Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Novosibir'ın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Novosibir'ın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım benim uyarımı dikkatte aldığın için teşekür ederim .Bizler nekadar olumlu şeyleri üzerimize çekersek okadar olumlu olmayaya başlıyoruz.umarım bundan sonra hayatın senin arzu ettiğin şekilde gelişir tabi bunun için sabırla yılmadan çalışmak ve öğrenmek gerekiyor.Yolun açık ve aydınlık olsun....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Novosibir'ın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-07-2008, 07:13 AM   #81 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Novosibir'ın günlüğü

Canım benim uyarımı dikkatte aldığın için teşekür ederim .Bizler nekadar olumlu şeyleri üzerimize çekersek okadar olumlu olmayaya başlıyoruz.umarım bundan sonra hayatın senin arzu ettiğin şekilde gelişir tabi bunun için sabırla yılmadan çalışmak ve öğrenmek gerekiyor.Yolun açık ve aydınlık olsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-07-2008, 09:55 PM   #82 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı
merhaba sevgili günlük

gördüğüm herkes pozitif enerji yaydığımı, mutlu olduğumu söylüyor. çok mutlu gülüyormuşum, genelde erkekler böyle gülmezmiş çok hoşlarına gitmiş rıdvan beyle münire hanımın. her gün yeni yeni, çeşit çeşit insan tanıyorum, insan sarrafı olma yolunda ilerliyorum. duyargalarım, antenlerim daha bir iyi çalışıyor, şimdilerde farkettim ki artık bir insana baktığımda bana yararlı mı zararlı mı olduğunu anlayabiliyorum. insanlarla tartışmaya başladım, şu bir hafta içerisinde 3-4 kişiyle tartıştım, heheheh kendimi buluyorum sanırım. burnunu heryere sokan insanlar vardır ya denk geliyor işte, bir şey diyor lüzumsuzca, mecburen hakkımı arıyorum, faydalı da oluyor, ya tırsıyorlar ya da daha temkinli bir şekilde konuşmaya başlıyorlar. yehhuuu sanki kumandayla tv değiştirmişçesine insanların davranışlarını değiştiriyorum, sar, ileri, geri, oynat müthiş bir şey yaaa, hayatıma sanki ben yön veriyorum. biri bana tepki gösterirse aynen cevap vermem gerekiyormuş anladım. hayat şimdi daha huzurlu, daha mutlu. öpüyorum seni hoşçakal.
merhaba canım, yeni nickin hayırlı olsun :)
doya doya gülmene bak sen aldırma onlara...erkekler neden gülmesinmiş..ne yazıkki toplumumuzun sabit fikirlerinden biri..ve herkesin kafasından atması zaman alıcak..ama yine de biraz gelişme görüyorum o açıdan...mesela eskiden erkekler canlı renklerde kıyafetler giymezlerdi pek..şimdi ise sokakta bolca canlı mor gömlek veya canlı kırmızı tişort giyenleri görüyorum..gayet de güzel görünüyorlar..yavaş yavaş toplumdaki "erkek" anlayışı değişiyor bu iyiye alamet..yakında sıra gülme konusuna da gelecektir :)

sanırım artık insanların ne olduğunu farketmenin nedeni kendi auranın dışarıdan gelen elektriklere daha açık hale gelmesi olabilir..telkinleri dinledikçe sanırım auranda yıllar yılı kendi oluşturduğun pas tutmuş elektrikler gittiği temizlendiği için yeni elektrik girişlerine daha duyarlı hale gelmiş..
ne güzel bak sen kendine değer verince insanlar da sana saygı duymaya başlamışlar ve konuşurken dikkatli davranır olmuşlar...devam et çok iyi gidiyorsun

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2008, 11:29 PM   #83 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

silviacım ben de iki senedir pembe tişört var, sweetler mor, eflatun. kazaklarım da morlu eflatunlu, mor eflatun da pek bir şey yokta, pembe tişörte baya bir tepki geldi şu ana kadar. sen şöyle misin falan, takılmalar ama hiç önemsemedim. feminen bir erkek gibiyim sanırım. süsü çok severim, takıları çok seviyorum,
toplayacam bir güzel para geçsin elime.
Alt 26-07-2008, 02:59 AM   #84 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba günlükcüm;
çekim yasasının işe yaradığını görüyorum bu aralar, bugün bir kızla tanışacağım dedim, baktım beni farklı projeye vermişler. orada bir kızla tanıştım, valla çatır çutur konuştum onunla, inanamadım buna. pat diye istedim, şak diye geldi. başka dileklerim de gerçekleşti, ne istesem oluyor sanki. anı yaşama hissi de belirdi sanırım forumda yazışırken şimdi mesaj gelecek diyorum, pat diye geliyor hemen mesaj. inanamıyorum yav, bu nasıl bir iştir. hislerim daha bir güçlenmiş bakıyorum da. ama malesef hala insanları tam olarka tanıyamıyorum o da çözülse süper olacak, ilerledim aslında bu konuda ama yeterli değil.

anket yaptığım yerlerde herkesle konuşuyorum, yarım saat konuştuğum oluyor, sırf bu nedenden dolayı, daha az anket yapıyorum maalesef :) . ama anlamıyorum ne ara sohbete girmişim, vakit geçmiş pat pat konuşuyorum. bir süre insanla tanıştım, görüştüğüm kişiler, şirketteki kişiler. türlü türlü her konuda muhabbet ediyoruz, ee bir şeyler de öğreniyorum sonuçta, inanılmaz derece farklı farklı konular öğrendim. çok daha rahatım insanlarla, 2 ay önce böyle bir durum olacağını söyleseler, kulaklarıma inanamazdım herhalde. bu ne hız, bu ne değişiklik kardeşim.

forumdaki bazı arkadaşlar bazı şeylerde yardımcı oluruz demişler ama maalesef yardım isteğim cevapsız kaldı, rica etmiştim ama neyse napalım demek ki beni tınlamak istemiyorlar, sağlık olsun, kimseye karşı kötü bir şey beslemiyorum, düşüncelerimi açık olarak söylüyorum, her zaman, her yerde, ben buyum değişemem, beni kabul eden böyle kabul eder. yeteri kadar esneklik sağlıyorum zaten haddinden fazla, arada bir kabuğumu sertleştirdiğimde de böyle olumsuzluklar oluyor, kimse kusura bakmasın, bunu yapıyorum. belki hatam vardır, bilemiyorum ama sonuçta herşey konuşularak halledilir. sevgilerimi yolluyorum yine de, en azından bir cevap alabilirdim, yardım edilmese de. 3 kavanoza 3 pirinç parçaları koymuşlar, 1cisine güzel şeyler söylemişler, 2.sine kötü şeyler söylemişler 3.süne de hiç ilgi göstermemişler, hiç bir şey söylememişler, güzel şeyler söylenen çok güzel kokuyormuş, biçimi de çok güzelmiş, kötü söz söylenen kötü kokuyormuş, kötü bir haldeymiş, ilgi gösterilmeyen ise çok daha berbat bir hal almış her tarafı çürümüş. anlamıyorum yaa niye böyle oluyor, niye ben böyle oluyorum, ben mi farketmiyorum kendimi, gerçekten çok mu haksızım. kafama takmayayım diyorum ama eninde sonunda takıyorum.
canımı sıkıyor bu durum, neyse ki eski halimde değilim, öyle olsaydı şimdi, depresyon tripleri atıyor olurdum herhalde. sevdiğim birinin böyle yapmasına çok üzüldüm.

kendini fazla beğenen insanlardan da hiç haz etmiyorum, olmayacak mı olacak tabi, insan kendini beğenecek ama kendini dünyanın merkezine koymuş, kendini çok fazla önemseyen insanlar yok mu, yolları açık olsun, ne diyeyim ben o kadar fazla ileri gitmiyorum, haddimi biliyorum. büyük konuşmamak lazım,
büyük lokma ye, büyük söz söyleme demişler. bazı insanlar kendilerine dev aynasından bakarlar hep ama başka insanlar onların hiç o kadar da dev olmadığını görürler. sadece dev aynasından bakanlar kendilerini diğer insanlar arasında dev gibi hissederler. yanılırlar, kendilerini kandırırlar, komik düşerler bu halleriyle. bu durumlarını anlamarı için kendilerine dışardan bakabilmeleri gerekir ama kendilerini o kadar kaptırmışlardır ki kendilerini görmeye güçleri yetmez.
bir hayal uğruna takılıp giderler. hoşçakal.

Alt 26-07-2008, 03:06 AM   #85 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

dusun nelerde yardımcı oluruz dendi de olunmadı merak ettim canımcım
mutlaka gözden kaçmıştır.. bir kez daha hatırlat istersen

Alıntı:
merhaba günlükcüm;

forumdaki bazı arkadaşlar bazı şeylerde yardımcı oluruz demişler ama maalesef yardım isteğim cevapsız kaldı, rica etmiştim ama neyse napalım demek ki beni tınlamak istemiyorlar, sağlık olsun, kimseye karşı kötü bir şey beslemiyorum,
canımı sıkıyor bu durum, neyse ki eski halimde değilim, öyle olsaydı şimdi, depresyon tripleri atıyor olurdum herhalde.

Alt 26-07-2008, 01:05 PM   #86 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
merhaba günlükcüm;
çekim yasasının işe yaradığını görüyorum bu aralar, bugün bir kızla tanışacağım dedim, baktım beni farklı projeye vermişler. orada bir kızla tanıştım, valla çatır çutur konuştum onunla, inanamadım buna. pat diye istedim, şak diye geldi. başka dileklerim de gerçekleşti, ne istesem oluyor sanki. anı yaşama hissi de belirdi sanırım forumda yazışırken şimdi mesaj gelecek diyorum, pat diye geliyor hemen mesaj. inanamıyorum yav, bu nasıl bir iştir. hislerim daha bir güçlenmiş bakıyorum da. ama malesef hala insanları tam olarka tanıyamıyorum o da çözülse süper olacak, ilerledim aslında bu konuda ama yeterli değil.

anket yaptığım yerlerde herkesle konuşuyorum, yarım saat konuştuğum oluyor, sırf bu nedenden dolayı, daha az anket yapıyorum maalesef :) . ama anlamıyorum ne ara sohbete girmişim, vakit geçmiş pat pat konuşuyorum. bir süre insanla tanıştım, görüştüğüm kişiler, şirketteki kişiler. türlü türlü her konuda muhabbet ediyoruz, ee bir şeyler de öğreniyorum sonuçta, inanılmaz derece farklı farklı konular öğrendim. çok daha rahatım insanlarla, 2 ay önce böyle bir durum olacağını söyleseler, kulaklarıma inanamazdım herhalde. bu ne hız, bu ne değişiklik kardeşim.

forumdaki bazı arkadaşlar bazı şeylerde yardımcı oluruz demişler ama maalesef yardım isteğim cevapsız kaldı, rica etmiştim ama neyse napalım demek ki beni tınlamak istemiyorlar, sağlık olsun, kimseye karşı kötü bir şey beslemiyorum, düşüncelerimi açık olarak söylüyorum, her zaman, her yerde, ben buyum değişemem, beni kabul eden böyle kabul eder. yeteri kadar esneklik sağlıyorum zaten haddinden fazla, arada bir kabuğumu sertleştirdiğimde de böyle olumsuzluklar oluyor, kimse kusura bakmasın, bunu yapıyorum. belki hatam vardır, bilemiyorum ama sonuçta herşey konuşularak halledilir. sevgilerimi yolluyorum yine de, en azından bir cevap alabilirdim, yardım edilmese de. 3 kavanoza 3 pirinç parçaları koymuşlar, 1cisine güzel şeyler söylemişler, 2.sine kötü şeyler söylemişler 3.süne de hiç ilgi göstermemişler, hiç bir şey söylememişler, güzel şeyler söylenen çok güzel kokuyormuş, biçimi de çok güzelmiş, kötü söz söylenen kötü kokuyormuş, kötü bir haldeymiş, ilgi gösterilmeyen ise çok daha berbat bir hal almış her tarafı çürümüş. anlamıyorum yaa niye böyle oluyor, niye ben böyle oluyorum, ben mi farketmiyorum kendimi, gerçekten çok mu haksızım. kafama takmayayım diyorum ama eninde sonunda takıyorum.
canımı sıkıyor bu durum, neyse ki eski halimde değilim, öyle olsaydı şimdi, depresyon tripleri atıyor olurdum herhalde. sevdiğim birinin böyle yapmasına çok üzüldüm.

kendini fazla beğenen insanlardan da hiç haz etmiyorum, olmayacak mı olacak tabi, insan kendini beğenecek ama kendini dünyanın merkezine koymuş, kendini çok fazla önemseyen insanlar yok mu, yolları açık olsun, ne diyeyim ben o kadar fazla ileri gitmiyorum, haddimi biliyorum. büyük konuşmamak lazım,
büyük lokma ye, büyük söz söyleme demişler. bazı insanlar kendilerine dev aynasından bakarlar hep ama başka insanlar onların hiç o kadar da dev olmadığını görürler. sadece dev aynasından bakanlar kendilerini diğer insanlar arasında dev gibi hissederler. yanılırlar, kendilerini kandırırlar, komik düşerler bu halleriyle. bu durumlarını anlamarı için kendilerine dışardan bakabilmeleri gerekir ama kendilerini o kadar kaptırmışlardır ki kendilerini görmeye güçleri yetmez.
bir hayal uğruna takılıp giderler. hoşçakal.

senin adına çok sevindim canım istediklerin anında sırasıyla gerçekleşmesi çok hoş birşey olsa gerek anladığım kadarıyla günlük hayatında dilin de çözülmüş bu büyük bir başarı..çünkü çoğumuz en büyük derdi bunda yaşıyoruz ..insanları tanıma konusuna da sıra gelicektir canım...bunun için belki de eski düşüncelerinden biraz daha arınman gerekiyordur..daha önce de söylediğim gibi auranın eskimiş olan enerji kalıntılarını atması gerekiyor..ne kadar çok arınırsan bunlardan, o kadar çok herşeyi hisseden ve duyan birisi olacaksın..bunu pencerendeki tozları silmek gibi düşün..son tozlar da gittiğinde işte senin istediklerin ve belki daha da fazlası meydana gelicek :) hani derler ya cam içten silinmedikçe dışarıdaki manzarayı parlatmak boşunadır diye...
ama o isteklerinin gerçekleşmesine de az kalmış buna eminim

katettiğin yolu da yabana atma sakın bak mesela en basitinden ben şu an o aşamaya gelemedim..ve senin bulunduğun noktaya daha gelmeyen bir sürü arkadaş daha var :)

ne güzel bak sen konuşmalarında rahatladıkça senin sohbetinden keyif alan insanlar da çoğalmış...demek gerçekten hoşlarına gidiyor ki yarım saat sürüyor konuşma...yoksa bi bahane bulur bişey kıvırtır giderdi öyle değil mi

canımcım o şikayet ettiğin yoksayılma durumlarını ben sayısız kere yaşadım ve şimdi inan hiç umurumda olmuyor..beni görmeyeni ben de görmüyorum..
ve şöyle düşünüyorum...demekki beni görmesi farketmesi hayrıma değilmiş..demekki böyle olması gerekiyormuş diyorum..artık herşeyin olması gerektiği gibi olduğuna inanmaya başladığım için eskiden hoşuma gitmeyen şeylere bu gibi gerekçeler bulup kafamı takmayabiliyorum
dev aynasına bakan insanlar konusunda da söylediklerine katılıyorum canım..benim çok yakınımda da öyle bir örnek vardı (babam) ama şimdi etrafında kimse kalmayınca tam tersine döndü iş...yani çevrede o insanları sallayanlar olduğu sürece onlar kendilerini büyük sayıyorlar onların büyüklüğü diğerlerinin sallayıp sallamamasına bağlı bir durum aslında bu kadar basit bir şeye bağlı...
kendine çok iyi bak canımcım ufak tefek sıkıntılar olacak tabi ki

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-07-2008, 03:25 AM   #87 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

Novosibir'cim demek karayip olmaktan sıkıldın ee tabi böyle bi değişime farklı bi isim gerekliydi .ya kaç gündür giremiyodum yorgunluktan bugün yazdıklarını toptan okudum ve hayran kaldım değişimine eee dedim benim kardeşim böyle olur zaten.süper süper .kendine çok dikkat et ,dimağın gittikçe açılıyo bi bilge duruşla .bu gidişle senin başaramıcağın hiçbişey yok,yani elinden bişey kurtulmaz cnm benim.koccamn öpüyorum seni canım kardeşim bi de sağlığına dikkat edersen ne ala ,gözüm arkada kalmaz hiç

sağlıcakla ,sevgiyle

Bookmarks