmalarından dolayı kutlarım
çok güzel yazılar okuyunca kişi tamam ben bunu yaparım ve uygularım arınır temizlenirim
biraz çalışma biraz güzel saf temiz istek ve düşünceler
harmanlanınca ortaya hayallerimizde çizdiğimiz
yaşam ortaya çıkıyor
derken birde bakıyosunuzki hiçte bu kadar basit değil
ben iki senedir çalışıyorum
evet güzel yol aldım
amaaa
gözardı ettiğimiz ÇAKRALAR pat diye hayatımıza giriyor
düşüncelerimizi değiştirebiliriz kuantum uygulayabiliriz
şifa çalışabiliriz
ÇAKRALARIMIZI AÇMADAN ASLA
hedeflerimize tam ulaşamayız
ben herşeyden önce çakraların açılmasını öneririm
ben 4 çakramı açamadım
en kısa sürede ve çabuk yapan varsa fikirlerini öğrenmek isterim
birde bilinçaltı varki ona değinmedim o sayfalar alır 0 yaştan başlıyor
15 yaşa kadar temizlenmeniz gerekir
bizim gibi yaş kemale ermişlerin yolu eh tahmin edin
segiden başka şimdilik söze gerek yok
sevgi ile kalın

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 03:16 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

ya bu kitap benim biraz aklımı karıştırdı. Çekim yasasını bi kenara itiyor bi yandan;ama tamamen bırakmıyor yasayı. Bi yandan da ho'oponopono diyor. :S ikisini bi arada götüremezdim zaten neyse:)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2010, 03:58 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

ben bu paralel evrne kısmını pek anladım. AÇıkçası mantıklı gelmedi.Bence bu zamansızlık ve mekansızlıkla alakalı. Yani her şeyin varolma olasılığının bulunduğu bir alem. Ve kainat sürekli bilimeyen bir alemden gelen enerji ile sürekli yaratılıyor. Ve fotonlar sizin gözlemlediğiniz şekilde hareket ediyor. Dolayısıyla olmasını istenmeyen bir durum yok hayal ediliyor veya varolan başka bir şekil hayal ile değiştiriliyor. . Ama madem ki bu yöntem işe yarıyor bu yöntemi işe yara kılan ne ,öncelikle muhteşem bir yöntem. Ama ben hem çekim yasası hem hooponopono ,hem matriks enerjisi vs. dediğim gibi hepsi kuantum fiziğine çıkıyor. . fotonların ölçülemezliğine . Sadece enerjiyi olumlu gözlemleme .ve tekde bir olma. Bir ben varım bir de benden içeri olayı. Rahman ve rahim sıfatının kainatta var olması.Dolayısıyla belki de teşkkür temedem af dilemeden ,ve sevmeden gönderilemiyor bu enerji. Belki de nötrleşmeden gitmiyor ha ne dersiniz?
Sadece bir yorum benimki ...
Alt 09-02-2010, 11:12 PM   #15 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

ben acaba karışık insanların hayatlarınımı kendime çekiyom da ondan mı rüyalarım arap saç ı gibi oluyo. o halde bu durumu kabul ediyorum bunun için özür dilerim ben benii affet lütfen. bundan sonra bu karmaşıklık beyaz ışığa döüşecek ve gökyüzüne karışacak bunun için teşekür ediyorum ve beni seviyorum

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aciklayici, hakkinda, ho'oponopono, makale..

Seçenekler
Stil