Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   hayırlısı bakalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622560)

Işıklı yol 23-01-2013 02:21 PM

Cevap: hayırlısı bakalım

Aslında biz de tam emin değiliz. Hepimiz bir yerden başladık işe. Benim çekirdek inanç testi yaptırmam da ki amacım, en alt katmana ulaşmaktı. Fakat siz de zaten sorununuz ile ilgili telkin cdleri ısmarlamışsınız. Bence kendinizi bu konuda yıpratmayın. Bir yerinden başlayın. Olmadı ilerleyen günlerde sizde o yola başvurursunuz.

atmaca42 24-01-2013 08:30 AM

garip rüyalar devam ediyor ilk günler bayağı dinçleşmiştim ama artık yorgunluk oluyor ...

Işıklı yol 24-01-2013 09:26 AM

Sizi dinledikçe ben de sabırsızlanıyorum. Bir an önce başlamak istiyorum artık. Ne güzel olacak, korkularımdan, sınırlamalarımdan kurtulmak. Hep aynı pencereden bakmıştım hayata, hep aynı manzara, artık çok farklı şeyler hissedecek, düşüneceğim. Sakın vazgeçmeyin. Elbette, hayat bundan sonra pürüzsüz, hep harika geçmeyecek. Yine sıkıntılar olacak, yine canımız yanacak. İnsanız elbette hayat hepimizi farklı şekillerde sınıyor. Fakat artık bu yaşadıklarımız bizi en derine çekemeyecek. Her şekilde bir çıkış olduğunu bilecek, ne istediğimizi, ne istemediğimizi bileceğiz. Artık hayat bizim ellerimizde olacak. Yalnız şu var ki arkadaşlar bizler bu güne kadar, kendi adımıza bir şey istememek üzere eğitildik. Şimdi kendi adımıza bir şeyler istemeye başlayınca bencillikle suçlanacağız. Bunlara hazırlıklı olun. Değişiminiz, bazılarının hoşuna gitmeyecek. Kazancınız kadar kayıplarda yaşayacaksınız. Bazı insanlar hayatınızdan tamamen çıkacak. Fakat çok daha güzeliyle karşılaşacağınızı bilin. İnanın her şey sizin için çok daha güzel olacakyrl78

atmaca42 01-02-2013 08:52 AM

rüyalar devam ediyor bilinçaltı temizliğim uzun süreceğe benziyor kolay değil yıllardır samanlığa dönüyor gördüğüm rüyalar dinleğim telkinleriyle ilgili oluyor mesela dün bir rüya gördüm rüyamda annem ölüyormuş ben ona ağlıyorum ama yine anneme sarılıyorum ağlayarak yani annem ölüyor ama yine anneme sarılarak ağlıyorum annem ölmüş diye ve uyandım o anda çalan telkine baktım atalardan özgürleşmek garip ....

atmaca42 07-02-2013 09:00 AM

çekirdek inanç telkinlerimin 2. 10 günlük kısmı bitti ne değişti sanki stresim daha çok arttı sıkıntılarım çoğaldı acaba bir sınav mı ilerde daha iyi şeyler mi olacak bakıp görecez hayatın kendi mi zor yoksa biz mi zorlaştırıyoruz hayatı bekliyormuyuz herşey güllük gülüstanlık olsun diye bilmiyorum ama bazen hayat iyiyye gitmiyor belki güzel değişimlerin habercisi garip rüyalarımda bitmek bilmiyor bakalım ne olacak ALLAH yar ve yardımcımız olsun .eski olumsuzlukları biranda atıp kurtulamayacağız belki görecez önemli değil 6 ay sonra göstersin etkisini değişim olsun razıyım hayat bazen çok garip ...

kutayhun 07-02-2013 02:25 PM

o sıkıntılı dönemler geçer hocam 2 3 ay geçsin tamamen unutursun geriye sadece pozitif etkiler kalır....

atmaca42 07-02-2013 02:57 PM

inşallah hocam inşallah

atmaca42 07-02-2013 03:22 PM

bu arada yeni rütbe almışız teğmen oldum yupiiiiii :)

atmaca42 08-02-2013 10:32 AM

dün piskolojik olarak fiyaskoydu benim için bugün biraz daha iyiyim sanki biraz daha hafifledim inşallah daha da iyiyye giderim şun 2. 10 günü bitirdim aradayım ama kafamın içinde sanki büyük şehir trafiği gibi ama rahatlama var acaba ne zaman etkisini tam olarak gösterecek ne zaman işlerim yoluna girecek sabırla bekliyorum .bende bazı değişikliklerde olmadı değil mesela yaşadığım şehirdem başka bir şehre atandım ama yakın uzak değil ve ilk başlarda memlekete gitmek için pilanlar yapıyordum kurumu değiştirmek gibi ama şimdi istemiyorum artık gitmek hatta ege tarafına gibilirsem gidecem daha değişik ortam değişik insanlar tanışmak istiyorum eskiden yenilikten korkardım şimdi yenilik istiyorum belkide bunlar değişim başlangıcıdır da ben fark etmiyorumdur kim bilir ve memlektimde eski tadı alamıyorum ben ki 30 yılını memleketten dışarı çıkmadan geçirmiş birisi olarak kendim bile şaşırdım bu isteğime neyse bu kadar yeter bu günlük deneyimlerimi paylaşırım .....

Işıklı yol 08-02-2013 10:53 AM

Harika gelişimler yaşıyorsunuz. Dikkatle izliyorum sizi,benim telkin cdmde geldi fakat açamadım başka bir bilgisayarda deneyecem yoksa yeniden yollayacaklar. Üzgünümsad456
Birinin rüyada ölmesi, o kişi ile ilgili bazı inançlarınızın değişmesi zaten sizde belirtmişsiniz. Atalardan özgürleşmek diye. Değişim çok farklı olabiliyor tabi ki, çevreniz değişecektir bazı insanlar çıkacak hayatınızdan ama yenileri çok daha anlayışlı sevgi dolu insanlar girecekler hayatınıza. Ne güzelsuperxy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:38 AM.