Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

bana yardım edebilecek bir telkin var mı ??

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz bana yardım edebilecek bir telkin var mı ?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merabalar ben öğrenciyim ve bu sene son senem ama gençliğimi hiç yaşayamadım asosyal ve özgüvensiz biriydim ama bu telkinler sayesinde iyi seviyeye geldim okula başladığım ilk gün telkinleri dinlemeye başlamıştım ama bi hafta sonra bıraktım hayatımın en büyük hatasıymış bırakmak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

bana yardım edebilecek bir telkin var mı ??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2012, 02:40 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
supernovaa is an unknown quantity at this point
Standart bana yardım edebilecek bir telkin var mı ??

merabalar ben öğrenciyim ve bu sene son senem ama gençliğimi hiç yaşayamadım asosyal ve özgüvensiz biriydim ama bu telkinler sayesinde iyi seviyeye geldim okula başladığım ilk gün telkinleri dinlemeye başlamıştım ama bi hafta sonra bıraktım hayatımın en büyük hatasıymış bırakmak son senemde tekrar başladım sosyal biri haline geldim bu kısımda sıkıntı yok ama ben şimdi evde kös kös oturup utanıp sıkıldığım en güzel gençlik yıllarıma üzülüyorum herkes geçmişiyle ilgili bişeyler anlatırken benimkinde bomboş bi sayfa var sadece televizyon ve evde oturmak var.. ve bunun üzerine şimdi de iş güç çıktı ortaya gençliğimi yaşayamadan işe güce başlayacam acayip mutsuzum zamanı geri döndüremem hayatımı boşa harcadım bundan sonraki hayatı yaşamak istemiyorum ama ölmekten korkuyorum eskiden korkmazdım ama telkinler sayesinde yaşamayı sevmeye başladım. yaşamak istiyorum ama bu pişmanlıklarla yaşayamam sevgisiz yaşayamam yalnız yaşayamam ailemden birinin ölümünü görürsem yaşayamam..ben bunları kaldıramam şimdilerde ölümden tekrar korkmamak istiyorum ve ölmeyi istiyorum kurtarın beni bu karanlık ikilemlerden hayat seni çok seviyorum ama çok fazla hatam var çok fazla ve hayata devam edemeyecek kadar sıkıntıdayım hiç böyle kötü durumda kalmamıştım. :(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

supernovaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 11:09 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: ölmek için telkin??

merhaba sevgili arkadaşım. konu başlığını görünce hemen giriştim yazdıklarını okumaya.
yorum yapabilmem için öncelikle tüm yaşadıklarını bilmem gerekiyor. yaşını da bilmem gerekiyor.(kullanacağım uslüb açısından ve konuşma şeklim bakımından)
aslına bakarsan bir psikoloğa gidip profesyonel yardım almanı öneriyorum. çünkü çelişkiler içerisindesin gibi geldi bana. aslında önerebileceğim çalışmalar var ama sana ağır gelebilir çünkü tam olarak psikolojini ve neye ihtiyacın olduğunu tam anlamıyla kestiremiyorum. sevgilerimle.
kendini her zaman önemse lütfen. sen her şeyin en güzelini hakediyorsun.
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 06:30 PM   #3 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: bana yardım edebilecek bir telkin var mı ??

Hiç bir hatayı hayatımın en büyük hatası diye nitelendirmeyi seçmiyorum. Çünkü hatalar ders almak için vardır arkadaşlar. Gençliğimi yaşayamadım ifadesini 50 yaş üstü insanlara bile yakıştıramıyorum. Senin ruhun kalsın hep genç. Beden yaşlanmış yıllar geçmiş ama sen dön de bir içine bak. Bir çocuğun gülüşünde çocuk olabiliyor musun? Gençlerle bir aradayken o vakitlerimi anıp ben böyleydim ama onu da olduğu gibi kabul edip onun yanında gençliği tadabiliyorum. Yetişkinlerle de oturup sabırla ve saygıyla onların yaşına hitap edebiliyorum. Tıpkı zamanda yolculuk gibi ruhumla yapıyorum bu yolculuğu düşüncelerimle. Evet geçip giden zamanın telafisi yoktur. Ama şimdinin kıymetini bilmezsen yarın bu an da geçmiş olacak. Sen de geçmişini olduğu gibi kabul et ben böyle böyleydim diye anlat geçmişinden utanma. Anlat ki şimdiki senle o senin arasındaki farkı görsünler. Bu bir başarıdır. Asosyalken sosyal biri olabilmek. İlla geçmişinde renkli anıların olması mı şart? Daha Allah kısmet ederse önünde upuzun ve mutluluklarla doldurabileceğin koca koskoca bir hayat var. Hayatımda tek bir gün kaldığını bilsem bile her saniyesini istediğim gibi yaşamaya değer. Gelecek günler boş bir kağıtsa sen ne olmasını beklersen o şekilde şekillenecek sana göre iş hayatı sıkıcı belki ama öyle insanlarla tanışacaksın ki hayatın değişecek renklenecek. Yeni ortamlara gireceksin. İşi gücü olan insanlar 7/245 çalışmıyor ki arkadaş toplantıları, haftasonu gezmeleri. Hadi silkelen ve kurtul şu moddan. Daha yapacak çok şey var hayatta. Yeniden ego+suçluluk dinlemelisin içindeki pişmanlıklar için özellikle suçluluk dinlemelisin. Kimse sana kurtarıcı değil. İstediğin an kalk yerinden ve ışıkları yak.

Günlerin her daim aydınlık olsun.

Unutma ne yapmış olursan ol, nasıl yaşamış olurdan ol yeni bir başlangıç imkanı her zaman vardır. Bu imkanı kendine SEN tannıyacaksın.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2012, 11:10 PM   #4 (permalink)

evet çelişkiler içerisindeyim yaşım 21 kendimi bitmiş gibi hissediyorum 70 yaşında gibi hissediyorum herşeyimi kaybettiğimi düşünüyorum. hayatın içine girdiğimden beri bu psikolojiyle mücadele ediyorum öncesinde hep evde yatıp oturduğum için neler olduğunu bilmiyordum. tam bir şok içerisindeyim. canım çok sıkılıyor. hayata bağlandığım için kendime zarar veremiyorum hem acı çekiyorum hem yaşamak istiyorum özellikle de bir sevgi istiyorum 4 yıl boyunca sevgiye ulaşma şansım oldu ama çekingenlikten kaybettim şimdi de böyle bir şansım yok utangaçlık yüzünden 21 yıl yalnızdım onun sıkıntıları şimdi ortaya çıktı içimde biriken bütün pişmanlıklar ortaya çıktı ve beni çok üzüyorlar. :( antidepresen+telkin yapsam faydası olur mu acaba ne yapacağımı bilemiyorum. boşlukta gibiyim :(
supernovaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2012, 12:28 AM   #5 (permalink)

sanırım kimse bana yardım etmeyecek telkinler için teşekkür ederim çok iyiydiler. bu telkinlerle bundan 6 yıl önce karşılaşmış olmayı dilerdim. bana bu pişmanlıklarla yaşamayı öğrenebilmem için dua edin. umarım bir gün herşey daha iyi olur.umarım bir gün bende mutlu olurum. ve umarım hayat yakamı bırakır bir gün.
Alt 16-11-2012, 12:58 AM   #6 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts

sorunlarını kendin çözersin sadece kimseden medet umma sana en fazla kapıyı gösterirler her zaman diil tabi oda kapıdan giricek olan sensin zeka :sorun çözebilme yetenegidir.
zeka sonradan geliştirilebildigine göre zeka nı geliştir sorunlarını çöze kimse sana bu cümlemden fazla yardım edemez
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2012, 11:49 PM   #7 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

silkelennn..kendine gel..21 yaşında lise yıllarını özlüyorsun ve bu gününü geçmişle zehirliyorsun..ne garip çelişki..yarında ahh keşke 21 yaşımı depresyonda geçirmeseydim diyeceksin.bu ne yaman çelişki..anda yaşamayı öğrenmen lazım..geçmişi ve geleceği düşünmekten anı unutmuşsun..senin gibi yaşayıp ölen çok insan var..emekliliğini bekliyorlar en güzel tatillerine çıkmak için sonrada emekli olmadan ölüyorlar..yarın ölebilirsiinn..bugün yaşıyorsun..yarın sevdiklerini kaybedersen yarın çok üzülürsünn..üzül ..ama kaybedenice üzül..
kendine yaptığın haksızlığın farkına var..asıl derdini bul ..asıl derdin mutlu olmak için birgünü birşeyleri veya birilerini beklemen..malesef beklediğin gün gelmeyecek..
çünkü o gün aslında bugünn güzellik..

şimdi sana önerebileceğim çalışmaları yazıyım..

hergün şükür çalışması yapmaya başla..bir satır olsun yaz ..

hergün balkona çıkıp yada açık havada..10 kere nefesini dinle ..derinn derin nefesler...sadece nefes ayırmaya zaman ayır..bu seni üşüte bilir boğazında gıcık yapabilir..bu açılmasınıın başlangıcı olacak..

ve sevdiklerine sarıl..onlara teşekkür et..kendinede tabi..
ufak bir hediye alabilirsin kendine..

senin aradığını kendi içinde bulmanı en yakın zamanda şahit olmak dileğiyle sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2012, 04:02 AM   #8 (permalink)

9 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stnzmRetra is an unknown quantity at this point

İşte benim beynim benim düşüncelerim. Napcaz Supernova? O heba ettiğimiz güzel lise yıllarını ne yapacağız? Ne yapsak da tamir etsek eksiklerimizi? Hikaye bence. Tamir yok. 2.el de bize gelmez. Sıfırını almak mı lazım sence?

Bu hayatı çözemedim. adi bir düşman gibi olmadık zamanda on numara fırsatlar sunup, en olacak zamanlarda o fırsatları sunmaması nasıl bir adiliktir?

Biliyorum bu arkadaşa ve bana "güç içimizde" diyeceksiniz. Biliyoruz içimizde. Ama bu içeriye giden fitili ateşleyebilsek? Bazen bir kıvılcım yeter Supernova. Sabah uyanıp değişmek veya değişmeye başlamak. Tıpkı filmlerdeki gibi. Acayip karizmatik bi duygu ha.

Eğer ölmediysen bunları okuyosan, biliyorum zerre faydası yok sana bu işlerin yazı halinin. Ama. Sana nacizane 25gram beynimle biraz fikir vermek isterim.

arkadaş olur, sevgili olur, ne olursa olur. Tercihen arkadaş daha iyidir. Çünkü rahat konuşursun. Birbirinize "naber la y...", "naptın bugün o kızla ..... .....m" tarzı konuştuğun bi arkadaş. Sana kazık atma ihtimali düşük olsun. Bi insan bi ses bi nefes... kategorisi önemli değil cinsiyetide. Denk gelsin sana öyle bitane. Koyun hayata (çay koyun tabi) :) saçmalayın. anormal olun. OLUN diyorum. OL demiyorum. Bakarsın arkadaşınla kendi çapınızda koşturmaktan, geçmişi ve televizyon izleyerek geçirdiğin o günleri aklına getirmemeye başlarsın. Ne bileyim belki yeşerir yapraklar. Sen özgür olabildikten sonra. Beyninin sana "o seneleri neden heba ettin" tarzı adice oyununa da tutsak olmazsın herhalde?

Nerde öyle arkadaş eş dost dersin belki... Hiçbirimiz bilmiyoruz. belki 2 sokak ötendedir. belkide bir marketten alışveriş yapmaktadır. İçten içe istersen böyle bişeyi, ummadığın anda oluverir herşey. Bakar gülersin "kasım 2012"ye...
stnzmRetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2012, 09:23 AM   #9 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serdar2535 is an unknown quantity at this point

Biraz aceleciyiz kaybettiklerimzi ya bir an önce ya geri isteriz yada acısı hemen dinsin diye bekleriz , ben geçmi zamane şartlara bağlayıp geride bırakmayı öğrendim ama bendede farklı olarak geleceği düşünürken genelde günü kaçırıyorum buda aynı geçmişteki pişmanlıklar gibi üzerimdeki en büyük sıkıntı atmak için çabalıyorum 2 gün yapıp sonra yine aynı durumun içinde buluyorum kendimi , öğrendimki kendini tedavi ederken tedaviyi yarıda bırakmıyacak ve ömür boyu devam ediceksin kendinle iyiye yönelik ilgilenmezsen yine aynı durumlara yıllar sonrada girersin , "Bugününüz yarına taşıyacağınız büyük bir mutluluk tablosu olsun sağlıcakla kalın"
serdar2535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks