Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

3 yaşındayken yaşadıklarını hatırlayanlar

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri 3 yaşındayken yaşadıklarını hatırlayanlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar Benim içimde çok enteresan bir duygu var. çocukluğumun ilk yıllarında yaşadıklarım her zaman içimde bir ukte bırakmıştır. Hatırlıyorumda dedem ve ninem reşadiyede yaşıyorlardı. reşadiye ağaçlarla çevrili, van gölünün kıyısında yollarından bir su kanalı geçen şirin küçük bir kasabaydı. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

3 yaşındayken yaşadıklarını hatırlayanlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-07-2010, 07:41 PM   #1 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point
Standart 3 yaşındayken yaşadıklarını hatırlayanlar

Merhaba arkadaşlar

Benim içimde çok enteresan bir duygu var.

çocukluğumun ilk yıllarında yaşadıklarım her zaman içimde bir ukte bırakmıştır.

Hatırlıyorumda dedem ve ninem reşadiyede yaşıyorlardı.

reşadiye ağaçlarla çevrili, van gölünün kıyısında yollarından bir su kanalı geçen şirin küçük bir kasabaydı.

o zamanlar hayat ne kadarda güzeldi...

hayat canlı, rengarenk ve cıvıl cıvıldı. O zamanlar gördüğüm ağaçlar ne kadar canlı ve güzeldi...

Hayat ne kadar endişesiz ve güzeldi.

Müthişti be dostlar müthişti....

benzer duyguları olanlar paylaşırlarsa sevinirim...

sevgilerimle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2010, 07:46 PM   #2 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 3 yaşındayken yaşadıklarını hatırlayanlar

sen şanslı olanlardansın..güzel bir çocukluk hatırlıyorsun ..insanların bilinç altında zarar verecek en derin çizgiler o bahsettiğin yaşta oluşuyorsa ve sen güzel şeyler hatırlıyorsan ne mutlu sana..o güzel günlerin sendeki şimdiki yansılamsı eminimki güzeldir.benimde hatırladığım bazı şeyler var .ama ne güzel ne kötü neden hatırlıyorum neden iz bırakmış bimediğim sahneler var kafamda. inşallah onları hatırlamamda benim hayrımadır..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2010, 07:48 PM   #3 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point

inşallah...
Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 04:13 AM   #4 (permalink)
Teğmen

drytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 56
11 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
drytan is an unknown quantity at this point

ben çok küçüklüğümü hatırlıyourm kucakta gezdiğimm dönemleri. çok tombul bir bebektim. görenin dikkatini çekiyodum. birgün pazara gitmiştik. adam beni annemin elinden bir kaptı sonra tüm pazarı pazarcıların elinde dolaştım.. Domateess patatess gell gibi sesler hala kulağımdadır =) çok küçük ama ..

anneannemde hatırlıyo küçüklüğünü ilginç bişey kucakta gezdiği dönemleri anlatıyo bize çok yaşlı sayılmaz ama yinede iyi bir hafıza doğrusu millet kahvaltıda ne yediğini hatırlamaz anneannem 2 yaşını hatırlıyor =)
drytan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2010, 11:36 AM   #5 (permalink)
Teğmen

_aYsE_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 139
23 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_aYsE_ is an unknown quantity at this point

bende kucukken ananemlerdeydık bır ara sureklı onlarda kalırdık sonra teyzemler qeldı kuzenım o zaman 23 24 yaslarında evlıydı ve bı kızı vardı sımdı o kızı 14 15 yasında ama ...:) ben daha 2 2bucuk yaasındayım boyum kadar zaten cocuk bide onu alıp kucaqıma qezerdım evı karıs karıs bıde oyle bır tutuyordumkı cocuqun ayakları yerden surunuyordu ....sevinc liallahım cok komıktı

bıde oradayken en sevdıqım seyde kırmızı elbısemdı...:):)

HeR şEy İnCeLiKtEn KıRıLıR ;
iNsAnDa KaLıNlIkTaN kIrIlIr.......?????)))

MeVlAnA
_aYsE_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2010, 01:35 PM   #6 (permalink)
blue jaloon
Guest

hatirliyorum salincakta sallandigim düstügüm dönemleri:)
cenaze vardi kalabalik onu hatirliyorum korkudan tv altinda dolap vardi onun icine saklanip
uyuya kaldigimi kamil kamil diye beni aradiklarini:)))
Alt 30-07-2010, 01:50 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

abimin burnuma zeytin çekirdeği soktuğunu hatırlıyorum hemde çok net
şmdi söylüyorum hatrladığımı nasıl hatırlıcan miniciktin de get dio bana

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2010, 02:14 PM   #8 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

evet hatıralar, ben sanırım 1-2 yaşlarındayken daha doğrusu normal bebeklerin emeklemeye başladığı çağlarda hareket etmek için emekleme değil de böyle yerde yuvarlanmaya çalışırmışım, ozamanlar dayımlarda kalıyormuşuz ve ilk defa normal bebekler gibi emeklemeye birgün evin önünde valide hanım sütlü birşeyler yedirirken bir kedi gelmiş yanımıza sanırım sütün kokusuna olsa gerek tabanlara kuvvet kediden kaçarken emeklemeye başlamışım hatta düşmüşüm ve dudağımda bir yara olmuş halada izi vardır hafiften, ama çözemediğim nokta bütün bunlar benim zihnimde canlanıyor fakat hatırladığımdan mı yoksa annem bu anıyı sürekli anlatırdı küçüklüğümden beri acaba bu küçükken duyduğum ve aklımda hayal edipte kendimce tasarladığım şeylermi gözümün önünde canlanan çözemiyorum garip:)
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2010, 04:45 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

bende cok net hatirliyorum.. en mutlu donemlerim :)

lakin 3 yasindamiydim bilmiyorum:p
Alt 01-08-2010, 10:48 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
14 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eo_roxie is an unknown quantity at this point

hala oturdugumuz evin oturma odasındaydık gene aynı kitaplık duruyordu aynı odada, evimizde o yıllardan bu yana çok şey değişti, bir sürü mobilya eskidi atıldı yenileri geldi nedense bir tek o oda bana hala hep aynı gelir, zaten çok kullanılmayan bir oda olduğu için biraz da depo gibidir, kullanmayıp da atmaya kıyamadıklarımız da hep o odaya taşınır. ben iki buçuk üç yaşındayken annem bir gün babama o odada "ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum" dedi. Kaygıyla anneme baktığımı hatırlıyorum. Sanki o günden sonra bir daha hiç bir şey eskisi kadar güzel olmadı benim için. Ben de bunu hatırlıyorum işte...
eo_roxie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks