Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Nurhanza ters giden bişeyler var o belli. Ama neler oluyor açıkça aydınlatırsan bizleri, belki yardımcı olabileceğimiz birşeydir. Anladığım kadarıyla çocuklarınla arada mesafe oluşmuş ... Ama neden ???...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2008, 03:44 PM   #171 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

Nurhanza ters giden bişeyler var o belli. Ama neler oluyor açıkça aydınlatırsan bizleri, belki yardımcı olabileceğimiz birşeydir. Anladığım kadarıyla çocuklarınla arada mesafe oluşmuş ...
Ama neden ???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-08-2008, 08:27 PM   #172 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

açıkçası tam olarak bende bilmiyorum, öss de yerleşemedi, bir markette işe başladı, onlara telefon ve hat gönderdim rahatça sınırsız konuşalım diye, festivale gidecektik, kızım istemedi, sofya üniversitesine git ozaman dedim, tüm imkanlarımı koydum, araştırdım, burs, vs, ne gerekiyorsa ayarladım, önce olur dedi, sonra vazgeçti, ozaman markette çalışma gel yanıma bir yıl harika bir iş imkanı yakaladım, iyi bir maaş artı sigorta ve çok sakin bir ortam olacak, deniz kıyısı, teknik servislik yapacak, günde kaçtane ütü vs. tamire gelebilirki, sakince hem çalış hemde öss ye hazırlan hemde para kazanıp okulun için biriktir dedim, bundan iyisini bulmasına imkan yok ki, onuda kabul etmedi, nedenini anlamadım, ve kahrımdan ölmek üzereyim,nerde hata yaptım anlamıyorum, kadınsanız, hele boşanmış bir kadınsanız, ne yaparsanız, bu toplumda saldırıya maruz kalırsınız sorun bu galiba, her ne yaptıysam emeğimle yaptım, cidden kelimenin tam anlamı ile emeğimle yaptım, ama babası olacak olan adam telefonu kızımın elinden alarak, asla ağıza alınmayacak kelimeler söyledi, onun tarzı gerçi, ama kızımın bu duruma sessiz kalması ve telefonu açmaması beni kahretti, bu öfkeyle çıkıp gitsem, daha kötü olacak, onları üzmek istemiyorum, çocuklarım üzülmesin diye sineme çekiyorum tüm kötü sözleri, ve kötü söz sahibine aittir, ben kendimi ve ne yaptığımı çok iyi biliyorum, ve beni tanıyanlarda bilirler, umarım bir an önce düzelir....
Alt 28-08-2008, 10:31 PM   #173 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

canım paniklemişsin.. seni çok iyi anlıyorum.. bende 8 yıldır kızımı tek başına büyütüyorum ve 3 yıldır yatılı okuyor. ona bişey olsa,canı sıkılsa, ağlasa içimden bişeylerin eridiğini hissediyorum ve kuş olup uçasım geliyor yanına gitmek için..bizde baba faktörü yok o ayrı.. babası kendi yaşamında..
biz çocuklarımıza elimizden geldiğince destek olmak, mümkün olduğunca rahat olmalarını sağlamak istiyoruz.. kabul etmediklerinde de bizi anlamadıklarını düşünüp üzülüyoruz..
aslında biraz rahat bırakmamız lazım.. elimizden geldiğince.. hayatı yaşayarak öğrenecekler.. bizim anlatımlarımızla ya da sağladığımız imkanlarla değil.. çocuklar bazen fazla ilgiyi baskı olarak algılayabiliyorlar..sen onların annesisin bunu hiçbir şey değiştiremez.. biraz zaman ver kendine de onlarada.. herşey yoluna girecektir.
sevgiler
Alt 29-08-2008, 09:09 AM   #174 (permalink)
Mustang
Guest

sevgili Nurhanza sen çok güçlü bir kadınsın ve gücünün üstünde yüklerin altına gönülü girmişsin dur biraz yavaşla okadar yoğunsun ki kendini bırakmışsın .Seni okuyarak takip ediyorum ama epeydir söylemek istediğim sende gözlemlediğim kendine bir çok olumsuzluğu çekiyorsun .Öncelikle biraz sakin ol ve iyi şeyler düşün .Çocuklarımız henüz çok gençler onlara biraz zaman ver mutlaka senin gibi bir anneleri olduğu için çok gurur duyuyorlardır.Sen onlara bumerenggını sevgi yönünde attın mutlaka geri dönecektir biraz zaman tanı .Sakinleş ve bekle olumlu düşünceler geliştir .Hayat çocukların ve senin için çok güzel olacak bundan hiç şüphem yok.
Alt 29-08-2008, 11:59 PM   #175 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

2 gün önce okulun bahçesinde, kendimi kaybedene kadar avazım çıkana kadar ağlayıp, içimdeki acıyı ve öfkeyi kustum, artık telefon etmiyorum, mesaj çekmiyorum, sadece peki yazdım ve yolladım, eminim bir süre sonra kızım paraya veya herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda arayacak, hep öyle oldu, sanki taşlaşıyorum, ve o benden maddi bir şeyler isteyecek olursa, yardımcı olmamaya karar verdim, sadece anne sana ihtiyacım var, gel yanıma derse koşacağım, bana derdini anlatıp fikrimi sorarsa var olacağım, ve para biriktirme kararı aldım, ciddi anlamda para biriktireceğim, kendimde harcamayacağım, bir gün geldiğinde mutlaka yanıma gelecekler, cektiğim özlem, döktüğüm göz yaşları bir anlam ifade etmeyecek, allahtan sadece onların bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarını diliyorum, allah kötü haberlerini esirgesin, 2 side harika pırıl pırıl çocuklar, ananın yazgısı kızına geçermi bilmem, ama benim annemde çok gözyaşı dökmüş hasretlikten,boşanmışlar ve bizden ayrılmak zorunda kalmış, annesiz büyüdüğüm gibi, şimdi evlatlarımdanda ayrı kaldım, ve eski eşim asla çocukları alamazdı, sadece eşi olan kadın sayesinde iyi bir yuva kurduda öylelikle gitti çocuklar, en azından buda bir teselli, ben çocuklarımı terketmedim, okumaları kendilerini geliştirmeleri için gerekeni yaptım, verdiğim mücadeleyi herkes gördü, hatalarımla sevaplarımla ortadayım, canım yavrularım, gün olur devran döner, ben çok güçlü bir şekilde dimdik duracağım sadece sizin için, hayalayaz canım benim, sana ne kadar teşekkur etsem azdır, herşeyden elimi ayağımı çekip kendimi pisimbatımın bana kızdığı tempo ile çalışmaya adamıştım gene, neyse ki bugün daha iyiyim, her damla gözyaşında olgunlaşıp büyüyorum sanki, herşey çok güzel olacak eminim, babamda harika olacak çocuklarımda, isterlerse yanımda olmasınlar, onları özgür bıraktım artık, kendi ayaklarının üzerinde dursunlar, kendimi taşıyacağım sadece, çoook mutlu olacağım, öss ye hazırlanacağım, 40 yaşımda basın yayına girmiş olacağım, kim nederse desin, tek başıma kimsenin tek kuruşu ile değil kendi emeğimle terimle, bilgimle, yüreğimle, sevgimle başaracağım, mustang canım benim, olayı çözdüm galiba, olay budur yani değilmi, enerjiyi açığa çıkarttım, ve serbest bıraktım, heeey evren ben burdayım, enerjimi görüyormusunuz, ışıklar saçıyorum sanki...., dernek için tekrar harekete geçiyorum, ben böle bunalıma girince herkes durdu bekliyor, ne garip ama tek başıma aldım başımı yürüdüm, erdal demirkıran paneli, ve tuluyhan uğurlu konseri, 3000 mektup, ve 2 ay boyunca kaç kez tam sayfa haber bile oldu yaptıklarım, şu tren vagonuna asılayım bari tuluyhanla görüşüp, meydana vagonu şööle gümbür gümbür getirmeli,,,3. mektubu yazacağım şimdi ve her gördüğüme elden dağıtacağım, bana fikir verin emi arkadaşlar mektubuma yazacağım şeyler öyle konular olmalıki, tam yürekten 12 den isabet etmeli, kadın olmak nedemekmiş, yapacak ne çok şey var daha hele dur sen, bir öss bizi bitiremez ki, bu arada % 52 gençlerine hayranlığım iyice artmaya başladı, greenpeace, BAK, bir umut, az olmayacağız, çok olacağız ki görsün millet açsın gözünü.. aldığımız oksijenin hakkını verelim dimi amaaa
Alt 30-08-2008, 07:35 AM   #176 (permalink)
Mustang
Guest

nurhanza'cığım en azından çocukların rahat birde babalarının yanında rahat olmasalardı aklın sürekli onlarda kalsaydı .Çok güzel kararlar alamışsın şimdi kendinle ilgilen sen kendini toplayıp güçlü bir şekilde karşılarında olursan kimse sana birşey yapamaz.Öncelikle sakin ol ve onların sana gelmek istemelerini bekle para konusundada çok iyi bir karar almışsın eğer bu konuda aramaları seni incitiyorsa verme ancak istedikleri zaman yanlarında ol.Bütün aldığın kararlar çok güzel sakin ol ve kendi hayatını kur .Herkes yaşarken sen acı içinde yok olma herşey yoluna girecektir .Onlar çok gençler ve bir gün seni anlayacaklardır.Birazcık zaman....
Alt 30-08-2008, 07:42 AM   #177 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Benim ilave edeceğim bişey bırakmamış mustang çok güzel meseleye değinmiş Nurhanza lütfen üzülme vede hayattan kopma senle beraber yapacağımız çok şeyler var. dünya ve ormanlarımız kurtarılmayı bekliyor.Senle hayata geçireceğimiz bir projemiz vardı.Ben unutmadım senin projeni vede sende unutma .senin arkanda seni seven ve senin üzülmeni istemeyen bir sürü dostların var.Dualarımız seninle.
Alt 31-08-2008, 09:30 AM   #178 (permalink)
Yüzbaşı

ciddi anlamda, kafam karışık, etrafımdaki insanlar özelliklede en yakınımdakiler, bana dengemi bozduğumu, aykırı bir insan olmaya başladığımı, çok zeki olsamda, akıllı ama fikirsiz olduğumu, ani ve fevri hareketlerde bulunduğumu söylemeye başladılar, deliriyor olamam. olaylar kontrolümden çıkıyor, olaylara yetişemeyince, kendi kontrolümü mü kaybediyorum acaba?. kimseye zarar vermek istemem, ama dün iş yerinde olan bir olay bir anda hemen çıkıp git uzaklaş nurhan dedi, aslında sebeb bile yoktu öyle ani tepki vermeme, atölyede sistem oturtmaya çalışıyoruz, herşeyi kayıt altına alarak sistemli çalışma başlatmaya uğraşıyoruz, ama bir türlü olmuyor, ve atölyede belkemiği gibiyim, sistem benim sanki, ve atölyede yaptığım her iş kesin doğru, işimi severek ve çok iyi yaptığım için, kurmaya çalıştıkları sistem bana basit geliyor, daha doğrusu gereksiz, aslında sistem bana değil, insanlar sisteme bağlı çalışmalı, herşey kuralına göre oturunca, sistemin o halkasına kim oturursa otursun çark dönmeli, kuranlar böyle kurmuş, iyi mi yapmış bilmiyorum, sorgulayıp değiştirmek lazımmı onuda bilmiyorum, aslında bilirimde, uğraşma nurhan, böyle gelmiş böyle gider demek bana yakışmıyor, aykırı oluyorum bu seferde, aykırı olsam neyse, dün tuluyhan uğurlu konserinden beri, dibe vurmuş gibi hissetmeye başladığım andan itibaren, allahım ne çok ve uzun konular var, her biri ayrı destan sanki,kadınlar elele derneği, erdal demirkıran paneli, tuluyhan konseri, pazar sergisi, koşturmacalar, ne tatlı ve heyecan verici günlerdi, kendimi öyle iyi hissettim ki, işsiz kalmama rağmen, sokakta kalmış bir aileyi evime aldım 5 kişilik kocaman güzel bir aile, en dar günde bile birbirlerine sarılmış bir aile,baba necati, anne fadime, asker oğulları ali, somurtkan kızları ceylan, ve can evlat apti, sağ kolum apti, 5 yaşında gözleri rahatsızlanmış, kendi kendine saz çalmaya başlamış, sesi çok güzel % 77 görme özürü var, allahım gene konuları ne biçim dağıttım, neyse şimdi buraya özet geçiyim, 40 yaşımda basın yayına gidicem yaaa, burdan bakar bakar kitap haline getiririm bu konuları, tabi ozaman imla kuralları vs cümle yapıları içeriği 4-4 lük olur, tabi ben okulu bitirene kadar bu yazılanlar kalırmı bilmiyorum, en iyisi ben bunları yazdırayım, elimin altında dursun dinazor gibiyim heee, dengesiz,fikirsiz, aykırı nurhan, heheh bu sıfatları sevdim ben sanki, kendimle felan dalga geçer oldum galiba, atölyedeki olayı anlatacakken en baştan başlıyayım konu dağılmasın derken herbişey dağıldı gel topla şimdi, dün atölyede siteme aykırı durunca, aslında bence kafamın içinde temelde başka sebepler vardı, sebepler kelimesi bile az kalır kesmez, kendimi dükkandan dışarı atayım kimseye saldırmayayım diye fırlarken, bizim çırak ayağıma dolaştı, onu ittirip fırladım çekilin ayağımın altından diye bağırdım, yazık çocukta korkmuştur, durakta oturup derin derin nefesler aldım, sonra gidip hemen çırağı buldum, ona çikolata aldım özür diledim, beni affetti yavrucum, dükkana geldim selmadan ve diğer arkadaşlardan da özür dilemek için, ana bir de baktım ki, selma konserden beri tüm anlarımızı beraber geçirdiğim değerli bir arkadaşım, ben ona o bana destek olmaya çalışıyoruz, onu eski çalışitığım iş yerinde işe başla ben sana işi, öğretirim diyerek işe aldırdım, kanki olduk şimdi, hatta çoğunlukla beraber kalıyoruz, çantasını omuzuna takmış, ben böyle çalışamam, sen bana zarar verirsin, işi bırakıyorum felan gibi laflar etti, özür dilemeye gelmiştim desemde, baya ciddi görünüyordu, gene fırladım dükkandan çıktım, sen gitme sorun yaratan bensem ben giderim zaten sana işi öğretmek için burdaydım, dedim çıktım, patronu aradım git selma işten ayrılacakmış engel ol sakinleştir dedim, bende bir süre kafetaryaya gidip oturdum, aman yarabbim aklıma neler hücum etti anlatamam, neyse beni aradılar dükkana gene geri geldim, ama beynimde korkunç bir zonklama ile, koca gün verimli çalışamadım, ve adım dengesize çıktı, oooooooooooooooffffffffffffff yaaaaaaaaaaaa, anlamıyorum anlatamıyorum, 2 aylık dernek çalışmaları süresince yanımdan ayrılmayan can evlat apti, beni dün öyle görünce oda duvarı yumruklamış, daha 16 yaşında olmasına rağmen, nasılda beni korumak için tavır takınıyor, şaşırıyorum olaylara, benim yorumum mu farklı neden böyle oluyor anlamıyorum, farkında olmak farkındalıklar yaşamak, ot gibi değilim insan insan insanım..... insanız insanca yaşamalıyız,
Alt 31-08-2008, 09:55 AM   #179 (permalink)
Mustang
Guest

Nurhanza sakin ol sakinleş ne yapman gerekiyorsa ozaman yaparsın Hayalin meditasyonlarından birini yap Eft yap ama sakinleş yavaşla arabayla çok hızlı gittiğimizde çevremizi göremeyiz onun için yavaşla ve dinle kendini hırpalamaktan vazgeç.Sen herşeyi başarırsın .Yolun açık ve aydınlık olsun.
Alt 03-09-2008, 07:21 PM   #180 (permalink)
Yüzbaşı

evet bir sakinleşsem, neler neler değişecek, enerji fazlası var galiba, ani ve fevri davranışlarımla bir çuval inciri berbat ediyorum, farkındayım ama düzelecek, zamanla diyorum, düzelmezse, ben biteceğim, fıtık gene hortladı, dayanılmaz bel ağrısı, ve iş yoğunluğu ile birlikte ekonomik sıkıntılar var, çok geriliyorum, kimseye inancım ve güvenim kalmadı, sevgimde bitti sanki, noluyoruz daha neler olacak bakalım, kırıcıyım çok kırıcı..............

Bookmarks