Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Pınar'ın hikayesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Pınar'ın hikayesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hehehehe bugün çoooook mutluyuuuummm iş görüşmesine gittim bir güzel sunumumu yaptım bikaç soru sordular tam cevaplayamadım ama bence güzel geçti. bu firmayla 3. görüşmemdi kanka olcam yakında zaten insan kaynaklarıyla içeriye kocaman bir gülümsemeyle girdim ve asık olan suratlar bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Pınar'ın hikayesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2010, 03:24 PM   #1 (permalink)
Teğmen

parici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 376
132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
parici is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Pınar'ın hikayesi

hehehehe bugün çoooook mutluyuuuummm
iş görüşmesine gittim bir güzel sunumumu yaptım bikaç soru sordular tam cevaplayamadım ama bence güzel geçti. bu firmayla 3. görüşmemdi kanka olcam yakında zaten insan kaynaklarıyla içeriye kocaman bir gülümsemeyle girdim ve asık olan suratlar bir anda gülümsemeye başladı. içten bir gülümseme ne kadar etkili yine bugün görmüş oldum.

hava çok sıcaaaak yaaaa menopoza girmiş gibi ara ara bi hararetleniyorum oyyhhh
bugüne de böyle heyecanla başladım işte hadi hayırlısı bakalım...

sonra görüşürüüüüüüzzzz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-08-2010, 01:32 PM   #2 (permalink)
Teğmen

132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bugün yine sıcak ve güzel bir gün. bugün yine bir iş görüşmem vardı. Karşımdaki insan bana hep işim olumsuzluklarından bahsetti. ama bunlar benim için olumsuz değildi ben bunların hepsini yapabilecek güce ve bilgiye sahibim. bunu kendisinede söyledim.
bugün yine mutluyum ve enerji doluyum. Bu aralar annem üzerinde çalışıyorum. kendimi geliştirdiğim konularda ona bilgi aktarıyorum. uzun uzun çekim yasası ve olumlamalar hakkında konuşuyoruz. Ama annem henüz odaklanamıyor bi olay oluyor ağzından olumsuz bi kelime çıkıyor "anneeee" diyorum keskin bir bakış atarak "ay pardon iptal iptal" demeye başlıyo. çok güldürüyor bu kadın beni yaaa

bugün mutlu olmayı seçiyorum
bolluk ve bereketi seçiyorum
sağlıklı olmayı ve ailemin sağlıklı olmasını seçiyorum
tüm olmsuzlukların üzerini karalıyorum

sevgiyle kal günlüğüm yine gelicem
Alt 19-08-2010, 07:38 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Sevgili parici,

Ne kadar güzel.

Annenle ne güzel bir diyaloğun var.Şöyle bir gözümün önüne getirdim de.Gerçekten ne kadar güzel.........

Diyeceksin ki bu kadar yazdıklarımdan bunu mu fark ettin.İnsan kendi özlemlerini başkalarının gerçekleştirdiğini görünce buruk bir sevinçle gözyaşlarına hakim olamıyor.

Mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum.

O güzel anneciğinle Allah muhabbetinizi arttırsın.

İyiki varsın.
Alt 19-08-2010, 08:40 AM   #4 (permalink)
Sultan
Guest

merhaba pınarcığım..
günlüğünü bu gün farkedip okudum.
farkındalıklarının artması çok güzelmutlu paylaşımlarını bekliyoruz.
bilinç altının gücü gerçekten her kesin okuması gereken bir kitap.
gönlüne görede bir iş bulmanı diliyorum.
her şey gönlünce güzel olsun.
sevgiyle mutlu kal
Alt 19-08-2010, 02:56 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba pınarcığım..
günlüğünü bu gün farkedip okudum.
farkındalıklarının artması çok güzelmutlu paylaşımlarını bekliyoruz.
bilinç altının gücü gerçekten her kesin okuması gereken bir kitap.
gönlüne görede bir iş bulmanı diliyorum.
her şey gönlünce güzel olsun.
sevgiyle mutlu kal
Bende bengusu ne zaman farkedip yorum yapcak diye bekliyordum hoşgeldin günlüğüme bilinç altının gücü'nü alıcam ama ondan önce okunmayı bekleyen 2 kitabım var. onları bitirip hemen ona başlicam. iyi dileklerin için teşekkür ederim. böyle olmadı kahveye de beklerim

Alt 19-08-2010, 03:06 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Merhaba günlük,
bu sabah uyandığımda sersem gibi olsamda şimdi süppperrriimmm şunu farkettim uyku düzenim değişti geç kalkmaya başladım ve günü değerlendiremiyorum. bu yüzden daha erken kalkıp günü dolu dolu yaşamayı seçiyorum. Salı günü görüştüğüm firmadan telefon geldi ve 2. görüşme için uygun görüldüğümü öğrendim. ya eskiden ne güzelmiş hemen insanlar okulu bitirir bitirmez atanıyomuş ya da ilk görüşmenin sonunda işe alınıyomuş. Bu devirde 3 görüşme yapmadan iş sahibi olamıyosun. Çocuklarımızı düşünemiyorum bile. Düşünsene oğlun/kızın gelip sana "anne/baba bugün 21. görüşmem vardı ve süper geçti kesin beni işe alırlar" dediğini. bu hafta başka görüşmem olmadığı için kitaplarıma yoğunlaşabilirim. Nil Gün'ün çekim yasasını okuyorum. bu bitince de evrenden torpilim var'ı okuyacağım.
bugün sağlık olmayı seçiyorum
bugün mutlu olmayı seçiyorum
Harcadığımdan daha fazla parayı hak ediyorum

iyiki varım
iyiki varsınız
Alt 20-08-2010, 08:28 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

parici hayırlı günler efem
evrenden torpilim var harika bir kitao oradaki uygulamaların benim hayatımda çok etkisi oldu okuduğunda dediğii anlıycaksın..
birde nilgünün kitabını okuyormuşsn
nilgünün motivasyon serilerini dinlerim fakat henüz hiçbir kitabını okumadım
ne dersin bana önerirmisin güzl midir kitaparı?
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 01:02 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
parici hayırlı günler efem
evrenden torpilim var harika bir kitao oradaki uygulamaların benim hayatımda çok etkisi oldu okuduğunda dediğii anlıycaksın..
birde nilgünün kitabını okuyormuşsn
nilgünün motivasyon serilerini dinlerim fakat henüz hiçbir kitabını okumadım
ne dersin bana önerirmisin güzl midir kitaparı?
miraba janııımmm sanada hayırlı günleeeerrrr :))
nil gün'ün çekim yasasını bitirdim güzel bir kitaptı ama evrenden torpilim var biraz daha ilgimi çekti ve daha bi istekli okuduğumu farkettim. nil gün'ün diğer kitaplarınıda alıcam sanırım, anlatım dili güzel. bi de joe vitale'nin çekim yasası kitabı çok güzel onu tavsiye edebilirim okumadıysan. biraz önce gördüm günlüğüne yazmışsın bunu kapatıp oraya geçicem bakalım neler yapmışsın kontrol ediyim görüşürüz
Alt 21-08-2010, 06:15 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

Alıntı:
parici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
miraba janııımmm sanada hayırlı günleeeerrrr :))
nil gün'ün çekim yasasını bitirdim güzel bir kitaptı ama evrenden torpilim var biraz daha ilgimi çekti ve daha bi istekli okuduğumu farkettim. nil gün'ün diğer kitaplarınıda alıcam sanırım, anlatım dili güzel. bi de joe vitale'nin çekim yasası kitabı çok güzel onu tavsiye edebilirim okumadıysan. biraz önce gördüm günlüğüne yazmışsın bunu kapatıp oraya geçicem bakalım neler yapmışsın kontrol ediyim görüşürüz
ohh oh süper aldım hemen kitap isimlerini
okunucak o kdar çok şey varki hele hele öğrenilicek sonra bunları uyguluycak
bunlar heycanlandırıyor beni
evrenden toprilm var kitabındaki asistan pramidi o kadar işimi gördü ki o pramidi hiryere yapıştıtmak istyorum
alnıma falan çizecem yakında
yorumun için çok teşekkürler
sizler olmasaydınız napardım yahu
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2010, 11:19 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ohh oh süper aldım hemen kitap isimlerini
okunucak o kdar çok şey varki hele hele öğrenilicek sonra bunları uyguluycak
bunlar heycanlandırıyor beni
evrenden toprilm var kitabındaki asistan pramidi o kadar işimi gördü ki o pramidi hiryere yapıştıtmak istyorum
alnıma falan çizecem yakında
yorumun için çok teşekkürler
sizler olmasaydınız napardım yahu
ivet ivet okunacak öğrenecek çok şeyimiz var. sen de bana beğendiğin ve işine yarayan kitaplar varsa paylaşırsan sevinirim ya o piramidi ben nireme çizsem acaba
canım benim sende iyi ki varsın görüşürüz mucksss...

Bookmarks