Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

ATAKAN ABİYE BİR SORUM VAR

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri ATAKAN ABİYE BİR SORUM VAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selamünaleyküm herkese, bu siteyi uzun bir zamandır takip ediyorum ben kalabalık karşısında heyacanlanıp kızaran biriyim ayrıca depresyon karamsarlık olumsuz düşünme gibi şeyler bende fazlasıyla var  telkinleri ilk olarak bir sene kadar önce dinledim bir hafta kadar, bayağı yararı oldu bende ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

ATAKAN ABİYE BİR SORUM VAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-03-2008, 04:27 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilal58 is an unknown quantity at this point
Standart ATAKAN ABİYE BİR SORUM VAR

Selamünaleyküm herkese, bu siteyi uzun bir zamandır takip ediyorum ben kalabalık karşısında heyacanlanıp kızaran biriyim ayrıca depresyon karamsarlık olumsuz düşünme gibi şeyler bende fazlasıyla var  telkinleri ilk olarak bir sene kadar önce dinledim bir hafta kadar, bayağı yararı oldu bende düzeldim diye dinlemeyi bıraktım 3-4 hafta önce tekrar dinlemeye başladım fakat eskisi kadar etkisi olmadı birde ben su telkini dinliyorum kulaklıkla telkin seslerini duyuyorum acaba duymak beynin kabul etmesini zorlaştırırmı birde niçin bir sene önceki kadar etkili olmuyor çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bilal58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2008, 07:39 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ATAKAN ABİYE BİR SORUM VAR

Merhabalar
Yılların birikimi olan olumsuz düsünceleri bir haftada sona erdirmek mümkün değil.Bu nedenle sitede rehber bölümünde belirttiğimiz üzere daha uzun süreli dinlemenizi öneriyoruz.

Herkesin kendine göre yöntemleri var.Kulaklik yerine hoparlör ile dinlemeyi tercih edebilirsiniz.Diğer versiyonlarıda listenize ekleyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2008, 10:20 PM   #3 (permalink)

yolcuman is an unknown quantity at this point

bir yıl civarında panik atak tedavisi görmekteyim, antidepresanların etkisi mutluluk hormonu salgılatmak. bilindiği üzere bazı şarkılar ve çikolata gibi besinler de mutluluk hormonu salgılatıyor. antidepresan ilaçları bırakınca bağışıklık sisteminde ilaca karşı ters tepki oluyormuş onun için bırakmadan devam etmek gerekiyor. bu müzikler de böyle sanırım. eskiden de müzikle tedavi varmış bu müzikler de onun çağdaş versiyonu sanırım. amaç mutluluk hormonu salgılamanın arttırımı gibi.
yolcuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2008, 11:47 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar yolcuman.. hoşgeldin yanımıza..

burada dinlediğimiz müziklerin altında olan telkinler asıl önemli olan...

ve telkinler hazırlanırken amaç doğru davranış modelini kazanabilmemiz..

bilinçaltımızı doğru programlayarak yönlendirdiğimizde hayatımızın sağlıklı doğal ve
mutluluk içerisinde akışını kazanırız...

şimdiye kadar edindiğimiz yanlış davranışları değiştirmek elbette zaman alır ama doğrularını
edindiğimiz ve kalıcılığından emin olduktan sonra telkinlerden destek almayı bırakabiliriz..

subliminal kayıt ile ilgili daha fazla bilgi için..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

bilinçaltı çalışmaları ile ilgili daha fazla bilgi için..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...enleri-b148.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/motivasyon-b220.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...elisim-b213.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...t_kursu-b40.0/

sevgiler..
Alt 04-04-2008, 05:25 PM   #5 (permalink)

güzel gören güzel düşünür güzel düşünür güzel düşünen hayatından lezzet alır evet güzel düşünmek stresi yenmede önemli biryol lakin ben stresi yeniyorumda şu sosyal fobiden kurtulamıyorum telkinleri nerdeyse bir aydır dinliyorum geceleride dinlememe rağmen bir sonuç alamadım egoyu kendine güveni topluluğu dinliyorum tavsiyesi olan varsa tavsiyeleri bekliyorum
Alt 04-04-2008, 07:27 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar bilal..

telkinleri düzenli olarak dinliyor olamana sevindim...

bahsettiğin telkinlerin oldukça iyi..
yanı sıra suçluluğuda dinledin umarım.. ilk 15 gün sonrasında listenden çıkarsanda haftalık gibi belli
periyotlarda beli süreliğine tekrar listene al..

sf ile ilgili olan telkinlerimizide bu listene akleyebilirsin..
ama acele etmeden.. sosyal fobi.. sosyallik arttırıcı.. başkalarının düşüncelerini önemsememe...

ortalama 15-20 günde bir yeni bir telkin ekliyerek başlangıç adımlarını kuvvetlendirebilirsin..

bu arada ayna çalışmaları yapmanda oldukça yararlı olacaktır..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne_yapmali-b18.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...apalim-b171.0/

kısa sürede güzel haberlerin almak dileğiyle..

sevgiler..
Alt 04-04-2008, 10:47 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bilal58 Nickli Üyeden Alıntı
güzel gören güzel düşünür güzel düşünür güzel düşünen hayatından lezzet alır evet güzel düşünmek stresi yenmede önemli biryol lakin ben stresi yeniyorumda şu sosyal fobiden kurtulamıyorum telkinleri nerdeyse bir aydır dinliyorum geceleride dinlememe rağmen bir sonuç alamadım egoyu kendine güveni topluluğu dinliyorum tavsiyesi olan varsa tavsiyeleri bekliyorum
ASLA VAZGEÇME telkinleri düzenli dınlemeye özen göster sıkılsanda artık o müziğe ve arkasındakı telkınlerre alıştığın içindir ama sen genede erteleme sakın dınle hergun dınle kendını ıı hıssetsende hep öle olacak dıye sakın bırakma etkıyı tam anlamında sende yaratmaya başladığı zmn yavaş yavaş bırakcaksındır ama yolun başındasın allağa emanet ol
Alt 05-04-2008, 03:52 PM   #8 (permalink)

tavsiye yazan kardeşlerime teşekkür ediyorum inşallah dinlemeye devamedceğim tabiki bu SFden kurtulana kadar fakat yazdığınız telkinler ego suç kendine güven gibi telkinlerin nerdeyse hepsinin içeriği toplulukda var bunları ayrı ayrı dinlemek yerine sadece onu dinlemek daha faydalı olmazmı bunu deneyen varmı varsa güzel yorumlarını bekliyorum
Alt 05-04-2008, 03:58 PM   #9 (permalink)
kutalmisoglu
Guest

selam bilal arkadaşım.
ben genelde hepsini ard arda dinliyorum.olumlu etkisini gördüm ama yinede
atakn beye danış istersen
Alt 05-04-2008, 04:01 PM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Topluluk konuşma telkini oldukça etkili bir scripttir.Ancak suçluluk ve ego telkinlerinin içerikleri ile onun içeriği tamamen farklıdır.Dilerseniz 3 taneyi liste yapıp oyle dinleyebilirsiniz.

Alıntı:
bilal58 Nickli Üyeden Alıntı
tavsiye yazan kardeşlerime teşekkür ediyorum inşallah dinlemeye devamedceğim tabiki bu SFden kurtulana kadar fakat yazdığınız telkinler ego suç kendine güven gibi telkinlerin nerdeyse hepsinin içeriği toplulukda var bunları ayrı ayrı dinlemek yerine sadece onu dinlemek daha faydalı olmazmı bunu deneyen varmı varsa güzel yorumlarını bekliyorum
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks