Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız birde şu iki noktayı yapıp kolumdaki ve elimdeki uyuşmayı geçirebilsem süper olucak. bi kez hissettim kendi üzerimde yaparken. bidaha yapamadım :-(...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-07-2009, 04:01 PM   #211 (permalink)
Teğmen

cibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,032
127 Mesajinıza toplam 1,220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cibelce will become famous soon enoughcibelce will become famous soon enough
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

birde şu iki noktayı yapıp kolumdaki ve elimdeki uyuşmayı geçirebilsem süper olucak. bi kez hissettim kendi üzerimde yaparken. bidaha yapamadım :-(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-07-2009, 08:12 PM   #212 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
cibelce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
birde şu iki noktayı yapıp kolumdaki ve elimdeki uyuşmayı geçirebilsem süper olucak. bi kez hissettim kendi üzerimde yaparken. bidaha yapamadım :-(
cibelcecim vekil kullandım yaptım kolundaki uyuşmalar için.şifa olsun canım geçer..en kısa zamanda...
Alt 13-07-2009, 08:25 PM   #213 (permalink)
Teğmen

cibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,032
127 Mesajinıza toplam 1,220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cibelce will become famous soon enoughcibelce will become famous soon enough

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cibelcecim vekil kullandım yaptım kolundaki uyuşmalar için.şifa olsun canım geçer..en kısa zamanda...
Canim yaa çok sağol bitanesin sen. Çok teşekür ederim ablacım, sen bir meleksin seni seviyorum.
Alt 13-07-2009, 08:27 PM   #214 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
cibelce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canim yaa çok sağol bitanesin sen. Çok teşekür ederim ablacım, sen bir meleksin seni seviyorum.
ben de seni seviyorum
Alt 13-07-2009, 11:39 PM   #215 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Baakk! Boşuna almadım bugün ben bu şiiri kendi günlüğüme. Seni düşünmüştüm oraya aktarırken. Sancılarını hissediyor ve seninle birlikte çekiyordum. Şimdi sana veriyorum:

HİÇBİR AĞAÇ BÖYLE HARİKULADE BİR YEMİŞ VERMEMİŞTİR

Topraktan ateşten ve denizden
doğanların
en mükemmeli doğacak bizden...
.......................................
.......................................
....................................... ve insanlar ellerini
korkmadan
düşünmeden
birbirlerinin ellerine bırakarak
yıldızlara bakarak:
- "Yaşamak ne güzel şey!"
diyecekler;
bir insan gözü gibi derin
bir salkım üzüm gibi serin
bir ferah
bir rahat
bir işitilmemiş şarkı söyleyecekler...
Hiçbir ağaç
böyle harikulâde bir yemiş vermemiş
olacaktır

Ve en vadedici
bir yaz gecesi bile
böyle sesler
böyle inanılmaz renklerle
sabaha ermemiş olacaktır.
Topraktan
ateşten
ve denizden
doğanların
en mükemmeli doğacak bizden...

Nâzım HİKMET
.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2009, 11:59 PM   #216 (permalink)
Binbaşı

canıım çok teşekkür ederim.okumuştum o şiiri demek bana nasipmiş.ne zamandır bu tekniği uyguladığımızdan beri aklımda, fakat bir türlü cesaret edemiyordum.önce kendimi affetmem gerekir ki, Yaradan beni affetsin.kul hakkı için bile önce hakkı olan kişi affetmeli ki yaradan diyor, sonra ben affedeyim.ben herşeyden önce kendmi affedebilmeliyim.bugün içimden geldi çözüldüm.hep sorunumun sonucuna odaklandığım için, etraflıca düşünemiyorum bazı şeyleri...genelde sonuca odaklı yaşıyorum kaç aydır...ama bu teknik benim doğruları görmemi sağladı.bazı yaptığım hareketleri kendime yakıştıramadığım için kendimi affetmiyordum.bugün yüzleştim.başladım ya arkası gelir...çok teşekkür ediyorum yardımların için arkadaşım
Alt 14-07-2009, 12:19 AM   #217 (permalink)
Yüzbaşı

542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Papağan gibi tekrarlıyorum bunu ama, bunu aklımda tutmak iyi geliyor. Bilimsel veriler doğrultusunda;

-Beynimizin bilinçli faaliyetlerinin yürütüldüğü korteks denilen bölümü fiziksel olarak beynin %28 lik kısmı iken, bilinçaltı faaliyetlerin olduğu bölüm %72'lik hacme sahip.

-Ve bilinçli aklımızla bir saniyede 15 bitlik veri işleyebilmekteyken bilinçaltımızda 15 milyon bitlik veri işlenmekte.

Böyleyken bilinçaltımızda neyin nasıl kodlandığını, virüsün nereye bulaşıp tepkilerimiz ve yaşamımızı nasıl etkiledini bilmek, kontrol etmek bir yana, tahmin bile edemiyoruz değil mi?

O halde suçluluk da duymamız gerekmiyor. Sadece sorumluluğumuzu üzerimize alıp, bu virüslerden arınabiliriz. Hoop-arın bu yönüyle bilincimizi ve bilinçaltımızı acısız, sevgiyle temizlediği için güzel aynı zamanda. Suçluluk yok, sorumluluk var.

Farkettiklerin ilk etapta üzücü gelse bile hoop-arın etkili bir araç, kısa sürede rahatlatıyor. Bir şeyleri temizlemek, arınmak illa da acı bedel karşılığı olmak zorunda değil ya?
Ohh... İyi arınmalar şekerim

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 14-07-2009, 12:33 AM   #218 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
ismira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Papağan gibi tekrarlıyorum bunu ama, bunu aklımda tutmak iyi geliyor. Bilimsel veriler doğrultusunda;

-Beynimizin bilinçli faaliyetlerinin yürütüldüğü korteks denilen bölümü fiziksel olarak beynin %28 lik kısmı iken, bilinçaltı faaliyetlerin olduğu bölüm %72'lik hacme sahip.

-Ve bilinçli aklımızla bir saniyede 15 bitlik veri işleyebilmekteyken bilinçaltımızda 15 milyon bitlik veri işlenmekte.

Böyleyken bilinçaltımızda neyin nasıl kodlandığını, virüsün nereye bulaşıp tepkilerimiz ve yaşamımızı nasıl etkiledini bilmek, kontrol etmek bir yana, tahmin bile edemiyoruz değil mi?

O halde suçluluk da duymamız gerekmiyor. Sadece sorumluluğumuzu üzerimize alıp, bu virüslerden arınabiliriz. Hoop-arın bu yönüyle bilincimizi ve bilinçaltımızı acısız, sevgiyle temizlediği için güzel aynı zamanda. Suçluluk yok, sorumluluk var.

Farkettiklerin ilk etapta üzücü gelse bile hoop-arın etkili bir araç, kısa sürede rahatlatıyor. Bir şeyleri temizlemek, arınmak illa da acı bedel karşılığı olmak zorunda değil ya?
Ohh... İyi arınmalar şekerim
yalnız bilinçaltı almış götürmüş işi bilinçli faaliyet %28 şunu tersine çevirseyfdik olmazmıydi.bizde bilinçli kısma hizmet edeceğiz diye uğraşıp duruyoruz.deseydin bundan sonra arkadaşlar ben artık bilinçaltına daha çok çalışcam.daha önce yazdıklarını algılayamamışım.bugün zekamda açıldı benim.
Alt 14-07-2009, 01:01 AM   #219 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yalnız bilinçaltı almış götürmüş işi bilinçli faaliyet %28 şunu tersine çevirseyfdik olmazmıydi.bizde bilinçli kısma hizmet edeceğiz diye uğraşıp duruyoruz.deseydin bundan sonra arkadaşlar ben artık bilinçaltına daha çok çalışcam.daha önce yazdıklarını algılayamamışım.bugün zekamda açıldı benim.
Yaaa!.. İşte öyle...

Yalnız dikkatini çekerim:

Hacim olarak %28'e karşılık %72,(bilinçaltı 3 kat fazla)

Faaliyet olarak 15'e karşı 15.000.000! (1 milyon kat daha fazla)

Biz de debelenip duralım bilincimizle her şeyi bileceğimiz safdilliğiyle.

Haklısın, bilinçaltına çoook çalışmak lazım... Ayıkana kadar ne badireler atlattık, ne paralar akıttık, yaaaa canım arkadaşım...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 14-07-2009, 01:17 AM   #220 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
ismira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaaa!.. İşte öyle...

Yalnız dikkatini çekerim:

Hacim olarak %28'e karşılık %72,(bilinçaltı 3 kat fazla)

Faaliyet olarak 15'e karşı 15.000.000! (1 milyon kat daha fazla)

Biz de debelenip duralım bilincimizle her şeyi bileceğimiz safdilliğiyle.

Haklısın, bilinçaltına çoook çalışmak lazım... Ayıkana kadar ne badireler atlattık, ne paralar akıttık, yaaaa canım arkadaşım...

İsmiracım zararın neresinden dönersen kardır.yanlız neyi farkettim şimdi özümüze yaklaştığımızın kanıtı şuradaki saygı, sevgi, dostluk ortamı işaretlerden biri...tekamülümüzü gerçekleştirmek için özümüze doğru yaklaştıkça ne güzellikler çıkıyor.egonun kapladığı hacim azaldıkça düşmanlık hiç birşey kalmıyor...son yıllarda yaşanan olaylar artık herkesin egoya yenik düşüp oyuna gelmeleriymiş.kıskançlıklar kavgalar özünden uzaklaştıkça neler oluyor..ayy bugün kafam çalışmaya başladı..

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz