Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar ben tuhaflaşan hayatım için sizden öneri ve yardım istiyorum 4 senedir herşey ters gidiyor olumsuz konuşmayı sevmem ama birine anlatıp yardım almalıyım.ilkokul, ortaokul, lise... her zaman başarılı bir öğrenciydim göze çarpardım hocalarım çok sevelerdi çok iltifat alırdım. üniversite ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2013, 03:35 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

merhaba arkadaşlar ben tuhaflaşan hayatım için sizden öneri ve yardım istiyorum

4 senedir herşey ters gidiyor olumsuz konuşmayı sevmem ama birine anlatıp yardım almalıyım.ilkokul, ortaokul, lise... her zaman başarılı bir öğrenciydim göze çarpardım hocalarım çok sevelerdi çok iltifat alırdım. üniversite de aynı şekilde.. 17 yaşında üniversiteyi kazandığımda sınıfta herkes benden büyüktü 2.-3. girişlerinde tutturmuşlar herneyse yine en sevilen öğrencilerden biriyim yaptıklarım beğeniliyor vs. anlaşamadığım kimse de olmadı ilk dönem sonunda geçiş yaptım o yüzden alttan almam gereken dersler oldu çoğunu aldım yalnız iki ders sürekli başka derslerle çakıştı alamadım son dönemimde yaz okulu programı açıklandı baktım o iki ders birbiriyle çakışıyor bu defa (hatta programı hazırlayan hocam durumumu biliyordu özür diledi) herneyse nasıl olsa öbür döneme sarkacak diye bitirme projemi de bıraktım diğer dönem rahat rahat yaparım diye hocalar duyunca çok şaşırdı sürekli beni sormuşlar arkadaşlarıma iyi gidiyordu çünkü projem. bu arada söylemeyi unuttum 4. sınıfın başında kardeşim oldu onun paniğini de çok yaşadım anneme bişey olacak diye çok korktum, kardeşime çok düşkünüm vs. 3. ve 4. sınıf bu streslere rağmen iyi geçti bi tek kendi kendime bıraktığım proje dersi..

yazın bi arkadaşımla aynı yerde staj yaptık. staj sonunda arkadaş ziyarete gitmişti işyeri sahibi beni sormuş gelmeyecek mi demiş gittim devam etmemi istedi çok iyi insanlardı orda olmaktan memnundum ama finallere doğru derslerle
iş birarada gitmiyor gibi geldi izin istedim ayrıldım. bitirme projem sıkışmasın diye diğer derslerin ödevlerine baya erken başladım ama çok detaycıyım sürekli eksik buldm erken bitemedi yani malesef.. o ödevi bitirip teslim ettiğimde bitirmeye 1 ggün vardı ve kollarım kopacak gibi ağrıyordu (maket yaptığım için) yani 2 zor ve önemli dersin finali art arda geldi diğer arkadaşlar da o dersi almadığı için bitirme ertelensin benim başka ödevim var diyemedim (çok uzatıyorum sanırım)
herneyse en son gece üçte bilgisayar karşısında tek tek saçlarımı koparırken annem yeter yat olmazsa da önemli değil dedi böylece tekrar bıraktım projeyi..

2. dönem başladığında hocalar beni görünce dedikleri şey ilk jüri de getirdiğini getirsen bile geçerdin diğerleri çok kötüydü ama hepsini bırakamayacağımız için geçirdik.. nasıl üzüldüm anlatamam bu arada benim özgüven yerlerde geziyor çünkü hiç alışık değilim öss ye bile doğru dürüst çalışmadan kazanmışım başarı benim için hep çok normal bişeydi çakılmış gibi oldum resmen... bitmedi sonraki dönem projeyi sevmedim böyle demem tuhaf gelecek belki ama ısınamadım bi türlü başka şeyler de var herneyse bu şekilde bi sonraki döneme kaldım geçtim sonunda ama bende özgüven namına pek bişey kalmadı... o staj yapıp sonra çalıştığım yere dönemedim yüzüm tutmadı okulu uzattım şimdi bitti demeye.

aslında hiçbir dersten kalmadım hep ben bıraktım. gerçi böyle de tembelmişim gibi algılanacak ama hep terslik diyeyim tam uzun ayrıntılı anlatamadım. bu arada proje, bitirme, maket vs. dediklerimi anlamamış olabilirsiniz ben mimarlık mezunuyum. bizde okulu uzatmak ayıp değildir hatta okula başladığımız ilk gün hoca 4 senede bitireceğinizi sanıyorsanız yanılırsınız 7 seneden önce çıkamazsnız demişti tabi bu işin şakası bir çok arkadaşım 4 yılda tamamladı uzatanlarda oldu ama bu durumdan gocunmadılar hocaların bırakmasından da gocunmadılar ama ben hep kendim bırktığım halde ağırıma gitti çok utandım cv de biri görecek de soracak diye ödüm koptu 5buçuk sene de bitti okul.

sonra iş deneyimi var çok kısaca anlatıcam çok sıkıcı olduğunun farkındayım. ilk işe girdiğim yerde tuhaf insanlarla karşılaştım ezilmemek için beni ezmeye çalışan sekreter elime vileda tutuşturdu sessiz sakin biriyimdir ama haksızlığa gelemem kavga ettik vs sonra iyi olduk arkadaş olduk sonra başka bi mimar vardı aleni biçok yalan söyledi duydum bişey yapamadım ara ara "eski burası sana uygun değil" vs yumuşakça beni işi bırakmaya ikna etmeye çalıştı ki en de bırakmayı düşünüyordum ama onun niyetini farkedince vazgeçtim neyse patronlarım uzaktaydı olayların içinde değildi duymadılar görmediler ben yıprandım ilk iş deneyimim kabus oldu 4 ay boyunca sigortam yatırmadıklarını da öğrenince yerime birini bulup işten ayrıldım (benden sonra işe başlayan kız işi bırakacağı zaman telefon edip ben bırakıyorum demiş almış çantasını çıkmış)

çok stresli bi dönemdi yüzümü sivilceler sardı büyük büyük. dışarı çıkmaya utandım 2 ay evden çıkmadım bu arada staj yaptığım yerdeki patronum tekrar çağırmıştı gidemedim aradan vakit geçince de ne aramaya ne yanına gitmeye yüzüm kaldı halbuki çok severdim ben abla derdim o ofise gelenlere kızım diye tanıtırdı.. kpss ye hazırlanmaya karar verdim tarih, coğrafya adına hiçbişey bilmiyodum çalıştım tarihi sevmeyi öğrendim :) vs.. kpss de çok heyecanlandım kalbimin atışını duyuyodum direk bileğim bükülmedi spastik gibi bi tuhaf tuttum kalemi sonuç olarak düşük puan aldım ama yine de bizim bölümün puanları yüksek olmadığı için umudum vardı. (ama bölüm puanları fırladı benim şansma) bu arada şehir dışından bi arkadaşım çağırdı işleri çokmuş yetişemiyomuş ortaklık teklif etti daha büyük işlerde alıcam ama alamıyorum tek kişi olduğum için dedi bi sevindim bi sevindim ev kiralarına bakıyorum vs arkadaş da on gün sonra yeni iş alıcak çağırıcak beni 3-4 ay oldu tık yok tonla gelen işleri durdu kızın kendi şansızlığıma verdim. benden sorumlu hissetmesini de istemedim çünkü ben ne zaman merhaba nasılsın demeye kalksam bi iş var ayarlıycam az kaldı merak etme diyodu huzursuz olması normal konuşamıyo olmamız rahatsız etti.

iş baktım buldum başladım çok iyiydi yalnız alanı bana uymadı mimarlıkla çok alakasızdı mesleğimi bırakmak gibi bişeydi o yüzden bıraktım.. (bu arada öyp var öğretim görevlisi alımı için ben çalışırken o oldu işimden memnunum diye başvurmadım çok düşük puanlarla almış hem işten oldum hem onu kaçırdım yani) iş aradım bulamadım ales ve yds çalışıp öyp için yüksek bi puan alayım bari dedim ben ne zaman ders çalışmaya başladım iş için arayanlar kesilmedi sınav geçti ne arayan var ne soran..

yani özetle anlatmak istediğim herşey öyle bi zamanlama da oluyo ki ucundan kaçırıyorum seçeneğim çok oluyor ama elimde olan sıfır 4 yıldır yerimde sayıyorum şansım talihim nası olduysa tersine döndü umutsuzluğa kapılmaya gerek yok çok seçeneğim var gibi görünüyor ama neye elimi atsam elimde kalıyor ev kızı gibi oldum. şimdi yine bi ikilemin içindeyim karar veremiyorum artık ne doğru ne yapmam lazım düşünemiyorum

bana ne önerirsiniz daha anlatılacak çok çok şey var bu çok kısaltılmış hali ne dersiniz eft mi olumlama mı benim durumumda birine ne önerirsiniz şansı niye kapanır bi insanın? şans lafını da sevmem inanmam ama olanları ona bağlayabildim ancak.. her türlü öneriye açığım fikirlerinizi esirgemeyin lütfen

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2013, 03:37 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

ben çok olumsuz konuşmayı seven biri değilim herşeye rağmen yüzüm gülüyor gören mutlu olduğumu düşünür ama aklım ermiyor artık anlatıp fikir almam gerekir diye düşündüm
Alt 05-06-2013, 04:02 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

mimarlık konusunda pek bilgim yok, ama kendi projelerini yapman mümkünse neden yapmıyorsun :) illa birinin talepte bulunmaı mı gerek? anladığım kadarıyla mimarlık senin için para kazanmak için bir araç değil, bir tutku. belki de para kazanabileceğin başka bir iş bulabilir ve kendine özgü mimari projeler çizebilirsin?

şunu da söylemek istiyorum ki, burada senin azmin, umudunu yitirmemen ve çabaların çok mühim.. Abraham Lincoln; eski bir abd başkanı, şu başından geçenlere baksana, başkan olana kadar:

Yoksul bir ailede dünyaya geldi.
Anne babası okuma yazma bilmezdi.
10 yaşında annesini kaybetti.
Tarlada ırgatlık yaptı.
Bakkalda çıraklık yaptı.
21 yaşında işini kaybetti. Bocalama dönemi başladı.
24 yaşında tekrar işinden oldu.
25 yaşında dört çocuğundan üçü vefat etti.
27 yaşında ruhsal bunalıma girdi.
34 yaşında kongre seçimlerini yine kaybetti.
26 yaşında kongre seçimlerini yine kaybetti.
38 yaşında eyalet seçimini kaybetti.
45 yaşında senato seçimlerini kaybetti.
47 yaşında başkanlık seçimlerini kaybetti.
49 yaşında tekrar senato seçimlerini kaybetti.
52 yaşında ABD’ye başkan seçildi.

eğer istekleri, hayali, azmi olmasaydı ve bunlara doğru çaba sarfetmeseydi bugün burada onun ismini anıyor olmazdık, tanımazdık bile.. o da kendi hayallerini kendi elleriyle yıkmış olurdu.:)) herşey mutlak bir sebep sonuç ilişkisi içinde ilerlemiyor, bambaşka etkenler de var bu çeşnide. senin durumun benim penceremden böyle gözüküyor..:) briaz daha cesur olsaydın bu arada, belki daha farklı olabilirdi; vereceğin kararların sorumluluğunu tam anlamıyla görebilmen, ya da öyle demeyeyim de, olabilecek şeyleri kabullenmen hem seçimlerini hızlandırır, hem de seçtiğin yolda senin dirayetli duruşunu perçinler. sonuçta en kötü karar kararsızlıktan iyi imiş :)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2013, 04:18 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

bir tutkuydu :) malesef şu anda iş bulmak, hayatımı düzene sokmaktan başka düşüncem yok sıra ona gelemiyor. ben öğrenmeyi çok severim halbuki. yüksek lisans yapmak istiyorum ama aileme yük olarak değil bi yandan içime sinen bi işte çalışayım istiyorum gerçekten en kötü karar kararsızlıktan iyi seçeneğinin çok olması da bunalıma sokarmış insanı ama ne karar versem elimde kaldı dediğim gibi şu anki ikilemimde bi arkadaşımın hatır durumu var 10 gün içinde belli olacak bakalım ama 10 gün bile uzun geliyor baya bunaldım. örnek güzel de bende işler o şekilde işlemedi bu zamana kadar ben tırnaklarımla kazıyarak gelmedim benim çok çok bi çabam olmadı sadece içinde bulunduğum durumu sevdim öğrenmeyi sevdim yeterli oldu aklımdan geçen önüme geldi ettiğim dua kaul oldu imkansız şeyler oldu hep alışık değilim yani kötüyken iyiye gitmeye tabiki çabalıyorum ama önceden olsa hemen sonuç verirdi beklediğimden de iyi olurdu şimdi hep en kötü ihtimaller, sevindiğim şeyler bile kötü bişeyle sonuçlanıyor

yardım çabanız için teşekkür ederim biliyorum benim kararlarımın da etkisi büyük doğru kararlar alabilmiş olsam bu kadar bunalmazdım zaten daha çok zihin yorgunluğu bendeki
Alt 05-06-2013, 04:19 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

nuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 111
424 Mesajinıza toplam 796 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nuru is on a distinguished road

anlattıklarının içinde olumsuz bşyy yokki..sanırım sadece senin birazcık bakış açını değiştirmen gerekiyor.
Alt 05-06-2013, 04:25 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

yok mu :) bilmiyorum çok bunaldım öyle görünüyor olabilir büyük felaketler gelmedi tabi başıma mutluyum sağlıklıyım huzurluyum işlerim ters gidiyor sadece buna da şükür acaba olanların sorumluluğunu şans vs şeylerin üzerine mi atma çabası bendeki? yönümü çizemedim onun sıkıntısı ben hep planlı yaşardım böyle boşta olmak sarstı beni doğru kararlar veremiyorum
Alt 05-06-2013, 04:28 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

okulu uzattığım süreyi de sayarsam 4 yıldır muallakta yaşıyorum düzgün düzenli değil canımı sıkan şey bu çabalamadım değil ama olmadı
Alt 05-06-2013, 04:29 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

424 Mesajinıza toplam 796 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

istersen şurdan başla..işlerim ters gidiyor demekten vazgeç..inan bu çok işe yarayacak..işlerin gayet yolunda gidiyor :)
Alt 05-06-2013, 04:36 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
nuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
istersen şurdan başla..işlerim ters gidiyor demekten vazgeç..inan bu çok işe yarayacak..işlerin gayet yolunda gidiyor :)
inatla bu düşünceye tutunmuşum gibi görünüyorum ama hep böyle değildim bi işe başlarken de böyle düşünerek başlamıyorum ama sonuçlar böyle oldu başkası dese çok yadırgardım öyle görmek istiyor o yüzden öyle derdim ama benim dışımda oluyor sanki olan.. deneyeceğim yine de :) başka önerilere de açığım ne yapayım da bu ruh halinden kurtulayım kendimi suçlamaktan küçük görmekten vazgeçeyim
Alt 05-06-2013, 04:46 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

bak yazdıkalrını bi kere kendin oku..hep ben yarım bıraktım diyorsun..neden yarım bırakıyorsun..anladığım kadarıyla ödevın yarım dıye teslım etmemıssın..doğru anlamışım degıl mı ?
ayrıca cok detaycısın :))
en önemlisi bunların hepsi olmuş bitmiş..

Bookmarks