Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hem Ankaralısın hem de bizi görmüyon valla,yani insan bi hoş geldin der yani...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-03-2008, 07:57 PM   #171 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seramoni is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Hem Ankaralısın hem de bizi görmüyon valla,yani insan bi hoş geldin der yani

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

seramoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2008, 01:24 AM   #172 (permalink)
Akulina
Guest

kusura bakmayın,bu aralar siteye girip gözatıyorum,yazamıyorum...hoşgeldin bu arada;)
Alt 18-03-2008, 01:59 PM   #173 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Günlüğünü biraz okudum,ilk başta belirttiğin sıkıntılar bana da yakın,gelişimin nasıl şu an öğrenebilir miyim...
Alt 18-03-2008, 03:55 PM   #174 (permalink)
Akulina
Guest

Merhabalar,
Değişimimi sormuşsun seromonicim,gerçekten iyiyim...Sadece bu aralar ülkemizin yaşadığı sorunlar yüzünden içimde oluşan kaygılar var...Onları savmaya çalışıyorum,herşeyin bizler ve ülkemizin adına güzel ve aydınlık günler getirmesini diliyorum...
Bu siteye ilk geldiğim günlerde,kafam çok karışık ve bulanıktı...Değişmiştim evet,ama ne yapacağımı bilmez bir haldeydim...The secret'ı okumuştum,olumlu düşünmeye çabalıyordum...Telkinler banada çok etki etti(her ne kadar sürekli dinleyemesemde),NLP,EFT,Deep peat,sedona yöntemleriyle tanıştım burada...Hayal abla sayesinde meditasyon yapıyorum...Eskiden meditasyonla ilgilenmezdim...Hayatımdaki olumsuzluklarla baş etmeyi öğrendim...Onları görmezden gelmeyi değilde,temizlemeyi öğrendim,bolluk bilinciyle yaşamayı öğrendim...Eğer bir yalnış yapıyorsam,kendi içimle konuşup düzeltmeye çabalamayı öğrendim...Işığın ve gücün içimde olduğunu öğrendim...Şimdi mutluyum...Hedeflerim,hayallerim var...Ne istediğimin artık daha çok farkındayım...Net'im...Bundan 1yıl önce göl kenarında sessiz,sakin hiçbirşey yapmadan oturmayı huzur sayan ben,şimdi bazen gerçekten öyle huzurluymuşum gibi geliyor...Artık huzur başka yerlerde aramıyorum...İçimde saklıymış...
Siteye yeni giren arkadaşlar,eminimki sizde bunları yaşayacaksınız...Kendinizde hiç bilmediğiniz yeteneklerin farkına varacaksınız...Dahada güçleneceksiniz...
Açıkçası ben bu siteye çok şey borçluyum,çok şey öğrendim buradan...Çok güzel yürekli insanlar tanıdım...
Alt 20-03-2008, 01:50 AM   #175 (permalink)
Akulina
Guest

Mutluyum...
Sanki üstümden karlıdağ kalktı gibi...Sanki içimdeki,beni kemiren kuş,gitti...
Bugün basarili bir Deep Peat çalışması yaptım...Ve sonuç mükemmel oldu...Bu siteye girme amacım kilo vermekti...Sonra o amacı bırakmıştım...Ama kaç aydır,hiç kilo almıyordum,hemde çok fazla yememe rağmen...Ama kiloda vermiyordum...Ve bu konuya el attım...
Öğlen kas testini yaptım ve şaşırtıcı bir şekilde,kilo vermeyi istemediğimi gördüm...Bilinçaltımda kilo vermeyi istemiyordum...
Bunun nedenlerine inmeye başladım,annemden dolayı oluşan birşeymi diye baktım ve şaşırtıcı bir şekilde ondan kaynaklanmadığını gördüm...(sevinebilirsin Mustang hatun:),gerçi bir kısmında senin etkilerin yok değil)
Lise2'deki ve lise3deki ruh halim sonucunda oluşan bir tepki olduğunu keşvettim...Ben o zamana kadar asla kilo almadım ki ciddi kilo alamama problemlerim vardı...Vücudum üzüldüğüm için tepki olarak,kilo almaya ve kendimi sevmeyeye başladı...Kendimi yetersiz hissettiğim için,daha çok kilo alıp,daha zorlandım...Bu sefer diyetlere başladım...Her başarısız olduğum zaman daha kötü oldu herşey...Bu arada dışarıdanda,çok kilo aldın biraz ver gibi telkinler duyunca daha zor oldu herşey...
Bu akşam bu konuyu masaya yatırdım ve Deep Peat yaptım...Çok başarılı olduğunu düşünüyorum çünkü aynı kas testini yaptığımda,içimdeki blokeleri kırmıştım...Artık o olaya karşı kayıtsızım,ve kilo vermeyi,incelmeyi beynimle istiyorum...Eminimki çok kısa sürede,eski o sorundan önceki halime dönüş yapacağım...Ve hayatım boyunca ince ve sağlıklı durumdayım artık...Yarın o konunun bende yarattığı ikinci sorunuda çözeceğim...Ve yedi yıllık anksiyeti serüvenimin baş halkası,benim bu kadar kötü ruh haline girmemi sağlayan lise dönemimi ve o dönemin bende yarattığı temel sorunları bırakmış durumda olacağım...
Ben bu aralar forumda fln,bu teknikleri fln merak edenleri görüyorum...Gerçekten çok başarılı teknikler arkadaşlar...Sedona ve deep peat'ı bende çok fazla tavsiye ediyorum...EFT'de güzel bir yöntem...Ama ben Eft ile fazla derine inememiştim açıkçası...
Yazın incecik bedenimle,upuzun alev saçlarımı dalgalandırarak süzüle süzüle yürüyeceğim
Alt 20-03-2008, 03:34 PM   #176 (permalink)
Teğmen

Mutlu olmak güzel bir duygu gerçekten de,yazını okuyunca ben de mutlu oldum inan,şu deep paat a ben de bekeyı merak ettim doğrusu
Alt 20-03-2008, 06:04 PM   #177 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

bende merak ediyorum bu deep peatı ya haftasonu olsada kitabını alsam çıldırıcam meraktan
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2008, 07:05 PM   #178 (permalink)
Akulina
Guest

Bugün sorunun ikinci kısmına Deep peat yapacağım...
Bu aralar,özelliklede bugün garibim yaaa...Gün başlarken mutsuz ve depresif,gün biterken mutlu,heyecanlı oluyorum:)
Bir dolu,hoşsohbet insanla tanışıyorum...Hergün yeni birisi,yada eskilerden unuttuğum birileri çıkıyor...Gene dün çekimlerimden birisi oldu,baya mutlu oldum...Gece gece,kendi kendine sırıtan bir ruh haline girdim...Annem gitti,babannem evde dururmu oda gitti...Ev sessizlikte...Bu sessizliği çok seviyorum...Çıt çıkarmadım bütün gün...Hatta klavye sesi bile çıkarmamaya çalıştım...Öyle sessizliktiki bu bizim eve sık uğramayan cinsinden...Gün bitti diye üzülmeye başladım...Heyecanlıyım birazda...Seneye adım atacağım hayatı düşünüyorum sık sık...Bir söz duydum biraz önce nietzche'nin..."Ne kadar yükselirseniz,uçma bilmeyenlere o kadar küçük görünürsünüz" diye...Ben artık uçma bilmeyenler,hiçbirşey hissetmeden öylesine olanlar,hiçbirşeyi kabul etmeyip,ot formatında yaşamayı yaşam sayanlar ve ot olmaktan sıkılınca sana saranlara fln ne kadar küçük ve uzak görünürsem,ne kadar onların kadrajına girmezsem o kadar daha huzurlu olacağım sanırım...Artık birçok kişiyi serbest bırakıyorum...Eskisi gibi etkileri yok üstümde...Bunu görmek güzel...

Alt 20-03-2008, 08:29 PM   #179 (permalink)
Akulina
Guest

Şimdi birçok tasarı daha oluştu kafamda:)
Evrim diye bir arkadaşla konuşuyordum,msn'de...Rus dilini bitirdi bu sene,yükseklisansını ankarada yapmak istiyor...Aynı okula talibiz yani...Sözlü mülakattan çok korkuyor,onu rahatlattım...Sonra düşündüm Evrim ankaraya gelse ne süper olur dedim...Hatta karşılıklı dedik:)

*Bu sene o mülakatı geçecek,bende aynı okulun antropoloji bölümüne gireceğim...Kendimizi bu havaya şimdiden soktuk,şunu yaparız bunu yaparız diye:)hatta benim konsept fotograflarımın modeli olacak:)...

Yaaa oluyor oluyor oluyor...lfn,please
Alt 22-03-2008, 06:24 PM   #180 (permalink)
Akulina
Guest

Bugün çok garip bir rüya gördüm...Halen kafamı kurcalıyor...Anlamını araştırdım,hiçbirşey bulamadım:(
Çoooook yüksek bir bina(aslında binada denmez ona oturulacak bir yer)nın üstündeymişim,o kadar yüksekki aşagısı zor seçiliyor...Kardeşimde var yanımda...Karşımızda bir sürü tarihi olay oluyor,hükümdarlar fln...Kızılderililer,Fatih Sultan Mehmet,kazıklı voyvoda:)))),sonra kardeşim sıkılıyor,ben gidiyorum diyor ve atlıyor...Ben çok korkuyorum ama orda durmaktanda yorulmuş gibiyim,bende atlıyorum...Atlarken ne kadar korksamda sanki bir adım atmışım gibi kısa bir süre oluyor ve karanlıkta yürüyorum...
Garip bir rüyaydı...Zaten bu aralar yine çok fazla rüya görme modundayım...Hayır bu aralarda değil,neredeyse 1yıldır enteresan rüyalar görürüm...Rüya günlüğü yapma vaktim geldi sanırsam...

*Bu kilo konusuna cidden eğilicem artık...Deep peat,sedona,dkz,telkin,meditasyon,çekim yasası her ne varsa yapacağım...İşi teorikte çözdümde,pratiğe geçiremedim bir türlü...
Bu aralar baya ders çalışıyorum,tüü tüüü aferim bana:)
Yalnız daldan dala atlayan bir konu yelpazem oldu:)
Ve;
Ben annemi özledim!!!!
Tamam 24 yaşında kazık kadar kız olsamda!(görüntüm pek kazık kadar kız formatında olmasada:),napiyim özledim işte...Hergün arıyorum,napıyor çok merak ediyorum,tedavi sürüyor,ne olacağı halen bilinmemekte...Umarım eskisi gibi olur,anneannem...Çünkü onun içinde çok zor...Hayatının bütün çoğunluğunu yatakta sırt üstü geçirmek durumunda...Herkese muhtaç bir yaşam...Zor yani...Halam ondan büyük,genç kız gibi salına salına geziyor...İkisinin arasındaki fark halamın çok çok güçlü ve ayakları yere sapasağlam basıyor olması...Bende sanırım halama benzemişim...Eskiden olsa bu durumdan nefret ederdim...Hatta oğlan dayıya kız halaya benzermiş,deyimindende nefret ederdim...Ne kadar değişti herşey...Şimdi halama benzemek bana mutluluk verebiliyor...Büyümenin en güzel yanı herşeyi objektifce net olarak görmek aslında...Çoğu zaman bu durum hiç hoşuma gitmesede,bu aralar bu objektifliği seviyorum...Bu objektiflik,oksijeni bol bir yerde ciğerlerine derin bir nefesle doldurunca bir anlık acıma gibi birşey bazen...
Neyse şimdi mustang resimlerne bakıyım bir...Koca internette,annemin haleti-ruhiyesine uygun bir mustang resmi bulamıyorumya,aferim bana:))),bu gidişle dellenip,kendim çekiceğim:)eheheheh bu fikri sevdim
Veee akşamımda güzel geçecek:)(bu söylediğime bakıp öyle aman aman sosyal birşey yapacağım sanılmasın:)Harry Potter var onu izleyeceğim:)
Canım günlüğüm,arkadaşlarım çenem düşmüş bulunmakta:))))hepinizi öpüyorum kocaman

Bookmarks