Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

birden fazla seçenekle yaşamasını öğrendim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri birden fazla seçenekle yaşamasını öğrendim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tek bir yol olmalıydı, mutluluğa huzura güvene giden..(araçla yolu karıştırmışım) benim düşüncem oydu, doğrularımı kokteyl yapmasını bilmiyordum.. ve bunu yeni öğrendim, mutluluğa giden yolda sağdan soldan tüm doğruları birleştirip daha başarılı olacağımı keşfettim, akışına bırakmayıda öğrendim, eğer durup düşünürsen bunun ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

birden fazla seçenekle yaşamasını öğrendim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2011, 01:17 AM   #1 (permalink)

guleysa22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
19 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
guleysa22 is an unknown quantity at this point
Wink birden fazla seçenekle yaşamasını öğrendim

tek bir yol olmalıydı, mutluluğa huzura güvene giden..(araçla yolu karıştırmışım) benim düşüncem oydu, doğrularımı kokteyl yapmasını bilmiyordum.. ve bunu yeni öğrendim, mutluluğa giden yolda sağdan soldan tüm doğruları birleştirip daha başarılı olacağımı keşfettim,
akışına bırakmayıda öğrendim, eğer durup düşünürsen bunun zaman kaybı ve kafa karışıklığı olduğunu öğrendim ve durup düşünmenin sadece bir insana direkt olarak o kişiye ait olan durumlarda ve önemli bir karar alırken faydalı olduğunu anladım. yani sadece bu durumlarda durup düşünmek gerektiğini farkettim.

birşeyler hakkında bahsedeceksem, bir konuya ortak olacaksam bunu akışına bırakmak gerektiğini anladım.

mesela kendi duygularımı anlatmakta zorlanırdım, şuan burda duygularımı yazıyorum ve hiç zorlanmıyorum elh. bunları yazmaya karar verirken önce ne yazacağımı düşünürdüm, öyle yazardım olmazdı böyle yazardım olmazdı en sonunda silerdim hiçbirşey yazamazdım, karmakarışık olurdu herşey, yazarken konuşurken önemli kararlarda hep böyleydi

şimdi ise akışına bırakıyorum .. ggayet iyiiym her yazdığımda kesin hükümdeyim kararsızlık yok

telkinleri uzun süre önce telefonuma yüklemiştim çok faydasını gördüm önerilen biçimde sırayla dinledim, uzun süre sabah akşam uyurken kısık sesle.. çalışırken dolmuşta giderken yolculukta.. bulduğum yerde..

sonra bıraktım, aslında bırakmamın sebebi yeterli olgunluğa eriştiğimi düşündüğümden değil, özellikle müziklerden sıkılmıştım artık :)

uzun bir ara verdim şuanda bazı asosyal durumlarım ortaya çıktı ve bu konuyla ilgili telkinleri yükledim,
bu ara verdiğim süre içerisinde manevi olarakta kendimi geliştirdim, okudum araştırdım yaratılıştan öze inmeye çalıştım birçok şey keşfettim,
Allah sevgisiyle ve islamla bu telkinlerin bağdaşmayacaığını düşünüyordum bir ara aklım bunada karışmıştı, sanki birinden birini seçmeliymişim gibi olmuştu,
telkinleri dinlememin yasak bir boyutu var gibi gelmişti. şimdi ise birçok araçla tek bir yoldan gidebilmeyi kavradım artık :)

Rabim herkese kendine güven, depresyonsuz bir hayat versin inşallah.

telkinlerin efsuni bir havası var, özellikle doğru bir müzik seçerseniz ve içeriğinide okuyup onaylarsanız daha çok motive edici oluyor.

benim özellikle korktuğum bir telkin vardı, egogüven güçlendirici new age versiyonu, bunda kendine aşırı güven duygusu oluşturup başka inançlarını köreltir korkusu, ben önce Rabbime güvenmek isterim kendime değil diye düşünürüm , inkara götürür belki dyordum, evet bu derecede etkiliydi çünkü diğer telkinler, sıkıntı vermişti bu konuda, tabi hala tam araştırmasını yapamadım böyle bir etki gösteririmi bilmiyorum ama telkinlerin içeriğinede tam bir güven duymamıştım önceleri, çünkü içeriğinde bizim okuduğumuzla aynı şeyler olacağı ne malumdu, ya başka istemediğim durumlar için telkin veriyorsa, ne malum diye düşünüyordum ama ney versiyonlu telkinleri dinlerken ney sesinin durduğu yerlerde arkadaki telkin sesinin yayımlanan telkin içeriğiyle aynı olduğunu anlayınca rahatladım

şiddetle tavsiye ederim, çok büyük yardımı olacak ama özellikle sevdiğiniz müzik tarzında olmasına ve duruma uymasına dikkat edin derim,

mesela uyku düzensizliği için ben new age ya da klasik müzik istemem, doğa versiyonu olmalı,
sigara bırakma için şen şakrak kıpır kıpır birşeyler olmalı,
kendine güven için new age ve sanat müziği ve yine kıpırık kıpırık bişeyler olabilir :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

guleysa22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2011, 01:55 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
31 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
halux is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: birden fazla seçenekle yaşamasını öğrendim

Evet bence de biraz daha canlı müzik türleri iyi olabilir. :)
halux isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks