Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var

Uyarılar

Telkinleri Duyamiyorum

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var Telkinleri Duyamiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar; birçoğunuzun sürekli aklını kurcalayan bir durum var görüldüğü üzere: ''telkinleri duyamıyorum, sadece müzik duyuluyor. acaba bu cd leri boşu boşuna mı dinliyorum? '' veya '' evet cd lerin bende olumlu etkileri oldu ama bu büyük ihtimalle kendimi öyle şartlandırdığım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var telkin cd indir izle İstanbul Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var nerededir kimdir Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var hipnoz Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var kuantum düşünce kitap haberi

Telkinleri Duyamiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-02-2009, 03:23 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
3 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himmler will become famous soon enoughhimmler will become famous soon enough

arkadaşlar;

birçoğunuzun sürekli aklını kurcalayan bir durum var görüldüğü üzere:

''telkinleri duyamıyorum, sadece müzik duyuluyor. acaba bu cd leri boşu boşuna mı dinliyorum? ''

veya

'' evet cd lerin bende olumlu etkileri oldu ama bu büyük ihtimalle kendimi öyle şartlandırdığım için faydasını gördüm(placebo).''

bilinçaltının belirli seviye altındaki sesleri veya görüntüleri direkt işleme gibi bir özelliği var. bilinçaltının bu özelliği, başta ABD olmak üzere birçok gelişmiş ülkede çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Coca Cola firması, yaklaşık 20 sene önce tv lere verdiği normal reklamların dışında çok değişik bir reklam yöntemini de kullanmıştır. Bu yönteme göre, herhangi bir reklamdan diğer bir reklama geçerken, insanların fark etmesinin imkansız olduğu bir görüntü(coca cola sembolü), aşırı hızlı bir şekilde ekrana gelip gitmiştir (saniyenin 10 da veya 20 biri diye hatırlıyorum). Yani bu yöntemle insanların bilinçaltı, verilen mesajı koşulsuz olarak kabul etmek zorunda kalıyor. ve bu reklam olayından sonra, diğer firmalar Coca Cola ya böyle adaletsiz bir yöntemi kullandığı için dava açmış ve bu aşırı kısa reklamın tv lerde gösterilmesi yasaklanmıştır.

RİTMOTRANS yönteminde amaç, bilinçaltına verilen mesajın koşulsuz ve hızla kabul ettirilmesidir. Arkadaşların çok istediği telkinler, HİPNOZ veya SELF-HİPNOZ yönteminde geçerlidir. Ayrıca yine bu yöntemlerde ilk önce belirli bir süre gevşeme seansları vardır, mutlaka rahat bir yere uzanmış olmanız gerekir. görüldüğü üzere ritmotransta bunlar yoktur. farkı da buradadır.uzanmaya vaya gevşemeye gerek olmaksızın siz fark ettirmeden bilinçaltınız bazı mesajları kabul etmeye başlar. tabii ki gevşemek işinizi aşırı hızlandırabilir ama zorunlu değildir.

yani ille de telkini duymak istiyorsanız, ritmotrans değil, hipnoz istiyorsunuz demektir. ikisi amaçları itirabiyle bilinçaltına etki yapmak amaçlı olsa da yöntemleri farklıdır. bu sitede hipnozdan farklı özel bir yöntem uygulanmaktadır.
himmler isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  

Bookmarks