Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   buda benim hikayem :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=423034)

Sultan 18-11-2009 08:24 AM

Cevap: buda benim hikayem :)

bu günümün bir kutlama havasında geçmesini seçiyorum.sevinclihamileyken görüştüğüm ilk doktoru affetmeyi seçiyorum.her şey yolunda ve istediğim gibi gidiyor.farkındalıklarımın artmasını seçiyorum.her günümü sanki son gunummüş gibi dolu dolu yaşamayı seçiyorum.bu günü dolu dolu yaşayarak yarınıda güzel geçmesini seçiyorum.iyiki varım iyiki varsın iyiki varsınızy789

Sultan 19-11-2009 08:32 PM

bu gün hayatımda yeni farkındalıklar yaşadım.baştada yazdığım gibi hava karardığında duşarda bulunmaktan pek hoşlanmıyordum.saat uygulamasından dolayı işten geç çıkıyorum.hava kararmış oluyor ilk defa hızlı adımlarla durağa yürümedim.sevinclikalenin etrafını ışıklandırılmış akşamında farklı güzelliğini yaşamayı seçtim.rahat huzurlu tranway durağına gittim.hatta cocuklara çikolata almak için markete bile uğradım.actionsmile
gün boyu fazla kişilerle konuşuyorum.akşamları beni bekleyen çocuklarıma fazla enerjim kalmadığını farkettim.büyük ders çalışırken küçükle oynadım küçük uyuyunca büyükle ilgilenmeye başladım.onları çok seviyorum956konlarla ilgilenirken enerjimin arttığını farkettim anda yaşıyorduk anda oyun oynuyorduk gelecek yoktu geçmiş yoktu...kendimi dinlenmiş şarj olmuş hissettim.mutluluğu sağlığı huzuru hayatıma çekmeyi seçtim.insan mutlu doyumlu olunca bolluk bereket hemen yanında geliyor.yarına umutla bakıp bu günü mutlu yaşamayı seçtim.her şeyin yolunda olduğunu imgeledim imgeliyorum.arının önüne bal arkasına iğne konmuş önemli olan hangi tarafı seçeceğimizde sevgiyley789

cansin sen 20-11-2009 12:58 PM

ne kadar içten ve samimi bir dille anlatmışsın kendini.başarılarının devamını dilerim.iyi ki varsın iyi ki benim arkadaşımsın :)

aybükem 22-11-2009 02:49 PM

sevgili bengusu bu gün ağlayarak yeni kararlar aldım.küllerimden yeniden doğmaya karar verdim.senin enerjinden kararlılığından almaya geldim iyiki varsın sevgiler

Sultan 22-11-2009 07:28 PM

sevgili aybükem yeniden doğmana farkındalıklarının artmasına ve harekete geçmene sevindim bu yolculuk belki biraz sancılı olacak ama yolculuğunun sonunda mutluluk senin olacak hayallerin arzularının gerçekleşecek.en zorlu yolculuklar bile ilk adımla başlar hedefin belli yolun açık olsun956k biliyorsun hedefi belli olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez iyiki varım iyiki varsın iyiki y789varsınızzzz

Sultan 23-11-2009 08:08 AM

babam cumartesi akşamı istanbula geldi.uzun bir süre bekletildi.sis yüzünden uçaklar kalkamadı.insanlar yorgun sinirli bir bekleyişten sonra otele götürüldü.babamda bular arasında.pazar sabahı havalanına gelen yolculara uçağın kalkamayacağı söylendi.babam yaşlı istanbulu bilmiyor.telaşladı.ben burda bir şey yapamanın üzüntüsünü yaşadım.istanbulda her yaz bizi ziyarete gelen arkadaşımı aradım.babamı alıp evine götürdü ilgilendi.babam rahatladı.16.45 de kalkacağı söylenen uçağa bindirdi.saat 7 gibi gelen babam yorulmuş arkadaşın ilgisinden memnun kalmıştı.ona sarılıp iyiki varsın seni seviyorum dedim arkadaşıma arayıp teşekkür ettim.yaptığımız iyilikte kötülükte sahibine döndüğünü bir kez daha gördüm..ne yaparsak yapalım her şeyi biz kendimize yapıyoruz....iyiki varım iyiki varsın iyiki varızzy789

Sultan 25-11-2009 09:58 AM

Her şey öyle güzel ki sevinclibütün her kes için iyi dileklerimi her şeyin herkesin gönlünce olmasın istediğimi belirten kartlarımı posta güvercinin kanatlarında dostların gönlündeki evine gönderdim12389.bu günü güzel ailemle dostlarla beraber yaşamayı seçtim.yarınımın da öyle geçmesini garantiledim.y789ben inanıyorum ki bu günüm nasıl geçerse yarınımda öyle geçecek.yarın için endişeleri korkuları yüreğime kök salmadan salıverdim.yüreğimde sadece sevginin ,umudun yeşermesine izin verdim.küçük kızımdan öyle güzel şeyler öğreniyorum ki cilgin897geçmişi düşünmüyor.gelecekten haberi yok.en güzel zamanda yani şimdiki zamanda yaşıyor.şimdiki zaman da ağlıyorağla2 şimdiki zamanda kahkahayla gülüyor.sevinclidünün güneşiyle bu günün çamaşırlarını kurutmuyor.
Mutluluk küçük ayrıntılarda gizli mutluluk evinize aksın ki sağlık ,bolluk ve bereket kapınızı sürekli çalsın
Bu günü doya doya yaşamayı seçiyorum.sevincliBu gün her kes için iyi dileklerimi gönderiyorum.smileydance
Arının önündeki balı görmeyi seçiyorum.
Dikenlerin üzerindeki gülü koklamayaı seçiyorum.
sayfama her gün gül bırakan dostların hayatımda artmasını seçiyorum
Mutluyum iyiki varım iyiki varsın iyiki varsınızy789sevgiyle mutlu kalın

Sultan 26-11-2009 08:32 PM

hani çocuklar bayram sabahını sabırsızlıkla bekler ya yarını öyle bekliyorum.çocuklar yeni kiyafetler bayram harçlıkları için bende gittikçe daha az önemsenen bayramı yaşamak için.çünkü günümüzde bayram demek tatil demek.ama büyükler ziyaret edilmeyi bekler.ailemle dostlarımla sevdiklerimle güzel bir bayram geçirmeyi seçiyorum.tüm site sakinlerinin bayramınıda kutluyorum iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalıny789
http://img211.imageshack.us/img211/1...amlar01ci8.gifhttp://i35.tinypic.com/wcl4dl.jpg

Sultan 28-11-2009 03:16 PM

güzel bir bayram geçiriyorum ailemle beraber.sevinclidostları ziyaret ediyoruz bize gelenleri kabul ediyoruz.hayat bir başka güzel belkide hayata karşı benim bakış açım değişti.küçük kızımla beraber yeniden canlandım.music45sürekli hareket halindeyim.okuyorum,dinliyorum paylaşıyorum sürekli iyiyi doğru gidiyorum.seviyor seviliyorum.iyi ki varım iyiki varsın iyiki varsınızy789

Sultan 30-11-2009 07:26 PM

önceleri tatil olsada biraz uyusam derdim saat 7 ve ben ayaktayım.erken kalkmam çocuklar uyanmadan kendime zaman ayırmamı sağladı sporumu yaptım.kitap okudum.güzel bir kahvaltı hazırlarken kişisel gelişim kasetlerimi dinledim..
bütün aile büyüklerini ziyaret edip hayır dualarını aldık....
bu gün tatilin son günü....
ben bu gün mutluluğu seçiyorum.sevincli
huzuru seçiyorum956k
harika aile ilişkisi içinde olmayı seçiyorum.actionsmile
her şeye yetecek zamanım olmasını seçiyorum.girlhaha
dileğim bütün herkes mutluluk yağmurunda şemsiyesiz kalsın
sevgiyle mutlu kalınnnnnnnnnnnnnnnnnnny789http://img256.imageshack.us/img256/2...hearts1ao5.gif

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:45 PM.