Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

18 yıllımın özeti

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri 18 yıllımın özeti Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben 18 yaşında bir genç kızım şu yaşıma kadarki geçrdiklerimi eskkyi düşüncelerimi yazmak istiyorum. uzun ve sıkıcı olabilir ama defterlere yazdıklarımı artık burayada yazmak istiyorum doktorlara anlattıklarımı burayada yazmak istiyorum buraya kndimi yazmak istiyorum.ben 3 yaşında ordudan istanbula gelmiş ozamnlar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

18 yıllımın özeti

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2008, 05:14 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
cancazim is an unknown quantity at this point
Standart 18 yıllımın özeti

ben 18 yaşında bir genç kızım şu yaşıma kadarki geçrdiklerimi eskkyi düşüncelerimi yazmak istiyorum. uzun ve sıkıcı olabilir ama defterlere yazdıklarımı artık burayada yazmak istiyorum doktorlara anlattıklarımı burayada yazmak istiyorum buraya kndimi yazmak istiyorum.ben 3 yaşında ordudan istanbula gelmiş ozamnlar durumları pek ii olmayan bir ailenn kızıyım. o gnlrde istanbulda çktiğimiz zorlukları okadarda çok hatrlamıyorum. hafızamda bi kaç şey var sadece ... aslnda hatırlamıyor olmam daha ii benim için bu açıdan ailenn şanslı bir evladıyım .ablamlar ilk okulda bu konuda çok üzülmüşler ve ezilmişler gycek formaları bile yokmuş yardımlarla zar zor okutmuşlar. bunları acndırmak için sylemiyorum zaten hepsi eskide kalmış şeler.ben ailenn en küçük kızıydım üç kız kardeş ve hepimizn arsındad üç yaş var.ablamlarla kavga ettiğimiz zamnlar olmuşitur ama genellikle annmlere karşı hep birbirimiz tutumuş sırlarımızı kmselere söylememiş saklmamışızdır . ailenn en küçüğü olduğum için haliyle çok şımarık nazlı hiç bir iş yaptırılmayan istediklerim olmadığında ağlayan bir çocuktum bi ara babama çok bağlı daha sonra annmle işe gidnce anneme bağlı oldum annem ev temizliklerinde çalışıyordu halada çalışıyor bn hep onnla giderdim beni bırakacak kmse olmadığı için yannda götürüdü.6 yaşına kadar parmak emdim.7 yaşında ilk okula başlamak için okula götürmüştü annem beni. müdür yardımcısı ismimi sormuştu bnde ismimi sölememiştim çeknmiştim müdür yardımcısı beni okula almadı ismmimi sölemedim diye. ilkokula başladığımda 8 yaşındaydım.sınıfımı sevmiyordum çünkü hoca ayrımcılık yapıyordu dersleri ii olana yapana ii yapamayana kötü davranıyordu benim çok kez kulağımdan çekmiş yanmdaki arkadaşmla kafalarımızı birbirine vurmuştu. ozamnlar oyun oynardık dışarlarda evcilik oynardık o arkadaşlarımnda durumları bizden iyiidi. ilk okul birinci sınıfta tembelliğimden yardım eden kmsede olmadığından sıınıft tekrarı yaptım. tekrar birinci sınıf okuduğumu sınıftaki arkadaşlarıma söylemiyordum benle dalga geçerler diye korkuyordum sadece yakın arkadaşlarıma söylüyordum.birinci sınıfı tekrar okurken bi arkadaşım olmuştu ona mektuplar yazıyordum oda bana .ama o sonra beni sattı benle dalga geçiyordu sınıfın popülerleriyle arkadaşlık yaptı zaten çok ikiyüzlü ve yalancı bi kızdı ii rol yapıyordu işine gelene ii davranıyordu işine gelmeyene kötü davranıyordu.ilk okul hayatımn boyunca çekngen sdim aslnda sesiz değildim arkadaşlarm yannda ama sınıfta yani herkesn yannda değildim çünü eziyorlardı önde olan kızlar vardı ezmeye çalışıyorlardı.okula gtmek istemiyordum. orta okula gelince kararlar aldım artık şöle olcam böle olcam davranışlarımı bile nerdeyse proglamıştım, doğru nese onu yapcam, yok yapsam ceza vercem, herşeyi işte herşeyi proglandırmıştım ders programı yapmıştım ezilmek geri planda kalmak istemiyordum insanların eleştirileri beni acıtıyordu değşmek istiyordum insanların lafı çok düşündürüyordu beni özellikle gheceleri brde kndinmi çrkn bulurdum kendime bakmazdım .sınfta arkadaşlarımızla topluluktan kaçıyorduk . ben yapı olarak alıngan ağlayan biriyim ama birikiyor bnde sonra patlıyor belkidd eherşeyi çok büyütrüyorum .orta okul ilk okula göre daha iidi ama yinede okula gtmeyi sevmiyordum okuldan nefret ediyordum çnkü korkuyordum zaten mutluda deeğildim geride kalıyordm ama derslerim hep taktrile geçtim orta oklda yani sınıfg tekararından sonra akıllanmıştm . orta son da dershaneye gttm arkadaşımn annesinn yardımıyla benim çalştığımı bildikleri için bana güveniyo ve bu yüzden yardım etmeye çalışıyorlardı. oks de anadolu lisesini kazanamamıştım çok ağlamıştım dışarı gtmek istemiyordum hç çalşmayan arkadaşlarım bile bnden yüksek almışlardı. insanlar sorarsa benle ilgili ne düşünrler yok bn alınırım insanlara notumu sölemekten utannıyordum ama şimdi söyleyebilirm 301 puan yapmıştım. insanlar sorduğunda açıklam yapmam lazım beni tembel beni çalşmayan görrler açıklam yapmam lazım diye düşünrdm kaygı olurdu kıscası içmde zaten ne olduysa bu kaygıdan olmadımı.arkadaşın teki benm notumu sordu bn söledm sonra diğer bir kızın kini sordu benmki onn knden düşüktü ve gülümsedi arda ki farkı görnce bende elmdeki bisküviyi attım ağladım bağırdım felan kıs anlamadı şuan bnları yazınca kısa kn nefret beliyorum ona açıklam yapmak istiyorum senn sandığın gibi değil demk istiyorum ama kn beslemek istemiyorum çnkü öznde ii kıs ve herkes hata yapar.zaten bn böle yapa yapa herkesten nefret edede hırs ola ola arkadaşsız kalcam .işte demişitm ya patlıyorum sanki biri ölmüş gibi ağlıyorum. aslnda normalde soğuk kanlıyım dır ölm bile olsa kmseye gstermem ağladığımı içmde saklarım ama nie bu konuda bukadar güçsüz kalıyorum ağlıyorum... lise bire gelmiştim liseye karar lar alarak başlamıştım yine . ön sıraya oturmuştum kıslarla muhabbet etmeye başlamıştım . aslnda normalde çekngenmdir ama alşıncada muahbbet ederm yani insanlarla ilişki kurmam zor olmaz tabi bazılarına karşı mevcut düşüncelerim yoksa önyargm felan.sonra melisa pınar kübra ben dördümüz gezmeye başlamıştık kübra ile melisa birlkte takılmaya başlamışlardı bizi dışlıyorlar gibi geliyordu zaten ognden sınıfta ön planda olmayı becermişlerdi. pınar benm gibi değildi tnlamıyordu onları am ben herzamnki gibi tavr trip alıyordum. ülüyordum herşey yine orta okldaki gibi olcaktı bn galiba biraz fazla alngan ve geride kalmayı sevmediğim için yada insanlarn benle ilgi düşüncelerini çok düşündüğüm için önmsediğim için böleydim .pınarla çok ii arkadaş olmaya başlamıştık. berna diye kısın teki vardı çok kıskanç ağzı laf yapan biriydi ve çok kırıcıydı pınarı kıskanyordu ve kavga ediyorduk bu yzden .beni ağladığım için zayıf buluyordu bunu benm bir arkadaşıma sölemiş zaten onn yaptıklarını düşşnce sinr oluyordum. bnde cvp veriyordum am sinrleniyordum çok çabuk parlıyordum ve ağlıyordum çünkü lise brde beklediğim gibi gtmememesi herşey altüstü aslnda normalde eğlnceli konuşmayı seven bir yapm vardır .ama ben bunu gsteremiyordum ezildiğimi hssediyordum gnden güne belki eski yaşadıklarm bir daha yaşamaktan korkuyordum istediklerimi gerçekleştremiyor olmam kndimi insanların lafıan göre çok eleştirip değiştrmeye ispatlamay çalştığım için kolay kolay unutamadığımm şeler olduğu ve biraz kıskanç olduğumdur içndirben ağlıyorum diye beni zayıf gören kıs gldi bnden özür diledi bn de affettm ama biliyormusunuz hala çıkaramıyorum düşünmke istemiyorum engellemee ç<lışıom geliyor aslnda sözde affettm ama içm affetmedi. o kız bana bnları söledikten sonra düşündü bn ölemiom öle isem kndimi değiştirim yada kndime gvenmem lazım km ne düşünrse düşnsün sen kni hakknda düşündüğün önmlidirmi demm lazım böle ayrıntılara gire gire düşündüm yok şu şöle yok nu böle .durup dururken ders çalışırken geliyor aklıma sçma sapan düşnceler bnde rahatlatmak içn içimi cevplandırıyım deken herşey karışıo içnden çıkamadığım bir hal alıyo bn bu durmda ne yapmam lazm diye düşünüyorum herşeye bir hazırlık oluyor sanki. lise brde okula gtmemk için hp bahane bulmaya çalışrdım çnkü mutlu diildim.ama şmdi lise ikideym okulu seviyorum dersleride çnkü artık kndimi ifade edemiliyorum hocalarla konuşuyor sosyal oldum yeteneklerimi farkeetm sunum yaptık okulun ilk gnlende ben eve geldğimde tabi yapamm diye ağladım ama nasıl ağlıyorum zaten ozaman hocann beni sevmediğini felan düşünüyordum hep ön yargılıyım ya şmdi ise hocayı seviom çnkü onnde beni sevdiğini biliyorum. sunum ödevini yaptım hemde herkesin ağzı açık kaldı korktuğum için ii hazırlandm çnkü ii olmasını istiyordum hoca çok beğendi işte ondan sonrasıda yavaş yavaş açıldı galiab kndine güvenle alakalı herşey ben mutlu olduğumda saçma sapan şeleri düşünmüyorum ama düşnceli sıkıntıda olnca içim kapanıyom düşüncelermn içine ama bu dönmde yani lise hayatımn kötü geçmediği dnmde doktora gitim çnkü sebebpsizce ağlıyordum hayt bonboş geliyordu düşünüyordum ağlıyordum üzülüyordum geçmişi yaşadıklarımı düşünnce ben ne yapmalıyım diye düşünüyordum unutması gereken birdaha indirilmemek üzere rafa knması gerek dşnceler beni takp ediyordu kndmle sürekli konuşuyordum sonnda dayanamadım doktora gttmm çünkü artık en yakn arkadaşların dediklerinede alınır ve onlara karşıda sinir biriktirir olmuştum .insanların bana sölediklerine acaba bu ne niyetle dedi kesn böle böle düşünüyor sanki karşmdakinn bnle ilili düşüncesini hsssediyor gibiydim sanki herkes beni kçmsüyordu.doktora giitiğimde bana anksiyetist teşhisi koydu sonra doktorumu değişrdiğimde oda kaygıdan oluşan obsesif dedi şimdi yine bazı sebbplerden dolayı doktor değiştrdim oda ergenlik çağı hassn zamnla toparlanırsın 20 yaşına felan gelnce yapamdıklarınn herşeyi yapamayacağınn farkına varrsın dedi birde o ailede en başarılı sen çıkcaksın felan dedi ilaç kullanıyorum şuan eskiye nazaran daha iim ama kimi zamn içimde sıkıntı oluyor yine eskiler geliyor artık düşünmek istemediğim evde tek kalmak istemiyorum hep dışarı çıkıp kndimi mutlu hssediceme inandığım kalabalık ortamlara giresim geliyor unutmak düşnmemk için.konuşnca birleine anlatnca çok rahatlıyorum.o berna den kısla bi kaç ay önce karşılaştık o ban açılmışsın daha bi konuşkan olmşsun dedi nde bn hep öleidm dışrda demm oda geçn seneyi hatrlattı bnde ozamn bn sınıfımı sevmiyordum dedim. tartıştık bi sebbten dolayı bn ağlamadım bu sefer ama içmde gn boy bir kaygı vardı halbuki kndimi ispatlamştım gçsüz olmadığımı anlamıştır .8 yıllık arkadaşlarmla aram açıldı bu dnmde onlara alınıyordum inaırmısınız onlar bize gelcek die ağlıyordum çünkü onlarn her lafı sanki beni eziyor gibi hissediyordum bnde mutlu olmadığım yerde glmediğim üzldüğüm ve sesizleştiğim için istemiyordum kndimi geriplanda gibi hissediyordum. tiyatroya katılcağımı söledim hatta hocann beni özellikle istediğini bi arkadaşmda bana sen çekngensin nasıl yaparsın dedi bnde sen de ölesn dem oda ben aştm felan dedi halbuki bilmiyorlardı ben tamam çekngendim ama küçmsencek biri değilim. yapabilirim benm daha ne yapabileceğimi anlayamşlardı bu düşnceyi sevmiyorum ama sanki kndmi birilerine beğendrmek ispatlamak için uğraşıyordum. şuan sıra arkadaşmla bir konuda konuşsak onn bakışlarndan beni onn dediklerine cevep vermicekmişim gibi gördüğünü hissediyorum harektlernden sanki içini okuyorum. kaygı olıyur işte ozamn bnde ağlıyorum onn yannda olmasada evde . bişeye cvp veremedmmi hemen ben gçsüzmüyüm ben acaba cevp verebiliyormuyum verememi bunu kabllenmem lazım ama başka zamnalar veriyorum diye saçma sapan ayrıntı. bi hafta önce bu siteyi buldum burda kndine güven yazısını okudum karar aldım en büyük kararım ise kndmimi boş yere yıpratmamak için kndime verdiğim söz olmlu düşnmek ve kndimi sevmem kndime güvenmem .ama bazen ii m bazense yine anlamsızaca üzlüyorm sıkıntılı oluyorum ders dnlerken zor konsantre oluyorum düşüncelyken. bi kaç hftadır kndine güvenle alakalı düşünüodum.güvenmem lazım kendime dye şartlıyorum. birde tabi onla alakalı ayrıntılar. ama iiki bu siteyi buldum paylaştm ve gerçekten rahatladım oh beeeee inananıyorumki hayat çok güsel yaşamak yuppi iki bnde varmmmm güçülüym ben ezik değil tamam hassaım duygusalm ama istediğimdede istediğimi yaparım kmse ne benden üstün ne ben kmseden ben kndm için yaşıyorum kmse için değil allah allah dimi ama boşver diyebilmeyi öğrenemme lazımmmm herşey için çok şükür bunlarda gelir geçer bak geçti bile afern be bana afern be bana

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cancazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2008, 08:56 PM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: 18 yıllımın özeti

merhaba
yazdıklarını sonuna kadar okudum ve hiç sıkılmadım..hele son satırları okuyup aldığın kararları öğrenince, sevinçle güldüm affffferin benim kızıma dedim, bunların hepsi geçecek çok değil.sana bol bol bir ay veriyorum..bu bir ayıda, bana hadi canım sende demiyesin diye okadar uzun söyledim..hepimiz özgüvenle doğuyoruz..özgüven içimizde bir yerlerde, onu ortaya çıkarmamızı bekliyor, sen kararını vermişsin banada seni düşüyor saygılı sevgiler
Alt 15-03-2008, 08:56 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

cancazim canım..

çok teşekkür ederim kendini tüm açık yürekliliğinle ortaya koyarak bizlerle paylaştığın için...

bu çok önemli.. çünkü önce kendimizi her halimiz ile kabullenmemiz gerek..
değişimin en önemli başlangıç adımı budur tatlım ve sen bu dev adımı atabilecek cesarette olduğunu
gösterdin bizlere...

sabırlı ve düzenli ol canım.. telkinleri önerildiği şekilde aksatmadan dinle..
kimseye hiç bir şeyi isapatlamak zorunda değilsin.. sadece kendini geç..
her gün bir önceki günden daha iyi noktalarda başala gününe..
tavsiye ettiğimiz ayna çalışmalarını yap tatlım..

kimseden kaçma ve kimse gelecek diye ağlama..
bırak gelsinler ve yeni seni görsünler..
yeni sen onlara en sıcak halinle gülümsesin.. dozt olarak misafir etsin evine..
ve görsünler ne kadar harika bir arkadaş olduğunu senin..

mükemmel olduğunu bilsen bile eleştirenler olacaktır... eleşiriler bizim daha iyi olabilmemiz için
gelen evrensel mesajlardır.. sadece bu gözle bak duyduklarına..
haklı yada haksız olduklarını düşünme ... kendini tamamlamaya tamamlanmaya çalış sadece ...

arkadaşların yaparsın yada yapamazsın dediğinde cevap vermek zorunda değilsin ki...
öğretmenin seni seçmiş.. sendeki güzelliği görmüş.. sende bu güzelliği sergile sadece ...
başkalrının o noktada ne söylediği önemli değil..
sen kendi yaptığını yapabileceğinin en iyi hali ile yaptın mı önemli olan bu..

evet bu hayatta iyiki varsın ve iyiki yanımızdasın..

hayal ablam gibi bende seni alkışlıyor ve vereceğin harika haberleri bekliyorum..

sevgiler..
Alt 17-03-2008, 04:56 PM   #4 (permalink)

iyiki vasınız ne diim ben bu sıcak sevgi dolu samimi sözlerden sonra şuan ağlarsam bile mutluluktan ağlarım çünkü yanmdasınız ve üzermdeki yükü taşımamda bana yardımcı olacaksınız am bu yükler beni kalburlaştırmayacak tam tersi hepsini teker teker attıktan sonra hafifleyecek ve dimdik olacağım km ne derse desin insanlar . ben beni ve yapabileceklerimi çok iii biliyorum .çünkü kendimi kendmden ii başakası tanıyamaz.çarşamba şiir okuma yarışması var bakalım nasıl olacak kazanamazsam bile katılmış olma cesaretinn sevnci var içimde .haksız mıyım. .Bnm en çok istediğimi yarşmadan öte içimdeki sıkıntı ve düşüncelern gtmesi çnkü biliyorumki gereksiz biliyorumki kendimi şartlamamalıyım ve gereksiz bir düzen içine sokmama gerek yok.kendi kndime bişiler uygulamak istiyorum mesela oklla gttiğimde herkese günaydın diyeceğim yarın gülümseyip hal hatır soracağım nasıl fikir bnce süper insanlara yargılamıcam kmseye kn beslemicem yaradan ötürü yardanı sevmek var ya onu yapcamm başka tavsiyeleriniz varsa beklermm szdende bişiler geçmişime elvedA diyorum hoşgeldin gelecek diyorum gülümseyerek karşılıyorum geleceği wave olumlu düşünmek gerek derler ya evet bu gerekli ama bu benm zaten hayatımda olması gereken birşey çok şükür benm hayatım bunu fazalasıyla hak ediyor ii varım bu hayatta kndimi ve insanları seviyorum canımı açıtmış olsalarda herkes aslnda bi yerlernde ii vardır kmseden korkm yok ve kaçmıyorum çünkü ben kendime güveniyorum ve güçlüyüm herşey için sizlerede mucuklar yine yazacağım bnden kurtulamazsınız
Alt 17-03-2008, 09:07 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

sendeki medeni cesaret ben yok valla..beeen çıkcam toplum karşısında bi şeyler yapcam..yok böyle bi şey daha yapmadım..valla kem küm olurum..harikasın, bak bana birşey öğrettin..buda benim eksik yönüm..toplum içinde konuşma telkini dinleyeyim ben en iyisi..tebrik ederim..yazmaya devam et..ve aldığın kararları sürdür..seni seviyorum..ve çok saygı duyuyorum..
Alt 21-03-2008, 03:06 PM   #6 (permalink)

şiir okuma yarışmasının sonuçları belli oldu ben kazanamadım ama pes etmedim yola devam yapabileceğim daha çok şey var... en azndan ben başkalrı gibi kendimi beğenmişlik yapmıyorum.kendine güvenmek evet olmalı ama birazda mütevazi olcaksın dimi ama .aman nese kazanamadım diye üzülmedim çünkü bu ilklerden biri benm için ayrıca okulda sevbilen biriyim hocalarm tarafndan sosyal biri olduğumuda düşünüyorum ilk ve orta okulda böle sosyal aktivitelern eğlenceli olcanı bilseydim biraz sorumluluk alır ve kendime güvenip girrdim ama olsun geç olsunda güç olmasın hem herşeyde başarmak zorunda değilimki ve herzamn beğenilmek kazanamadım ve mutluyummm artık yapamam korkusuyla bişeyden kaçmıyorum çünkü yapamazsamda çok önmli değil wave 44
Alt 21-03-2008, 03:48 PM   #7 (permalink)
Akulina
Guest

Merhaba cancağızım,
Yazılarını okuyorum ama yazacak vakit bulamamıştım...Seni çok iyi anlıyorum güzelim...Lise dönemimde,senin gibiydim,herkesin söylediklerini çok takardım,umursardım,içten içe her olaydan bir anlam çıkarırdım...Bunun yalnış olduğunu şimdi yeni yeni öğreniyorum...Sana tavsiyem,hiçbirşeyi(seni ilgilendirenler hariç)kafana takma...Önüne yoluna bak,hadeflerin doğrultusunda yürü...Bak ne güzel şiir yarışmasını kendine zehir etmemiş,eğlenmişsin...Daha çok,istekli hevesli olmuşsun...Kutlarım seni...
Bundan sonra herşeyin,aydınlık ve hedeflerine giden yolunun açık olmasını dilerim...
Alt 21-03-2008, 04:03 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim..

bu şiir yarışmasında göreceğin şey kazanmak değilmiş evet ama;
geçmişine sevgiyle bakmayı öğrenmişsin ki asıl kazanmak budur bence..

geçimişinden alman gereken derlerin yarışması olmuş bu ve sana kendine güvenince her şeyin ne kadar eğlenceli olduğunu kanıtlamış..
yani sen kazandın..

şimdi yaşamının sorumluluğunu alcaksın ve hayatının en güzel şiir tadında olması için çalışacaksın..
sevgiler..

Alıntı:
cancazim Nickli Üyeden Alıntı
şiir okuma yarışmasının sonuçları belli oldu ben kazanamadım ama pes etmedim yola devam yapabileceğim daha çok şey var... ilk ve orta okulda böle sosyal aktivitelern eğlenceli olcanı bilseydim biraz sorumluluk alır ve kendime güvenip girrdim ama olsun geç olsunda güç olmasın
Alt 21-03-2008, 07:05 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

merhaba cancazım..öncelikle nick tercihini çok beğendim.. super
rahatsızlıktan dolayı uzunca bir ara vermiştim..siteye giremiyordum..yada bazen mavimeleğime yiyecek vermek için girip çıkıyordum..(mavimelek benim sanal kelebeğim )şükür geride kaldı hepsi..şimdi yazılanlara yetişmeye çalışıyorum..hoş bu sitenin ne kadar faal bir site olduğunu ve yetişemeyeceğimi bilmeme rağmen yinede okumaya gayret ediyorum..
yazdıklarını hiç sıkılmadan hatta acaba sonunda ne diyecek diye merakla okudum...şükür ki sonunu çok güzel bağlamışsın..ve bu sözlerin beni çok mutlu etti..öncelikle çok şanslısın..bu yaşta bunların farkına varman..ve değişime istekli olman,bunun için çaba göstermen takdire şayan..bir çoğumuz yıllar sonra farkına varabildik..bu yüzden kendinle gurur duymalısın..farkında olmak ve farkı bulmaya çalışmak atılacak ilk adımlardan biri...ve sen bunu çok güzel kavramışsın..sitemizin gönül dostları söylenmesi gerekenleri zaten söylemişler..fazla söze ne hacet..onlar gibi seni bende alkışlıyorum..
farkındalık yolundaki güzel paylaşımlarını bekliyorum..sevgilerimle
Alt 16-04-2008, 04:34 PM   #10 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pınpın is an unknown quantity at this point

cancazım yazını kısaltmalarından ve kelimeleri değiştirerek yazmandan ötürü zor da olsa sonuna kadar okudum. yazdıklarının bir bölümü bana çok tanıdık geldi bir kısmı çevremdekilerden diğer kısmı kendimden. özellikle şu "insanlar benim hakkımda ne düşünüyordur acaba?"meselesi. bu nasıl bir şeydir ki 9-10 yaşındaki mini mini insanları bile düşündürebiliyor. ben hatırlıyorum ilkokulda arkadaşlarım hep derdi bana "ya acaba insanlar benim hakkımda ne düşünüyo çok merak ediyorum" diye. ben öyle değildim de işte sonradan oldu bir şeyler ben de kendmi bunları düşünürken buldum. neyse bir de "kendini ispat etmek" bu da geçen sene yds ye hazırlanırken uçlarında dolaştığım bir durumdu. "eveeet bu ay çok çalıştım bu sınavda bilmem kaç net yapçam" dedikçe en düşük netlerimi yapardım. sonra bir arkadaşım uyardı beni bu konuda. zaten bir süre sonra insan işe yaramadığı da görüyo, gürüyo ama değişmek zor tabi. beni bu kadar uzun cevap yazmaya teşvik eden de seni çok ilginç bulmam. kendini bu kadar geliştirmeye hevesli az insan vardır. etkilendim,takdir ettim.
pınpın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks