Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yakamoz haklı burdayım2006 çaresizlik diye bişey yoktur. Çare herzaman sendedir....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2007, 09:44 AM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point
Standart OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU

Yakamoz haklı burdayım2006 çaresizlik diye bişey yoktur. Çare herzaman sendedir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-03-2007, 05:21 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU

tabi her düşünceye saygı duymak gerekirde ben ferrarisini satan bilge kitabını çok beğenmedim tamam içerik olrak pratik bilgileri anlatıyorda bizden uzak be abi onun yerine pratik bilgileri bizim kültürümüzle yoğuran Muhammet Bozdağ nın düşün ve başar adlı kitabını ve ruhsal zeka kitabını öneririm
Alt 22-01-2008, 07:30 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OBSESIF-KOMPULSIF KİŞİLİK BOZUKLUĞU

arkadaşlar bu dertten kurtulmak isteyenlere yardımcı olabilirim ben kurtuldum allaha şükür nasıl kurtulduğumu merak edenlere ve kurtulmak isteyenlere ve yaratıcıya inananlara her zaman yardım etmeye hazırım umarım sizde benim gibi
kurtulabilirsiniz ve kurtulacağınızı biliyorum
Alt 22-01-2008, 10:07 PM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

skorpy cim... çok şükür.. epeydir sessizdin ama çok güzel haberlerle döndün...

tebrik ederim..
Alt 23-01-2008, 02:53 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

sağol shamanic evet ben yeniden doğdum sana şiddetle
bir kitap tavsiye ediyorum muhakkak oku aslında kitap değil ben sen herkes kendini bulabilir bu kitapta okursan sevinirim
100 lerce kitap okudum ama ben bu kitapta kendimi buldum ben bunlardan kurtuldum
ve ölene dek bu durumdakilere yaratıcı için yardım edeceğim sevgiler bütün arkadaşlarıma ve bana desteğini esirgemeyenlere kitap aynalar koridorunda aşk mustafa ulusoy karakalem yayınları
Alt 23-01-2008, 03:08 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

teşekkür ederim skorpy cim..
mutlaka okuyacağım..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/kitaplar-b50.0/

yukarıda verdiğim linktede yeni konu olarak, önermeni rica ediyorum senden..
bu kadar güzel bir kitap olduğuna göre orayı takip ederek önerilerimize kulak veren arkadaşlarımıza da ulaşmış oluruz.. super

sevgiler..
Alt 07-02-2008, 02:20 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

bende takıntılı bir insanım aslında cisimlerin durşları yada çizgiler rahatsız ediyor beni ama özellikler ayaklara takıntılıyım bilmiyorum beni nekara kötü etkiliyor olumlu etkilerinin olduğu söylenemez bide çok karamasarımdır herşey güzel çok mutluyken bir anda yüzüm asılır yada yazdığım yazıların teması hep karanlıktır bilemiyorum ne kadar anlatabildim ama cevaplar için şimdiden saolun
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2008, 10:23 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Ben de takıntılı denebilecek derecede takıntıları olan biriyim, işyerimde, evimde herşey düzenli ve temiz olmalı, temizlik takıntısı var, kendimi yıpratıyorum, bir türlü rahat bir insan olamıyorum, biraz akışına bırakabilsem herşeyi, bunlar insana rahatsızlık veriyor, sanırım mükemmelliyetçilikten kaynaklanıyor bu durum
Alt 07-02-2008, 10:35 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sufi_kull Nickli Üyeden Alıntı
bende takıntılı bir insanım aslında cisimlerin durşları yada çizgiler rahatsız ediyor beni ama özellikler ayaklara takıntılıyım bilmiyorum beni nekara kötü etkiliyor olumlu etkilerinin olduğu söylenemez bide çok karamasarımdır herşey güzel çok mutluyken bir anda yüzüm asılır yada yazdığım yazıların teması hep karanlıktır bilemiyorum ne kadar anlatabildim ama cevaplar için şimdiden saolun
simetri hastalığı mı ne deniyordu buna.herşeyin düzgün durması.bende de önceden vardı.kanepedeki minder yan dursa uyuz ederdi beni,duvardaki resim.sonra dedim ki düzeltsen ödül mü verecekler arkadaş boşver diye diye simetri geçti.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2008, 01:27 PM   #20 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
cancazim is an unknown quantity at this point

bnde tek ben böleym sanırdım kurtulmak istiyorum şu tekrar eden saçma sapan beni gereksiz yere üzen düşüncelerden elbetteki obsesiften bahsediyorum ben öle ev düzenli olsun felan gibi düşünmüyorum mesela bana bişey mid eiler onun on kere düşünürüm onlada kalmıyorum böle bi durumda ne yapmalaıyım die sürekli birilerine karşı kndimi hazırlıyorum halbuki hayatı akışına bırakmak lazım. bu huymdan kurtulcam gerçekten istiyorum aaaaa ne bu cnm yok şu şöle dedi yok bu durumda böle yapm bu böleyse bu nie böle yok ben çok mu yanlş yapıyoyom benmki brde sürekli kndi davranşlarımı takıyorum acaba böle dedm die böle yaptım sıkıldım artıkk derse zor konsNTRE OLUYORUM.ama söz verdmmm yaa kndime. kndime güven eksikliğimi ne varki ondan insnların lafşlarını bu kadar dikkate alıyom bi ara kndi kndime kuruntular üretiodum içimde sebebini blmediğim bi sıkıntı. kndimi bi ara çok ezilmiş önmsiz insan gibi hissediodum aşağılık duygusu herlde saçma ama istemeden oluyodu ama şmdi karar aldm hep alırım kndime gvenip kndimi önmli hissetcemm ki zaten öleim herkes kadar . derste sürekli bu kndine güven konusuyla ilgili düşünüommm ama öle saçma gereksiz ki ama bnm içime sıkıntı yapmaya değiyor inşş kurtulcammmm dualarınızı bekliyorum
cancazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks