Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ELİFİN GÜNLÜĞÜ

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ELİFİN GÜNLÜĞÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız melekelifcim .. hepimziin başına benzer durumlar geldi.. gelecektirde.. wave bunlar dalgalanmalarımız.. içimizdeki blokajlarımızdan tam olarak arınmadıkça karşımıza bizi yıldırmak için bu tarz engeller negatif egomuz tarafından çıkartılacaktır.. önemli olan bu dalgalanmalarda kendimizden emin olmak.. bunun içinde sevgili mustang in de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ELİFİN GÜNLÜĞÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-05-2008, 08:05 PM   #31 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ELİFİN GÜNLÜĞÜ

melekelifcim ..

hepimziin başına benzer durumlar geldi.. gelecektirde.. wave

bunlar dalgalanmalarımız..

içimizdeki blokajlarımızdan tam olarak arınmadıkça karşımıza bizi yıldırmak için bu tarz engeller negatif egomuz tarafından çıkartılacaktır..

önemli olan bu dalgalanmalarda kendimizden emin olmak..

bunun içinde sevgili mustang in de önerdiği gibi hedeflerimiz hali hazırda olmalı..
onlara odaklanarak kenidimizi geleceğe taşımayı bilmeliyiz..
içsel sesimizi olumluya çevirdiğimizde bu yarışmayı biz kazanmış olacağız..

bu elbette kolayca olmasada başaramayacağımız kadarda zor değildir..

bu durumlardan seni çıkartacak olanları hazırlarsan her şey daha rahat olacaktır..
olumlamalrın.. şükran duyduğun listen..
seni neşelendirecek hata dans ettirecek bir kaç güzel şarkı..
en sevdiğin film..

meditasyonlar .. yürüyüşler.. uğurlu taşın..

sen hazırlıklı olduğunda bu içsel sıkıntıların kaçacak yer bulamayacak zamanla ve sonunda sende barınamayacaklarını anlayarak yok olacaklar..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-05-2008, 03:11 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekelif is an unknown quantity at this point

İçimde arasıra değişik eşyler hissediyorum. ama kendimi değiştiremiyorum. umut yolculuğum var. herşey de bir hayır var olduğunu düşünüyorum. Ama kendimi değiştiremiyorum. tembellik konusunda ne yapmam gerek bilmiyom. akşamları kitabı açıyom ders çaloışayım. bir uyanıyorum saat 2 2,5 olmuş bir ara toplamıştım kendimi yine dağıttım. toparlamalıyım. şimdi hepinize söz veriyorum bir plan yapıyorum . plana uymadığım aman sizi aklıma getirecem. onlara söz vermiştim diyecem. bu plan kalan 6 ay için uygulayacam. kendi sözümü dinleyecem. aslında kendi kendimi dinlesem çok başarılımolacam. ama içimde çok zayıf çok tembel biri beni yönetiyor. onu geçecem. yap dediğim şeyi yapacam. ne olursa olsunnn.
melekelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 10:20 AM   #33 (permalink)
Teğmen

42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

iyiki bu siteyle tanışmışım diyorum.sevgili hayal abla ve **shamanic** yorumlarına bayılıyorum. Allahım banada onlardaki gibi yorum gücü nasip et. anlayış sevgi vs. benim hep istediğim kendi kişiliğimi korumak. kendime sahip çıkmak. ayrıyetende yaratıcı uynaık aklı başında insanları seven ve onların sevdiği biri olmak. çalışkan olmak. eli herşey yakışan derler yaa öyle biri olmak. ama bende ne kadar istesem. yaşantım okadar bunun tersi oluyor. belkide olmuyor ben öyle hissediyorum. içimi dökmek geldi birden bire. hepiniz Allah'a emanet olun.
Alt 06-06-2008, 11:58 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point

merhaba melekelif,

çok güzel şeyler istiyorsun, istiyoruz, istiyorlar... sen içini dökmen gerekeni biliyorsun melekelif... benzer şeyleri bizde istiyoruz... burada herkes birşeyler istiyor, istemesini biliyor... isteme aşamasından sonra istediği şeyi yakalamak için çalışıyor... zaten başarılı insanlar da böyle olabilenler değilller mi?

sana benimde yapmaya çalıştığım şeyleri söylemek istedim.. tabi kesinlikle ablalarımın tavsiyelerini, yorumlarını, yardımlarını tutmaz... ama nacizane fikirlerim işte....başarmak için var ol.. istediklerini?! başarmak için... istedikleri senin için en çok önem arz edenden, bu da olsun bunun da olmasını istiyorum dediğin herşeyi sırayla listele... hepsine birden sahip olunmuyor malesef...

ama önce istemek gerçekten istemek.. istemeyi bilmek lazım.. sena istediklerini verecek olan, istediklerini vermek istemeseydi sana istemeyi vermezdi... (bymehmet abi bu sözü bende çok seviyorum )

sevgiler...

Alt 06-06-2008, 05:23 PM   #35 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

melekelifcim..
istediğin dilediğin herşeye sahip olabileceğin için bu kadar net bir şekilde ifade edebilmişsin..

ben senin mesajlarından yorumlarından kendin ile ilgili özeleştirilerinden anladığım kadarıyla
benim kapasitemden çok daha fazlasının içinde olduğuna inanıyorum..

sadece bunun harekete geçmesi için kendi yaşamında bir şeyleri kanıtlamayı bekliyorsun..

bir gün bir bakacaksın.. içindeki sevgi dolu öğretici birikimler kelimelerinden yada mesajlarından etrafının aydınlanması için akıyor olacak..

bunu yapmak için özel bir çaba sarfetmene bile gerek kalmadan..

bilgi hazine gibidir.. bir kez kapağı açıldımı ister istemez aydınlığı etrafını sarar..

sevgiler..
Alt 25-07-2008, 01:26 PM   #36 (permalink)
Teğmen

Olmuyor dostlarım olmuyor artık. Artık pes ettim kendimi değiştirmekten telkinleride azalttım hatta son 1-2 haftadır hiç dinlemiyorum. Ben yine içimi döküyom döküm döküyomda bitmiyo Allahım Bne niye istediğim gibi olamıyom. Akşamları Ders çalışayım geceleri uyumayayım diyom en gazla kitabın üzerinde en fazla 20 dk şaşmaz bu süre hemen uyuklamaya başlıyom. hemen yatağa atıyom o an işte oandan nefret ediyom. Nolur yani şöyle 4-5 saat çalışsam sonra uyusam sınav zamanıda keyfli keyfli geçirsem birşeyler başarsam nolur .Azim hikayelşerini okuyorum. oan bana kimse yetişemez akşam böyle yapacam şöyle yapacam diyom sonra yine aynı durum. Gündüzleri çalışıyom. Ama yapan nasıl yapıyor kendime 4- 5 saat uyku ayarlıyom yoook yok olmuyor. Ya nasıl kendime söz geçiremiyom bu uykudan nefret ediyom. şimdi kahve falanda geçirmiyo. İsteyen yapar diyorlar ben istiyorum istiyorum ve sadece istiyorum galibeee Yine aynı şeyleri diyecem daha öncedende demiştim istediğim özelliklere naıl sahip olacam.
Alt 27-02-2009, 10:05 AM   #37 (permalink)
Teğmen

Arkadaşlar yeniden merhaba.uzun süredir siteye girmiyom.ama yenidem başlamaya karar verdim. istediklerimi başarmak için mükemmel olmak zor ama mükemmelin benzeri olmak. herşeyden önce kendi kendime söz geçirmek istiyorum. yap dediğim şeyi yapmak zor yada kolay olmak insanları anlamak onlara kendimi anlatmak
hayalerim
*başladığım işi bitirmek
*tezcanlı olmak yani temiz titiz iş bitirmek
*şu saatte şunu yap demek ve yapmak
*sözüne özüne insanları ferahlatan sıkıntı vermeyen
sohbeti hoş bir kişi olmak vs................ çoook şey var bitmeyen.smanich özlem seni hayal ablanın desteklerini bekliyom pardon alıyorum oluyor gibi düşünmem gerek.buraya fazla giremiyom. ama yinede yüreğim hep burda.
Alt 06-04-2009, 08:55 AM   #38 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: ELİFİN GÜNLÜĞÜ

gÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN CANLARIM .ben bendeki değişimleri söyleyeyim çocuklara takıldım bu ara. onlarla eğlenmeyi seviyorum hiç tanımadıklarımla bile konuluyorum. 4 yaşında bir kızım var. onla eğleniyorum. diğer çocuklarlada.dün kızımı parka götürdüm. onla birlikte diğer çocuklarlada eğlendim. basket oynadım. kaykaya bindikelrinde sohbet ettim. vs.vs.vs.

Bookmarks