Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Perfinya'nın Değişim Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Perfinya'nın Değişim Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gelişmeler harika.Her işin planlı gidiyor,not tutmak iyi fikir hemen bende bir not defteri ediniyorum kendime..İlham veriyor yazılar teşekkürler.Mutlu kal......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Perfinya'nın Değişim Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2010, 06:49 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Perfinya'nın Değişim Günlüğü

Gelişmeler harika.Her işin planlı gidiyor,not tutmak iyi fikir hemen bende bir not defteri ediniyorum kendime..İlham veriyor yazılar teşekkürler.Mutlu kal...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-11-2010, 07:03 PM   #32 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Bu sefer kararlıyım aslıma dönüşmeye. Hırs yaptım. Başarıyorum.
Sevgiyle kal.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2010, 12:14 AM   #33 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
liberta12 is an unknown quantity at this point

merhaba,
seni tanımıyorum. öylece foruma girdim ve ilk açtığım konu bu oldu.
hayatta hiçbir şey tesadüf olmuyor. ilk açtığın mesajdan itibaren okudum. Allah sana yardımcı olsun. mutluluğa huzura kavuşursun inşallah.

ben bayadır bu konuları araştırıyorum. yalnız hepsini sorgulamadan da evet mutlak bu doğrudur diye de kabul etmiyorum. belki yardımcı olur diye sana tavsiyelerim olcak. yapıp yapmamak sana kalmış.
olumlama konusunda en iyisi bence kuantum. ancak kuantumu da herşey bunla gerçekleşiyor gibi kabul etmeği doğru bulmuyorum. yani şunu hayal edersem bana gelecek olayı abd ve avrupa da yeni rant olarak görüyorum. ama kişisel gelişim için çok iyi. bunda olumlama yaparken gece yatarken yap. içinde olumsuz kelime içermeden. mesala topluluk karşısında konuşamamaktan bahsetmişsin. onun için '' ben her yönümle başarılıyım. kendime her konuda güvenirim. birebir konuşmalarda ,topluluk karşısında konuşmada kedime güvenirim. topluluk karşısında konuşurken kendinden emin, sakin, etkileyici bir biçimde konuşurum. herkesle konuşurken uyum sağlarım. '' gibi bunu sanki bir toplum içinde konuşuyomuş gibi hayal ederek tekrar et. ama olumsuz kelime kullanma. mesela ''topluluk karşısında utamadan, çekinmeden sıkılmadan konuşurum gibi olumsuz negatif kelimelerle değil. diğer aklına takılan konularla da bunu yapabilirisn. kendini azcık öv. niye niçin diye durum sorgulama. durumum bu. bunu nasıl iyi yaparım. geç uyanıyorum diyosun zinde uyanamıyorum diyosun. nniye geç uyanıyorum de ben diye değil. erken uyanmak için ne yapabilirim diye kendine planlar yap. aynı şekilde saati kur. yatarken '' uykuya rahat bir şekilde dalarım. gece uyanınca uykuya tekrar rahat bir şekilde dalarım. sabah saat çaldığında zinde, dinlenmiş bir şekilde kalkarım. hayat ve yaşamak çok güzel'' diye saatin çaldığını zinde bir şekilde uyandığını hayal et. bunu bir süre yap.

bir de bitkin olduğunda ve stresli olduğunda bu hareketi yapmanı tavsiye ederim. ben böyle durumlarda 7 kere yapıyorum bu hareketi. hem stresim geçiyor hemde kendimi acayip enerji dolu hissediyorum. bu hareket çakraları açıyor vucudun enerji merkezlerini harekete geçiriyor...

http://www.maranki.com/259_Elmar-Hareketi.html

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür.
Selviyi hür bir halde yücelten,
kederi de sevinç haline sokabilir.

Mevlana

sağlıcakla kal.
liberta12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2010, 11:03 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
liberta12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba,
seni tanımıyorum. öylece foruma girdim ve ilk açtığım konu bu oldu.
hayatta hiçbir şey tesadüf olmuyor. ilk açtığın mesajdan itibaren okudum. Allah sana yardımcı olsun. mutluluğa huzura kavuşursun inşallah.

ben bayadır bu konuları araştırıyorum. yalnız hepsini sorgulamadan da evet mutlak bu doğrudur diye de kabul etmiyorum. belki yardımcı olur diye sana tavsiyelerim olcak. yapıp yapmamak sana kalmış.
olumlama konusunda en iyisi bence kuantum. ancak kuantumu da herşey bunla gerçekleşiyor gibi kabul etmeği doğru bulmuyorum. yani şunu hayal edersem bana gelecek olayı abd ve avrupa da yeni rant olarak görüyorum. ama kişisel gelişim için çok iyi. bunda olumlama yaparken gece yatarken yap. içinde olumsuz kelime içermeden. mesala topluluk karşısında konuşamamaktan bahsetmişsin. onun için '' ben her yönümle başarılıyım. kendime her konuda güvenirim. birebir konuşmalarda ,topluluk karşısında konuşmada kedime güvenirim. topluluk karşısında konuşurken kendinden emin, sakin, etkileyici bir biçimde konuşurum. herkesle konuşurken uyum sağlarım. '' gibi bunu sanki bir toplum içinde konuşuyomuş gibi hayal ederek tekrar et. ama olumsuz kelime kullanma. mesela ''topluluk karşısında utamadan, çekinmeden sıkılmadan konuşurum gibi olumsuz negatif kelimelerle değil. diğer aklına takılan konularla da bunu yapabilirisn. kendini azcık öv. niye niçin diye durum sorgulama. durumum bu. bunu nasıl iyi yaparım. geç uyanıyorum diyosun zinde uyanamıyorum diyosun. nniye geç uyanıyorum de ben diye değil. erken uyanmak için ne yapabilirim diye kendine planlar yap. aynı şekilde saati kur. yatarken '' uykuya rahat bir şekilde dalarım. gece uyanınca uykuya tekrar rahat bir şekilde dalarım. sabah saat çaldığında zinde, dinlenmiş bir şekilde kalkarım. hayat ve yaşamak çok güzel'' diye saatin çaldığını zinde bir şekilde uyandığını hayal et. bunu bir süre yap.

bir de bitkin olduğunda ve stresli olduğunda bu hareketi yapmanı tavsiye ederim. ben böyle durumlarda 7 kere yapıyorum bu hareketi. hem stresim geçiyor hemde kendimi acayip enerji dolu hissediyorum. bu hareket çakraları açıyor vucudun enerji merkezlerini harekete geçiriyor...

http://www.maranki.com/259_Elmar-Hareketi.html

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür.
Selviyi hür bir halde yücelten,
kederi de sevinç haline sokabilir.

Mevlana

sağlıcakla kal.
Öncelikle merhaba,
Önerilerin için çok teşekkür ediyorum. Görüşüne katılıyorum.
Elimden geldiğince olumlu davranıyorum, olumlu konuşuyorum. Tabii eksiklerimi kapatacağım.Yazını tekrar tekrar okudum. Uygulayacağıma emin olabilirsin.

Sevgiyle kal...

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Alt 29-11-2010, 11:25 AM   #35 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Çok çok güzel gerçekten tebrik ederim. Yazdıklarından umutlandım, ben de daha bir gayretle özen gösterme kararı aldım.
Başarılar, çok güzel gidiyorsun harika. Bravo
Alt 29-12-2010, 08:21 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Merhabalarrrrr
Ben geldiiiimmmm
Uzun zamandır yoktum. Yoğundum. İnternete fazla giremiyordum.Fırsat buldukça üye girişi yapmadan son yazıları kontrol ediyordum.
Gelelim havadislere...

Telkinleri dinliyorum. Fazla bir değişim farketmedim uzun zamandır üzerimde.
Yeni isme özel hediye mp3lerimi de dinliyorum.
Ben geçen sene birkaç ay ve de bu sene İSMEK giyim kursuna gidiyorum. Bir sürü yarım işim vardı. Onlara tekrar başladım. Bitireceğim inş.
Bu acaba ertelemeyi bırak telkininin mi yoksa özdisiplin telkininin mi etkisi anlayamadım. Ama olsun etki etti yaa. Geçtiğimiz 2 hafta uyku düzenim normalden daha ağırdı. Sabah kursuma gidemiyordum.Neredeyse 2 aydır dinliyorum erken uyanmayı. Hala etkisini göremedim şimdilik ama umutluyum.2 gündür saat 7 de zar zor uyanıyorum. Kendime gelemiyorum
Geçen hafta pazartesi dişçiye gittim köprü tedavisine başladım. Dolgudan korkmuyorum. Dişçiye alışığım. Ama diş çekiminden korkuyorum. Dualar ettim. Olumlama ve telkin yaptım. O kadar mükemmel geçti ki hiç birşey hissetmedim.
Yılbaşı yaklaşıyor. Ben yılbaşını kutlamam.6-7 Aralıkda kutladım.
Yalnız bu 3 günde takvim başlangıcı başlayacağı için yeni bir başlangıç planı yapacağım. Hayallerimi,2011de yapmak istediklerimi, önümüzdeki yıl kararlarımı listeleyip uygulamaya koyacağım inş.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Sevgi ile kalın...

Alt 16-01-2011, 10:27 PM   #37 (permalink)

Tesekkür: 8
8 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni1ben is an unknown quantity at this point

Perfinya, senin adına gerçekten çok sevindim; fakat bir şey sormak istiyorum. Telkinleri neyle dinliyorsun? Kulaklık? Telefon? bilgisayar? Ben önceden geceleri bilgisayarı açık bırakıp sabaha kadar hoparlör setimde kısık seste dinlerdim ama elektrik faturasını görünce değiştirmek zorunda kaldım şu an telefonun minik hoparlörüyle dinliyorum :D acaba etkide değişen bir şey olur mu
yeni1ben isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2011, 04:15 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
yeni1ben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Perfinya, senin adına gerçekten çok sevindim; fakat bir şey sormak istiyorum. Telkinleri neyle dinliyorsun? Kulaklık? Telefon? bilgisayar? Ben önceden geceleri bilgisayarı açık bırakıp sabaha kadar hoparlör setimde kısık seste dinlerdim ama elektrik faturasını görünce değiştirmek zorunda kaldım şu an telefonun minik hoparlörüyle dinliyorum :D acaba etkide değişen bir şey olur mu
Uzun zamandır giremediğim için mesajını geç farkettim. Teşekkür ederim öncelikle. Telkinleri gündüz mp4ümün kulaklığıyla dinliyorum. Eşim telkinleri sesli dinletmediği için hoparlörle dinleyemiyorum. Gece kulaklıkla uyumama da söyleniyor. O yüzden gece dinleyemiyorum. Bence en iyisi telefonun minik hoparlörü.

Alt 16-02-2011, 04:19 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

Canım hiçbirşey yapmak istemiyor. Ama yapacak o kadar çok işim var ki. Hayatımı düzene koymaya çalışıyorum. Ama hep kısır döngü içindeyim. Kendimi çemberin içinde koşmaya çalışan hemster gibi hissediyorum. Kendimi hep geliştirmeye çalışıyorum. Olabildiğin en iyi halime dönüşmeye çalışıyorum. Faydalı yayınlar izleyip kitaplar okuyorum. Araştırmalar yapıyorum internetten. Birşey eksik. Ama ne. Umarım çekirdek imamcımı bulduğumda bu eksikliği kapatırım. Bu gün kendim adına yapabileceğim en iyi yatırımı yaptım. Telefonla çekirdek inanç çalışması için Abdullah Canıtezi aradım.Çok büyük faydası olacağına inanıyorum. Benim çekirdek inancımın dallanıp budaklandığını düşünüyorum.
Geçen hafta sabah da Cine5te Kuantum düşünce ve yaşam koçu Bülent Gardiyanoğlu vardı.Meditasyonlar ve olumlamalar yapıldı. Cuma günü yayına mail attım ve Bülent bey in beni arayacağını söylediler. Hala telefon bekliyorum. Unuttular beni.Her neyse.
Dönem dönem benim kişisel gelişim çalışmalarım had safhaya ulaşıyor dönem dönem duruyor.Hala hayallerime bırakın ulaşmayı birkaç adım atabilmiş değilim. Beni durduran ne?Plan yapmaya çalışıyorum. Kendimi tanımak adına çizelgeler oluşyturuyorum. Yok olmuyor.
Hedef 101 çalışmasını yapıyorum. gün yazıyorum 1 gün atlıyorum. 5 gün yazıyorum 2 gün atlıyorum.
Telkinlere gelince uzun zamandır dinlemedim. 1-2 hafta oluyor son dinleme tarihim.Ama şunu merak ediyorum. Suçluluk ve ego güçlendiriciyi ilk dinlediğim tarihten itibaren 100 saati geçmiştir. Bazen sürekli dinliyorum bazen ara veriyorum. Acaba bilinçaltı temizlemeyi tamamlamışmıdır?
Listemdeki telkinler:
Ego-suçluluk-erken uyanma-Eeteleme-Kendine güven-Kilo verme(güven)-
Otohipnoz (rahatlama)-Aptalın deneyimlerinde..Meditasyon(Melindanın seslendirdiği)
3 tane de isme özel hediye telkin: Arapçayı öğrenme-Dikkat ve Hafıza Kuantum - Disiplin
Her ne kadar her defasında en baştan başlasam da ben inanıyorum ki çok yakında sona ulaşıyor olacağım. Hayallerim bana gelmek için yolda ve ben en doğru zamanda hayallerimi gerçekleştirmeyi seçiyorum...

Herkese sevgilerimle...

Alt 17-02-2011, 11:45 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

Bugün kendim için en iyi yatırımı yaptım. Çekirdek inancımı buldu Abdullah bey, Bende büyüme korkusu varmış. Tüm olumsuz yönlerimi gözümün önünden geçirdim. Çok doğru.Bugünden itibaren ödevlere başladım. İnanıyorum ki çok kısa bir süre içinde gerçekten istediğim gibi dönüşeceğim. Bunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Bookmarks