Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız harikasın.. günlüğün hayırlı olsun.. güzel haberlerini bekliyoruz. sevgiyle......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Like Tree12Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-12-2011, 09:03 AM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

harikasın..
günlüğün hayırlı olsun..
güzel haberlerini bekliyoruz.
sevgiyle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-12-2011, 12:16 AM   #42 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Bugün :)

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sweet, götür bizi gittiğin yere.... senden öğrenecek ve edimleyecek çok şeyimiz var..... esenlikle kal...
Hocam ben hepinizi yol arkadaşlarım olarak çoktan kabul ettim. :) Her zaman daha iyiye gidelim.
Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canimsin,

Tum yazdiklarini nefessiz okuyorum inan. O kadar guxel anlatiyorsun ki yuregindeki guzellikleri, o kadar guzel dile dokuyorsun ki yasadiklarini hayran olmamak, feyz almamak elde degil.... Tek kelime ile MUKEMMELSIN, MUKEMMELIZ....

Umarim hayat yolunda kosusturma arasinda hicbirzaman birbirimizi kaybetmeyiz.....

Seni seviyorum,
Alıntı:
prenses1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
harikasın..
günlüğün hayırlı olsun..
güzel haberlerini bekliyoruz.
sevgiyle...
Güzel bakan gözler görür güzellikleri ben de sizin güzelliğinizi görüyorum tıpkı sizin bana baktığınız gibi.

Ayrıca teşekkürler prenses şeref verdiniz günlüğüme. :)

Bugün anlatılası çok güzel şeyler oldu. Nereden başlasam acaba?

Yeni güne güzel uyandım. Dışarı çıktığımda hava güzeldi baya radyoyu açtım rutin. Hava durumunu dinledim radyıda fırtına haberi aldım. Bugün fahri meteroloji uzmanı görevi yaptım çevremdekileri de haberdar ettim havanın durumundan. Bir de şemsiyemi alaydım iyiydi. Islana ıslana devam ettim yoluma tabi. Yılbaşı için biletlerimi aldım. Bugün çok çok keyifliydim sebepsiz. Herkes de bol bol iyi enerjilerimi yansıttım. Onlar da bana aynı şekilde iyi davrandı. Netlerim yükseldi bu sınavda çok mutlu oldum emeklerin karşılığı alabilmek harika. Yolda falan başladım doğrularımı saymaya o derece. Yeni çalışmalarım için motivasyon kaynağım oldu. Başka başka heee bizim küçük hanımla randevulaştım bugün. Kardeşime söz verdiğim gibi bugün ona özel 4-5 saat
ayırdım. Sanırım onu da mutlu etmeyi başardım. Onunla çok uğraşıcam daha çoook neyse ki benim gibi bir ablası var. Ben onun gelmesini çok bekledim ve onu çok seviyorum . Bazen sabrımın sınırlarını zorlasa da bana çok şey öğrettiği için şanslıyım. Çocuklarım daha şanslı olacak.

Sıkı ve çalışma dolu bir haftasonu daha beni bekliyor. Hadi bakalım. Gazam mübarek ola.

Enerjimiz çoook yüksek her daim olsun.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2011, 01:08 AM   #43 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 70
28 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodice is an unknown quantity at this point

Sweet cim gerçekten yazılarını iç ferahlatıcı buluyorum bende takipçinim :)

Deneme sınavı için bir fırsat demişsin ya gerçek şükretmek o kadar önemliki ve o şüküre gerçekten inanmakk çok önemli.. Hiç unutmuyorum mezun oldugum ilk yıl ÖSS sınavına hazırlanmak için dershaneye kayıt olacak maddi durumum yoktu. Dershanelerin ücretsiz deneme sınavlarını takip ediyordum.. Ve o sınavlara katılabilmek benim için çok önemli ve mutluluk vericiydi.. Bazen elimizdeki fırsatların kıymetini bilmek ve övmek gerekiyor farkına varmak gerekiyor.. Büyüklerimiz haklılarmış bunu bulamayanlar da var derken.. :)

Sen olmasan, bu evrenin şiirinde, güzelliğinde bir şeyler eksik kalır... Bir şarkı, bir nota eksik kalır, bir boşluk olur; hiç kimse sana bunu söylemedi...

OSHO

melodice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 12:49 AM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

kimse yok muuuu
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 12:50 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

negatif enerji lazımsa eğer var .
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 12:54 AM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

yok yok, bu günlükte her şey pozitif ;)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 11:49 PM   #47 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
melodice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sweet cim gerçekten yazılarını iç ferahlatıcı buluyorum bende takipçinim :)

Deneme sınavı için bir fırsat demişsin ya gerçek şükretmek o kadar önemliki ve o şüküre gerçekten inanmakk çok önemli.. Hiç unutmuyorum mezun oldugum ilk yıl ÖSS sınavına hazırlanmak için dershaneye kayıt olacak maddi durumum yoktu. Dershanelerin ücretsiz deneme sınavlarını takip ediyordum.. Ve o sınavlara katılabilmek benim için çok önemli ve mutluluk vericiydi.. Bazen elimizdeki fırsatların kıymetini bilmek ve övmek gerekiyor farkına varmak gerekiyor.. Büyüklerimiz haklılarmış bunu bulamayanlar da var derken.. :)
Teşekkürler Melodice. Mesajını okuyalı baya oldu biliyorum cevabım biraz geç oldu. Çalışmaya ağırlık verdiğim için biraz ara vermiştim yazmaya. (Ama farkındayım sen de yoksun bu aralar farklı saatlerde girdiğimiz için karşılaşamıyor da olabiliriz. İyi olmanı seçiyorum.)

Hepimizin fırsatların farkına varabilmesini ve her daim onların kıymetini bilip şükredebilmemizi diliyorum.

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kimse yok muuuu
Olmaz mı hiç ben hep varım.("Ben aslında yoğum." Avrupa Yakası'ndan bir replikti çok severim. Şizofrenik bir sahneydi.)

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
negatif enerji lazımsa eğer var .
Herkese her daim pozitif enerji lazım sevgili
bumbada ben her türlü negatifliğe karşı yeteri kadar -hatta fazlasıyla- pozitifim inadına. Böyle olmayı bilerek, isteyerek seçiyorum.

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok yok, bu günlükte her şey pozitif ;)

:)) Biraz kendimi dinleyeyim, biraz yazayım biraz da çok çok çalışayım-bu biraz olmadı gerçekten çok çok oldu bunun için şükrediyorum- diye düşündüm. İyiyim herşey yolunda olması gerektiği gibi.

Alıntı:
Aeshnidae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sweeet günlüğün hayırlı olsun :)Güzel haberlerle dolsun.

Çok teşekkürler sevgili Aeshnidae :))

Alt 14-01-2012, 08:55 PM   #48 (permalink)
Administrator

Standart Geçmişe Yolculuk ve Hafileme Hissi

Dün çok harika bir şey oldu. Ne kadar harika anlatırım, ne kadarını aktarabilirim bilmiyorum ama deneyeceğim.

Bu bir analiz yazısıdır.

Lisedeydik o zamanlar. Çok yakın bir arkadaşım vardı. Güzel zamanlar geçirdiğim çok şey paylaştığım bir arkadaşım. Güvenim tamdı ona. Bir dönem aramıza bir sorun meydana geldi. Söylediği birkaç şeye ve yapmayı düşündüğü şeylere çok fazla tepki verdim. Yargıladım onu ve ona çok öfkelendim. Amacım onu mu korumaktı yoksa bir başkasına zarar vermesini mi engellemekti? Bilmiyorum. Bana göre yanlıştı yapmak istediği bunu hatırlıyorum. (E o zaman güzel bir dille söyle ne diye kavga çıkarıyorsun? :D) Belki de bu bir patlama anıydı belki hala farkına varamadığım şeyler var. Şu anda olaya farklı bir bakış açısıyla bakıyorum.

O zamanlarda bir tek kendi doğrularımızın doğru olduğunu sanıyoruz. O doğruları da daha yeni yeni geliştiriyoruz aslında. Dünyayı ben kurtaracaktım sanki böyle yapınca. Dünyayı bilmem ama arkadaşlığımı kurtaramadım. Askine yok ettim. Arkadaşım da davranışlarıyla bana yardım etti. Belki de aceleci yeteri kadar düşünmeden kararlar vermiştim. Resmen kesip atmıştım.
Belki de hiç fark etmeden hem kendimi hem de arkadaşımı kırdım. O gün gelip ilerde böyle düşüneceksin deseler inanmazdım. O an %100 haklı olduğuma inanıyor yaptığım hatanın farkına varamıyordum.

Hayatımda ilk kez hatalı olabileceğim ihtimalini düşünmek büyük gelişme. Sanırım eskiden telkinler öncesinde hata yapmanın ihtimalini bırak fikrine bile katlanamıyordum. Ama şimdi biliyorum. Hata yapılabilir. Hem kendim hem de başkaları hata yapabilir. Bende değişen şeylerden biri sanırım aşırı mükemmeliyetçilik tavrı. Bu tavrın ne çok yorduğunu yaşayanlar bilecektir. Halbu ki olduğun gibi kabul edip seversen kendini herşey daha kolay oluyormuş anladım.

Şimdi geriye bakıp düşününce belki yaptığı aptalca şeyler de kendi hissettiği yalnızlık duygusundandı. Ben yalnız kalmadım ama onu yalnız bıraktım. O da madem bana kötü diyorsun daha da kötü olabilirimi kanıtlarcasına devam etti yanlışlarına. Ve ben bunu şuan fark ettim. Onu yalnız bıraktığımızı. Şuanda bunun için gerçekten ona kocaman bir özür borçluyum.

Ve arkadaşlığımızın şekli değişti uzaklaştık aslında bilerek ve isteyerek aramıza mesafe koyduk.
Küsmek ya da o kişiyi görünce olumsuz duygular hissetmek, o var diye bir yere gitmemek. Onunla ilgili şeylerde içinin burkulması. Olmasaydı bu kavga nasıl olurdu diye düşünmek. Bozulan arkadaşlık için ciddi anlamda üzülmek. Ve unuttuğunuzu sanıyorsunuz belki ama unutulmuyor. Bu gibi duygular bile insanın bilinçaltına yerleşiyor. Lafla affetmek olmaz. Affettim demek bir adımdır ama gönülden affetmek gerekir.

Affetmek eskisi gibi can ciğer kuzu sarması olmak da değildir. Duruma göre affettikten sonra alıp başını özgürce giderbilirsin ya da mesafeni koruyarak ilişkine devam edebilirsin.

Çocukça gelen şeyler yapmışız. Şimdi biz büyükler oturup konuşmalıyız ne derdimiz varsa dökmeliyiz ya ortaya ideali bu değil mi?

Aradan altı yıl geçti. Kader bizi yeniden karşılaştırdı. Hayat işte ne tuhaf. Demek daha öğreteceklerimiz var birbirimize. İşte bu son zamanlarda kendi yeni halimi deneyimlediğim harika bir fırsattı. Eskiden olsa çok da rahatsız edici bir durum olurdu benim için. Ben geçmişimdeki olumsuzlukları affettiğim için bu kadar rahattım belki de onun yanında. Lise buluşmalarımıza hiç katılmamıştı. Onu gördüğümde heyecanlandım. Sevindim de sanırım. Geçmişte onu lafta affetmiştim. Belki geçen yıla kadar hala yargılıyordum. Ama şimdi hem kendimi hem de onu gerçekten affetme vaktiydi. Çok konuştuk. Daha çok şey kaldı konuşamadığımız. Vakit mi yeterdi? Yetecek gibi değildi. Daha sonra görüşmek üzere sözleştik. Ortak bir amacımız var o da öğretmen olma çabasında.

Onunla karşılaşmak geçmişe yolculuk etmek gibiydi.

Onunla karşılaşmak kendi yaptıklarımla yüzleşmek gibiydi.

Çok hafif hissettim kendimi sanki bir düğüm daha çözüldü hayatımda. Bunu deneyimlediğim için şükürler olsun. Bundan sonraki arkadaşlığımızı onun davranışları hem de kendi davranışlarım belirleyecek bakalım daha neler var bu yolculukta öğrenecek?

Bazen bazı şeyleri fark etmek için belirli bir zamanın geçmesi gerekebilir. Ya da kendinizi deneme fırsatıyla karşı karşıya kalmanız gerekebilir. Değişimi fark etmek için en önemli şeylerden biri de sabırlı olmaktır aslında.

Alt 21-01-2012, 01:05 AM   #49 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Merhaba sevgili sweeet,

Günlüğünü okudum, çok güzel ve enerjik olduğunu memnuniyetle söylemek istiyorum. Gerçekten harikasın. Seni bir kez daha tebrik ediyorum.
İnşallah daha da iyiye gider ve fırsatların farkına -yaşama/deneyimleme fırsatlarının- daha da çok varırsın ve bu güzel yolculukta sana en güzel olanı getirir her şey.

Arkadaşınla hem geçmişte hem de günde yaşadıkların çok güzel. Ben de birçok problem yaşadım bazı insanlarla ama şimdi hatırladığımda hepsi bir farkındalığa ön ayak olmak için yaşanmış muhteşem deneyimler...

Senden öğreneceğim çok şey var sevgili sweeet. İyi ki varsın.
Sana başarılar diliyorum.
Sevgi ve dostlukla...
Neptün
Alt 21-01-2012, 11:43 AM   #50 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 124
124 Mesajinıza toplam 327 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzeygüney will become famous soon enoughkuzeygüney will become famous soon enough

Sweeetcim süpersin :)
kuzeygüney isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gelişim, günlükler, sweeet, telkin etkileri, yolculuk