Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   buda benim hikayem :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=423034)

Sultan 18-10-2009 08:37 PM

Cevap: buda benim hikayem :)

her pazar babamı ziyarete gidiyoruz.bahçede ağaçların altında çay içmek toprağa basmak çok hoşuma gidiyor.Malum her yer betonlaşırken nerdeyse yeni nesil toprak görmeden büyüyecek.elimde bir fincan çay kahvesmileybabamı bahçede çalışırken seyrettim.çocuklarla beraber ağaçlardan dökülen yaprakları topluyorlar.bahçeyi temizleyip ,gelecek yıl için toprağı hazırlıyorlar.bahçeye zararlı her şey toplanıp atılıyor.peki bende kendimi yarına hazırlıyormuyum? duygu ve düşünce bahçemi zararlı düşüncelerden temizledim mi?waveaslında her kes bir takım kararlar alır
bahçesine güzel düşünceler eker hemende yarın olmasını bekler, olmayınca vazgeçerler ya şimdi anlıyorum onlar toprağı sulayıp beslemeden dileklerinin gerçekleşmesi için gerekli zamanı tanımadan olsun istiyorlar.Karar verdim bu gün negatif düşünceleri tamamen temizledim.güzel düşünceleri bahçeme ektim.her gün sulayıp yabancı negatif düşüncelerden ayıklamaya karar verdim.umutla bekliyorum mucizeleri sevgiyle mutlu kalıny789

aybükem 18-10-2009 09:11 PM

smil56bahçemi olumlu düşünceleri dikmek pozitif düşünce hasadı yapmak için hazılıyorum.güzel paylaşım için teşekkürler

Sultan 19-10-2009 08:26 PM

bu gün hastaneye gittim.Anneme ilaç yazdıracaktım doktora.o kadar kalabalıktı ki hastane sanki herkes orda her kes hasta.her kes mutsuz görünüyor.asansöre bindim genç bir çocuk tekerlekli sandelyede yaşlı bir kadınla bindi asansöre.Yaşlı kadın başı düşmüs dünyadan bihaberdi.sanki yaşayan bir ölü gibiydi.
bu gün şükretmem gereken ne çok şey olduğunu farkettim.actionsmileAyaklarım tutup yürüdüğüm için,sağlıklı olduğum için her şeyi yapabilecek gücüm olduğu için kendi kendime yetebildiğim için,ayaklarımın üzerinde durduğum için binlerce kez şükretmem gerektiğini hatırladım.sağlıklı bir bedene sahip olmanın dünyanın en büyük zenginliği olduğunu anladım.Bu farkındalık için yaşlı kadına teşekkür ettim.yaşıyorum sağlıklıyım ve iyiki varım ya siz sevgiyle mutlu kalın956k

Sultan 20-10-2009 06:59 PM

bu gün eskiden olsa çok kızacağım bir olaya başka bir yönden başka bir pencereden bakmayı denedim ve kızmadım.eşim bana galiba senin amaliyatta sinirlerinide almışlar dedi.khkh56 inanılmaz bir değişim içindeyim ve değişmeye ,gelişmeye devam ediyorum.bu gün bütün güzel olayları hayatıma bir mıknatıs gibi çekmeyi seçiyorum.y789sevgiyle mutlu kalın

aybükem 21-10-2009 05:32 PM

alk78her olaya ikici bir pencereden bakmak ve yorumlamak çok güzel bunu bende yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim

Sultan 21-10-2009 11:01 PM

2 günlük tatilim bitti.yarın çalışmaya başlıyorum.bir işim olduğu için şükrediyorum.bir ailem olduğu için ,beni seven dostlarım olduğu için minnettarım.s456
değişime ve gelişmeye açık olduğum için teşekkür ederim.yarın bütün güzellikleri hayatıma çekmeyi seçiyorum.
iyiki varım iyiki varsın,iyiki varsınız sevgiyle mutlu kal
happy6

blue jaloon 21-10-2009 11:11 PM

Alıntı:

bengusu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 547754)
2 günlük tatilim bitti.yarın çalışmaya başlıyorum.bir işim olduğu için şükrediyorum.bir ailem olduğu için ,beni seven dostlarım olduğu için minnettarım.s456

değişime ve gelişmeye açık olduğum için teşekkür ederim.yarın bütün güzellikleri hayatıma çekmeyi seçiyorum.
iyiki varım iyiki varsın,iyiki varsınız sevgiyle mutlu kal
happy6

sizi kutluyorum cok güzel enerjiniz var
mutluluk hakedenin olmali hakedenlerdensinizt678

Sultan 22-10-2009 08:51 AM

Babam şehre bir saat uzaklıktaki ilçeden dönerken arabanın tekeri patlamış.virajı alamayıp korkuluklara çarparak durmuş.Allaha çok şükür korkuluklar durdurmuş yoksa viyadükten aşağı yuvarlanırdı araba.bad45
Babam telefon edince çok korktum onlara bir şey olmaması beni mutlu etti.düşündüm gerçekten hayatın ne zaman biteceği belli değil.onun için kimseye dargın kalınmamalı insanlar bütün sevdiklerini arayıp sormalı.
Bu gün hayatınızın son günü olduğunu bilseydiniz kimleri arardınız.küçük kırgınlıklar gerçekten önemli mi?bilerek yada bilmeyerekbütün kırdığım kişilerden özür diliyorum.geçmişte kırıldığım herkesi affediyorum.geçmişte kurduğum olumsuz inanç kalıplarımın hepsini iptal ediyor yerine sonsuz sevgiyi koyuyorum.iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varsınız sevgiyle hep mutlu kalıny789

aybükem 22-10-2009 10:57 AM

olaylara hep bir başka yönden bakmanıza verdiğiniz tepkiye ve enerjiye hayran kaldım

Sultan 22-10-2009 10:10 PM

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 550032)
olaylara hep bir başka yönden bakmanıza verdiğiniz tepkiye ve enerjiye hayran kaldım

her sabah kendime soruyorum günün nasıl geçmesi gerektiğini.
hep pozitif bir gün geçirmeyi seçiyorum.o günün mutlu geçmesini seçiyorum.zamanla alışkanlık oluyor.

sevgiyle mutlu kalıny789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:56 PM.