Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Yeni-Günce

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Yeni-Günce Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar sehrinazcım.. günlüğün güzel habelerle başlamış dilerim birbirinden harika haberlerle dolar taşar.. inanıyorum ki içinde biriktirdiğin bilgi hazinen forum sayfalarımızda ışıl ışıl parlayacak.. değişimin sihirli kapısını telkinler reiki hipnoz gibi bir birinden güzel anhtarlarla açmişsın.. dilerim yürüdüğün bu keyifli yolda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeni-Günce

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2008, 11:36 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Yeni-Günce

merhabalar sehrinazcım..

günlüğün güzel habelerle başlamış dilerim birbirinden harika haberlerle dolar taşar..

inanıyorum ki içinde biriktirdiğin bilgi hazinen forum sayfalarımızda ışıl ışıl parlayacak..

değişimin sihirli kapısını telkinler reiki hipnoz gibi bir birinden güzel anhtarlarla açmişsın..

dilerim yürüdüğün bu keyifli yolda hedeflerin kısa sürede mutlulula gerçekleşir..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-07-2008, 08:46 AM   #12 (permalink)
Mustang
Guest

Aramıza hoş geldin .
Alt 10-07-2008, 11:59 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
9 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serina is an unknown quantity at this point

güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

serina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2008, 10:46 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Merhabalar,
son yazdığım günden bu yana bazı günlerde kendimi çok mutlu, bazı günlerde üzüntülü bazen de
boşluk içinde hissettiğim günlerim oldu, bu zaman içinde her günün umut dolu olduğuna inanmak istedim.
Keyifsiz günlerimde bunun geçici olduğunu bazı şeylerin değerini anlayabilmem için bunların hayatın
bana sunduğu fırsatlar olduğunu düşündüm. Bazen umutsuz ve karamsar günlerim de oldu. Çıkmaza girdiğimi sündüğüm
anda ise Hayal Hanım a içimi döktüğümde ise her zamanki gibi anlayış dolu sıcak mesajı ban güç verdi,
uygulamayı neden bıraktığımı bilemediğim Reiki yi tekrar uygulamaya başladım.

Zaman içerisinde kendimi daha iyi hissettim, hissediyorum, İşle ilgili sorumluluklarımda artış oldu (olmasını istediğim şekilde),
maddi sıkıntımı hafifletmeye başladım, bazı kişilerle (işteki) ilişkilerimin iyileşmesini istiyordum, şimdi sırada bu iş var

hayatım arada bir dalgalansa da genelde mutluyum, her ne kadar tanışmasak da hayatımdeğişti ailesinin varlığı güven veriyor bana.

Sizleri seviyorum

Sevgiler, Saygılar

Alt 27-09-2008, 11:25 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sehrinazcım bizde seni seviyoruz..

her ne kadar içine dönmek istesende forum içinde dolaş mümkün olduğunca..
eklenmiş pek çok konu o anki ruhsal sıkıntını hafifletecek sihirli kelimeleri içeriyor olabilir...

telkinler.. reiki ile ve bizimle tekrar buluştuğuna çok sevindim..

her şey güzel gönlünce olsun.. hedeflerin huzurla kısa sürede gerçekleşsin..

sevgiler...
Alt 20-10-2008, 09:54 PM   #16 (permalink)
Teğmen

bugün evde yalnız başıma oturmuş sunu slaytlarımı hazırlarken kendimi bir an çok yalnız
hissettim, birkaç gündür telefonum çalmıyordu, e-posta bile yoktu, hatta dayanışma hattımıza yardım isteğime
cevap veren bile yoktu, arkadaşlarım neredeydi ,ne oldu onlara diye garip garip düşünürken "neden aranılmak ,
düşünüldüğünü hissetmet istiyorsun, sen birkaç gündür kimi aradın , kime e-posta gönderdin, kime mesaj
yazdın söyle bakalım peki "diye içimden bir ses haykırıverdi, evet bazı zamanlar hayatın akışına kapılıp
dostlarımızı ihmal ettiğimiz anlar oluyor hayatımızda, oysa ki iş hayatı hayatımızın sadece bir bölümü,
diğer tarafta dostlarımız, arkadaşlarımız, sırdaşlarımız,ailemiz,...

Bazen iş hayatımız, günlük koşuşturmacalar, bazen de aramızdaki iletişimden emin olamadığımız için
aramadığımız, belki aramak isteyip de aramaya cesaretimiz olmadığı için bağı koparma noktasına geldiğimiz kişiler,
durumlar olabiliyor, düşündüm ki, belki benim için de aynıdır bu,
yarın en çok ihmal ettiğim beş arkadaşımı aramaya karar verdim.

sevgiler, selamlar
Alt 21-10-2008, 12:13 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Hayal Hanım çok teşekkür ediyorum,sağolun
Alt 28-10-2008, 10:02 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Zaman zaman ara versem de bir süredir kendime ve ihtiyacı olanlara Reiki uyguluyorum, dün akşam önceki yıllarda sıkıntılı günlerim olmasına aracı olan
kişi ve olaylara vb. reiki uyguladım, travma demesem de buna yakın üzücü olaylara neden olan kişileri affetmemiz ve onları kendi kendilerine bırakmanın
önemi hakkında yazılar okuyup bilenlerden dinledikten sonra affetmenin gerekli olduğuna karar vermiştim. Bugün affetmem gerektiğini düşündüğüm bu kişilerden biri seneler sonra ansızın beni ziyarete geldi, çok şaşırdım, görmeyi üstelik beni ziyarete gelmesini beklediğim en son kişilerden biriydi.

Bugün bir kez daha anladım ki, hayatımıza bir şekilde dahil olan insanların bizi üzmesine biz izin veriyoruz. Bu ziyareti kendimce yorumladığımda "bu kişileri affetmem için yüzleşmem gerekiyordu ve evren onu bana bir şekilde gönderdi" diye düşündüm, ve zamanında ne kadar boş yere üzüldüğümü farkettim.

Onu affettiğimi ona söylememkle birlikte,onu uğurladığımda içimden onu affetmiş olmanın huzuru ve hafifliği vardı.

Alt 06-01-2009, 10:21 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Merhaba,

Çok olmamakla birlikte, bir miktar kilo fazlam olduğu için bir süredir diyetisyene gidiyorum. Bu seferki kontrolde kilo veremediğimi görünce, EFT uygulamaya karar verdim. Kilo veremememin nedenlerini düşünüp durdum bir süre, sonra bulabildiğim nedenleri yazdım ve EFT yapıyorum (yapmaya çalışıyorum), Şimdilik iyi gidiyor, bakalım sonucu bekliyorum.

Bu arada, işte bazı güzel gelişmeler oluyor gibi, sonuçlanınca yazacağım,

Sevgiler, saygılar

Bookmarks