Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=466)
-   -   tutukluk hissi ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=622008)

huriye_89 28-09-2012 06:51 PM

tutukluk hissi ?

Merhaba Arkadaşlar;
Telkinlerde 6.ayımı doldurdum ve bu 6 ay içerisinde bi çok değişim ve gelişim yaşadım. Özgüvenimi bi nebze olsun toparladım mesela. (daha önce hiç yoktu.) Kendi kendime Yetmeyi, kendi kendimi yönlendirip yönetmeyi, kendi kendimin öğretmeni olmayı öğrendim. Bu arada diğer insanları da Ama yönlendirmeyi de öğreniyo insan farkında olmadan.Suçluluk duygumda bile büyük yol aldım,okuduğum affetme metniyle. Evet belki dışardan hala hiçbirşeyi halledememiş bi işe yaramaz olarak görünebilirim ama içte büyük yol katettiğimi düşünüyorum. y789
Eee 23 yılını depresif son derecce negatif bi anneyle geçirmek kolay değil. Bence telkinlerin bana geç etki etmesinin sebebi de bu zaten. Zavallı beynim bi yandan beni düzeltmeye çalışıyo bi yandan da dışarıya karşı beni korumaya çalışıyo zavallı işi gerçekten çok zor girlhaha
Kendi çapımda ilerlemeye çalışıyorum işte.
Son zamanlarda bişey farkettim ben; ATAK OLAMIYORUM. Evet tutukluk yaşıyorum. Özellikle konuşurken bazen de bişey yapmam gerketiğinde içimden bi ses ya "dur" ya da "sus" diyip beni durduruyor. Bunun özellkile davranışlarıma yansıması beni çok rahatsız ediyor. Çoğu zaman yapacağım şeylerden bu yüzden vazgeçiyorum. Son zamanlarda bu durum fazlasıyla aklıma takılmaya başladı ben de gelip size danışmak istedim. Benimle aynı dırımda olanlar,daha önce yaşayıp aşmış olanlar ya da bi fikri olanlar lütfen benimle paylaşsın.Szinle beraber bi çok şeyi atlattım ben bunu da atlatacağıma inanıyorum. k8908 Bu arada galiba fazla uzun oldu lütfen kusura bakmayın,cevaplar için şimdiden teşekkürler.utananadam

nurbanu25 28-09-2012 06:56 PM

Cevap: tutukluk hissi ?

O tutukluk bende de var.ıcımdekı benlık enerjım bı turlu dısarı vuramıyo kendını.o muhtesem ozguvenımıze kavusucz...

huriye_89 28-09-2012 09:02 PM

aynen öyle, bi türlü olmak isteiğim gibi davranamıyorum ,ne oluyo da böyle oluyo bi türlü anlamadım.bu hissin altından kalkmanın bi yolunu bulsam gerisi kolay.özgüven eksikliği insana çok kayıp yaşatıyo. buu da onun etkilerinden biri heralde.

heromaster 28-09-2012 09:34 PM

Çakralarınızda çalışma sorunu var........

Tahminen Sakral Çakrada
Bu çakra sırtın alt bölümüyle kuyruk sokumu arasında bulunur. Turuncu renkle gösterilir. Bu merkez, aynı zamanda cinselliğin de dahil olduğu (cinsel ilişki sonucu yeni bir yaşam ortaya çıkar) tüm yaratıcılığın merkezidir. Bedenimizdeki 5 elementten ikincisi olan su merkezidir. Sakral çakra duygularımızı ve cinselliğimizi etkiler. Bu çakranın açık olması aşırı duygusal olduğunuz değil duygularınızı rahatlıkla ifade edebildiğiniz anlamına gelir. Bu çakranız kapalıysa hislerinizi içinizde tutarsınız veya yüzünüzde hiç ifade olmaz.

sana şunu tavsiye edebilirim...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-muzikler.html

huriye_89 28-09-2012 10:29 PM

aklıma berbat bi espri geldi de neyse yapmıycam şimdi :D
çok çok teşekkür ederim heromaster tavsiyeni deniycem. olumlu bi sonuç alabilirsem muhakkak paylaşırım burda=)

heromaster 28-09-2012 10:35 PM

Espiriyi yapmadın ama ben yinede güldüm...:) (Niye bilmiyorum...:))

Huzur ve şifayla...

katıhal fizigi 28-09-2012 10:40 PM

Heromaster, ben bu müzikleri ilk eklediğin gün dinledim ve inanılmaz bir baş ağrısı yaşadım. Sonra da korkup vazgeçtim...Sence bu müziklerin öyle bir etkisi var mıdır? Yoksa başka sebepten olan baş ağrısını yanlış mı yorumladım sence??????

heromaster 28-09-2012 10:45 PM

Ben de öyle bişey olmadı Ama çakralarınız açılrken böyle bi etki yapabilir...

Fazla dinlemeyin hepsini günde bir kere ardarda dinlerseniz yeterli.....

turşusuyu 29-09-2012 01:09 AM

Aylardır bende sorunumun ne olduğunu düşünüyodum.''hislerinizi içinizde tutarsınız veya yüzünüzde hiç ifade olmaz'' işte ben :) Müzikler inşallah faydalı olur.Teşekkürler arkdaşlar bilgilendirdiğiniz için.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:45 AM.