Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri gülporun günlüğü iftaharla sunar!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı canım arkadaşım, günlüğüne uğramıyor musun? seni merak ettim, Akınyıldızcım slm ,sabah kalkıp seni görünce çok sevindiim ...iyiyim arkadaşım,yaşıyoruum ...yani gerçekten yaşıyorumm...e mutluyum...sorunlarımı gayet sakin ve mutsuz olmadan çözebiliyorumm ,bundan sonra yaşamımda hep güzellikler olacak,çünkü Ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2009, 10:10 AM   #31 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: gülporun günlüğü iftaharla sunar!!

Alıntı:
akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım arkadaşım,
günlüğüne uğramıyor musun?
seni merak ettim,
Akınyıldızcım slm,sabah kalkıp seni görünce çok sevindiim...iyiyim arkadaşım,yaşıyoruum...yani gerçekten yaşıyorumm...e mutluyum...sorunlarımı gayet sakin ve mutsuz olmadan çözebiliyorumm,bundan sonra yaşamımda hep güzellikler olacak,çünkü Ben böyle olmasını istiyoruumm
sana bişey diyeyimmi Akınyıldız,şu son bir haftadır uğraştığım sorun,4 ay önce olsaydı ,ve Beni görseydin Sen,karalar bağlamış vaziyetteydim,ama şu an gayet iyiyim,çözülceğini biliyorum,hatta bu konuda tecrübe kazandığım için seviniyorum...
Akınyıldız ! iyi kalpli arkadaşım ,iyiki geldin sayfama...sitedeki bütün arkadaşlara slm bu arada(sayfanı takip ediyorum ...)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-06-2009, 11:42 AM   #32 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Gülporcum seni özledim,bir bakayım benim pozitif enerji veren arkadaşım ne yapıyor...Baktım ki Akınyıldız benden önce davranmış...korkma güzelim senin günlüğüne fazla uğramam.Biliyorsun günlüklere genelde zarar veriyorum.Böyle bir yapım var.suçluluk telkinini çok dinliyorum bu aralar...olumsuzluklar üzerinde pek konuşulmasını istemediğim için, kimseyi ağız tadıyla dertleştirmiyorum...Hayatın akışı değiştiğine çok sevindim.Benim de öyle işlerim çözülüyor.Biz olumluya çevirdikçe işler yoluna giriyor..çok şükür seni çok seviyorum
Alt 16-06-2009, 12:24 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gülporcum seni özledim,bir bakayım benim pozitif enerji veren arkadaşım ne yapıyor...Baktım ki Akınyıldız benden önce davranmış...korkma güzelim senin günlüğüne fazla uğramam.Biliyorsun günlüklere genelde zarar veriyorum.Böyle bir yapım var.suçluluk telkinini çok dinliyorum bu aralar...olumsuzluklar üzerinde pek konuşulmasını istemediğim için, kimseyi ağız tadıyla dertleştirmiyorum...Hayatın akışı değiştiğine çok sevindim.Benim de öyle işlerim çözülüyor.Biz olumluya çevirdikçe işler yoluna giriyor..çok şükür seni çok seviyorum
aaa Sudem'cim de gelmiş,ne iyi ettin arkadaşım...Sudem olumlu düşünce,pozitif olma konusundaki bütün düşüncelerine tamamen katılıyorum...çünkü yıllarca olumsuz düşünerek,kendime acıyarak,iç dünyamı zehirle doldurmuşum sanki...ama Atakan Beyin telkin müzikleriyle temizlendim ,bu yüzden seni çok iyi anladığımı bil...

aramızda kalsın, şu ara evimizde agresif ,olumsuz 11 yaşında küçük bir hanım varrr,onunla uğraşıyorum,Sudeemm,ne dersin erken ergenlik durumu olabilirmi? herşeyin olumsuzu bu kadar düşünülür artık,Ben hızına yetişemiyorum
Alt 16-06-2009, 01:43 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Canım teşekkür ederim güzel sözlerin için.Annesi ne kadar tatlı ve zekiyse eminim, o küçük hanım da o kadar zekidir.. Buluğ çağı başlamış olabilir.gözlemlediğim kadarıyla kız çocukları daha gergin ve sinirli oluyor küçükken.. kendimden örnek verebilirim.. Büyüyünce sakinleşiyoruz, hep alttan alan bayanlar oluyor.Oğlum küçükken çok sakindi sözümü dinler küçük bir adam gibiydi.ama kızı olan arkadaşlara bakardım...onlar hep şikayetçi...şimdi kızlarla anneler de pek anlaşamıyor galiba...zaman mı değişti anlamıyorum.Hayatım bunlar kristal ındıgo çocuklar...sana bir kitap önerebilirim Suna Tanaltay'ın lütfen beni anla...bu kitabı okuyunca daha anlayışlı oldum.buluğ çağındaki bir çocuğun dilinden yazılmış.sevgi ve anlayışla hep yanında ol.karşısında parmağını kaldırarak eleştri halinde oldun mu uzaklaşırsın.korkma şımaracak diye sevgi herşeyin çözümü.ben bu yaşta anneme hala şımarıyorum o da bir ihtiyaç.ne mutlu bir kızın var.onunla birlikte güzel zaman geçir. paylaştığın heran onu daha iyi anlarsın.onlar evde yaptığımız iş güçten daha önemli...sen zaten bunları yaparsın...kuantum sayesinde pek çok olumsuzu aşmış, artık mutlu yaşamdan zevk alan biri olarak hala konuşmalarıma dikkat ediyorum.bir olay oluyor hepimiz mutlaka önce olumsuza yöneliyoruz.geçen gün Antalya da yeğenim diyor ki halacım ne zaman arabayı yıkatsak o gün yağmur yağıyor.hiç şaşmıyor.her zaman böyle düşündük hep haklı çıktık.Nasıl gururla söylüyor.Tabi ben dururmuyum.yıkatırken ne düşünüyosunuz: ya yağmur yağarsa,araba kirlenirse...eşiyle birlikte gülmeye başladılar...ya birde olumlu düşünün... ya güneş açarsa hava güzel olursa yok bizler mutlaka olumsuz düşünüp,kendimizi garanti altına alıcaz...ama uyandık artık olumsuzluklara ödün vermek yok..sevgiyle kal bitanem
Alt 16-06-2009, 02:05 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

çok güzel hayat dolu bir günlüğün var biraz göz attım mutlu oldum ,hep mutlu neşelli olun böyle ,bende tabi:)
nevresim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2009, 02:21 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel hayat dolu bir günlüğün var biraz göz attım mutlu oldum ,hep mutlu neşelli olun böyle ,bende tabi:)
Nevresimcim teşekkürler...sende hep mutluu oll
Alt 16-06-2009, 02:32 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Sudem slm,çok güzel şeyler yazmışsın...yazdıklarında haklılık payı çok yüksek...önerdiğin kitabı not aldım,bulduğumda hemen edincem...tavsiyelerin çok güzel,dikkate alcamsuper
Alt 20-06-2009, 08:54 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Bugün şunu daha iyi anladımki mutlu olmak için sebeb gerekmiyoo...bugün evimin bahçesine çıktığımda,hanımellerinin ve ıhlamur ağacının kokusu ruhumu öyle bi ısıttıkii,sonra gökyüzüne baktım,gariptir ama gökyüzünü hiç böyle mavi görmemiştimm...ceviz ağacının yaprakları arasından gözüken bir gökyüzü...masmavi...bir tane bile bulut yokk...o an bu güzelliği görebilecek gözlere sahip olduğum için şükrettim...ya cidden edebiyat olsun diye yazmıyorum ...çok farklı ,kendime hayret ediyorum şu an...sanki herşeyi yeni keşfeden bi çocuk gibii...hayatımda olumsuzlukların olması umrumda bile değil,mutlu olmak için ortamın mükemmel olmasına ihtiyacım yok benimm...mutluyuuummmmdaha ötesi varmııı
Alt 20-06-2009, 10:00 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

her ne kadar iftihar etsen azdır şu günlüğünle..canım sıkıldı mı gülporun iftiharlı günlüğünü okumaya geliyorum.Allahım nasıl içim açılıyor.şu bahçede sanki ben dolaştım.içimde hafif bir sıkıntı vardı.bahçenin kokuları burnuma geldi içim açıldı enerjimi aldım..gerçekten uzaktan bana hep enerji veriyorsun çok teşekkürler...
Alt 20-06-2009, 10:05 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

sudemcim ,sende bana pozitif enerji veriyorsunn...bugün senin sayfandaki bilgilerle, iki nokta çalışayım dedim...sen öyle güzel anlatıyosun ki sayfanda insanın canı çekiyo,deniyorumm...öğrencem ama ,bilgilerin özümsenmesi gerekiyo sanırım...

Bookmarks

Etiketler
gulporun, gunlugu, iftaharla, sunar!!