Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

kısmen günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri kısmen günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: caribbean Nickli Üyeden Alıntı kısmencim naptın sen böyle yaaa, dur bir alkışlıyım da seni havalara gir çoook sevindim, senin adına, ben de bugünlerde senden böyle bir çıkış bekliyordum açıkçası, o yüzden fazla şaşırmadım ama çok mutlu oldum. valla döktürmüşsün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

kısmen günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-07-2008, 02:33 AM   #71 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kısmen günlük

Alıntı:
caribbean Nickli Üyeden Alıntı
kısmencim naptın sen böyle yaaa, dur bir alkışlıyım da seni havalara gir çoook sevindim, senin adına, ben de bugünlerde senden böyle bir çıkış bekliyordum açıkçası, o yüzden fazla şaşırmadım ama çok mutlu oldum. valla döktürmüşsün ama ya biraz şaşırdım tamam, wonderfull demek istiyorum.
dönemeci atlattın anlaşılan, ne güzel baksana 3 aylık programı 2 günde yapmışsın, harika bir şey ama bu iki günün nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum.
ne karın ağrısıdır o dimi. entellektüel sohbet te yapmışsın, bir gün inşallah ben de yaparım bizim hocalarla. aşk karşılıklı gibi ama sen büyütmüşsün daha önce,
çekingen diyorsun ya, yanında da konuşamıyormuş kesin o da sana aşıktır, ben öyle hissettim yazdıklarından çok acımasızsın ama ya öyle azarlanır
mı, bak bir de çok süper demişsin yolun açık olsun, inşallah doğru insandır ve mutlu olursun. sevgiler
canımın içi sağolasın ya evet çok iyi oldu çok rahatladım.açıkçası iyiym baya.ama sendeki gelişmeler daha büyük ve güzel emin ol çok daha iyisini yapıcaksın.ya aşk hayatıma gelince mıy mıy bi sevgili adayım var,bakalım ne olucak ,umarım karşılıklıdır da, mış gibi yapmıyodur.valla azarlama olayına gelince elimde değil sevdiğim insanların karşısında çok hesaplayıp söylemem sözlerimi içimen ne geliyosa o ,ama ilk kez aşık olduğum biriyle bu kadar arkadaşça ve yakı konuştum normalde elim ayağım titrerdi.neyse ki bende olmadı.umarım gönlümüze göre birileri olur caribbean da hepimiz mutlu oluruz hak ediyoruz çünkü
koccamn öpüyorum seni kendine iyi bal,görüşürüz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-07-2008, 05:19 PM   #72 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point

Kısmen senin adına çok sevindim canım.. Hayatında her şey hep böyle kolay ve istediğin gibi aksın..Aşk hayatında da güzel gelişmelerin haberini bekliyorum..

Sevgiyle kal..
Alt 28-07-2008, 12:13 AM   #73 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

içimden hiç yazmak gelmiyo be günlük ne yazıyıyım ki ben sana şimdi.okulla ilgili gelişmeler var düzenli gidip gelmeye başladım hatta sabah işe gider gibi kalkıyorum 7-8 gibi yorgun argın evde oluyorum.lab da hep ayaktayım yorucu işte.aşk işi fos çıktı resmen .bilmiyorum bu tempoda zaten aklıma gelmiyo unutmaya başlamışım ama unutmak istemiyorum işte .biraz fazla keskinim,yapmamam gereken bişeyi yaptım ona karşı ve cezasını da çekiyroum geri adım atamam artık.çünkü hatanın çoğu onda.ama ne söyleyeceğini cevabını bile beklemeden çok kötü şeyler yazdım ona.benim suçumda bu.sanırım geri dönüşü yok sanırım .bi kaç gündür tepkisiz kalışından belli işte .napalım başlayamadan bitti .bu kadar keskin olmak iyi değilmiş,bu ceza da sanırım bu huyumu törpülemeye başlamama neden olur o kadar .neyse gelişmelerden haberdar ederim seni ama bundan sonra daha rutin sıradan şeyler yazıcam sanırım uzun bi süre ...
Alt 28-07-2008, 12:19 AM   #74 (permalink)
suzzy
Guest

sevgili kısmencim hayatta hata yapa yapa hata yapmamayı öğreniyoruz....

sıkma canını her hata bize bir deneyim kazandırır bunu unutma şekerim...

güzel günler dileğiyle...sevgiler...
Alt 28-07-2008, 12:27 AM   #75 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Kısmen'cim sen bence kendin için en doğrusunu yaptın.İlerde fikirler durumlar değişebilir söyledim sana.Şimdilik gönlünü nadasa bırak biraz.Hem sen hem o çok yıprandınız bu aralar.Herşey girer yoluna sen içini ferah tut gülüm. 
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2008, 12:31 AM   #76 (permalink)
Üsteğmen

ya inşallah be gülüm bilmiyorum ya ama bildiğim bişey var sanırım günlüğüm bi süreliğine güzin abla köşesi modunda geçicek .of of iyi ki varsın ya .benim kalın kafam almıyo işte sabırsızım agresifim kompleksliyim
çok sağol bitanem arkadaşlığın dostluğun için
bu arada suzzyciğime de çok teşekkür ederim ikinizi de çok öpüyorum iyi i varsınız
Alt 28-07-2008, 08:04 AM   #77 (permalink)
Mustang
Guest

Kısmen'ciğim malesef hayatın kullanma kılavuzu yok herşeyi hata yaparak öğreniyoruz önemli olan hata yapmak değil hatalardan ders almaktır sen kendi hatalarını farkına varıp onlardan vazgeçe bilirsen çok iyi sonuçlar ala bilirsin .Kendini hiç bir şey için üzme ve yoluna devam et.Bakalım hayat sana ne gibi süprizler hazırlıyor.
Alt 28-07-2008, 10:17 PM   #78 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Kısmen'ciğim malesef hayatın kullanma kılavuzu yok herşeyi hata yaparak öğreniyoruz önemli olan hata yapmak değil hatalardan ders almaktır sen kendi hatalarını farkına varıp onlardan vazgeçe bilirsen çok iyi sonuçlar ala bilirsin .Kendini hiç bir şey için üzme ve yoluna devam et.Bakalım hayat sana ne gibi süprizler hazırlıyor.
evet serpil ablacım haklısın,ben bi iki gün içinde hatamı telafi ederim inşallah...aşkın gücüne güveniyorum .yok üzmicem şimdi kendimi bakalım umarım karşı tarafın bi tolerans payı vardır bakalım denicem şansımı.hayırlısı.çok sağol serpil ablacım moral verdin koccamn öpüyorum seni
Alt 28-07-2008, 11:49 PM   #79 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

hatanın çoğu onda demişsin ama bak sen de çok aceleci davranmışsın, çözülemeyecek sorun yoktur ama belki düzelir neden olmasın, olmazsa da dünyanın sonu değil, önemli olan hatalardan ders çıkarmak, bir tecrübe daha kazanmış oldun bu sayede en azından, zaten hayat ta düşe kalka öğreniliyor. küçükken düşmeseydik şimdi yürüyebilir miydik? her şey olacağına varır, takma kafana sen, kol kırılır yen içinde kalır, biri gider, öteki gelir, hayat devam ediyor. sevgiler
Alt 29-07-2008, 10:56 PM   #80 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı
hatanın çoğu onda demişsin ama bak sen de çok aceleci davranmışsın, çözülemeyecek sorun yoktur ama belki düzelir neden olmasın, olmazsa da dünyanın sonu değil, önemli olan hatalardan ders çıkarmak, bir tecrübe daha kazanmış oldun bu sayede en azından, zaten hayat ta düşe kalka öğreniliyor. küçükken düşmeseydik şimdi yürüyebilir miydik? her şey olacağına varır, takma kafana sen, kol kırılır yen içinde kalır, biri gider, öteki gelir, hayat devam ediyor. sevgiler
sağol bitanem ,moral verdin . kol kırılsın,kırılabilir ama yen içinde kalmasın artık,yen içinde kala kala bu hale geldik zaten . yaşanılanlardan ders çıkarmak önemli tabii çok sağol kendine çok iyi bak .sevgilerimle ,iyi ki varsın güzel kardeşim

Bookmarks