Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ŞUandanITIBARENherşeyeSIFIRDANbaşlıyorum...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ŞUandanITIBARENherşeyeSIFIRDANbaşlıyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar arkadaslar ben uye olalı 20 gun falan oldu.ama duzenlı dınleyemedım. bıraz kendımden bahsedeyım. benım sorunum:özguven eksıklığı+baskalrının düşüncelerını onemseme+suçluluk duyguları vs.. 20yasındayım ve unıversıte öğrencısıyım.hala kendımle uğrasıyorum.ama ben bılıyorum sorunun kaynağını küçüklükten gelen aıle baskısı:elalem ne der? düşüncesi. bır sure ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ŞUandanITIBARENherşeyeSIFIRDANbaşlıyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-12-2007, 08:57 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anti_depresan20 is an unknown quantity at this point
Standart ŞUandanITIBARENherşeyeSIFIRDANbaşlıyorum...

merhabalar arkadaslar
ben uye olalı 20 gun falan oldu.ama duzenlı dınleyemedım. bıraz kendımden bahsedeyım.
benım sorunum:özguven eksıklığı+baskalrının düşüncelerını onemseme+suçluluk duyguları vs..
20yasındayım ve unıversıte öğrencısıyım.hala kendımle uğrasıyorum.ama ben bılıyorum sorunun kaynağını küçüklükten gelen aıle baskısı:elalem ne der? düşüncesi.
bır sure sonra baskalrı ıçın yasar oldum. baskalrını mutlu etmek. onlara ıyı gorunmek sankı benden bıle degerlı gelıyordu.herkesın benı sevmesı,bana olumsuz bışey soylememesı ıçın yapılan sahte davranışlar..
düşüncelerımı toparlayamyorum.bazen dalıp dalıp gıdıyorum. yani- odaklanma sorunu -.bazen dunyanın en mutlu ınsanıyım.bazense ölmek ıstyorum.pencereyı acıp kendımı atmamk ıçın agladıgım çok oldu. çook agladım.her gun yenı bır karar aldım. soz verrdım kendıme. yarın hersey degışecek dıye..ama malesef o yarınlar hıç gelmedii.herşey şimdide baslıyor belkıde.. şuanda..
ne olur ölmek ıstemıyorumm. henüz çook gencımm. .
.sorunum sadece bu degıl.yemek krızlerım var.ve bu hıç normal olmayan bır bıçımde..kontrol edemedıgım yeme davranışları. çatlayıncaya kadar derler yaaa. aynen öyle.sonra tabıı suçluluk duyguları,kendımı degersız hıssetme....daha ayrıntılı yazmak ısterrdım fakat cıkmak zorundayım. baska zamn ınsallah
desteklerınızı beklıyorum.mümkün olduğunca yazıcam..
şimdiden herkese teşeekkürlerr

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

anti_depresan20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 09:02 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ŞUandanITIBARENherşeyeSIFIRDANbaşlıyorum...

hoşgeldin...
Alt 24-12-2007, 09:07 PM   #3 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
anti_depresan20 Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar arkadaslar
ben uye olalı 20 gun falan oldu.ama duzenlı dınleyemedım. bıraz kendımden bahsedeyım.
benım sorunum:özguven eksıklığı+baskalrının düşüncelerını onemseme+suçluluk duyguları vs..
20yasındayım ve unıversıte öğrencısıyım.hala kendımle uğrasıyorum.ama ben bılıyorum sorunun kaynağını küçüklükten gelen aıle baskısı:elalem ne der? düşüncesi.
bır sure sonra baskalrı ıçın yasar oldum. baskalrını mutlu etmek. onlara ıyı gorunmek sankı benden bıle degerlı gelıyordu.herkesın benı sevmesı,bana olumsuz bışey soylememesı ıçın yapılan sahte davranışlar..
düşüncelerımı toparlayamyorum.bazen dalıp dalıp gıdıyorum. yani- odaklanma sorunu -.bazen dunyanın en mutlu ınsanıyım.bazense ölmek ıstyorum.pencereyı acıp kendımı atmamk ıçın agladıgım çok oldu. çook agladım.her gun yenı bır karar aldım. soz verrdım kendıme. yarın hersey degışecek dıye..ama malesef o yarınlar hıç gelmedii.herşey şimdide baslıyor belkıde.. şuanda..
ne olur ölmek ıstemıyorumm. henüz çook gencımm. .
.sorunum sadece bu degıl.yemek krızlerım var.ve bu hıç normal olmayan bır bıçımde..kontrol edemedıgım yeme davranışları. çatlayıncaya kadar derler yaaa. aynen öyle.sonra tabıı suçluluk duyguları,kendımı degersız hıssetme....daha ayrıntılı yazmak ısterrdım fakat cıkmak zorundayım. baska zamn ınsallah
desteklerınızı beklıyorum.mümkün olduğunca yazıcam..
şimdiden herkese teşeekkürlerr
Dostum bol bol telkinleri dinle
ve sana önerim josef kirschnnerin egoist olma sanatını oku
bizi takip etmeye devam et
gerekirse terapi yardımı al.
ve yoluna devam et
düzeleceksin..
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 09:19 PM   #4 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

hoşgeldin.hala kendimle uğraşıyorum diye bişey yok ben de 26 yaşındayım ve ben de kendimle uğraşıyorum.ve hatta kendimle uğraşıp eksik/yanlış yanlarımı görüp düzeltikçe daha da uğraşasım geliyor emin ol hissettiğin şeyler geçecek.
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 09:47 PM   #5 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eternalsoul is an unknown quantity at this point

Sevgili arkadaşım, ben de seniin yaşadıklarının tıpkısının aynısını yaşadım, insanları çok seviyoruz evet şu ana kadar hayatım insanlara paspas olmaktan geçti kimi zaman mutlu oldum bundan kimi zamansa tıpkı senin gibi çıkmazlara girdiğim oldu, ancak şunu unutma sen de yüce yaratıcının yaratmış olduğu bir kulsun, yani önem teşkil ediyorsun, sadece olması gerektiği kadar insanlara karşı tevazu göster. Aşırısı sana zarar verir ve kendin için "hayır" demesini öğren. Yanlış anlaşılmasın, insanlara yardım etmekten zevk alıyorum, ama kendini de önemsemelisin. super

Eğer yapmak istemiyorsan, keyifsizsen "hayır" diyebilme gücünü kendinde hisset, zira sen de duyguları olan bir BİREYsin.

Eğer doğrudan hayır diyemiyorsan bunu zaman olarak ertelemeye çalış yani senden istenileni daha başka bir zamanda yapacağını söyleyerek izin iste. Gülümse, kendine saygı duy ve kendini önemse, çünkü kendine duyduğun saygı kadar etrafındakiler senin farkına varacaklar...herşey güzel olacak inan bana... yeter ki yeri geldiğinde hayır demesini öğren..sanırım kova burcusun
eternalsoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 10:40 PM   #6 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point

hoşgeldin arkadaşım sende burdaki birçok üye gibi değişik sorunlar yaşıyosun..seni anlıyorum bende zor bi çocukluk dönemi geçirdim biçok sorunun temelide o oldu ama kötü çocukluk geçirdik diye hiçbişeyi değiştiremeyiz diye bir kaide yok..kendini daha iyi tanımaya, anlamaya, sevmeye çalış..zamanla herşey yoluna girer telkinleride düzenli bişekilde dinle ve asla pes etme seni seviyoruz
alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 11:46 PM   #7 (permalink)
Akulina
Guest

Hoşgeldin geçmişim:)
Bende 5 ay öncesine kadar aynen senin gibiydim...Hatta biraz daha öyle devam etseydim,çok değil birkaçgün kesin şu anda yaşamıyordum...Birgün bu şekilde yaşamaktan nefret ettiğimi gördüm...Bunu aslında istersem değiştirebileceğimi gördüm...İnan gerçekten herşey değişiyormuş...
Şu an artık bütün olumsuzluklarla,olumsuz insanlarla ve hayatla başa çıkabiliyorum...Artık birşeyi istemiyorsam "Hayır" diyorum,pat diye düşüncelerimi çekinmeden söylüyorum...Biraz bozuluyolar ama karşımdakilerinde hoşuna gidiyor sonrasında,alışmaya başlayacaklar...
Hayatı ve yaşamayı seviyorum...Aynen senin gibi yemekle sorunum vardı hatta bu siteyede kilo verme telkini sayesinde girdim...Şimdi kilo takıntım yok...Hatta zamanla birçok takıntımdan kurtuldum diyebilirim...Daha sade bir insan olma yolunda ilerliyorum...
Sana tavsiyem arkadaşım,öncelikle değişimini kabul etmen,kendine karşı sevecen olman,kendini şımartman...Eğer gerçekten istersen hayatını istediğin gibi yaşarsın...
Herkes bir kader mimarıdır o yüzden geçmişe kederle bakma,o geri gelmeyecek...
Arzuladığın dünya, kazanılabilir.

O, var.

O, gerçek.

O, mümkün.

Ve o, senin...
Tekrar Hoşgeldin...
Sevgiler...

Alt 25-12-2007, 12:13 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

hosgeldin anti depresan,

daha cok gencsin, problemini erkenden farkina varman cok guzel; bundan boyle sen hayatinin iplerini eline aldin demektir sadece sana bir yol gosterici gerekiyor!!
hepimiz o donemlerden gectik, onemli olan farkina varabilmeyi ve de cozebilmeyi basarabilmek!!!

bir de "hayir diyebilmek" isimli bir kitap vardi kuraldisi yayincilik in, okumani tavsiye ederim

daha guzel gunlere!!
hoscakal
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2007, 03:38 PM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

hepiniz birer melek gibisiniz şu anda gözümde ..... gerçekten gurur duyuyorum hepinizle

antidepresancım ne kadar önemli ve özel olduğunun ve yürüdüğün yollarda tek başına bile görsen kendini aslında hepimizle berebar olduğunun umarım farkına vardın canım benim...

sorumlulukların artık önce kendine ve seni her yönünle kabul edip seven bizlere karşı...

telkinlerimizi dinlemeye başladın umarım...
kendinin erkenden farkına varmış olman ve mesajında ki duyarlılığın değişim isteğini kabul edişinle yolu yarılamış sayılırsın...
şu andan sonra sadece değişimi yaşamaya başla...

dilersen günlük aç öfkelerini.. kırgınlıklarını.. sevinçlerini.. mutluklarını.. değişimlerini an be an aktar bizlere..
aktardıkça özgür bırak hepsini ve ağırlıklarından kurtulup hafifle...

şu anda kararlı olduğun ve izlemek istediğin yol doğru olan ve asla karşına çıkan engellerden yılma...
kendini değişim için zorlama.. önemli olan sevgi ile yaşamak...

yemek istiyorsan ye.. ağlamak istiyorsan ağla... bırak duyguların seni özgür kılsın...
ama sonrasında kurtulduğun duygu boşalımlarının yerini olumlu olanlarla doldur...

bir çok alternatif yöntemi paylaştık.. bildiklerimi öğrendiklerimizi aktarmaya devam ediyoruz...
çok bunaldığında en azından forum sayfalarımızda dolaşıp yeni bilgileri ekle kendine...

filmlerden başlayabilirsin.. sinema bölümünde secret ve what the bleep the know dan bahsettik...
mutlaka izlemeni öneririm..

yeni yolun aydınlık olsun.. ve tek isteğim şimdi senden imzanda ki üzgün kızlar yerine mutluluk resimlerini paylaş bizlerle...
mutlu olan yönünü büyütelim içimizde...

ölüm kolay olandır ve basittir... önemli olan yaşarak doyasıya mutlu izler bırakmaktır arkamızda.. hem başımız dik hem de gururla...
duymayayım bir daha ne senden ne de bir başkasından asla..

sevgiler..
Alt 27-12-2007, 12:05 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

anti depresancığım hoşgeldin..
önce bi eleştireyimmi seni?şimdi sen hoppalaaa..demişsindir mutlaka.."ben 20 yaşındayım ünüversite öğrencisiyim hala kendimle uğraşıyorum" demişsin ya....50 yaşındayım hala kendimle uğraşıyorum..daima kendimizle uğraşacağız...son nefesimize kadar..çünkü değişip gelişmek için doğduk..bizim gibi, her şeyi ince eleyip sık dokuyan insanlar var oldukça hayat daha değerli olacak..gelişim yolcuğumuzda şunu öğreneceğiz...sevgiyle hayır demeyi..kendimize değer vermeyi, inan bana bu egoistlik değil..kendisine değer vermeyen insan asla başkasına değer veremez..hani hiç hayır diyemiyoruz ya..bu, insanlara kendimizden daha fazla değer verdiğimiz için değil..insanları daima almaya proğramlayarak.....aslında bilmeden kötülük yapıyoruz....istedikleri her şeyi yapıp başımızdan gitmesini sağladığımız insanlar ne kadar değerli olabilirlerki..önce kendimize değer vereceğiz...eğer canın yemek yemek istiyorsa..ye ..ama tadına vararak ye ..ağzına aldığın her lokmayı iyice çiğne...yediğin her lokmanın tadını dilinde damağında hisset...onu sana nasip edeni...onu pişireni..eğer sebze veya meyva yiyiyorsan..dalından toplayıp getireni..pişirip kotarıp önüne koyanı..ücretini kazananı...bunları düşünerek ye...yediğin her şeyin tadını, dilinde damagında hissederek ye..ve metabolizmanın mükemmelliğinin farkında ol...çok yediğin için asla pişman olma...telkinleri dinle...kendine bir günlük açtın ..biz sana her zaman misafir olacağız.....gelip seni ziyaret edeceğiz..içinden gelen her şeyi yaz...bazen çok yol katettiğimizi düşündüğümüz bir anda bir olay olur..hadi hadi hadiiii der sana...olsun..bizler hepimiz cesur yürekleriz...asla vazgeçmeyip mutlaka bir çıkış olduğunu bildiğimiz için buradayız..ve birbirimize destek oluyoruz...bize katıldığın için teşekkür ederim..ve asla vazgeçmeyenlerden olduğun için saygılı sevgilerle önünde eğilirim..ve kocamaaan bir ..gönderirim..

Bookmarks