Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2432)

nlg 06-03-2011 03:09 PM

Cevap: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

arkadaşlar merhaba ben bu siteye üye olalı baya bi zaman oldu kişisel gelişimle ilgilenmeye başladığım günden itibaren hep bir araştırma içerisinde yim bu arada bu sitede listemde yer alıyordu fakat nedense bana sıkıcı geliyordu sanki hep bir mucize bulmayı bekliyordum içimdeki umutsuzluk kaygı gelecek endişesi mutsuzluk yani anlıcanız umutsuz bir vaka gibi kendimi görüyordum bundan 1 ay kadar önce telkinli cd gün içerisinde deneme amaçlı bir kaç kez dinledim hayatımda olumlu gelişmeler olmaya başlamıştı ki ben bırak tım dinlemeyi sonra herşey yine kötü olmaya başladı kendi kendime nerde yanlış yaptım diye düşündüm ve cd leri dinlemeye tekrar başladım nerdeyse 20 gün oluyor ve kendim de hissettiklerim şöyle sürekli bir şükrekme hali eskiden kafama takılan sorunları hemen hayır olumlu düşün diyorum kendime mutsuzluktan zevk almıyorum bundan 20 gün öncesi her şeyin kötü tarafını görürken şimdi daha cok olayları akışına bırakıyorum dolyısıyla hayatım da bir takım şeyler düzelmeye başladı dilerim dahada iyiye doğru yol alırım atakan beye sonsuz teşekkürler ondan isme özel cd de talep edicem cunki gercekten artık hayatımda nasırlaşmış sorunların bu kadar kolay atlatılacagını bilmiyordum tekrar teşekkür ederimart56art56

azraist_24 22-11-2011 10:18 AM

Telkinleri dinledigim sure icinde yaklasim 2 ay oluyor, en az 3 kez dalgalanma yasamisimdir ama bana katkilarini asla yadsiyamam ve hala dinlemeye devam ediyorum.... Suclulugu cikarmistim simdi tekrar ekledim... Ego yu azaltmam gerekecek sanirim patronumla tartismaya basladim resmen cevap veriyorum:)

elifelf 22-11-2011 12:41 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811748)
Telkinleri dinledigim sure icinde yaklasim 2 ay oluyor, en az 3 kez dalgalanma yasamisimdir ama bana katkilarini asla yadsiyamam ve hala dinlemeye devam ediyorum.... Suclulugu cikarmistim simdi tekrar ekledim... Ego yu azaltmam gerekecek sanirim patronumla tartismaya basladim resmen cevap veriyorum:)

çok tatlısın sevincli

Konuk1212 25-10-2012 02:15 PM

benim basim catliyor resmen.hatta dinlemek icin telefonu elime aldigim andan itibaren basliyor duygu olarak.oncesinde anliyamiyordum ama okudum ki telkinlerdenmis.krzm67

serdar2535 29-10-2012 04:24 PM

Bir kaç gün yada daha uzun süre dinleme imkanı tam bulamadım ancak gün içersinde bir süre dinlediğimde özellikle mutluluk telkininde bir gevşeme hissi doğuyor daha ılıman ritimlerde çok hoş, imkan bulup uygulamak istiyorum ama zamanmı yaratamıyorum dicem ama üstüne gitmiyorum sanırım...

azraist_24 26-01-2013 11:21 AM

Aramiza yeni katilan arkadaslarimin dikkatine sunmak , akillarindaki soru isaretlerini kaldirabilmek adina,

sevgiyle guncelliyorum....

ancasinan 26-01-2013 12:50 PM

Çekirdek inanç yaptırdığım Sayın abdullah beye vefa borcum olarak kısaca bu yorumu yazayım.
Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum.

Telkinler işe yarıyormu veya arkasında tuhaf sesler var nedir bunlar diyen arkadaşlar bir kere çok rahat olsunlar içerikte ne varsa müziklerin arka planındada o var.
Arkadaşlar benim hayatımdaki 1 yıllık değişim mükemmel ötesi özellikle son 6 ay olağan üstü.
1-Sağlıklı ve çok tatlı bir çocuğum oldu.
2-Eski iş yerimi kapattım çok farklı ve en az 10 kat kazandığım sevdiğim bir iş yapıyorum.
3-Çok güzel bir semte ve güzel bir eve taşındım.
4-İlişkilerim olağan üstü sağlamlaştı ve güzel oldu.
5-Davranışlarım öz güvenli ve yaptığım ve uğraştığım her şeyden zevk alıyorum.
6-Vucudumda 6 yıldan beri kurtulamadığım alerjim yok oldu.
7--Sağ bacakta sebebi belli olmayan ağrım yok oldu.
8-Normalde 3 günde bir ağrıyan başım şimdi 1 senede toplamda 4 kere falan ağrımamıştır bile.
9-sürekli kendimi mutlu hissetme hali içerisindeyim.
10-Aile ilişkilerim sağlamlaştı.
11-6 Ayda 10 kilo verdim şuan 84 ideal kilomdayım.
Yukarıdaki yazdıklarım en bariz kısımları dır davranışlarla ilgili değişimlerimi anlatsam çok uzar mesajım.

Nasıl oldu sorusunu cevaplayayım

Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2012 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne deişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu.

Çekirdek inancı yaptırın arkadaşlar o zaman buzdağının görünmeyen kısmına sağolsun abdullah bey ulaşıyor oradaki kodları değiştiriyor verdiği cd lerle.Sonuç olarak ben 350 tl idi galiba bu parayı işe yaramadı diyip geri alabilirdim sorgusuz sualsiz geri veriyorlar tabi böyle etik olmayan davranışı eğerki değişim olmussa burada bulunan bir çok arkadaşımın yapmıyacağına eminim.
Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi ben ondaki ve kendimdeki değişimleri o farkına varmasa bile gördüğüm için çok mutlu oluyorum.Bunları telkinleri dinleyipte bende işe yaramıyor diyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı için yazdım.
Olumlama yapan arkadaşların şevkini kırmak istemem ama ben çok denedim hem sıkıcı hemde insan bilinç altı boyutuna inemediği için kendi bile inananası gelmiyor.Şu anki hayatımdam çok memnunum bana kalırsa 2 tane sihirli formül var yaşamımı değiştiren.
1-ÇEKİRDEK İNANÇ ÇALIŞMASI
2-FARKINDALIK UYGULAMALARI.

Bu arada abdullah bey den bir randevuda ablam için alıcam kendisinde amansız bie hastalık var tabi siniresel şu anda kendisini psikolojik olarak görüşme sürecine hazırlıyorum bu konulara çok uzak çünkü bu Pemfigus Vulgaris hastalığı illetinden anca inançlarını değiştirerek kurtulacağına eminim.

Herkese iyi saygılar ve sevgiler.

Ferhatbjk 21-04-2013 08:28 AM

Merhaba arkadaslar cekirdek inanc calismam sonrasi verilen telkinleri 9 gundur dinliyorum azimle verilen sureyi kullanicam ve burdan degisimimi sizinle paylasicam.

mehtap1606 23-04-2013 11:12 PM

Alıntı:

ancasinan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 836321)
Çekirdek inanç yaptırdığım Sayın abdullah beye vefa borcum olarak kısaca bu yorumu yazayım.
Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum.

Telkinler işe yarıyormu veya arkasında tuhaf sesler var nedir bunlar diyen arkadaşlar bir kere çok rahat olsunlar içerikte ne varsa müziklerin arka planındada o var.
Arkadaşlar benim hayatımdaki 1 yıllık değişim mükemmel ötesi özellikle son 6 ay olağan üstü.
1-Sağlıklı ve çok tatlı bir çocuğum oldu.
2-Eski iş yerimi kapattım çok farklı ve en az 10 kat kazandığım sevdiğim bir iş yapıyorum.
3-Çok güzel bir semte ve güzel bir eve taşındım.
4-İlişkilerim olağan üstü sağlamlaştı ve güzel oldu.
5-Davranışlarım öz güvenli ve yaptığım ve uğraştığım her şeyden zevk alıyorum.
6-Vucudumda 6 yıldan beri kurtulamadığım alerjim yok oldu.
7--Sağ bacakta sebebi belli olmayan ağrım yok oldu.
8-Normalde 3 günde bir ağrıyan başım şimdi 1 senede toplamda 4 kere falan ağrımamıştır bile.
9-sürekli kendimi mutlu hissetme hali içerisindeyim.
10-Aile ilişkilerim sağlamlaştı.
11-6 Ayda 10 kilo verdim şuan 84 ideal kilomdayım.
Yukarıdaki yazdıklarım en bariz kısımları dır davranışlarla ilgili değişimlerimi anlatsam çok uzar mesajım.

Nasıl oldu sorusunu cevaplayayım

Ana 3 telkini dinlememle başladım 1 yıl önce 3 ay dinledim kesinlikle davranışlarımın değiştiğini gördüm ama yeterli değildi bu süreç beni çekirdek inanç çalışmasına kadar götürdü 2012 nisanda bu çalışmayı kredi kartına borçlarak yaptırdım. Değişim süreci çekirdek inanç çalışması ile başladı ama ne deişim:))Yukarıda yazdıklarımın büyük bir ölümü son altı ayda oldu.

Çekirdek inancı yaptırın arkadaşlar o zaman buzdağının görünmeyen kısmına sağolsun abdullah bey ulaşıyor oradaki kodları değiştiriyor verdiği cd lerle.Sonuç olarak ben 350 tl idi galiba bu parayı işe yaramadı diyip geri alabilirdim sorgusuz sualsiz geri veriyorlar tabi böyle etik olmayan davranışı eğerki değişim olmussa burada bulunan bir çok arkadaşımın yapmıyacağına eminim.
Şöyle bir ayrıntı var arkadaşlar biraz da olsa before- after yapmak lazım aradaki farkı görmeniz için ben kendi kardeşime yaptırdım çekirdek inanç çalışması bariz değişimleri ben kendi gözümle şahit oldum maddi manevi ama her seferinde adam dediki galiba bana bir etkisi olmadı:)) adam yurt dışından döndü geliri 5 e katlandı davranışları deişti ama işte insanın biraz kendini analiz etmesi gerekiyor tabi ben ondaki ve kendimdeki değişimleri o farkına varmasa bile gördüğüm için çok mutlu oluyorum.Bunları telkinleri dinleyipte bende işe yaramıyor diyen arkadaşlar için dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı için yazdım.
Olumlama yapan arkadaşların şevkini kırmak istemem ama ben çok denedim hem sıkıcı hemde insan bilinç altı boyutuna inemediği için kendi bile inananası gelmiyor.Şu anki hayatımdam çok memnunum bana kalırsa 2 tane sihirli formül var yaşamımı değiştiren.
1-ÇEKİRDEK İNANÇ ÇALIŞMASI
2-FARKINDALIK UYGULAMALARI.

Bu arada abdullah bey den bir randevuda ablam için alıcam kendisinde amansız bie hastalık var tabi siniresel şu anda kendisini psikolojik olarak görüşme sürecine hazırlıyorum bu konulara çok uzak çünkü bu Pemfigus Vulgaris hastalığı illetinden anca inançlarını değiştirerek kurtulacağına eminim.

Herkese iyi saygılar ve sevgiler.

çok sevindim değişimlerin herkese ışık olur umut olur inşallah! ben de senin yolunda ilerliyorum bana bu kapıyı açan Allaha şükürler, Abdullah beye de teşekkürler!!

sevgiler

black queen 24-12-2015 01:17 PM

merhaba herkese oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum kı ben bu konulara cok meraklıyımdır hep ama ne kadar ugrassamda ufak ısaretlerın otesıne gecememıstım secrek zero lımıt olumlamalar hayal etme uygulamaları ve pek cok benzerını denemıstım ama bır sure sonra etkı goremeyınce yoruluyor ve ınancımı kaybedıyordum hemde en basa donerekk sad456 sonra ıcımde bı huzursuzluk bı sıkıntı halı baslamıstı sonra tesadufen bu sıteye gırdım ve ucretsız telkınlerı ındırdım acıkcası pek ınancım yoktu ama gecelerı dınlemeye basladım ego suc ve erken kalkmayı sonra uyandıgımdakı sıkıntı ve mutsuzluk halı azalıstı ılk gun sımdı 3 gundeyım hala tam olarak huzurlu sayılmam ama yınede eskısıne gore daha ıyıym etkısı var gercekten telkınlerın ama dınlerken zıhnınızı rahat bırakmanız ve telkınlerı kaydetmesı ıcın ona emır vermenız ısınızı daha kolaylastıracaktır dıye dusunuyorum gelısmelerı yazacagım hep tesekkur edrımm t678

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:22 PM.