Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mustang'in Rüzgarı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mustang'in Rüzgarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günaydınnnn, günlüklerimi gezip kendiminkinede uğramadan geçmeyim dedim sizleri takip ediyorum anacığım kimse okunmuyor sanmasın ben hepsini bi güzel okuyorum.Kiminiz çekinerek kiminizde benimgibi içindekini döküp kurtulmuş yazıyorsunuz sizlerdeki gelişim süper oluyor. Yazmayanlara sözüm yazınki beni merakta bırakmayın .Melodis kısmen mümin malory ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mustang'in Rüzgarı

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-11-2008, 10:42 AM   #591 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydınnnn, günlüklerimi gezip kendiminkinede uğramadan geçmeyim dedim sizleri takip ediyorum anacığım kimse okunmuyor sanmasın ben hepsini bi güzel okuyorum.Kiminiz çekinerek kiminizde benimgibi içindekini döküp kurtulmuş yazıyorsunuz sizlerdeki gelişim süper oluyor.

Yazmayanlara sözüm yazınki beni merakta bırakmayın .Melodis kısmen mümin malory knox nerelerdesiniz ?Haber bekliyorum .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-11-2008, 10:50 AM   #592 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

tık tık komşi ben geldim sende benim gibi içinden geldiği gibi döktürmüşün günlüğünde heh önce utanmıştım ya şimdi daha iyi oldu diyom Günğn güzel geçmesi dileği ile arkadaşım
Alt 10-11-2008, 10:53 AM   #593 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Yazmayanlara sözüm yazınki beni merakta bırakmayın .Melodis kısmen mümin malory knox nerelerdesiniz ?Haber bekliyorum .
ablacım ben buralardayım. geçen hafta izindeydim. hafif dinlenir gibi yaptım. iş güç yoğun.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 10-11-2008, 11:04 AM   #594 (permalink)
Mustang
Guest

Mümin'ciğim tek engel işin olsun canım ne güzel birşeyişi olmak.Dinlenmiş zinde de başlamışsın yolun açıkolsun .

Perilice insan içini dökünce rahatlıyor daha sonrada ay ben bunlaramı üzülmüşüm ne gereksiz şeylermiş diyorsun.Ben EFT yaparken günlüğümden çok faydalandım .Şimdi arada bir okuyup daha ne yaparım diye bakıyorum .Hiç utanma sıkılma rahatla .Seninde yolun aydınlık ve açık olsun.

Alt 10-11-2008, 12:06 PM   #595 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

ablacım selam
heryerde yazılarımı okuduğunu farkediyorum seni öpüyorum günün günden güzel olsun diliyorum
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 10-11-2008, 05:03 PM   #596 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Mümin'ciğim tek engel işin olsun canım ne güzel birşeyişi olmak.Dinlenmiş zinde de başlamışsın yolun açıkolsun .

Perilice insan içini dökünce rahatlıyor daha sonrada ay ben bunlaramı üzülmüşüm ne gereksiz şeylermiş diyorsun.Ben EFT yaparken günlüğümden çok faydalandım .Şimdi arada bir okuyup daha ne yaparım diye bakıyorum .Hiç utanma sıkılma rahatla .Seninde yolun aydınlık ve açık olsun.
dusun eft mi bunu bende öğrenmeliyim
Alt 10-11-2008, 10:12 PM   #597 (permalink)
Teğmen

_link_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
18 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_link_ is an unknown quantity at this point

Günlüğün tam 61 sayfa olmuş. Bravo.
Benimkisi daha 2 sayfacık.
Canım ya bi özet geçsene sendeki değişimleri. Benim gibi yenilere de örnek olur bari yaşadıkların. [Bunu tüm eskilerden isteyeceğim galiba :) ]
Şimdiden sağol.
_link_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 10-11-2008, 10:53 PM   #598 (permalink)
pisiii
Guest

ablacım iyi geceler. bende eft ve enerjiyi salabilme konusunda deneyimelrine ihtiyaç duyanlardanım. hayal abla ve senin yaptıkların müthiş :)
aslında sevgiden geçiyor diğmi çok şey. enerjiyi ayda sevgiyi serbest bırakabilmek.
belkide anakara bir araya geliriz serpil ablacım ha?
enerjiyi nasıl serbest bırakıcağımızı anlatırsın.
türk kahveside içeriz , ama dedikodu yok tabiki

Alt 11-11-2008, 08:41 AM   #599 (permalink)
Mustang
Guest

Canım link ben bu 61 sayfayı hemen hemen hergün yazarak neredeyse 10 aydır üyeyim öyle biriktirdim .Ben hala azimle günlüğüne bir şey yazanlardanım .Sen daha çok yenisin ve seninde bir yıl sonraki halin ne olur göreceğiz .Dün kızdıklarım gibi günlüğüne yazmaktan vazmı geçeçeksin yoksa benim gibi yılmadan devam mı edeceksin.

Size kendimi kısaca özetleyeyim .Ben 4 4 yaşında iki çocuk annesi bir ev hanımıyım .Benim hayatttaki en büyük sorunum annemle yaşadıklarım Benim günlüğümün baş sayfalarını okursanız açık bir şekilde yazdım.Annemle yaşadığımız sorunlar ve benim bunları sorun olarak görebilmem bir 30 yaşını buldu o güne kadar ne yaşadığımın farkında bile değildim ve 30 yaş kafama balyoz gibi düşüp benim kendim için hiç birşey yapmadığımı hatırlattı .Ben kendimle uğraşmaya hayata annemin dışında devam etmem gerktiğine karar verdim ve kendime yeni arkadaşlar yeni uğraşlar aramaya başladım .Aradan geçen 14 sene benim için çok özel yıllar oldu .Öncelikle istemediğim hiç bir şeyi bana kimsenin yaptıramayacağını herkes kabul etmek zorunda kaldı .Bu çok kolay olmadı bana gücenen darılanlar oldu en çokta annem ama şimdi herkes bana bir şey söylerken düşünmek zorunda kalıyor.
Hayat yoğunluğundan ara verdiğim kitap okumaya yeniden başladım ve çevremede aşıladım hatta arkadaşımın biri ay kitabı bitiremediğim zaman okumadığım yerden sorarsa diye korkuyorum ne güzel benide kitap okumaya zorladın demişti.

Hayatımda bir çok iyi bir çok kötü günler geçirdim ve hayat bana çok değerli tecrübeler kazandırdı .Her gümümden ders alamyı öğretti .Geçen sene kızımın büyük çabaları ile ben teknoloji özürlü biri olarak bilgisayarla tanıştım ve hayatım değişti ailesinin bir ferdi oldum .Bu benin kendimle barışmam ve içimdeki beni nekadar ihmalettiğimin ve onunla nasıl anlaşıp onuda büyütebilmem için ne yapmam gerktiğini öğrendiğim bir kaynak oldu.
İçimdeki çocuk o kadar yalnızmışki ben onu okadar ihmal etmişimki .Ben içimdeki benden vaz geçmişim meğer.Ben içimdeki kuytudan onu bulup çıkarmam epey uğraş gerektirdi iki günde çözümlenmedi .Bana bu konuda en büyük yardımı önce telkinler sonrada EFT yaptı .Buradan Atakan beye teşekür ederim.Ayrıca buradan bana desteklerini esirgemeyen dostlarıma canlarımada teşekür ederim .En büyük teşekürüde canım kızıma ediyorum onu çok yormama rağmen benden vazgeçmedi ve ikimiz çok şey kazandık.
EFT de dah henüz çocukluğumdan çıkamadım ama yaşadığım olaylar hayatımın bir çok yerinede kişiler değişmiş yerve mekan değişiliği ile yeniden karşıma çıkmış .Dejavu gibi ben üstünü bir bezle örtükçe o sanki yağ gibi tekrar tekrar üste çıkmış .Derindeki temizlenincede hepsi birden yok oldular veya hükümsüzleştiler.

İçimdeki ben şu anda benim hissettiğim 20 yaşında bir genç biz aynı yaşa gelince kimbilir neler yaparız diye düşünüyorum .
Hepimizin yolu açık ve aydınlık olsun .

Alt 11-11-2008, 09:31 AM   #600 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point

Ablacım buralardayım ben Günlüğüme yazmayı bırakmadım, sadece kendimi dinliyorum biraz. Güzel gelişmeler var, hepsini en kısa zamanda anlatacağım
MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks