Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2013, 04:02 PM   #3 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

mimarlık konusunda pek bilgim yok, ama kendi projelerini yapman mümkünse neden yapmıyorsun :) illa birinin talepte bulunmaı mı gerek? anladığım kadarıyla mimarlık senin için para kazanmak için bir araç değil, bir tutku. belki de para kazanabileceğin başka bir iş bulabilir ve kendine özgü mimari projeler çizebilirsin?

şunu da söylemek istiyorum ki, burada senin azmin, umudunu yitirmemen ve çabaların çok mühim.. Abraham Lincoln; eski bir abd başkanı, şu başından geçenlere baksana, başkan olana kadar:

Yoksul bir ailede dünyaya geldi.
Anne babası okuma yazma bilmezdi.
10 yaşında annesini kaybetti.
Tarlada ırgatlık yaptı.
Bakkalda çıraklık yaptı.
21 yaşında işini kaybetti. Bocalama dönemi başladı.
24 yaşında tekrar işinden oldu.
25 yaşında dört çocuğundan üçü vefat etti.
27 yaşında ruhsal bunalıma girdi.
34 yaşında kongre seçimlerini yine kaybetti.
26 yaşında kongre seçimlerini yine kaybetti.
38 yaşında eyalet seçimini kaybetti.
45 yaşında senato seçimlerini kaybetti.
47 yaşında başkanlık seçimlerini kaybetti.
49 yaşında tekrar senato seçimlerini kaybetti.
52 yaşında ABD’ye başkan seçildi.

eğer istekleri, hayali, azmi olmasaydı ve bunlara doğru çaba sarfetmeseydi bugün burada onun ismini anıyor olmazdık, tanımazdık bile.. o da kendi hayallerini kendi elleriyle yıkmış olurdu.:)) herşey mutlak bir sebep sonuç ilişkisi içinde ilerlemiyor, bambaşka etkenler de var bu çeşnide. senin durumun benim penceremden böyle gözüküyor..:) briaz daha cesur olsaydın bu arada, belki daha farklı olabilirdi; vereceğin kararların sorumluluğunu tam anlamıyla görebilmen, ya da öyle demeyeyim de, olabilecek şeyleri kabullenmen hem seçimlerini hızlandırır, hem de seçtiğin yolda senin dirayetli duruşunu perçinler. sonuçta en kötü karar kararsızlıktan iyi imiş :)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla