Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   hayırlısı bakalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622560)

atmaca42 17-02-2013 06:35 PM

Cevap: hayırlısı bakalım

anladığım kadarıyla bilinç altım çok dolu dolu değil çok dolu birde değişimler bazen enerjik oluyorum bazen durgun üzgün neşesiz neden diye sorarsanız bilmiyorum bi nedeni yok mesela bugün canım sıkkın ağlamaklı oldum ama niye dersen inanki sana şundan dlayı diyemem çünkü üzecek bişey yok beni

Işıklı yol 17-02-2013 06:43 PM

Aynen bende aynı şekildeyim. Ağlayasım var ama ağlayamıyorum bile.

atmaca42 18-02-2013 11:31 AM

dün çok fena moralim bozuktu böyle içimde ağlamak isteği oluştu ama ağlayıpta rahatlıyamıyordum .bugün iyiyim şükür anlık değişiyor ruhsal durumum kendimi daha motive hissediyorum kendimi geliştirmek için içimde arzu oluştuı inşallah hedeflerime ulaşacağım başarma azmim var bugünden itibaren kendime çalışma programı yapacağım öğrenmeyle ilgili telkinlerde sipariş verdim onların desteği kendi azmim ve ALLAHIN yardımıyla hedeflerime ulaşacağım .telkinler etkilimi diye kendi kendime bi soru sordum mesela ben eskiden evhamlı birisiydim denetime gireriz ara ara onu kafama takar acaba nasıl geçecek şöylemi böylemi derken sıkıntıya sokardım şimdide denetiime gireceğim ama hiç sıkıntım yok rahatım demekki etkili telkinler telkinlerden yardım alacaz kendimizde değişim için uğraaşacağız diyue düşünüyorum bu arada eğitim telkini alan arkadaşlar ne gibi değişim sürecinden geçtiler paylaşırlarsa sevinirim ..

Işıklı yol 18-02-2013 12:47 PM

çekirdek inanç telkinleriniz bitmiş miydi sizin? Bir kere daha dinlemeniz etkiyi pekiştirecektir diye düşünüyorum. Başarılar diliyorum

atmaca42 18-02-2013 12:50 PM

yok daha bitmedi ben dinlemeyi sürdüreceğim baya bi zaman birisini gündüz dinlerin ötekini gece diye düşündüm

Işıklı yol 18-02-2013 01:24 PM

Alıntı:

atmaca42 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 837102)
yok daha bitmedi ben dinlemeyi sürdüreceğim baya bi zaman birisini gündüz dinlerin ötekini gece diye düşündüm

O zaman çekirdek inançlarını gündüz, diğerini yatarken dinlemeni önereceğim. Başka telkin cdsi yapan firmalarda bu ayrıntıyı gördüğüm için söylüyorum. Tam yatmadan önce gibi bir öneri var ötekilerde. Bence bunu dikkate alabiliriz ne de olsa onlarda aynı işi yapıyorlar. Bir bildikleri vardır elbet

atmaca42 19-02-2013 09:07 AM

telkinlerimi dinliyorum şuan ama sanki beynimin içi gıcıklanıyo gibi oluyor sanki kafamın içi kaşınıyor demekki çekirdek inancım kuvvetliymiş ...

azraist_24 19-02-2013 09:33 AM

Alıntı:

atmaca42 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 837133)
telkinlerimi dinliyorum şuan ama sanki beynimin içi gıcıklanıyo gibi oluyor sanki kafamın içi kaşınıyor demekki çekirdek inancım kuvvetliymiş ...

Dinlemeye devam etmenizi israrla oneriyorum...

O gidiklanmalar karincalanmalarin hepsi gecici.. Ve bilincaltinizin rahatsiz oldugu bu guzel degisime verdigi tepki:)y789

atmaca42 20-02-2013 02:17 PM

tekrar merhabalar 3.10 günüm son günü olacak bugün bu ralar moralim bozuk canım sıkılıyor hani ortada bişeyde yok ama canım sıkkın tatsız tutsuzum sanki telkinlerin faydası olmayacak diyor içimden bir ses başka bi ses erken daha diyor acaba benmi beklentilerimi yüksek tuttum diyorum bir yanımda faydası olacak sabret diyor kimileri 5-6 . aydan sonra etki göstermeye başladı diyor bakalım görecez ne zaman etki gösterecek 2.10 günlük dilimi dinlerken böyle değildim enerjiktim şimdi bi hüzün var içimde sebebsiz acaba diyorum kendi kendime bunlar bilinç altımın tepkisimi kimisi baş ağrısı yaptı kimi mide bulantısı yaptı bende bunlar olmadı ama beynimin içi gıcıklanıyormuş gibi oldu bendede birde hüzün bakalım hayat negösterir

sweeet 20-02-2013 06:34 PM

Dinleme sen o sesi biraz daha sabır telkinleri dinlemeye devam etmelisin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:51 AM.