Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız inanmıyorum sevgili günlüğüm yaa:) iştahım çok açıldıı:)) dün yediğim şeyleri bir saysaam!!! ama buna inanmazlık etmiyorum. bende acayip değişimler sözkonusu sana söyleyeyim:)))!! mesela bugün yurtta bir bağırış çağırış vardıkii sorma gitsin.dayanamadım ve "noluyo yaaa" diye bağırdım ve bu sesten ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

all the star:)--->içimdeki yıldızlar fışkırsın artık:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-01-2009, 01:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
48 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gyhu will become famous soon enoughgyhu will become famous soon enough
Talking

inanmıyorum sevgili günlüğüm yaa:)
iştahım çok açıldıı:))
dün yediğim şeyleri bir saysaam!!!
ama buna inanmazlık etmiyorum. bende acayip değişimler sözkonusu sana söyleyeyim:)))!!
mesela bugün yurtta bir bağırış çağırış vardıkii sorma gitsin.dayanamadım ve "noluyo yaaa" diye bağırdım ve bu sesten ben dahil herkes korktu:)
"noluyo yahu sabah sabah! uyuyorum pat kapı sesi ayıp bee"
ve anında o ses yapanlar odalarına kaçıştı:D
o sahne müthişti yaa(:
ama bu çikolata "püsküt" sevdam nolucak biri bana yardım etsin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gyhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2009, 08:32 PM   #2 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

2 gündür şoktayım günlük...
bu nasıl bi yanılgı yaaa nasıı ben de diyorum mükemmelsin gyhu kesin kilo verdin. ama eve geldiğim gün tartıya çıktım 2 saniye sonra da indim
kilo verme telkinini uzun zamandır dinliyorum ama gel görki 1 ayda 3kilo daha almışım yaa
çok mutsuzum. ibre gittikçe daha da büyük sayılara doğru yol alıyor ya:(
1 senede 15 kilo aldım
Tanrım lütfen yardım et yaa lütfen. bu durum çok sıkıcı ve üzücü
telkinlerim yardım edin bana:((((

Alt 20-01-2009, 06:19 PM   #3 (permalink)
Teğmen

bendeki bu aşağılık kompleksi nasıl sona erecek..
sosyallik artırıcıyı da eklememek için kendimi zor tutuyorum.
çünkü daha kilo verme telkinini dinliyorum ve hiç bir değişiklik yok..
gelsin çikolar gitsin bisküviler...
off günlük..
Alt 21-01-2009, 03:58 PM   #4 (permalink)
Teğmen

bu depresif yazımdan sonra çareler aramaya devam ettim günlük.
ve kilo verme ada'yı ekledim listeme.dinlerken titredim.
birşeyler olacak dedi içimdeki ses.ve oldu:) içimden yemeğin y'si geçmedi.sadece biraz durgunluk var içimde.
klasik müziğin akışına kaptırmış yazıyorum sözcüklerimi.
nasıl bir duygu anlatamam.dinginlik mi desem suskunluk mu.
herşeyin en iyisini diliyorum hayattan..en hayırlısını...hepimize
Alt 27-01-2009, 09:40 PM   #5 (permalink)
Teğmen

tralalalalaaa
yorgun olabilirim ama mutluyum:)
çünkü kilo vereceğime inanıyorum artık
bir de ilkokul arkadaşlarımı buldum:) öyle mutluyumki içim içime sığmıyor:)
ve Tanrı beni çok seviyor bunu hissediyorum.bazen bunu hissedememek beni büyük bir yalnızlığa sürüklerdi ama şimdi neredeyse mucize diyebileceğim şeyler yaşıyorum.şükürler olsun ona.
Alt 27-01-2009, 09:52 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

mutlulukların daim olsun canım..

sen istedikten sonra elbette her şeyi başarırsın.. super

telkinleri dinlemeye devam.. bizler de yanında daima destekçiniz..
tüm hedeflerinin kolaylıkla gerçekleşmesi dileklerimle..

sevgiler..
Alt 27-01-2009, 11:17 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mutlulukların daim olsun canım..

sen istedikten sonra elbette her şeyi başarırsın.. super

telkinleri dinlemeye devam.. bizler de yanında daima destekçiniz..
tüm hedeflerinin kolaylıkla gerçekleşmesi dileklerimle..

sevgiler..
teşekkürler canım benim.
böyle olumlu mesajlar görünce içim daha da açılıyor.
Alt 30-01-2009, 11:34 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Standart insanlar

bu hale ben nasıl geldim,19 yılı nasıl geçirdim bunları soluksuz anlatmak istiyorum bazen. ama anlatacak birilerini bulmak zor. keşke insanlar önyargısız, komplekssiz, üşenmeyen, anlayışlı olsa daha fazla. bu sayede sorun varsa arada rahat bir şekilde, kafada büyütmeden "bak sen bana böyle yaptın ya bu çok yanlış çünkü beni üzdün" diyebiliriz ve evrende ne sosyal fobisi olan kalır ne de depresyondan çıkamayan biri.
kendimizi çok önemsiyoruz.
önemsediğimiz için çabuk kırılıyoruz, içimizden gelip de yaptığımız herşeyden bir daha yapmamak üzere kopuyoruz.
sonuç: insanlardan, her biri yalnızca bir kul olan, aynı donanıma sahip varlıklardan korkup kaçan bir varlık.
korku insanı esir aldı mı kurtulmak oldukça zor.
neden korkarız?
konuşmaktan,ki bu herkesde olan sesle, herkesde bulunan beynin ürettiği düşünceyi ifade etmek.
kalabalık içinde yürümekten, ki o kalabalık da aynı şeyi yapıyor olsa da.
bireysel sorunlarımız ne de fazla. yazdıkça komik geliyor bu sorunlar. millet açlıkla, kafasında uçuşan bombalarla uğraşırken...
savaşta esir alınan adama bir milyon kişinin önünde şu şarkıyı söyle seni bırakırız deseler düşünmeden söyler.
ama biz, çocuklukta yaşadığımız sorunların gölgesiyle yürümeye çekinir olduk.
sorumlusu kim? biz, yersiz korkular yaratan bizler.
abraham maslow2un ihtiyaçlar piramidi var. ilk başta fiziki ihtiyaçlar en tepede benliği aşmak.
piramidin tabanında yer alanlar bir anda piramidin tepe noktasındaki şeyi yapabiliyor, biz hala başkasının yanında yemek yemeye utanıyoruz.
yani tepedeki adam tabandaki şeyi yapamıyor
ne ilginç varlıklarız biz ya

Alt 31-01-2009, 11:19 AM   #9 (permalink)
Teğmen

evvet sevgili all the star günlüğünü sevenler..dün itirabiryle sınavlarım bittiwave
bu akşam evime gidiyorum.
şükürler olsun bi an hiç bitmicek sandım. ama bitti. arkadaşlarımdan ayrldm diye çok üzüldüm gerçi. neyse sevgili günlüğüm değerli okurlarım
eve gidip de yayıla yayıla tv izlicem bi kaç gün. çünkü aylardr bi kere bile tv izlemedim :D ve yeme düzenim değişecek. burda simit poğaça yemekten bıkkınlık geldi. yaklaşık 3 hafta evimde olucam ve 2 kilo verebilirim herhalde:))
tralalalalaaa

Alt 03-02-2009, 09:20 PM   #10 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

gyhu'cuğum,bunu çok üzücü bir hale getirmene gerek yok canım..Sürekli kafanda bu düşünce olduğu için zorlanıyorsun.
Dileklerimizi dilerken olduğu gibi, niyet et ve unut.Düzgün bir beslenme programı oluşturmalısın..Bunu bir düzene koymadan sadece kilo telkini ile olacak birşey değil. Öğrenci olduğun için, dengeli beslenemediğini anlıyorum yazılarından..Poğaça,simit gibi..Bunlar bağırsaklarını tembelleştirmiş olabilir.Suyun önemini de unutmamak gerekiyor..Mümkün olduğunca su içmeye özen göstermelisin..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks