Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2008, 07:05 PM   #9 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: 18 yıllımın özeti

merhaba cancazım..öncelikle nick tercihini çok beğendim.. super
rahatsızlıktan dolayı uzunca bir ara vermiştim..siteye giremiyordum..yada bazen mavimeleğime yiyecek vermek için girip çıkıyordum..(mavimelek benim sanal kelebeğim )şükür geride kaldı hepsi..şimdi yazılanlara yetişmeye çalışıyorum..hoş bu sitenin ne kadar faal bir site olduğunu ve yetişemeyeceğimi bilmeme rağmen yinede okumaya gayret ediyorum..
yazdıklarını hiç sıkılmadan hatta acaba sonunda ne diyecek diye merakla okudum...şükür ki sonunu çok güzel bağlamışsın..ve bu sözlerin beni çok mutlu etti..öncelikle çok şanslısın..bu yaşta bunların farkına varman..ve değişime istekli olman,bunun için çaba göstermen takdire şayan..bir çoğumuz yıllar sonra farkına varabildik..bu yüzden kendinle gurur duymalısın..farkında olmak ve farkı bulmaya çalışmak atılacak ilk adımlardan biri...ve sen bunu çok güzel kavramışsın..sitemizin gönül dostları söylenmesi gerekenleri zaten söylemişler..fazla söze ne hacet..onlar gibi seni bende alkışlıyorum..
farkındalık yolundaki güzel paylaşımlarını bekliyorum..sevgilerimle