Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=264)
-   -   BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=621092)

cansuyu 08-03-2013 11:35 AM

Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Neden bu kadar yakınsın bana

Kadın olduğun için mi

Bendeki benlerden biri olduğun için mi

İçimde susturamadığım gücüm olduğun için mi

Kim susturabildi beni bu güne kadar ve kim ezebildi yüreğimi

Ve kim gücümü çalabildi benden...

En savunmasız göründüğüm anda bile öylesine bir güç yayıldı ki bedenimden
işte o an anladım ki, ben kadınım ve güçlüyüm..."

Yaşadım binlerce yıl acılara tutunarak"... ( Hasan Hüseyin Korkmazgil )

Emekçi Kadınlar günümüz kutlu olsun :)

cansuyu 09-10-2015 09:58 AM

......GÜN AYSIN ÜZERİMİZE GÜNE AYALIM VE UYANDIRALIM GÜNÜ..

rengarenk günler sıkıştırdım günlüğün boş sayfalarına. siyah da beyaz da gri de bi renktir gördüm.,

Bugün olsa günlüğümün adı BUGÜN NE ÖĞRENDİM olurdu.

Değişimin ne devrim , ne evrim, devinim olduğunu bildim..

Hareket etmeyen , zincirlerini farkedemez..

Rosa Luxemburg

Ve özgürleşemez zincirlerini farketmeyen...

DDİİLLEEKK 09-10-2015 01:32 PM

Bugün kendim için kendi istedigim bi konuda birisiyle sohbet etmek istiyorum fikirlerimi paylasmak.yorum,espri falan ya
mak istiyorum.ama bu sansimi kaybettim malesef.sosyal ortamdan ayrildim artik evdeyim.başka bigun bi arkadasin yanina oturup direk sinema sever misin ile baslayacagim söze😃 bu arada paylaştığınız şiirler güzelmiş

sweeet 11-10-2015 01:06 AM

Sinema severim dilek. Vakit buldukça sevdiğim ilgimi çeken filmleri izlerim.

marea476 05-09-2017 05:59 PM

sinemya gidecektim ,hava yagacak gibi..yolda sorun yasamamak icin gitmedim..

peki baska ne istiyorum ,
iyi bir iş..
ruh esimi hayat arkadasımın hayatıma girmesini istiyorum..bekle bekle yoruldum

en güzeli ölüm 05-09-2017 10:43 PM

selamun aleyküm foruma yeni üyeyim forumu az önce tesadüfen buldum ilgimi çekti bugün kendim için hiçbirşey istemiyorum. ölmek gebermek istiyorum yaşım 21 ruhum 65 sevdiğim kız kanserdi ve öldü. acı çekti öldü. 4 kere kalbi durdu dayanamadı en son öldü. doktorlar fazla ömrü yok dedi o hep hastane köşesinde ölümü bekledi ALLAH aşkına ölmek istiyorum bana yardım edicek biri yokmu hayatımdan soğudum kimseyle konuşamıyorum son 3-4 yıldır hep tek tabancayım ne anne ne baba sayıyorum. herkesle aram bozuldu herkesi tersliyorum çok acı çekiyorum ümidim kalmadı acılarım benle taze taze. prensesim bana hep derdi ben öldüğümde hayatı benim için yaşa ruhum senle olacak diyordu. ölmek istiyorum tüm söyledikleri kulağımda çınlıyor. ben parça parçayım azraili arıyorum aslında intihrı düşündüm ve ölümden korkmadım ben ALLAHTAN korktum hesap verememekten. ona o kadar bağlanmıştım ki şimdi yok aslında o yaşasa ve evinde olsa arkasından ağlamam istediğine gitsin o çok iyi biriydi. ve öldü. bendde ölümü bekliyorum en güzeli ölüm elinde silahı olan biri varsa söylesin diz çöker kurşunun keyfini süreririm. ölmek istiyorum param olsa silah alıcam olmuyor ölümde parayka arkadaş. keşke hayall kurmak parayla olsaydı en azından ucuz hayaller kurardık beni öldürenin ayağını öperim

marea476 05-09-2017 11:45 PM

bazen hayat zor sınamalardan gecirir. sizinkide öyle olmus..düşünün ,cocukları oldugu halde eşini kaybeden insanlar var..var da var yani..
ben depremi gördüm yasadım..99 büyük depremi bilir misiniz..biraz yasınız kücük..
sokakta beraber oynadıgım insanlar öldü..şehir yok oldu..sokaklarımız..sahilimiz..sevdigimiz insanlar..cocugu enkazdan cıkmayanlar mi dersiniz..yoksa nikah davetiyesi basılmıs oldugu halde nişanlısını kaybedenler mi dersiniz..inanın hepsi yeniden evlendi..hayata döndü..cocukları var su an.
Babam gözümün önünde verdi son nefesini.kanserdi..4-5 haftada gitti..onu cok severdim..öksürse basından ayrılmadıgım canımdan parcaydi..gözümün önünde öldü..onun bile acısı gecti yıllar icinde..
sizin de gecer bu acılı günleriniz ama sabır..
ölmek ölmeyi istemek care degil.bak hem sevdiginiz insan bile , yasamınızı istemiş.

zaman.. zaman herseyin ilacı.. gerekirse uzman yardımı alın..ilac kullanın.. ama hayat en büyük nimet.Allahın takdirine boynumuz kıldan ince..ölüm de Allahın emri.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:23 PM.