Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Her şey elimde mi? Sanmıyorum...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Her şey elimde mi? Sanmıyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba. Orta öğretim son sınıf öğrencisiyim. (8.sınıf) Nedendir bilmiyorum ama yaşıtlarım gibi umursamaz, neşeli, komik olamıyorum. Yani daha doğrusu ruh halim andan ana değişiyor. Az önce gülüyordum şimdi derinlerdeyim, belki biraz sonra ağlayacağım ya da güleceğim. Kendimi bildim bileli böyleyim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Her şey elimde mi? Sanmıyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-04-2011, 08:26 PM   #1 (permalink)

Miku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Miku is an unknown quantity at this point
Standart Her şey elimde mi? Sanmıyorum...

Merhaba.

Orta öğretim son sınıf öğrencisiyim. (8.sınıf)
Nedendir bilmiyorum ama yaşıtlarım gibi umursamaz, neşeli, komik olamıyorum.

Yani daha doğrusu ruh halim andan ana değişiyor. Az önce gülüyordum şimdi derinlerdeyim, belki biraz sonra ağlayacağım ya da güleceğim. Kendimi bildim bileli böyleyim işte.

Çevrem geniş -artık- ama içimdekileri tamamen dökebileceğim kimsem yok.
Ailem kopuk, boşluk gibi. En mutlu anımızda bile ya birazdan kötü bir şeyler olursa, yine kavga başlarsa diye tedirginlik duyuyorum. Annemle babam mutsuzlar. belli etmemeye çalışıyorlar ama onların tahmin etmediklerinden daha fazla şey biliyorum. (fazla meraklı olduğum ve günlükleri gizlice okuduğum için)

Annem ve babamın kavgasına hiç ağlamadım. Ablam ağladı ama ben asla ağlamadım. Çünkü duygularımı saklayabiliyorum, en duygusal anlarımda bile.
Sadece kıskandım. Başka aileleri kıskandım. Hala kıskanıyorum. Ama elimde olan bir şey değil ki. Ne olursa olsun onlardan hiç nefret etmedim. Etmiyorum.

Sadece tüm bu hayat kaldırabileceğimden daha ağır geliyor bana. Sınavla hayatımı seçmeye çalışıyorum mesela. Sbs ile. Oysa ne kadar saçma..

Hayatın bana verdiği şeylerin kıymetini bilemiyorum bazen. Onları kaybedince hatırlıyorum. Oysa ne kadar da kötü bir davranış.
Annemi üzüyorum, bazen ablamı da. Ama kendimi tutamıyorum, sırf üzülsünler diye onları gerçekten üzücek şeyler söylüyorum! Pişman oluyorum ama egom ağır basıyor. Özür bile dileyemiyorum...

Çok sevdiğim bir oyuncu var mesela. Onunla ilgili bir dosya bile yaptım. Gazeteden, dergilerden hakkındaki her haberi takip ediyorum. Saçmalık biliyorum ama kendime söz verdim bunun için. "Büyüyünce onu göreceğim!"
Sağlık bir davranış mı sizce? O beni görmek için can atmıyor, belki o oyuncuyu görünce ileride, ertesi gün o beni unutacak. Nerden hatırlasın ki?..

İnsanlara karşı kırıcı olmak istemiyorum ama elimde değil..Ve bunu asla çözemiyorum..

Sevgilerle.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Miku isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 08:57 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Her şey elimde mi? Sanmıyorum...

Alıntı:
Miku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba.

Orta öğretim son sınıf öğrencisiyim. (8.sınıf)
Nedendir bilmiyorum ama yaşıtlarım gibi umursamaz, neşeli, komik olamıyorum.

Yani daha doğrusu ruh halim andan ana değişiyor. Az önce gülüyordum şimdi derinlerdeyim, belki biraz sonra ağlayacağım ya da güleceğim. Kendimi bildim bileli böyleyim işte.

Çevrem geniş -artık- ama içimdekileri tamamen dökebileceğim kimsem yok.
Ailem kopuk, boşluk gibi. En mutlu anımızda bile ya birazdan kötü bir şeyler olursa, yine kavga başlarsa diye tedirginlik duyuyorum. Annemle babam mutsuzlar. belli etmemeye çalışıyorlar ama onların tahmin etmediklerinden daha fazla şey biliyorum. (fazla meraklı olduğum ve günlükleri gizlice okuduğum için)

Annem ve babamın kavgasına hiç ağlamadım. Ablam ağladı ama ben asla ağlamadım. Çünkü duygularımı saklayabiliyorum, en duygusal anlarımda bile.
Sadece kıskandım. Başka aileleri kıskandım. Hala kıskanıyorum. Ama elimde olan bir şey değil ki. Ne olursa olsun onlardan hiç nefret etmedim. Etmiyorum.

Sadece tüm bu hayat kaldırabileceğimden daha ağır geliyor bana. Sınavla hayatımı seçmeye çalışıyorum mesela. Sbs ile. Oysa ne kadar saçma..

Hayatın bana verdiği şeylerin kıymetini bilemiyorum bazen. Onları kaybedince hatırlıyorum. Oysa ne kadar da kötü bir davranış.
Annemi üzüyorum, bazen ablamı da. Ama kendimi tutamıyorum, sırf üzülsünler diye onları gerçekten üzücek şeyler söylüyorum! Pişman oluyorum ama egom ağır basıyor. Özür bile dileyemiyorum...

Çok sevdiğim bir oyuncu var mesela. Onunla ilgili bir dosya bile yaptım. Gazeteden, dergilerden hakkındaki her haberi takip ediyorum. Saçmalık biliyorum ama kendime söz verdim bunun için. "Büyüyünce onu göreceğim!"
Sağlık bir davranış mı sizce? O beni görmek için can atmıyor, belki o oyuncuyu görünce ileride, ertesi gün o beni unutacak. Nerden hatırlasın ki?..

İnsanlara karşı kırıcı olmak istemiyorum ama elimde değil..Ve bunu asla çözemiyorum..

Sevgilerle.
süpersin yaşıtlarınaa ve yaşına göre çok büyük bir olgunluğa sahipsin kutlarım seni farkındalığında açık asıl keşke her genç senin gibi olsa...Öncelikle duygularını saklamamayı öğren ağlayacaksan ağla bu asla zayıflık değildir eğer bi şekilde akıtmazsan boşaltmazsan o duyguyu işte ozaman zarar görürsün..Ailevi sorunlarada gelince ben bu konunun en ağırını yaşadım ama kişisel gelişimi iyce kavrarsan hem kendini hem çevreni değiştirebilirsin bunu unutma doğru yerdesin ve çok gençsin şimiden kendini geliştiirsen ilerde harika bi hayatın olur ayrıca insanları kırdığını anlaman bile bi adım zamanla bundanda kurtulacaksın ben duygularımı belli etmem demişsin ya işte bastırdıkça o duygularını karşı taraftan çıkarıyosun...Ben inan senin yaşın kadar ağır deneyimler tattım bu hayatta en çokda aileden ama yılmadım ayaktayım ve herşeye raağmen çok mutluyum sende öyle ol.Buarada benimde öyle ünlü bir oyuncu ile ilgili defterlerim avrdı halada saklarım hatta ona hediyeler bile gönderdim yani tek değilsin ayrıca bende tanışmak istedim ve şuan görüşebildiğim birisi...gerçekten onunla arkadaşıma artıkyani demek istediğim doğru istemeyi bilirsen evren sana her istediğini verir bunu unutmaa sevgiler
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 09:04 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

yaşın daha çok küçük senin ve insanların ruh hali değişken zaten bunu kafana takmana gerek yok ayrıca burda anlatmak istediklerini anlatabilirsin emin ol herkes sana yapıcı davrancak ve yol gösterecektir.hayata karşı hiç bir zaman umudunu kaybetme ve şunun farkına var ki sen hayatını kendin inşa edebilirsin istediğin hayata sahip olmak senin elinde sadece gereğinden fazla herşeye kafanı takma olurmu.
Alt 14-04-2011, 10:28 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Merhaba,
Sizin yaşadığınız sorunlar evrensel, zira çekirdek aile kurmak ve onu yönetmek, farkındalık ve ciddi çaba gerektiriyor. Daha yaşınız çok genç, zamanla çok daha değişeceksiniz, farklı bakış açısı kazanacaksınız. Ailenize
değer verin ama onlarında birer insan olduğunu hatırlayın... Onları yüceltmeyin, onlarda beklentileri olan, ayrı kişilik yapısında insanlar... Duygularımı belli etmeyeyim, güçlü görüneyim derken an'ı kaçırmayın, çocuk olmaya biz yetişkinlerin de çok ihtiyacı var, siz zaten ona sahipsiniz...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2011, 04:54 PM   #5 (permalink)

Miku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Miku is an unknown quantity at this point

Mesajlarınız beni az da olsa rahatlaşmış-tı.
Ama bugün yine kavga oldu. Önce babam-annem. Sonra da ablamla annem kavga etti. Hem de çok feci. Ablam evden çıktı gitti. Babam zaten kaç gündür eve gelmiyordu. Hala gelmiyor. Evde yalnızca annem ben kaldım. Çok üzgün. Aradan 2-3 saat geçti. Siniri geçti. Ama çaresizliği beni çok üzüyor. Yarın sınavım var ama ben annemi düşünmeden edemiyorum. Sizce bu durumda ne yapmalıyım? Onu yalnız bıraksam da biraz rahatlasa mı?
Genelde annem bile olsa insanlara karşı çok sıcak olamam ben. Yani gidip anneme sarılamam. Arkadaşlarıma bile sarılamıyorum. Sevgi cümleleri de kuramam, insanlara karşı mesafeliyim yani..
Ne yapmam gerek bilmiyorum, bana yardım edin lüffen...
Miku isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2011, 07:28 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Edward_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 21
44 Mesajinıza toplam 131 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Edward_87 will become famous soon enoughEdward_87 will become famous soon enough

Merhaba Miku,
Mesajlarınla gerçekten beni çok şaşırttın.Yaşına göre yazdıkların çok olgun biri olduğunu gösteriyor.:))
Bu durumlar bende de vardı.Ben de pek sıcaklık gösteremezdim ve mesafeliydim insanlara karşı, dışarıdan soğuk biriymiş gibi görünürdüm.Çünkü birazda içime kapanıktım:).Şimdi bu durumlarımı yavaş yavaş yendim çok şükür.
Ailen için bu duruma çok üzüldüm gerçekten.Bence ailene karşı sevgini saklama.Sevgini içtenlikle göster zaten hayat ister istemez ileriki zamanlarda ailemizden ayırıyor.Eminim ki annenin desteğe ihtiyacı vardır.Yanına gidip konuş ve onu teselli etmeye çalış.Eminim anlayacaktır değerini ve herşey yoluna girecektir.:)

Sevgilerle,
Edward_87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2011, 08:33 PM   #7 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bencede kendine karşı sevgini saklama..olanlardan kendini soruml tutma ve tek çözüm sendeymiş gibi davranma..her sorunu sen çözmek zorunda değilsin..onlar yetişkin insanlar..bir orta yol bulacaklardır. ama sen kendini suçlu ve sorumlu hissedersen bir sorunda sen teşkil edersin ki bu istemeyiz..mutsuzluk ve gerginlik nasıl bulaşıcıysa neşe ve pozitif bakışta bulaşıcıdır..sen kendini tanımakla ve kendi isteklerini belirlemekle geçir bu dönemi ..yeteneklerinin farkına var ..ve onları geliştir..sen evde bir ışık ol..bakalım onlar sende yanan ışığın farkına varıp çevrene toplanınca beklediğin hazzı yakayacak mısın..
Sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2011, 01:37 AM   #8 (permalink)
Teğmen

firidin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 498
47 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firidin is an unknown quantity at this point

sevgili miku,bence sen çok akıllı ve olgun bir gençsin yazdıklarından anlıyorum bunu,olanlardan kendini sorumlu tutma.sen sevgini gösteremesen de içindeki ışık onlara yansıyordur merak etme(bize bile yansıdı),ben dilini kullanarak tatlı bir sohbet yapabilirsin annenle...bluegırlx çok güzel yazmış"sen evde ışık ol" ....sevgiler...
firidin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2011, 10:24 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
19 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
a1h1m1 is an unknown quantity at this point

Miku Olay Şu Sen İçine Kapanıksın Duygularını Dışına Vuramıyorsun . VUR ! . Kendine Bir Omuz Bul ... Ağlayacak Bir Omuz ... Dertlerini Arındıracak Bir Omuz ...

Ha Bide Şu Var Dengeli Yaşam ... Sitede Öyle Şeyler Var Onlarla Takıl Hayatını Dengele Yaşamını Dengele ...

Bide Şey Var ... İyimser Ol ... Benim Gibi :D ...

Bideee ... ... ... Neydiii ... Hah ... Yoga ... Veya Şu Çakra Olayları Onların Üzerinde Dur ...

Yukarıdakilerin Hiçbiriyle İlgilenmiyorsan ... Git Tinerci Bişi Ol ... ŞAKA Sakın :D :D Ölürsün :D

Nese İşte ...

Kendi Kusurlarını Bul Sonra Onları Düzelt ... Tabi Bunlar 1 Haftada Olmaz Gerekirse 1 Yıl Falan ...

Ben Mesela Şu Çakra Olayına Takmış Bir İnsanım Bayadırda Uğraşırım Bak Ama Hiç Çakram Açıldımı ... HAYIR Bak Takmıyorum Çünkü Zafere Ulaşacağımı Biliyorum

Dediklerimden Bende Hiçbişi Anlamadım Nese Sen Anlarsın

Haa Bide Kendini Mutlu Hissetmen İçin Bağzı Aktiviteler Yap ... Ne Bilim Müzik Dinle Spor Yap Arkadaşlarınla Spor yap ... Öle İşte ...
a1h1m1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2011, 11:40 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

miku çok genç bir arkadaşımızsın..yaşanan aile içi sıkıntıların seni de etkilememesi imkansız..ama herşeyin düzeleceği inancını sakın kaybetme..gece nekadar uzun olursa olsun,güneşin doğması kaçınılmazdır...sizin içinde güneşin doğması yakındır..kendini sakın suçlama..önce kendini sevmeyi başar.kendini seversen çevrene de daha güzel bakabilirsin..hiçbir kavganın olumsuzluğun nedeni sen değilsin..ama olumlamalarınla çözümlerin nedeni olabilirsin..senin için güzel dileklerimi gönderiyorum ..inan düzelevek herşey yoluna girecek..birazcık zaman..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks