Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız alen merhaba kendine iyi davranmayı,kendine hakaret etmeyi ortadan kaldırmaya çalış.hoş, bi süre sonra telkinler yerleşince zaten kendiliğinden,hayret bişey ben niye kendimi bu kadar aşağılıyorum ,ne garip ,diceksin .ya yıkıldığın falan yok arkadaşım ,emin ol ,rahat ol.telkinleri dinle ilk etapta.çekim yasasını ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2008, 04:54 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

alen merhaba kendine iyi davranmayı,kendine hakaret etmeyi ortadan kaldırmaya çalış.hoş, bi süre sonra telkinler yerleşince zaten kendiliğinden,hayret bişey ben niye kendimi bu kadar aşağılıyorum ,ne garip ,diceksin .ya yıkıldığın falan yok arkadaşım ,emin ol ,rahat ol.telkinleri dinle ilk etapta.çekim yasasını da gerçekten artık müsaitim uygulıcam dediğinde uygula.zaten o zmn daha bi istekli yaparsın.sanki görev yerine getiriyomuşsun gibi değil.iyi işte arkadaşların var içmiş güzel zaman geçirmişsinizdir herhalde.alkolik değilsin ki,ara sıra kim içmiyo bi arkadaş ortamında .bunda suçluluk psikolojisine girecek ne var.çekim yasasını da uygularsın daha başka şeyler de yaparsın.ama ilk etapta telkinini bırakma yeter,zaten zahmetsiz de bişey,bi kaç gün alışmaya çalışıyosun.sonra bırak bi kenarında habire çalsın.keşke hayatta her şey telkinler kadar rahat fayda sağlasa .ya ayıp ayıp demeyi bırak kendine utandırıcı olan bişey de yok ortada .hepimizin iniş dönemi olur.kendine iyi bak ,telkinlere devam et,canını sıkma ,sen öncelikle kendine lazımsın.sevgiyle ışıkla kal
imzama da bi baksan iyi olur,belki motive eder seni

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-06-2008, 05:11 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

imzan çok güzel...kısa bir süre msn nickimdi :=) görüşürüz...ha birde ben alkoliğim galiba yani param olduğunda alkole yatırıyorum ...gerçi bu aralar arkadaşlar ödüyor.. para hiç yok bende :=) .ama yok ya değilim istesem hiç içmemde işte çağırıldığımızda yok diyemiyoruz desekte garip garip dalga geçmeler oluyor ne bileyim ..neyse hadi ben yatayım artık..telkinlerle yatıyorum zaten...onlara tutunmuş gidiyorum...içimde garip bir inanç var birgün tamamen değişiyorum diye....
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 08:45 AM   #13 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
alen merhaba kendine iyi davranmayı,kendine hakaret etmeyi ortadan kaldırmaya çalış.hoş, bi süre sonra telkinler yerleşince zaten kendiliğinden,hayret bişey ben niye kendimi bu kadar aşağılıyorum ,ne garip ,diceksin .ya yıkıldığın falan yok arkadaşım ,emin ol ,rahat ol.telkinleri dinle ilk etapta.çekim yasasını da gerçekten artık müsaitim uygulıcam dediğinde uygula.zaten o zmn daha bi istekli yaparsın.sanki görev yerine getiriyomuşsun gibi değil.iyi işte arkadaşların var içmiş güzel zaman geçirmişsinizdir herhalde.alkolik değilsin ki,ara sıra kim içmiyo bi arkadaş ortamında .bunda suçluluk psikolojisine girecek ne var.çekim yasasını da uygularsın daha başka şeyler de yaparsın.ama ilk etapta telkinini bırakma yeter,zaten zahmetsiz de bişey,bi kaç gün alışmaya çalışıyosun.sonra bırak bi kenarında habire çalsın.keşke hayatta her şey telkinler kadar rahat fayda sağlasa .ya ayıp ayıp demeyi bırak kendine utandırıcı olan bişey de yok ortada .hepimizin iniş dönemi olur.kendine iyi bak ,telkinlere devam et,canını sıkma ,sen öncelikle kendine lazımsın.sevgiyle ışıkla kal
imzama da bi baksan iyi olur,belki motive eder seni
alen
kısmene katılıyorum ablam, şimdi çekim yasasını bırak, önce telkinler..ve kendini bu kadar küçümseme, allahın överek yarattığını küçümsemek kimsenin haddi değil...bile bile hata yapıyorsun diye kızıyorsun..tamam..ama ablam sen kendine hakaret ettikçe inatçı tarafın yapacağını yapıyor, çok konuşup başını şişirmicem sabah sabah, kargalar bile kahvaltı etmedi daha .ister içkili ol ister ayık seni sevdiğimizi, sana değer verdiğimizi, ve hap yanında olduğumuzu bil yeter..içkili halinede, içkisiz halinede, saygılı sevgiler
Alt 27-06-2008, 09:02 AM   #14 (permalink)
birmutluluk
Guest

alen farkındasın değilmi artık değişimin başladı şimdi hayatım değişti sitesinde elinden geldikçe sana destek olmaya çalışan sımsıcak bir aileye sahipsin bütün düğümler yavaş yavaş çözülüyor ve sen farkındalık kazanıyorsun....şu an seni hipnoz ediyorum ablacığım şaka bir yana herşey güzel olacak super hadi bakalım ver bize güzel haberlerinide kutlayalım yolun açık olsun
Alt 27-06-2008, 10:56 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

-----------------------------(bu hedef özel)

200 milyar para elde ediyorum.(niye 500 milyar değil falan derseniz şöyle açıklıyayım...bu 200 milyarı elde ettiğimde kimseye söylemeyecem..o para bankanın birinde duracak sadece ben bilecem onu...ve gönlümce harcayacam.gönlümce derken tabiki gidip kendime son model araba çekmeyecem..mesela üniversiteden eve sıkışık dolmuşlarda değilde taksiyle gelecem.her ortamda parayı ben ödeyecem vay be ne cömert diyecekler falan:=).500 milyar gibi bir paraya sahip olursam 300 milyarını dağıtırım:=))

şu anki sevdiğim kızla evleniyorum

Yat alıyorum.

Dünyanın en iyi bateristi oluyorum ve çok büyük konserlere çıkıyorum

Dünyanın sayılı yönetmenlerinden biriyle kan kardeşi oluyorum ve bana film teklifinde bulunuyor..ben kabul ediyorum ve dünyanın en dramatik filminde baş rol oyuncusu oluyorum.

Dünyanın sayılı karizmatik erkeklerinden biri oluyorum.

Topluluk karşısında etkili ve rahat konuşuyorum.

Başkalarının düşüncelerini hiç ama hiç önemsemiyorum.

Geçmişte yaşadıklarımı unutuyorum onlardan sadece ders alıyorum.

İngilizce ve İspanyolca dillerini ana dilim gibi konuşuyorum

Ertelemeyi bırakıyorum bu erteleme sadece yapacağım işler değil,düşüncelerimi ertelemeyi bile bırakıyorum.

Sosyal fobimi yeniyorum,sosyalliğim artıyor

Kendime çok güveniyorum.

Heyecanımı çok rahat yeniyorum

-------------------------------------------(bu hedef özel)

Bunlar benim hedeflerim ve hepsini elde ediyorum.

Evrene ve yaratıcıma teşekkür ediyorum,sahip olduklarım için şükrediyorum.

Her gün huzurum artıyor.

Zafere koşuyorum ve koşarken önümdeki engelleri sevgiyle kucaklıyorum onları rahatça aşıyorum.

Geçmişteki olumsuz her lafı unutuyorum onlar birer kozmik şakaydı.

Ben bu evrenin karizmatik,sevgi dolu ama gerektiğinde tepkisini dürüstçe, etkili cümlelerle koyan bir evladıyım.evrenle barışık yaşıyorum

Daima olumlu düşünüyorum ve bu düşüncelerim tüm hücrelerime işliyor.

Anneme,babama,yeğenlerime ve ablalarıma her türlü yardımda bulunuyorum.onların bana karşı yanlış tutumlarını unutuyorum.sevgimi onlarla paylaşıyorum.

Ses tonumda canlılık var ve her geçen gün daha enerjik,daha etkileyici bir ses tonuna sahip oluyorum.

Ve evrene ve yaratıcıma tüm bu sahip olduklarım için bir kez daha teşekkür ediyorum,şükrediyorum.

Bu yazılarımı her gün okuyorum.Nazardan korunuyorum.Gelişimimi durduracak her şeyden zihnimi uzak tutuyorum,onları bütün bedenimden ve ruhumdan atıyorum evrene yayıyorum.evren onları pozitif duygulara dönüştürüyor.

Artık hiçbir şey beni engelleyemiyor bu hedeflerime hızla koşuyorum.

------------- the end---------------------

bunlar benim hedeflerim günlük.hergün okuyorum...galiba düne nazaran daha iyiyim...site sakinleriyle paylaşıyorum bunu...

sizlerden hedeflerim hakkında eleştiri bekliyorum...dahamı detaya inmeliyim..yoksa böyle iyimi..mesela yat alıyorum diyorum ama nasıl bir yat falan onları yazmalımıyım yoksa zihinde canladırmak yeterlimi alacağım yatı...bu yata çok pis kafayı taktım :=) ya birde benim şu kıza enerji yollarmısınız beni özlesin :=) :=) :=)
Alt 27-06-2008, 11:09 AM   #16 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

senin kıza enerji gönderelim seni özlesin de, ya sen tüm bu hedeflerine sahip olduğunda bakış açın değişip o kızı istemezsen dusun

şaka şaka.. bu hedefleri oluştururken içindeki memnuniyet hissini hiç bırakma.. sen iste ki, isteklerin yönündeki çabaların sonuç versin..

tebrikler
Alt 27-06-2008, 11:34 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı
senin kıza enerji gönderelim seni özlesin de, ya sen tüm bu hedeflerine sahip olduğunda bakış açın değişip o kızı istemezsen dusun

şaka şaka.. bu hedefleri oluştururken içindeki memnuniyet hissini hiç bırakma.. sen iste ki, isteklerin yönündeki çabaların sonuç versin..

tebrikler
sanemce öyle şey olurmu ya! ben bu kız için istiyorum bu hedeflerin çoğunu.. yoksa ben berduş bir şekildede yaşarım...ocak ayına kadar bu hedeflerin bir kısmı gerçekleşmeli...ocak ayında karşısına çıkacam kızın..ikimiz farklı şehirlerdeyiz şimdi..ocak ayında görebilirim tekrar..karşısına öyle bir çıkmak istiyorum ki..eli ayağına dolaşsın kızın :=) :=) enerjinizi yollayın çok fazla olmasına gerek yok fazla hasretlik acısı çekmesin.yazık
Alt 27-06-2008, 12:17 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

alen günlüğün hayırlı olsun değişimlerini bekliyoruz canım sen istedikçe herşey değişecek yeterli iste ve kararlı ol.
Alt 27-06-2008, 01:38 PM   #19 (permalink)
Akulina
Guest

Günlüğün hayırlı olsun Alen...
Bende Shamanic gibi günlük açmanı bekliyordum...Hayallerine kavuşacağına eminim ben...Benimde bi dolu hayalim var,hayal etmekten istemekten hiç vazgeçmiyorum...Bazen yön değiştiriyor hayallerim...Taşları yerine oturtmam lazım ki,hayallerimde daha dallanıp budaklansın...Şimdi İzmirdeyim ama Ankara'ya gidince telkinler,Nlp,Eft,Deep Peat,Sedona hepiciğini uygulayacağım...Böylece içimde bulunan olumsuzluklar silinmeye başlayınca hayallerim dahada şekillenecek...Sanada öneririm...
Ayrıca seninle ilk konuştuğumdaki kafa karışıklığının ve bulanıklığın geçtiğini görüyorum...Bu çok güzel...Daha kararlı emin bir Alen gördüm günlüğünde...
Umarım sende,bende şu sosyofobi, illetinden kurtuluruz:)
Dünyanın en iyi bateristi oluncada valla konserlerine beleş gelirim;),ehuhe:)
Alt 27-06-2008, 02:20 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Günlüğün hayırlı olsun Alen...
Bende Shamanic gibi günlük açmanı bekliyordum...Hayallerine kavuşacağına eminim ben...Benimde bi dolu hayalim var,hayal etmekten istemekten hiç vazgeçmiyorum...Bazen yön değiştiriyor hayallerim...Taşları yerine oturtmam lazım ki,hayallerimde daha dallanıp budaklansın...Şimdi İzmirdeyim ama Ankara'ya gidince telkinler,Nlp,Eft,Deep Peat,Sedona hepiciğini uygulayacağım...Böylece içimde bulunan olumsuzluklar silinmeye başlayınca hayallerim dahada şekillenecek...Sanada öneririm...
Ayrıca seninle ilk konuştuğumdaki kafa karışıklığının ve bulanıklığın geçtiğini görüyorum...Bu çok güzel...Daha kararlı emin bir Alen gördüm günlüğünde...
Umarım sende,bende şu sosyofobi, illetinden kurtuluruz:)
Dünyanın en iyi bateristi oluncada valla konserlerine beleş gelirim;),ehuhe:)
yatlarım,katlarım hepsi sizin için,hele yatımla yunan adalarını fethederiz sizlerle :=) konsere özel davetlim olarak gelirsiniz...hatta sahneye beraber çıkarız ordan izlersiniz beni ve diğer grup arkadaşlarımı :=) oha abarttım mı :S :=)

Bookmarks