Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   Özgürce yaşamak için Değişim şart! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=623294)

özgürce yaşa 25-08-2013 08:58 PM

Özgürce yaşamak için Değişim şart!

Merhabalar;
yeni bir üye olarak telkinlerin üzerimde yaratacağı etkilere hep beraber şahit olalım istedim ve 25/08/2013 bu tarihte ego ve suçluluk dinleyerek operasyona başlıyorum. En az 3 hafta sadece bu telkinleri dinleyeceğim.

Bakalım bana neler olacak? 956k

papatya_27 25-08-2013 10:07 PM

Cevap: Özgürce yaşamak için Değişim şart!

Hosgeldin aramiza.. Yolun degisimlerle dolu olsun:) sevgiyle:)

özgürce yaşa 26-08-2013 01:55 PM

çoook teşekkürler! umarım başarırım. :)

özgürce yaşa 26-08-2013 02:02 PM

Sevgili günlük birader;
dün akşam saat 11 den başladım sabah 10.30 a kadar dinlemişim.
uyurken dişlerimi çok sıktım herhalde çenem ağrıyor.. rüyalar gördüm ama anımsamıyorum ama sıkılarak uyandım. Daha doğrusu uyanamıyordum da sevgili kedim öyle bir pati atmış ki, artık kalk ayıp oluyor bana der gibi. :)

gün içinde de ağlamaklı hallerim var. Geçmişe gidiyorum. Kahvaltıda annemle babamın başka ailelerin çocuklarını yetiştirme tarzı ile bir sohbeti vardı. sinirlendim çok ama hiç bir şey demedim . neden bizim evde biz konuşulmayız ki. neden başkaları hep doğrudur yanlış olan bizizdir. Etkilenmiş olmalıyım ki arada boğazım acıyor yutkunamıyorum.

Allah'dan şapşal bir kedim var beni sürekli güldürüyor . unutuyorum. bakalım bunlar ilk belirtiler, daha şiddetli olur mu acaba...

annie hall 26-08-2013 04:35 PM

Günlüğünün başlığını çok beğendim :) Hoşgeldin aramıza ve kedini öp bizim için.

özgürce yaşa 26-08-2013 04:46 PM

Alıntı:

annie hall Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846108)
Günlüğünün başlığını çok beğendim :) Hoşgeldin aramıza ve kedini öp bizim için.

Hoşbulduk burada olmak çok güzel. öpmek için bahane arıyorum zaten . Hergün birde sizin için öpeceğim :)

özgürce yaşa 27-08-2013 04:47 PM

27/08/2013

Neden rüyalarımı hatırlayamıyorum?

bugün kendimi daha iyi hissediyorum. tüm gece telkinlerimi dinledim.Erken uyandım. Geleceğime dair yeni düşünceler oluşturmaya başladım. ha bir de çok iştahım açıldı yemek yemek istiyorum :( ayrıca susuyorumda. Bakalım sabırsızlanmaya başladım daha net sonuçlar arıyorum.. bir an önce diğer telkinlerede geçmek istiyorum. ama tavsiye edilene göre gitmekte kararlıyım.

özgürce yaşa 28-08-2013 03:34 PM

28/08/2013

offf... o kadar tükenmiş, yorgun hissediyorum ki... Anılar... hep gözümün önünden geçiyor. berbat bir hayat yaşamışım sanki şimdiye kadar. üzüntülerimi 2 kat fazla hissediyorum. yoruyor beni. Çok yorgun hissediyorum. Ailem de sanki bugün benim gibi negatif ve sessizler. bana mı öyle geliyor, bilmiyorum.

bunlara rağmen dışarı attım kendimi bazı işlerimi hallettim. ama dünkü gibi umutlu değilim sanki..
Mümin Sekman'ın "Kişisel ataleti yenmek" kitabına başladım. Ayrıca, geçmişle ilgilili anılarım canlandıkça geleceğimden endişe duymaya başladım. Tam olarak nerede dönüm noktası yaşayacağım? Çekirdek İnanç' a mı başvurmalıyım?.....

ßyKuS 28-08-2013 07:39 PM

Tam olarak neyi değiştirmek istediğini göremedim :)) Kişisel Ataleti yenmek kitabı çok güzelde kesin bir çözüm yolu sunmuyor. O kitabı bitirdikten sonra z-ponopono kitabına başlamanı tavsiye ediyorum. Uygulama çalışmalarıda var bende uygulama çalışmalarına başlıcam kısa zaman sonra. Halsizlik, kendini yorgun hissetme, sabah yorgun hissetme vs vs durumları için kaliteli bir omega 3 balık yağı bu sorunlarını gidermede çok işine yarıcak.

özgürce yaşa 28-08-2013 09:39 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846174)
Tam olarak neyi değiştirmek istediğini göremedim :)) Kişisel Ataleti yenmek kitabı çok güzelde kesin bir çözüm yolu sunmuyor. O kitabı bitirdikten sonra z-ponopono kitabına başlamanı tavsiye ediyorum. Uygulama çalışmalarıda var bende uygulama çalışmalarına başlıcam kısa zaman sonra. Halsizlik, kendini yorgun hissetme, sabah yorgun hissetme vs vs durumları için kaliteli bir omega 3 balık yağı bu sorunlarını gidermede çok işine yarıcak.

Merhaba, kısaca hayatımı değiştirmek istiyorum. bunu şöyle açıklayabilirim: yapmak istediklerim, hayalini kurduğum o kadar çok şey var ki- eminim herkesin öyle :)- gerçekleştiremiyorum. harekete geçsem bile bir şekilde olumsuzlukla sonuçlanıyor. yada yapamıyorum bir şeyler beni geri çekiyor dur diyor bekle daha iyisi gelir yada şuan buna hazır değilsin yada bir sürü olmsuz şeyler söylüyor içimdeki parmak çocuklar... bende bu seslein etkisinde kalıyorum. öte yandan çok çekingen biriyim ama aslında olmak isteidğim kişi bu değil yakın arkadaşlarım beni çok eğlenceli neşeli bulur biz seni çok soğuk tanımıştık oysa ne kadar pozitifsin der en yakınlaırm. ama benim içim herkese karşı kendim olmak istiyorum. insanlara hemen güvenemiyorum yada kendime güvenemiyorum. bunun gibi birçok şey....:) son zamanlarda ise beni en çok sıkıntıya sokan şey ise iş bulamamam . artık görüşmeye gidecek başvuracak cesaretim bile yok. kendime bir çıkış yolu arıyorum diyebilirim. Etraf konusundada pek şanslı değilim sanırım olumsuzluklara çok açık bir yapım var ve beni çok etkiliyor ve ben bunu yenmek istiyorum.

umarım başını ağrıtmadım. :) o kitabı hiç duymadım tam olarak bahsettiğin nedir? mutlaka okuyacağım ve uygulayacağım. çok teşekkür ederim. tavsiyelerin için ve bana katkı sağladığın için :) umarım ben de sana yardımcı olabilirim. :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:51 PM.