Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

Diyet ve motive ile incelme gunlugum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz Diyet ve motive ile incelme gunlugum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Belimde gozle gorulur incelme var Cunku daha once olcmustum Kilo vermedim yanliz :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Diyet ve motive ile incelme gunlugum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-05-2016, 01:41 PM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Diyet ve motive ile incelme gunlugum

Belimde gozle gorulur incelme var
Cunku daha once olcmustum
Kilo vermedim yanliz
:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2016, 09:59 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Motive muzigimi dinledim.
Gercekten motive ediyor
Sanki daha enerjik pozitif mutlu ve inancim son derece artti.namazlarimi kiliyorum zikirlerimi cekiyorum. Dip kose temizliyorum
Yuruyusumu yapiyorum.
Masaallah barekallah
Bana
Aksam hem acim hemde yemegimi bitiremedim.istahim azaldi.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2016, 10:00 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

]Bismillahirrahmanirrahim
Allahin izniyle
Bilincime ve tum hucrelerimi saglikla tasimam gereken 70 kilonun altina inmeme engel olan yaglarin ve gecmisten gelen kaliplarin cozulmesi ve dengelenmesi buna sebeb olan bildihim ve bilmedigim tum problemlerden arinarak arzu ettigim kilom icin bilincimi dnami tum hucrelerimi bu yonde kodlamaya amavladigim hedefe tum hayirlara vesile ile saglikla dogal beslenmeye ihtiyacim kadar su icip toksinlerden arinmaya tum kalbimle niyet ediyorum
Alt 03-05-2016, 09:01 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

Yeni olan, senin içinde doğmaz. O, öteden gelir. O senin bir parçan değildir. Bütün geçmişin risk altındadır. Yeni olan, sana bağlı değildir; o yüzden korkarsın. Sen tek bir şekilde yaşadın, tek bir şekilde düşündün, inançların üzerine rahat bir hayat kurdun; sonra yeni bir şey kapını çaldı. Şimdi bütün geçmiş alışkanlıkların huzursuz olacak. Eğer yeninin girmesine izin verirsen, bir daha asla aynı olmayacaksın.

Yeni olan seni dönüştürecek. Bu risklidir. İnsan yeniyle hangi yola girdiğini bilemez. Eski olan bildiktir; tanıdıktır. Uzun zamandır onunla yaşıyorsun; ona alıştın. Yeni olan yabancıdır. Dost olabilir, düşman olabilir. Bunu kimse bilemez. Bunu bilmenin bir olanağı yok. Bilmenin tek yolu, ona izin vermektir. Tedirginlik ve korku o yüzden yaşanır.

Ama onu dışlayamazsın; çünkü eski olan sana henüz aradığını vermemiştir; eski sana birçok söz vermiş, ama sözlerini yerine getirmemiştir. Eski tanıdıktır; ama mutsuzdur. Yeni, belki rahat bozacaktır; ama bir ihtimali barındırır. Sana mutluluğu getirebilir. O yüzden onu ne reddedebilirsin ne de kabul edebilirsin. O yüzden yalpalar, titrersin. Varlığında büyük bir You are not allowed to view links. Register or Login doğar. Bu doğaldır; yanlış bir şey yoktur. Bu her zaman böyle olmuştur ve her zaman böyle olacaktır.

Yeninin görünümünü anlamaya çalış. Dünyadaki herkes yeni olmak ister; çünkü hiç kimse eskiden tatmin olmamıştır. Kimse eskiyle tatmin olamaz; çünkü ne olursa olsun, onu bili- yorsun. Bir kere bilindikten sonra, tekrara girer. Bir kere bilindikten sonra, sıkıcı, monoton olur. Ondan kurtulmak istersin. Keşfetmek, macera yaşamak istersin. Yeni olmak istersin. Ama buna rağmen, yeni gelip kapıyı çaldığında, geriye kaçar, eskide saklanırsın. İkilem budur. Nasıl yeni olacağız?

Herkes yeni olmak istiyor. Bunun için cesarete ihtiyaç vardır. Ve sıradan cesarete değil; olağanüstü cesarete ihtiyaç vardır. Dünya korkaklarla doludur. O yüzden insanlar gelişemiyor. Eğer bir korkaksan nasıl gelişirsin? Her yeni fırsatta, gözlerini kapa- tıyor, geri çekiliyorsun. Nasıl gelişirsin? Nasıl varolabilirsin? Sadece “mış” gibi yaparsın.

Gelişemediğin için de, yerine başka şeyler ikame etmek zorunda kalırsın. Sen gelişemezsin, ama banka hesabın büyür. Bu bir ikamedir. Bunun için cesarete ihtiyaç yoktur. Korkaklığınla uyum içindedir. Banka hesabın büyür ve sen geliştiğini sanırsın, daha saygın olursun. Adın ve unvanın gelişir, sen de geliştiğini sanırsın; sen sadece kendini kandırıyorsun. Adın, sen değilsin. Unvanın da sen değilsin.

Banka hesabın senin varlığın değil. Ama varlığını düşün- meye başlayınca titrersin. Çünkü eğer o konuda gelişmek istiyorsan, bütün korkaklığını bırakmalısın. Nasıl yeni oluruz? Kendiliğimizden yeni olmayız. Yenilik öteden gelir. Tanrıdan gelir. Yenilik varoluştan gelir. You are not allowed to view links. Register or Login her zaman eskidir. You are not allowed to view links. Register or Login asla yeni değildir. O, biriktirilmiş geçmiştir. Yenilik öteden gelir. Tanrının bir hediyesidir. O, öteden gelir ve öteye aittir. Bilinmeyen ve bilinemeyen. Yani öte, içine sızar.

Senin içine sızar, çünkü sen asla soyut- lanmış ve ayrı kalmış değilsin. Sen bir ada değilsin. Sen öteyi unutmuş olabilirsin ama o seni unutmamıştır. Çocuk, anneyi unutmuş olabilir; ama anne çocuğu unutmaz. Parça, “ben ayrıyım” diye düşünmeye başlayabilir ama bütün, senin ayrı olmadığını bilir. Bütün, senin içindedir; o hâlâ seninle temas halindedir. O yüzden sen hoş karşılamasan da, yenilik sürekli karşına çıkar. Her sabah gelir; her akşam gelir. Bin bir ayrı yoldan gelir. Eğer görecek gözlerin varsa; onun sürekli geldiğini göreceksin. Varoluş, sürekli yenilikler yağdırır. Ama sen geçmişini bir duvar yapmışsındır.
Alt 03-05-2016, 09:04 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

Kurban Zihin Hali

Kurban paradigmasi insan deneyimimizin bir parçasidir Her insanin degersiz, küçümsenmis veya güven eksikligi hissettigi yasaminin bir alani vardir Bu bize kontrol disinda oldugumuz veya baskalarinin bizden yararlandigini hissettigimiz alanlari bize gösterir Ama baska bir seviyede, gücümüzü baskalarina verdigimiz veya kendi yasamimizda gücümüzü kullanmadigimiz alanlarda bir kurbaniz Bu alanlar bize görmezden gelemeyecegimiz sekillerde gösterilir ve bizim için ders istedigimiz seyleri yaratmak ve gücümüzü baskalarina vermeye son vermek için yasamimizda kendi gücümüzü kullanmayi ögrenmektir

Bugün listenizi gözden geçirirken, bunu daha önce yapamamis oldugunuz için kurban gibi hissediyor musunuz, baskalarinin sizi bloke ettigini hissediyor musunuz veya kendinize zaman birakmayacak sekilde insanlara ve durumlara birçok vaatlerde bulunuyor musunuz? Gücünüzün kontrolünü nasil ele geçirip yasaminizda bir galip olabilirsiniz? Gücünüz, ona baglanmaniz için her zaman oradadir, böylece mucize üstatliginiza adim atabilirsiniz ve gücünüzün farkinda varma, kabullenme bu süreçteki ilk adimdir
Alt 27-08-2020, 09:51 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

Bana kilo aldıran sorunu buldum.farkettim ki sofrada az kalan gıdalar dökülmesin diye yiyorum bunun cözümü ile ugrasıyorum hayırlısı olsun

Bookmarks