Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   telkinleri bilinçaltı duyuyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=941)

ibbish 11-07-2007 12:51 AM

Ynt: telkinleri bilinçaltı duyuyor

Bu arada az önce kendine güven- doğa mp3 ünü indirdim..Ben bunları gece uyurken dinlemeyi düşünüyordum ama öyle yapmasam daha iyi olacak..En azından şırıl şırıl su sesi geleni dinlemeyeyim..

demret 06-04-2008 09:26 PM

Merhabalar,
Telkinlerin çok faydasını gördüm.
Anlamadığım bir husus var. mantığımla savaşıyorum çünkü dusun Telkinleri kimi zaman televizyon izlerken dinliyorum. dolayısıyla sesini kısmak zorunda kalıyorum. telkinin sesini kıstığımda dolayısıyla desibeli de azalıyor. bu zamanda etkilememesi söz konusu olmaz mı . atakan beyin sesini bilinçaltım algılayamayabilir. yani müziğin sesi ile atakan beyin sesi aynı anda kısılmıyor dediğiniz mantıkla...

hayatimdegisti 06-04-2008 09:32 PM

Alıntı:

demet Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar,
Telkinlerin çok faydasını gördüm.
Anlamadığım bir husus var. mantığımla savaşıyorum çünkü dusun Telkinleri kimi zaman televizyon izlerken dinliyorum. dolayısıyla sesini kısmak zorunda kalıyorum. telkinin sesini kıstığımda dolayısıyla desibeli de azalıyor. bu zamanda etkilememesi söz konusu olmaz mı . atakan beyin sesini bilinçaltım algılayamayabilir. yani müziğin sesi ile atakan beyin sesi aynı anda kısılmıyor dediğiniz mantıkla...

Müziğin sesi ile telkinler aynı anda kısılyor.Ancak zaten telkinler bilinçaltınını algılayabileceği eşiğin 10 katından fazla bu nedenle yinede etkili olacaktır.

omerfaruk_02 10-04-2008 12:36 AM

Hala inanmakta çekincelerim var.

keops 10-04-2008 08:38 AM

Alıntı:

omerfaruk_02 Nickli Üyeden Alıntı

birşeye buna inanıyorum ya da inanmıyorum perspektifinden bakmak yerine
bu şey bana yarar sağlayıyor mu acaba diye deneyip aldığımız sonuçlara göre
inanıp inanmama kararını vermeliyiz
bir zamanlar inanmayıpta şimdi doğru olduğunu düşündüğümüz birçok deneyiminizi hatırayın
inanç=bilginin olmadığı yerde oluşur
bilginiz ve tecrübeniz varsa eminlik haline geçersiniz
siz yeni ziyaretçilerde gerek deneyenlerin yorumlarını okuyarak gerekte işin bilimsel açıklamasına bakarak ve deneyerek sonuçlara vardığınızda kafanızdaki soru işaretleri otomatik olarak kalkacaktır
bilgisi olmadan fikri olan insan modelinden deneyimi bilgisi ve ilgisi olan insan modeline geçmemiz hepimizin hayrına olacaktır

hayalayaz 10-04-2008 09:11 AM

ben inanmadığım bir çok şeyde bile kendime sorarım..DENEDİĞİMDE NE KAYBEDERİM..hele hele bir çok insanın deneyip, fayda gördüğünü iddia ettiği konularda..galiba aptal durumuna düşmekten çekiniyoruz..inanırsak aptal gibi görünmekten..
ben bu telkinleri dinlemeye başladığımda, bir çok insana anlattım..bildiğim kadarıyla..bilinci , bilinçaltını, bir çoğu aptal gibi görünmekten korkarak dinlemeyi reddettiler..ben isterse plesebo etkisi olsun..isterse hiç bir şey olmasın, istersen süzme aptal gibi görüneyim..deneyeceğim..dedim..denedim..aptal gibi görünmekten korkan arkadaşlarım.. anti depresanlara bağımlı yaşıyorlar...ben özellikle bu bahar..tam 50 yaşımda, hayatımın baharını yaşıyorum..seçim bizim...risk almadan hiç bir şeye ulaşılmıyor..haaa sırası gelmişken şunuda söyliyeyim...bir kaç arkadaşım, telkinleri dinlemeyi kabul ettiler..dinlerken başları ağrımış..mideleri bulanmış vs...bıraktılar..şimdi soruyorum...kullandığımız kimyasal ilaçların hiçmi yan etkisi yok..bir organımızı iyileştiriken diğerini çürütmüyormu..telkin dinleyenler hiç şikayet etmemeliler bence en azından çürümüyoruz... hepimize saygılı sevgiler..

buzzy 13-04-2008 02:19 PM

arkadaslar ben yatarken dinliyim dedim fakat muziklerin en yavas veya tam bittip basladıgı anda telkinleri duydum normal biseymi yoksa bendemi anormallik var :D

shamanic 15-04-2008 06:23 PM

telkin seslerini bazen duyuyor olmamız normal..
atakan bey ritimli olarak metinleri okumakta.. sesinin yükseldiği noktalarda duyuyorsunuzdur..

bu konuda daha önce de açıklamalarımız olmuştu aşağıdaki link size yardımcı olacaktır..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43524#msg43524

alisiguler 17-04-2008 03:31 PM

aranıza bugün katıldım birkaç mp3 indirdim ama gerçekten güzel ve farklı bir yola itiyor

tatlıcadı 17-04-2008 04:05 PM

Alıntı:

omerfaruk_02 Nickli Üyeden Alıntı

inanmak zorunda değilsinki sadece dinle müzikleri ; ben telkinleri duymaya dahi çabalamıyorum hatta duymamak daha iyi geliyor bana okumuyorum bile telkinleri sadece müziği dinliyorum çoook keyif alıyorum ve işe yarıyor kimbilir belkide kendimi hiç bir şeye şartlamadığımdandır coffe2

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:11 AM.