Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

FERYA'NIN GUNLUGU

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri FERYA'NIN GUNLUGU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugun 28 Haziran 2007, Neredeyse iki aya yakindir telkinleri dinlemeye devam ediyorum. Dun is yerimdeki calisma arkadasimin bana karsi davranislarinin olumlu yonde deyistigini farkettim. Sevincle soylemeliyimki deyisen benim algilamalarimdi ve tabiki gonderdigim enerji sinyalleri deyismis olmali. Uzerimde son zamanlarda hos ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

FERYA'NIN GUNLUGU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2007, 11:05 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart FERYA'NIN GUNLUGU

Bugun 28 Haziran 2007,
Neredeyse iki aya yakindir telkinleri dinlemeye devam ediyorum. Dun is yerimdeki calisma arkadasimin bana karsi davranislarinin olumlu yonde deyistigini farkettim. Sevincle soylemeliyimki deyisen benim algilamalarimdi ve tabiki gonderdigim enerji sinyalleri deyismis olmali. Uzerimde son zamanlarda hos bir huzur var, daha once kolaylikla sinirlendigim konular artik beni daha az etkiliyor. Ruyalarim renkli ve yol gosterici oldu. Bu hafta sonunda isimden ayriliyorum ama icimde garip bir umut var, herseyin daha iyisine sahip olacagima inancim artti. Sevincle gelecek gunlerin ne gibi tatli mucizeler getirecegini dusunup durmadan edemiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-06-2007, 11:24 PM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

feryacığım her şey dahada güzel olacak..bende müzikleri nisanda dinlemeye başladım..değişiklik muhteşem..sabahları zinde ve berrak bir zihinle uyanıyorum..öfkeli olduğumda kendimi dengeleyebiliyorum..ve ne olursa olsun...hayatın devam ettiğinin farkındayım..her ahvalde yaşamın güzelliğinin farkında olmaya çalışıyorum..dengeli bir zihinle hareket etmeye çalışıyorum..en güzeli bunu yaparken zorlanmıyorum..darısı bütün arkadaşlarımızın başına..iyilik haberlerini aldıkça çocuklar gibi seviniyorum.. günlüğün hayırlı olsun..buraya her gün yazmaya gayret et.. insan kendi gelişimini takip edebiliyor..iyi geceler..
ve saygılı sevgiler
Alt 29-06-2007, 12:49 AM   #3 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
ferya Nickli Üyeden Alıntı
Bugun 28 Haziran 2007,
Neredeyse iki aya yakindir telkinleri dinlemeye devam ediyorum. Dun is yerimdeki calisma arkadasimin bana karsi davranislarinin olumlu yonde deyistigini farkettim. Sevincle soylemeliyimki deyisen benim algilamalarimdi ve tabiki gonderdigim enerji sinyalleri deyismis olmali. Uzerimde son zamanlarda hos bir huzur var, daha once kolaylikla sinirlendigim konular artik beni daha az etkiliyor. Ruyalarim renkli ve yol gosterici oldu. Bu hafta sonunda isimden ayriliyorum ama icimde garip bir umut var, herseyin daha iyisine sahip olacagima inancim artti. Sevincle gelecek gunlerin ne gibi tatli mucizeler getirecegini dusunup durmadan edemiyorum.
e hadi hayırlısı bakalım 44
Alt 29-06-2007, 01:10 AM   #4 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

harikasın.. bunları okumak ne kadar guzel.. baska yok mu ????
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2007, 11:03 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
53 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sessiz is an unknown quantity at this point

darısı basımıza....tebrik ederim...
sessiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2007, 11:42 AM   #6 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Daha da iyi olacak tabi
Alt 06-07-2007, 10:47 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bugun 6 Temmuz 2007
Yine sitede benden baska hic kimse yok ama artik eskisi gibi kendimi yapayalniz hissetmiyorum cunku yine sevincle bana yazmis olan arkadaslarimin yazilarini okudum yine cok mutlu oldum hersey sanal gibi gorunsede birsekilde birseyler gercek ve beni cok mutlu ediyor Once siteyi soyle bir dolastim gunlukleri okudum, baska harika yazilar, birde ic sIkIci bir yazi okuyarak gunlugume birseyler eklemek istedim. Sevgili Atakanin yazilarinin birinin konusu "ben, once ben" di. Bu once ben duygusunu yillarca bencillik olarak kabul etmis uzerinde hic dusunmemistim. Simdi acayip bir duygu var uzerimde; once ben demenin kesinlikle bencilliklten uzak (asirisi deyil tabiki) dahasi gerekli bir sey oldugunu yavasca kabul ettim. Surekli veren ve neredeyse surekli suistimal edilen birisi olarak sorunun bende oldugunu kavradim. Hayir; neden hep veriyorsun, oyle deyilmi? Yeri gelmeli almalisin yeri gelmeli vermelisin, sen dengeni hep vererek bozmussun zaten, baskasi ne yapar eder daha fazlasini ister ve sen birgun veremezsen arkasini doner gider, "al buda senin olsun" demez. Kirk gun sirtinda tasiyip kirkbirinci gun indirirsen ve yinede sen kotu olursan, bu indirdigin icin deyil, kendini sevip gerekli degeri veremedigin icin sirtina binenin sana attigi uyari tokatidir. Sirt senin, bindirme, hadi bindirdin arada bir indir ve arada bir sen bin, oyle deyilmi?
Hayir demeyi ogrendim ve once ben demeyi idrak ettim. Icimde garip bir burukluk var, sanki hersey icin cok gec kalmisim da hayatimin en guzel yillari sorunlar icinde bosa akip gitmis gibi Su andaki huzurumu , mutlulugumu ve sevincimi sanki yillar once kazanabilirdim ve o zaman daha cok yol alabilirmisim gibi geliyor, bu konuda biraz burugum. Sanirim listeme farkli birkac telkin daha ekleme zamanim geldi.
Alt 07-07-2007, 12:14 AM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

feryacığım evrenin yasaları var..verme ve alma yasası bunlardan en önemli olanı..bize daima vermeyi...bizlere daima ayıp,yasak,günah üçgeninde yaşamayı öğrettikleri için, arap saçına dönen hayatımızı ayıklamakta zorlanıyoruz..fakat bizlerdede hata var..bize öğrettikleri gibi yaşamak kolayımıza geliyor..çünkü hayatımız boyunca evet dediğimiz insanları kaybetmekten korkuyoruz..halbuki farkındalığımızın geliştiği anda hayattaki duruşumuzu belirleyip..deklare etsek üzüntüler bir an önce başlayıp bir an önce bitecek..bu üzüntüleri sadece sen değil hepimiz yaşıyoruz.. yalnız kalma ve öyle olmazsak kaybetme korkusu iliklerimize işlemiş,kendimize saygı duymaya başladığımızı bile belli etmekten korktuğumuz için bize saygı duyulmuyor..aslında bize saygı duymayanlarada öğretilenler, bizimkiyle aynı olduğu için özsaygısı olmayan bir çok insan diğerinden saygı bekleyerek yaşıyoruz.. bööyle bir kısır döngü..bireyselliğimizi koruduğumuz zamanda, yine birlikte olabileceğimizi kabul ettiğimiz,ve ettirdiğimiz zaman,diğer insanlarada örnek olacağımız için,bir birimizin sırtında olmak veya inmek gibi sorunlar yaşamayacağız.biz bunları öğrenip,kabul edip hayatımıza nasıl geçirebileceğimiz konusunda bocaladıkça üzülüyoruz,ben artık üzüntüsüz yaşamayı seçtim..ruhsal büyümenin en kolay yolunun seinçten geçtiğini gerçekten öğrendim..verdiğim ölçüde almanın hakkım olduğunu kabul ettim..almadığım hiçbir şeyi vermek zorunda değilim.( bunları senden çok kendime söylüyorum, amacım asla ahkam kesmek olmadı,hiçbir zaman olamaz,eğer öyle bir hava yarattıysam bağışla) hepimize saygılı sevgiler...
Alt 07-07-2007, 03:09 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Yazdiklarinin her satirinda haklisin Hayalayazcigim, bundan sonra bende tekamulumun bana getirecegi tum dersleri sevgi sevinc nese ve huzur cercevesinde deneyimlemek istedigimi evrene niyet ettim. Tum bitis ve baslangiclarimin acisiz olmasini ozellikle niyet ettim. Inaniyorumki artik geride kalanlar sadece yasanmasi gereken gecikmis mutluluklar. Hicbir zaman uclarda hayaller kurmadim ama artik ne istedigimi biliyorum, SEVGI ve yine sevgi sadece sevgi
Sevgi ve Isikla kalin
Alt 08-07-2007, 04:49 PM   #10 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ferya çok iyi gidiyorsun önemli olan gerçekten Hayır demesini uygulamak bunu yapabilirsen diğerlerinide aşman rahat olacak.

Bookmarks