Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

bu kadarida fazla;) gitmesi gerek

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri bu kadarida fazla;) gitmesi gerek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız eee o kadar olsun gülüm, bu ara süperdi yüzme yahuuuuuuuuuuuu cok rahatladim cok iyi geldi ama en güzeliiii hamamdiiii, uff yaaa yarina iyi bi ön hazirlik ve güzellik oldu.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

bu kadarida fazla;) gitmesi gerek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-07-2008, 09:30 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
*zeyneb* is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: bu kadarida fazla;) gitmesi gerek

eee o kadar olsun gülüm, bu ara süperdi yüzme yahuuuuuuuuuuuu

cok rahatladim cok iyi geldi ama en güzeliiii hamamdiiii, uff yaaa yarina iyi bi ön hazirlik ve güzellik oldu....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

*zeyneb* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 03:57 PM   #22 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

dün yeni bir diyete basladigim ilk gündü, simdilik fena gitmiyor, yani memnunum, daha teraziye cikmadim hafta sonuna kadar cikmayida düsünmüyorum ama hep aklim verdim kelimesinde, zayifladim ve zayifliyacagim super . 7 kilo biraz abartili bir sayi idi ama cok hosuma gitti, gören görmeyen taniyan tanimayan herkese 7 kilo verdim diyorum ama bakalim ne kadar vermis oldugumu gösterecek sevgili teraziciyim . yani 1de yazsa 2de yazsa benim icin büyük bir basari, realist olabilmeyide elden birakmali ama ne var, hayallerde bir nevi gerceklesmesi icin kurulan yardimlardir dimi günlük ..

dünkü diyeti yazayimda kendimi iyi takip edeyim:

sabah ilk önce ilik su ictim, ardindan yarim cay bardagi elma sirkesi ile bir bardak normal su ile karisik su ictim, bir saat yürüyüsten sonra bir bardak kahvemi ve yania bir dilim siyah ekmegimi yedim.

öglen yemegimde haslanmis ispanak, bir yumurta ve bir domates vardi, leziz di yaniii sabahki bir dilim ekmegin arkasindan, padisahlar sofrasi gibi geldi bana . Aksam ise elma sirkeli, bol limonlu az zeytinyagli marul salatasi vardi.. yani istedigin kadar yapiyorsun bitiresiye kadar ye.. ben bir marulun hepsini dogradim ve güzelce sirkemi, limonumu yagimi katip yedim...

aralardaki suyu unutmamak gerekir en az 2,5 litre ile 3 litre su tüketimi olmasi gerek, bende de su tüketimi bol oldugundan hic sorun yoktu..

bugün diyetin ikinci günü, sabah ayni dünkü prozedur vardi, yani önce ilik su, ardindan elma sirkesi ile su, ardindan bir saat yürüyüs ardindan bir fincan kahve ve yanina bir siyah dilim ekmek. öglen yemegi pek kalabalik degil bugün, sadece büyük kase yogurt ve baska hic birsey yok yaninda.. ne yapalim bende aksami dört gözle bekliyecegim yine marul salatasi varda ...

hersey iyi gidiyor, insaallah da iyi gidecek, bakalim ne kadar yararli ve ne kadar iyi gelecek bu diyet benim icin, sükür ki sadece 13-14 gün sürüyor..

Alt 16-07-2008, 06:13 PM   #23 (permalink)
Teğmen

sabah kahvalticigim dünden farksizdi , bir bardak ilik su, bir cay bardagi elma sirkesi ve bir bardak normal su, sonra bir saat yürüyüs ve daha sonrada bir bardak kahve ile bir dilim siyah ekmek vardi..

yani yettimi diye sorarsan artik yalan söylemekte istemiyorum ama sussam iyi olacak

öglen yemegi cok iyi geldi bana sükür, karnim azicik bisiler ile doldu , 2 kati yumurta ve bir marul salatasi, tabii tekrar unutmamak gerek, bol limonlu, elma sirkeli ve azicik zeytin yagli (hep hakiki zeytin yagi)... Ben ne yaptim, gittim alisveris merkezinden büyüüüüük marul aldimkii bol bol yiyeyim diye ..

aksam yemegini simdiden merak edenler varsa hemen bildireyim, 1 domates var ve birde yaninda istedigim meyve cesidini yiyebilirim..

aradaki su tüketimini sakin unutmamak gerek, yani günde en az 2,5 ile 3 litre su tüketilmis olmasi gerek..

yinede fazla sikayetci olmamak gerek, hic ac kalmiyorsun sonucta midecigine birseyler giriyor ve terazinin sevindirmesini istiyorsam buna da dayanmam gerek, sunun surasinda sadece 13-14 gün sürüyor...

Alt 16-07-2008, 07:43 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

zeynep merhaba
sana bir öneride bulunucam tabii kabul edersen....
benimde kilo sorunum var(pardon yok ben artık kiloya odaklanmıyorum incelmeye odaklanıyorum)
ben siteye kitap bölümüne bir kitap tavsiyesinde bulundum
adı"zayıflamak"alıp okursan sana bir çok konuda yardımcı olabilir bana oldu....kitabı okuyunca nedemek istediğimi anlayacaksın...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 08:02 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Birazönce ki mesajım yarım kaldı...
Kitabı al dedim sana ama yazar nette e-kitap yayınlamış..Bu adreste üceretsiz e-kitap var..
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com

Bu kitapta anlatılan şey dkz yani diyetsiz kalıcı zayıflama..Hatta ben kilo verme başlığında dkz hakkında bilgi vermiştim.Şimdi aklına şu gelebilir senin kilo sorunun var sen uyguluyormusun.Ben ilk başta yaptım 7-8 kilo yada 10 kilo verdim ama geri almadım.Sonra bıraktım TEMBELLİĞİM ve SABIRSIZLIĞIM yüzünden bıraktım.Yapmam gereken tek şey vücut sinyallerine uymaktı.Yani acıktığımda yiyip,doyunca bırakmam gerekiyordu.Hepsi bu kadar....
Bir arkadaşım bu yöntemle ciddi 20 kilodan fazla kilo verdi(1,5 yıl sürdü).Tabii burda vücut sinyallerine uymak olduğu için hızlı kilo verdiriyor diyemem herkesin bünyesi farklı olduğu için herkes farklı kilolar veriyor.uzun zamandır görmediğim bir arkadşımla konuştum bana 15 kilo verdiğini söyledi ne yaptın dedim senin söylediklerini dedi.Tabii çok sevindim ama çok utandım kendim anlattım ama kendim uygulayamadım. 8 ayda 15 kilo vermiş.Bana başlarda sabretmenin çok zor olduğunu yani acıkmayı beklemenin zor olduğunu ama daha sonra alıştığını söyledi ilk 1 ay çok zor geçmiş ve acıkmadan yediği zamanlar olmuş ama bir sonraki öğün için acıkmayı beklemiş.

Canım belki sana karışık geliyor ama bizim sitede dkz yi incelersen daha iyi anlarsın sorun olursa sorabilirsin.Dediğim gibi uygulayıp uygulamamak sana kalmış.Sevgiler....
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2008, 02:39 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
duru79 Nickli Üyeden Alıntı
Birazönce ki mesajım yarım kaldı...
Kitabı al dedim sana ama yazar nette e-kitap yayınlamış..Bu adreste üceretsiz e-kitap var..
http://drozantuncer-zdc.blogspot.com

Bu kitapta anlatılan şey dkz yani diyetsiz kalıcı zayıflama..Hatta ben kilo verme başlığında dkz hakkında bilgi vermiştim.Şimdi aklına şu gelebilir senin kilo sorunun var sen uyguluyormusun.Ben ilk başta yaptım 7-8 kilo yada 10 kilo verdim ama geri almadım.Sonra bıraktım TEMBELLİĞİM ve SABIRSIZLIĞIM yüzünden bıraktım.Yapmam gereken tek şey vücut sinyallerine uymaktı.Yani acıktığımda yiyip,doyunca bırakmam gerekiyordu.Hepsi bu kadar....
Bir arkadaşım bu yöntemle ciddi 20 kilodan fazla kilo verdi(1,5 yıl sürdü).Tabii burda vücut sinyallerine uymak olduğu için hızlı kilo verdiriyor diyemem herkesin bünyesi farklı olduğu için herkes farklı kilolar veriyor.uzun zamandır görmediğim bir arkadşımla konuştum bana 15 kilo verdiğini söyledi ne yaptın dedim senin söylediklerini dedi.Tabii çok sevindim ama çok utandım kendim anlattım ama kendim uygulayamadım. 8 ayda 15 kilo vermiş.Bana başlarda sabretmenin çok zor olduğunu yani acıkmayı beklemenin zor olduğunu ama daha sonra alıştığını söyledi ilk 1 ay çok zor geçmiş ve acıkmadan yediği zamanlar olmuş ama bir sonraki öğün için acıkmayı beklemiş.

Canım belki sana karışık geliyor ama bizim sitede dkz yi incelersen daha iyi anlarsın sorun olursa sorabilirsin.Dediğim gibi uygulayıp uygulamamak sana kalmış.Sevgiler....
elbetteki her yardima ve elbetteki her öneriyi titizlikle algilayip kabul ederim, bunun icin ayrica tesekkür ederim. fakat bu diyet simdilik 13 gün sürecek dördüncü günündeyim, yarida birakmak istemiyorum.. kendim icin de uygun olmaz.. bu yüzden bu diyet bitesiye kadar bunu uyguluyacagim ayni esnada da tavsiye ettigin konu ile ilgilenecegim
Alt 17-07-2008, 02:45 PM   #27 (permalink)
Teğmen

bugünkü menüü diger menülere bakilirsa oldukca boooooool 96

yani bugün sabah yine ayni durum ilik su, yarim cay bardagi elma sirkesi bir bardak normal su bir saat yürüyüs ve ardindan bir bardak kahve ile bir dilim siyah ekmek.. sag bir durumda yasiyorum ve öglen yemegimide yemek üzereyim birazdan super

öglen cok güzel basliyor...... -> bir bardak ananassuyu, bir kase yogurt ohhh beeeee

eee hele bi aksama bakin, bir kati yumurta, 3 rendelenmis ve bol limonla karistirilmis ve azicik ( bir damla ) zeytinyagi ile karistirilmis havuc ve yaninda da 3 dilim kiprit kutusu kadar beyaz peynir, bugün karnim coook ama coook doyacak bundan eminim

eee su tüketimi cok normal o hep olmasi gerek ve oldugu gibide 2,5 litre ile 3 litre arasii....

bakalim sevgili teraziciyim ne gösterecek bana, bakalim ne kadar gösterecek beni, bakalim hayal ettigim 7 kilo ile basarabildigim kilo arasinda ne kadar fark olacak ümitliyim ve basaracagim insaallah

Alt 19-07-2008, 02:45 PM   #28 (permalink)
Teğmen

yarin karar ani, terazi günü, sayiyi ögrenme tarihi ve tabiiki ne gibi bir duygu ile karsilasilacak..

merak edilmiyecek gibi degil dusun

diyetim iyi gidiyor, bir yaramazlik yada olumsuzluk yok simdilik uygulamada, ilk günlerde biraz acligimi fark etsemde simdilik böyle bir his yok...

istek ve azmin elinden kimse kurtulmamis, belki 7 gün belki 7 ay belki 7 sene ama sonunda mutlak basari var..
Alt 19-07-2008, 06:43 PM   #29 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

azmin elinden kurtulanı görmedim bu güne kadar

inşallah istediğin sayıya ulaşmış olduğunu göreceksin yarın

Alt 20-07-2008, 01:42 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustafa8111 is an unknown quantity at this point

bir hafta doldu neticeyi merakla bekliyoruz acaba istediğine ulaştınmı

yani bir değişiklik varmı.ama inanıyorum ki bu azim ve gayretle istediğine ulaşacaksın.

merakla bekliyoruz iyi günler.

Bookmarks