Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Neler yazmışlar ÖSS sonucuna da haberim yok dusun Benim işim postacıyla değil elindeki zarfla, kaç defa söylemem gerekiyor Biraz daha uzatırsak annem kovacak günlükten haberin olsun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-07-2008, 01:52 PM   #191 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
14 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeitgeist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

Neler yazmışlar ÖSS sonucuna da haberim yok dusun Benim işim postacıyla değil elindeki zarfla, kaç defa söylemem gerekiyor

Biraz daha uzatırsak annem kovacak günlükten haberin olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-07-2008, 02:08 PM   #192 (permalink)
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough

valla bilmem o postacı ile senin aranda annen kızsa kızsa senin bu postacıya olan ilgine kızıyodur..

herkez seminer de başarı iş felan hedeflesin sen postacıyı imgele cık cık..

annesiiiiiii... harbi kovacak şimdi bizi günlükten
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 08:25 PM   #193 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Değerler vardır elle tutulan, gözle görülen.. Değerler vardır, dile getirilemeyen.. Doğrular, düşüncelerimizle birlikte paralel biçimde değişkenlik gösterir zamanla. Bazı doğrular vardır ki, asla ve asla değişmez.. Bana iyi davranıldığında artmayan, kötü davranıldığında azalmayan sevgiler yaşadım ben.. İncindim yeri geldi... Üzüldüm ulaşamadığımda.. Dedim ya, iyilik gördüğümde artmayan, kötülük gördüğümde azalmayan bir sevgiydi benimkisi.. Hoş kötülükte görmedim.. Düşüncesizlik belki.. Haketmediği değerleri verdim birilerine.. Bunu farkettiğimde de üzüldüm..
Anladım ki, en değerlisiymişim...

Kendi doğrularımı savundum hep.. Halen bana doğru gelen doğrularım.. Bazen uymak istedim yaşamdaki çoğunluğa..Onlar gibi fütursuz olmak istedim.. Yapamadım... Bazen korktum birşeylerden.. Korkularımıda yaşadım yeri geldi.. Şimdi daha iyi anlıyorum ki, korktuğum başıma gelmedi.. Ben korkularımı davet ettim..
Hayatla mücadele ediyorum dedim, hayatla mücadelem kıyasıya bir rekabet haline dönüştü..
Anladım ki, hayatla mücadele değil, raks etmeliymişim..

Yaşadıklarımız yaşayacaklarımızın referansıdır der kişisel gelişimden bihaber olanlar.. Ben yaşadıklarımın prova olduğunu düşünmeyi yeğliyorum.. Prova ederken anladım ki senaryo yanlış yazılmış.. Bu senaryoyu filme çekmenin bir anlamı yok.. Bu provanın kaybettirdikleri de oldu kazandırdıklarının yanısıra.. Kar-zarar analizi yapmak anlamsız..
Anladım ki, kazançlarıma şükür, kayıp gördüklerime teşekkür etmeliyim kazanca dönüştürme fırsatı verdikleri için..

Geçmişte yaşadım çoğu zaman.. Bedenimle ruhumu birarada tutamadım.. Güzellikler yaşadığımda şans dedim, haketmediklerime de bahtsızlık..
Anladım ki, yaşayacaklarını kendi belirlermiş insan..

Birçok şeyi bilirken yapmamanın acizliğine teslim etmişim kendimi.. İçsesime kulak vermemişim, sonra da isyan etmişim "ama neden.. neden ben" diye.. Yetmemiş, gözyaşlarımla süslemişim, ödüllendirmişim kendimi.. Başarısızlıklarımın peşinden gitmek daha kolay gelmiş, başarı yollarımda ilerlemek varken...
Kaybettiklerime ağlarken, kazançlarıma sevinememişim..
Anladım ki, mutlu olmak sadece ve sadece kendi elimizde..

Bir güneş çizmek istemişimdir odamın duvarına.. Dönem dönem bu arzuyla tutuşmuşumdur..Hani sanki o güneşe baktıkça karanlık dünyam aydınlanacak gibiymişcesine..
Anladım ki, yıllardır çizemediğim o güneş göz kırpıp duruyormuş içimde...

Bir sitem değil bu yazdıklarım..Pişmanlık hiç değil.. Hüzün ?? belki
Yenilenmek isteyişimin sessiz çığlıkları aslında..
Kendi içimde çıktığım keşif yolculuğumdaki keşfettiklerim..
Anladım ki, başarılarıma bir yenisini eklemenin tam zamanı..

Kendime en güzel ödülü vereceğim..Kendimi..

Hüznümü tetikleyerek içsel yolculuğumu bilinçsizce destekleyen, verdiğim değeri hak edip - etmediğini sorgulamayacağım kişiyi saygıyla kucaklıyorum..
Alt 22-07-2008, 09:19 AM   #194 (permalink)
Mustang
Guest

Canım ne güzel bir paylaşımdı seni azmini ve farkındalığını kutlarım yolun açık ve aydınlık olsun.
Alt 27-07-2008, 07:41 PM   #195 (permalink)
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point

sanemce,
yazından kendime de çok pay aldım..
yüreğine sağlık diyorum..

ayrıca teşekkür ederim hayata farkındalığımı artırdı..
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2008, 11:53 PM   #196 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

teşekkür ederim burre'cim
zaman geçtikçe farkındalığımız artıyor. rüya dan uyanır gibi hissediyorum kendimi. bu bir anda olmuyor tabii. acelem yok. yavaş yavaş, sindire sindire yaşıyorum. farkındalık mutluluk verdiği gibi bazen hüznü de arttırabiliyor.
yazımı, yıllardır tanıdığım ve tereddütsüz inandığım, güvendiğim bir arkadaşımdan beklemediğim bir davranış sonraki hüznümle yazmıştım.
sonra düşündüm de, başkalarına cömertçe verdiğim bu sınırsız krediyi kendime niye vermiyorum. ben değersizmiyim, hayır asla değilim. kendime daha ne kadar haksızlık edeceğim düşüncesiyle bir sorgulamaydı aslında. ama kesinlikle öğreniyorum
çünkü bunca zaman hakettiğinin üzerinde değer vermiş olduğum o kişinin hatasının hüznünü uzun süre üzerimde taşımadım.
sonrasında ne mi oldu.. sevgimde değişen birşey olmadı. dediğim gibi iyilik gördüğümde artmayan, kötülük gördüğümde azalmayan bir sevgiydi benim için.. yaşanmış onca güzel paylaşımları yok sayamam bir hatayla. bu benim dostluk anlayışıma sığmaz. verdiğim değer ölçüsünü gözden geçiririm sadece. önceliğe kendimi koyarım. bendeki kredisini tüketmediği sürece yine dostumdur, yine görüşür paylaşırım ancak paylaşımlarımı biraz sınırlarım..
doğrusu budur demiyorum.. ben kendi doğrumu, kendimi iyi hissettiğim ölçüde uyguluyorum..
sevgiler

Alıntı:
burre Nickli Üyeden Alıntı
sanemce,
yazından kendime de çok pay aldım..
yüreğine sağlık diyorum..

ayrıca teşekkür ederim hayata farkındalığımı artırdı..
Alt 29-07-2008, 06:16 PM   #197 (permalink)
Moderator

bugün kendim için ne yaptım
bugün öss tercihlerimi yaptım wave

tutmaz ama ya tutarsa hesabı birinci tercihime okul öncesi öğretmenlik yazdım, ikinciye halkla ilişkiler

başka yazmaya da gerek görmedim zaten.. bunda ne varki gayet normal diyenleriniz olabilir.. benim için hayaldi çünkü.. birzamanlar öss sınavına gireceğim de, öss tercihimi yapacağım aklıma gelmezdi
çok mutluyum o yüzden.. bir ara şeytan dürttü açıköğretim değil de, örgün öğretim yazayım diye ama yok artık daha neler sakin ol dedim kendime
o hakikaten uç bir hayal olurdu çünkü sorumluluklarım sebebiyle çok fazla zorlanırdım..
buna da şükür. çok şükür Allah'ıma ki bana bu günleri gösterdi
Alt 04-08-2008, 12:55 AM   #198 (permalink)
Moderator

Standart Ynt: Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

çok üzgünüm
eski çalıştığım işyerimde, grafik departmanında bir abi vardı..
abi diyordum ama saygımdan dolayı.. aslında benden çok büyük değildi. en fazla kırk yaşındadır.
espirili, neşe dolu, samimi..
kaybetmişik
1,5 ay önce ehliyet almış ve yeni araba almış.. yeni arabasıyla kaza geçirmiş..çok kötü bir şekilde vefat etmiş..
bugün naaşını kaldırmışlar..
bir ölüme çare yok.. gideceğimiz yer orası tamam ama, zamansız oldu be abim..
Allah mekanını cennet etsin..

arkadaşlar nolur eften püften şeylerle kimseyi kırmayalım, kırılmayalım..ölüm karşısında "keşke" demek o kadar aciz kılıyorki insanı.. çok şükür o abiye karşı bir hatam yoktu.. muhabbetimiz sevgi ileydi.. ya aksi olsaydı.. ya kırmış olsaydım.. nasıl dayanırdım özür dileme fırsatım olmayışına..Allah bu durumlar karşısında bizlere dayanma gücü versin
Alt 04-08-2008, 01:10 AM   #199 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about

evet sanemce çözümü olmayan ölüm karşısında aldıgımız ders: '' şükürler olsun sevdiklerimizle bir günü daha beraber geçirmek için uyandık.''Allah yakınlarına sabır versin..
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2008, 02:06 AM   #200 (permalink)
Moderator

ben bir anneyim..
ama bu annemi özlememe engel olamıyor.. ben annemi özledim.. kor gibi düştü içime özlemi..
tadını unuttuğum ana kucağını özledim ben.. sarsa beni sarmalasa.. bıraksam kendimi en güvende hissedeceğim o sıcacık şefkat dolu kollara... küçülsem..çocuk olsam yeniden.. saçımı okşasa.. yalansız riyasız sevgisini sunsa bana.. sadece bir an.. nolurdu sadece bir an yaşasam bunu.. çok olsun demiyorum kısacık bir an

Bookmarks