Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Saplantım var yardım edin

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Saplantım var yardım edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Daha önce de buraya bir konu acmıstım o sorunumu astım ama bi baska sorunum daha varmıs :( Arkadaslar ben bir yurtta kalıyorum.Yurttaki 2. senemde (tek kisi kalıyorum) yan odama oyle cocuklar geldiki sabah 6 da uyuyolar sabaha kadar kufur kıyamet ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Saplantım var yardım edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2012, 09:46 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 17
7 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unice is an unknown quantity at this point
Standart Saplantım var yardım edin

Daha önce de buraya bir konu acmıstım o sorunumu astım ama bi baska sorunum daha varmıs :(
Arkadaslar ben bir yurtta kalıyorum.Yurttaki 2. senemde (tek kisi kalıyorum) yan odama oyle cocuklar geldiki sabah 6 da uyuyolar sabaha kadar kufur kıyamet kopuyodu odada uyarıdan da anlamıyorlardı geceleri mp3 ile uyuyordum ancak.Fakat kırlıma noktası su oldu yani sorunun bası bence cocuklar odada olmadıkları zaman bile ben odamda kilitlenmis bir halde cocuklar ne zaman gelicek ne zaman gürültü olucak diye beklemeye baslamısım farkında olmadan.Yani yurt bom boş olsa bile tedirgin oluyordum ve odamda duramıyor kendimi dışarı atıyordum bu içimdeki tedirginligi hiç bir zaman atamadım.Yine ve 3. senemdeyim yine tek kalıyorum fakat yine yan odadan ne zaman ses gelecek diye duvarları dinlerken bulyorum kendimi mesela okula gidiyorum arkadasların yanına onlarla konusurken bile aklımda yurt oluyor aksam gitcem odama acaba ses gelicek mi diye acayip bir saplantı olustu atamıyorum 2 yıla yakın bu tedirginlik var eve gittigimde ise geceleri rüyalarıma girio o derece bana bir yardımcı olun kurtarın beni bu takıntıdan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

unice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 11:17 PM   #2 (permalink)

Standart Cevap: Saplantım var yardım edin

hic boyle bir durum yasayan olmamıs mı ya sessizlik içinde gürültüyü beklemek ve sonunda bunun kolesi olmak bu cok acı verici olsem birsey hissetmem gibi geliyor nolursunuz yardım edin caresizim
Alt 30-09-2012, 11:16 AM   #3 (permalink)
Teğmen

çekim yasası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 168
47 Mesajinıza toplam 110 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çekim yasası is an unknown quantity at this point

Buna benzer, hatta daha ağır takıntıları çoğu insan yaşıyor, yalnız değilsin, mutlu ol, bir çıkış yolu mutlaka bulacaksındır:)
çekim yasası isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 11:29 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough

Yanlış düşünce yanlış sonuç doğurur...
Sen bu sene yan odaya henüz kimse gelmemişken kendini şartlamaya başlamışsın.. tabi önceden kalan bir düşünce... düşüncelerini değiştirirsen hayatın da değişir.. Şunu düşün her gün odam da rahat ve zevkli vakit geçiriyorum..
Yan odama gelen arkadaşlarla huzurlu ve güvendeyim...şimdi çok mutluyum ve minnettarım... bu sözleri hergün yatmadan önce derin bir nefes aldıktan sonra söyle buna inanarak güvenle bekle sonunda huz
uru yakala..

sevgi ve huzurla..:)
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 03:00 PM   #5 (permalink)

olumsuz dusunmemek elimde degil ki aynı ortama giriyorsun daha önce orda cok kotu gunler yasamıssın simdide yasıyacagım gibi hissettiriyor bana
Alt 30-09-2012, 04:28 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough

Biliyorum zor ama değişim kolay değildir.. Olumsuz düşüncelerden kurtulmanın yolu düzgün nefestir İyi bir nefes kontrolü duygu ve düşüncelerini özgürleştirir.. şu sayafa bi gözat..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...kindaligi.html

düşüncelerini değiştirmezsen maalesef aynı olaylar başına gelir...Nasıl değiştiririm diyorsan zaten anlattım..Olumlama ve pozitif düşüncenin çözemeyeceği şey yoktur....

Sevgi ve huzurla....
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 07:38 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

alternatif yol eft olabilir. Eft ile saplantından kurtulabilirsin. Ama Anthony Robbins'in bu konuda NAC (NLP'de diyebiliriz buna) yani NÖRO-ASOSİYATİF ŞARTLANMA BİLİMİ (Hayatınızdaki Herşeyi Değiştirmenin Yolu) İçindeki Devi Uyandır kitabında 6 adımdan oluşuyor NAC bunu uygulama fırsatım olmadı ama Anthony Robins bu yöntemle hayatını değiştirdi. Daha iyi bir hayatla. Yani yıllardır devam ettirdiğin saplantılarından en fazla bir kaç gün gibi süreyle kurtulabilirsin. En az 30 dakikada saplantından kurtulursun o kadar diyim sana İçindeki Devi Uyandır kitabını netten indirebilirsin.

istersen sorunun için bir çok çözüm yolu bulabilirsin. Önemli olan ne biliyo musun ? İşde o çözümleri uygulamak için eyleme geçmek. İçindeki değişime direnen tarafını hiçe sayarak değişmek özgürleşme
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 09:49 PM   #8 (permalink)
Teğmen

BRUCE06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BRUCE06 is an unknown quantity at this point

Yan odadaki arkadaşlar ile arkadaşlık kurmayı ve ya odana yeni bir oda arkadaşı çağırmayı, gelmesini düşündün mü hiç? sonuçta ne olursa olsun o insanlar iletişime geçip yakın arkadaşlık kurduğun zaman, veya bir oda arkadaşın olduğu zaman bu sorununda kurtulabilirsin. çünkü insan sosyal bir bireydir aklına takılan şeyleri anlatmazsa içinde senin gibi saplantılara kapılabilir. bence bunları bir dene çünkü insanlarla iletişime geçtiğin içini döktüğün zaman insan çok rahatlıyor..
BRUCE06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 10:12 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road

Alıntı:
unice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha önce de buraya bir konu acmıstım o sorunumu astım ama bi baska sorunum daha varmıs :(
Arkadaslar ben bir yurtta kalıyorum.Yurttaki 2. senemde (tek kisi kalıyorum) yan odama oyle cocuklar geldiki sabah 6 da uyuyolar sabaha kadar kufur kıyamet kopuyodu odada uyarıdan da anlamıyorlardı geceleri mp3 ile uyuyordum ancak.Fakat kırlıma noktası su oldu yani sorunun bası bence cocuklar odada olmadıkları zaman bile ben odamda kilitlenmis bir halde cocuklar ne zaman gelicek ne zaman gürültü olucak diye beklemeye baslamısım farkında olmadan.Yani yurt bom boş olsa bile tedirgin oluyordum ve odamda duramıyor kendimi dışarı atıyordum bu içimdeki tedirginligi hiç bir zaman atamadım.Yine ve 3. senemdeyim yine tek kalıyorum fakat yine yan odadan ne zaman ses gelecek diye duvarları dinlerken bulyorum kendimi mesela okula gidiyorum arkadasların yanına onlarla konusurken bile aklımda yurt oluyor aksam gitcem odama acaba ses gelicek mi diye acayip bir saplantı olustu atamıyorum 2 yıla yakın bu tedirginlik var eve gittigimde ise geceleri rüyalarıma girio o derece bana bir yardımcı olun kurtarın beni bu takıntıdan
Senin bu durumunu ben de yaşadım.Odam iki kişilikti fakat odada tek kişi kalıyor gibiydim.oda arkadaşım soğuk bir insandı.Oda arkadaşımın odaya gelmesini hiç istemezdim.Onun o yüzünü görmek istemezdim.nefret ettiğimden sevmediğimden değil.Bilmiyorum acayip bir negatif elektrik alıyordum ondan:bunun nedenini de bilmiyorum ki öyle insanlara önyargıyla yaklaşan bir insan da değilim.O odaya yine gelecek.Ne zaman gelecek diye düşünüyordum ve bu düşünce sonradan içinden çıkılmaz bir hal aldı ve ben neredeyse bir yılımı böyle yaşadım.Sonra odamı değiştirdim çok şükür. Allah'ıma binlerce kez şükrediyorum.Senin yapacağın şey bence tek kalmamak.Tek kala kala kendini orayı burayı dinler hale geliyorsun.Çözümü insanlarla olmak.Yurtta en fazla kaç kişilik oda varsa oraya geç,geçebiliyorsan ciddi söylüyorum.İnsan tek olunca öyle oluyor.inan daha çok huzurun olur.
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2012, 12:41 AM   #10 (permalink)

tesekkur ederim yorumlarınız icin ama benim durumum oyle bir hal aldı ki insanlarla konusamaz oldum yani birisi bana naber dese kufretmis gibi bakıyorum yuzune ne diyosun sen gibilerinden heralde cok dusunuyorum

Bookmarks