Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

umut ışığım

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri umut ışığım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sayfaya hep üzgün olduğumda yazıyorum ama keşke yazmakla içimdeki üzüntüde uçup gitseydi..kendimi okadar çaresiz ve yalnız hissediyorumki bazen insanlar anlıcak diye korkup gizlemeye çalışıyorum..kimi zaman kabullenemiyorum yalnızlığı..yalnızım çünkü beni anlıyan kimse yok yüzüm asık olduğunda beni güldürrrrrcek kimse yok bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

umut ışığım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-10-2011, 12:21 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart umut ışığım

sayfaya hep üzgün olduğumda yazıyorum ama keşke yazmakla içimdeki üzüntüde uçup gitseydi..kendimi okadar çaresiz ve yalnız hissediyorumki bazen insanlar anlıcak diye korkup gizlemeye çalışıyorum..kimi zaman kabullenemiyorum yalnızlığı..yalnızım çünkü beni anlıyan kimse yok yüzüm asık olduğunda beni güldürrrrrcek kimse yok
bu günlükkk benim umut ışığım olur inşallahh . iyi insanlarla karşıllaşmak ve gönlümden geçen bütün emellllerimi gerçekleştirmek istiyorum..beni ayakta tutanda onlar zaten allahım banaa bunu nasip et....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-10-2011, 01:21 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: umut ışığım

Duaların kabul olur inşallah, amin.

Günlüğün ve umut ışığın hayırlısı olsun sevgili suyahapsettim. Ne demek yalnızlık anlattığın sürece seni anlamaya çalışırım. Seni yargılamadan dinlerim. Burda hep birlikteyiz. Olduğun gibi iyisin ve değerlisin. Üzgün olduğunu kağıtlara yaz ve yak gitsin. Kül olsun gitsin yanan kağıtlarla birlikte üzüntün de gitsin. Neden üzülmeyi seçesin mutlu olmak varken.

Bize mutluluk yakışır. Mutlu anlarla dolup taşsın günlüğün, iyi ki varsın iyi ki burdasın.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2011, 10:55 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

ilgin için çok teşekkür ederim sweet ben üzüntülü olduğum zamanlarda hepbu yolu deniyorum günlüğüme bir birilerinin beni teselli etmesini bekliyorum ve bu kendimi daha iyi hissetmeyi sağlıuyorrr...ama gerçekten mutlu olduğum zamanlardada burada paylaşmalıyım inşallah:)))bu aileyi seviyorum yani haytımdeğişti ailesini farklı bir duygu gerçekten tanımadığın insanların sana teselli vermesi<3
Alt 03-11-2011, 11:22 PM   #4 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

*Şimdi yalnızım derken ..

*Beni de anlayan yok :) anlıyorum diyen varsa yalan ..

*Kimse senin durumunda olmadan seni anlamaz ..

*Seni güldürecek neşelendirecek bir şey mi lazım .... Her zaman yanında olacak biri. seni anlayacak , yanında olacak , başarılarına ortak olacak , Senin için canını verebilecek biri mi lazım cevabı aşağıda

[S]evilmek ise istediğin
[E]bediyete kadar severim
[N]edensizliğini seviyorum bu aşkın bu nedenle herseyimle seninim. :)
Alt 09-11-2011, 09:07 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

aslında dışardan bakıldığında normal bir hayatım var ama sorun benim içimde yani önemsediğim insanların benim hakkımda olan fikirlerini çok fazla önemsiyorum özellikle aşk konusunda kimseye aşık deilim ama canım yanıyo sebebi ise eğer ben birine ilgi duyuyorsam herşey güzel gidiyo tam aşık olmaya başladığımda ise herşey tersine dönüyor bu konuyu fazla kafaya takıyorum belki zamanı var ama okadar yalnızlık çekiyorum ki bazen çok kısmetsiz bir insan olduğumu düşünüyorum ve gerçekten beni anlıcak bana destek olacak birisine ihtiyaç duyuyorum arkadaşlarım var ama onlar bir yere kadar yanımda olabiliyorlar geri kalan zamanda hep yalnızım :(( sürekli bunu tekrarlıyorum ama mutsuzluğumun tek kaynağı bu
Alt 09-11-2011, 09:09 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

o zaman tam yerine geldin. burada onlardan istemediğin kadar var :D
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2011, 09:11 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

:Dkimsenin öyle olmasını isteemem kendimde dahil ama hayat işte
Alt 09-11-2011, 09:33 PM   #8 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
suyahapsettim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında dışardan bakıldığında normal bir hayatım var ama sorun benim içimde yani önemsediğim insanların benim hakkımda olan fikirlerini çok fazla önemsiyorum özellikle aşk konusunda kimseye aşık deilim ama canım yanıyo sebebi ise eğer ben birine ilgi duyuyorsam herşey güzel gidiyo tam aşık olmaya başladığımda ise herşey tersine dönüyor bu konuyu fazla kafaya takıyorum belki zamanı var ama okadar yalnızlık çekiyorum ki bazen çok kısmetsiz bir insan olduğumu düşünüyorum ve gerçekten beni anlıcak bana destek olacak birisine ihtiyaç duyuyorum arkadaşlarım var ama onlar bir yere kadar yanımda olabiliyorlar geri kalan zamanda hep yalnızım :(( sürekli bunu tekrarlıyorum ama mutsuzluğumun tek kaynağı bu
Canım,

İnan bana senin gibi düşünen burada şu an o kadar çok insan var ki... Ruh eşini arayan ya da bir şekilde neden neden hep aynı şey diyip karamsarlığa düşen... Mesela Ben:=)

AMA bunun farkında olman bile iyileşmeyi gerçekten istediğini gösteriyor, düşünce iyileşmesi...

O yüzden tavsiyem forumdaki ""Ruh eşini hayatına cekme ve çekim yasasının işleyisi "" bölümlerini dikkatlice okuman ....

Bol şanslar ve seni karamsarlığa iten her ne düşüncen varsa aklına geldiği ilk an '' İPTAL!'' diye bağırıyorsun :=) GERÇEKTEN İŞE YARIYOR
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2011, 09:37 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

"gerçekten beni anlıcak bana destek olacak birisine ihtiyaç duyuyorum"

ben bu sözün için öyle dedim sevgili suyahapsettim :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2011, 09:39 PM   #10 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"gerçekten beni anlıcak bana destek olacak birisine ihtiyaç duyuyorum"

ben bu sözün için öyle dedim sevgili suyahapsettim :)
hehehhe sanırım küçük bir yanlış anlaşılma olmuş ama çok güldüm walla akşam akşam:=)
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks