Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız üstelik tam birilerine yardım etmeye destek olmaya başlamıştım, ne güzel farkındalıklar kazanmış ne hoş paylaşımlar yapmıştım şimdi böle bişeyle çıktım karşınıza çooook özür dilerim burda hep mutlu şeyler paylaşılmalı halbuki ama çaresiz kaldım işte :((((...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-03-2011, 07:43 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: bu büyük nefretten kurtulmak istiyorum

üstelik tam birilerine yardım etmeye destek olmaya başlamıştım, ne güzel farkındalıklar kazanmış ne hoş paylaşımlar yapmıştım şimdi böle bişeyle çıktım karşınıza çooook özür dilerim burda hep mutlu şeyler paylaşılmalı halbuki ama çaresiz kaldım işte :((((

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 08:02 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

Alıntı:
delimanyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
özür dilerim ama ben teomana katılmıyorum.. o kadar kolay değil bence.. sonrasında ne olcak.. günümüzde kadına yönelik şiddet bile yeterli cezayı almıyorken..

sevgili house gerçekteen çok zor zamanlar geçirdiğini anlıyorum biliyorum.. senin kadar zor olmasa da ben de kendi içimde bana göre zor ve dayanılmaz bir hal alan baba sorunuyla baş başayım.. ama yazdıklarını okuyunca halime şükrettiim
dediğim gibi tavsiye vermesi kolay ama uygulaması zor bir yöntem. aynı durumda ben olsam bende olaya çekimser yaklaşırdım.
ancak yinede arkadaşın babasına karşı elinde koz bulundurabilmesi gerekiyor.
tvye vermese bile görüntüleri kaydedip saklamalı bence. ilerde mahkemelik bir durum olursa kullanabilir...
eğer kişisel gelişimle uğraşıyorsan birşeylerin iyiye doğru gitmesi için cesaretli olmak ve ilk adımı atmak önkoşuldur. korkuyorsan yerinde sayarsın...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 08:10 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Sevgili teoman haklısın bunu değerlendireceğim ama tv kanallarına vermek için değil mahkemede delil olarak kullanmak için süer bi fikir....tabi öyle bi anda aklıma gelirmi bilmem insanın eli ayağı karışıyo birbirine çünkü :(((
Alt 21-03-2011, 08:50 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dediğim gibi tavsiye vermesi kolay ama uygulaması zor bir yöntem. aynı durumda ben olsam bende olaya çekimser yaklaşırdım.
ancak yinede arkadaşın babasına karşı elinde koz bulundurabilmesi gerekiyor.
tvye vermese bile görüntüleri kaydedip saklamalı bence. ilerde mahkemelik bir durum olursa kullanabilir...
eğer kişisel gelişimle uğraşıyorsan birşeylerin iyiye doğru gitmesi için cesaretli olmak ve ilk adımı atmak önkoşuldur. korkuyorsan yerinde sayarsın...
korkaklıkla alakası yok söylediğimin.. tvye verme olayı zaten mantıksızdı benim gözümde.. delil için illakki kamera kaydına da gerek yok fiziksel şiddet görüyorsa zaten darp izleri vardır.. kaldı kii boşanmaya bile yanaşmayıp tehdit eden bir insanmış babası.. önemli olan gözü karartıp cesaretli olmak değil mantıklı şekilde davranmaktır..adımları düşünerek atmak gerekir.. ne yapılabilir sorusunun bir çözüm yolu olduğunu düşünmüyorum bir çok şeyi düşünüp en uygun olanı seçmeli..

- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )

Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 11:14 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

house,
canım arkadaşım, başından beri farkındaydım ben aslında bu durumun ama o kadar acı birşey ki ne sorabiliyorsun ne yorum yapabiliyorsun...
artık etrafımda o kadar çok kadına şiddet vakasına rastlamaya başladım ki dayanamıyorum. neredeyse her kadın ya babası, ya erkek kardeşi, ya kocası ya da bir şekilde o kadın üzerinde hak iddia eden herhangi bir erkek tarafından şiddet görüyor. şiddetin de çeşitleri var çoğunlukla fiziksel olabildigi gibi, sözlü şiddet, psikolojik şiddet veya ekonomik şiddet olabiliyor.
şiddet genetik bir hastalıktır ve kişinin şiddet uygulamasında muhakkak bir takım sebepler vardır. ama bu sebeplerden bir tanesi bile şiddet uygulanan kişi değildir. senin öncelikle sana ve annene uygulanan şiddeten dolayı suçluluk hissine kapılmaman gerekiyor. nefret çok keskin bir duygudur. zehirlidir. aşk gibi yogundur. hasta eder insanı. aşk yükseklere çıkarırken nefret diplere batırır.. kanser eder. verem eder...
bir şekilde bir çözüm bulmak zorundasın. aslında durumu basite indirgeyip analitik düşünebiliriz belki.. seçenekler sıralayalım mesela:
1) orayı terkedebilirsin, anneni de alıp istanbulda yeni bir hayata başlayabilirsin....
2) babanı tedavi için ikna edebilirsin, bunu tek başına yapamazsan sözünü dinleyeceği bir büyükten veya polisten (ne kadar etkili olur bilmem) veya sosyal güvenlik kurumlarından destek isteyebilirsin. ama ülkemizde, şiddete uğrayan kadınlara çok büyük destekler vermiyor devlet ne yazık ki, kaç kadın canını yitirdi bu nedenle.
3) kendini tamamen nötrleyebilirsin. nötrleyebilmek için öncelikle arkadaşların dedigi gibi affetme meditasyonu çok işe yarar. çünkü aslında senin en üst seviyede yaşadığın duygu suçluluk duygusu, böyle bir baban olduğu için kendini affedemiyorsun aslında... kendinle bu yönde barıştığında, babanın davranışlarına daha farklı bakabileceksin belkide. bir fotografa bakar gibi yada bir doktorun hastasına bakar gibi, ya da bir cerrah bir kadavrayı inceler gibi... yani baban şiddet uygularken sen hiç bir duygu değişimine ugramadan, belki bir film izler gibi izleyebilmeye başladığında, daha gerçekçi çözümlere ulaşabileceksin.
şiddetiyle seni zehirlemesine izin verme. avatarı izlemişmiydin bilmiyorum. bir sahne geldi aklıma. avatar ang ruhlar diyarına gitmişti bir keresinde. orda yüz çalıcı ile görüştü. öyle bir canavardır ki o, karşısında tek bir duygusal mimikte bulunursan yüzünü çalıveriyordu. hiç ifadesiz mimiksiz tepkisiz öyle durmak zorundaydı ang.... şiddeti de öyle birşeymiş gibi düşün. her tepki verdiğin anda senden birşeyler çalacakmış gibi.... gayet sakin ve gerçekten hiçbirşey hissetmeden izlemeye çalış. ve babanın neden şiddete meyilli olduğunu araştır, çocuklugunda neler yaşamış, babası nasıl bir insanmış...
ben, şiddet uygulayan erkeklerin, güç problemleri oldugunudüşünürüm. kendi zafiyetini bu şekilde bastırmaya çalışıyor. güç de çocuklukta babadan aktarılan birşey. çocuklukta baba eksikliği veya ilgisizliği veya baba şiddeti bu boşluğa sebep oluyor.
nefrette şöyle bir durum da var, sen nefret ettikçe babana gönderdiğin duygu hep negatif oluyor. nefretini nörtleyip ona olumlu duygular (titreşimler) göndermeyi başardığında belki de yavaş yavaş değişmeye başlayacak birşeyler. hani hep derler ya beddua edeceğinize hayır dua etmek daha hayırlıdır. en azından Allah senin hayrını versin demekte bile fayda var.
babandan uzaklaşamıyor ve onu da değiştiremiyorsan, onun kalbinin katılığından kurtulması bol bol dua etmelisin. aynı şekilde sen iki nokta tekniğini de biliyorsun böyle şeyler de deneyebilirsin.
neyse lafı fazla uzattım, özet olarak nefret duygusundan kurtulabilmen kendini affetmene bağlı canım...
her zaman yanındayız unutma....
Alt 22-03-2011, 12:11 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
ipekibrisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
house,
canım arkadaşım, başından beri farkındaydım ben aslında bu durumun ama o kadar acı birşey ki ne sorabiliyorsun ne yorum yapabiliyorsun...
artık etrafımda o kadar çok kadına şiddet vakasına rastlamaya başladım ki dayanamıyorum. neredeyse her kadın ya babası, ya erkek kardeşi, ya kocası ya da bir şekilde o kadın üzerinde hak iddia eden herhangi bir erkek tarafından şiddet görüyor. şiddetin de çeşitleri var çoğunlukla fiziksel olabildigi gibi, sözlü şiddet, psikolojik şiddet veya ekonomik şiddet olabiliyor.
şiddet genetik bir hastalıktır ve kişinin şiddet uygulamasında muhakkak bir takım sebepler vardır. ama bu sebeplerden bir tanesi bile şiddet uygulanan kişi değildir. senin öncelikle sana ve annene uygulanan şiddeten dolayı suçluluk hissine kapılmaman gerekiyor. nefret çok keskin bir duygudur. zehirlidir. aşk gibi yogundur. hasta eder insanı. aşk yükseklere çıkarırken nefret diplere batırır.. kanser eder. verem eder...
bir şekilde bir çözüm bulmak zorundasın. aslında durumu basite indirgeyip analitik düşünebiliriz belki.. seçenekler sıralayalım mesela:
1) orayı terkedebilirsin, anneni de alıp istanbulda yeni bir hayata başlayabilirsin....
2) babanı tedavi için ikna edebilirsin, bunu tek başına yapamazsan sözünü dinleyeceği bir büyükten veya polisten (ne kadar etkili olur bilmem) veya sosyal güvenlik kurumlarından destek isteyebilirsin. ama ülkemizde, şiddete uğrayan kadınlara çok büyük destekler vermiyor devlet ne yazık ki, kaç kadın canını yitirdi bu nedenle.
3) kendini tamamen nötrleyebilirsin. nötrleyebilmek için öncelikle arkadaşların dedigi gibi affetme meditasyonu çok işe yarar. çünkü aslında senin en üst seviyede yaşadığın duygu suçluluk duygusu, böyle bir baban olduğu için kendini affedemiyorsun aslında... kendinle bu yönde barıştığında, babanın davranışlarına daha farklı bakabileceksin belkide. bir fotografa bakar gibi yada bir doktorun hastasına bakar gibi, ya da bir cerrah bir kadavrayı inceler gibi... yani baban şiddet uygularken sen hiç bir duygu değişimine ugramadan, belki bir film izler gibi izleyebilmeye başladığında, daha gerçekçi çözümlere ulaşabileceksin.
şiddetiyle seni zehirlemesine izin verme. avatarı izlemişmiydin bilmiyorum. bir sahne geldi aklıma. avatar ang ruhlar diyarına gitmişti bir keresinde. orda yüz çalıcı ile görüştü. öyle bir canavardır ki o, karşısında tek bir duygusal mimikte bulunursan yüzünü çalıveriyordu. hiç ifadesiz mimiksiz tepkisiz öyle durmak zorundaydı ang.... şiddeti de öyle birşeymiş gibi düşün. her tepki verdiğin anda senden birşeyler çalacakmış gibi.... gayet sakin ve gerçekten hiçbirşey hissetmeden izlemeye çalış. ve babanın neden şiddete meyilli olduğunu araştır, çocuklugunda neler yaşamış, babası nasıl bir insanmış...
ben, şiddet uygulayan erkeklerin, güç problemleri oldugunudüşünürüm. kendi zafiyetini bu şekilde bastırmaya çalışıyor. güç de çocuklukta babadan aktarılan birşey. çocuklukta baba eksikliği veya ilgisizliği veya baba şiddeti bu boşluğa sebep oluyor.
nefrette şöyle bir durum da var, sen nefret ettikçe babana gönderdiğin duygu hep negatif oluyor. nefretini nörtleyip ona olumlu duygular (titreşimler) göndermeyi başardığında belki de yavaş yavaş değişmeye başlayacak birşeyler. hani hep derler ya beddua edeceğinize hayır dua etmek daha hayırlıdır. en azından Allah senin hayrını versin demekte bile fayda var.
babandan uzaklaşamıyor ve onu da değiştiremiyorsan, onun kalbinin katılığından kurtulması bol bol dua etmelisin. aynı şekilde sen iki nokta tekniğini de biliyorsun böyle şeyler de deneyebilirsin.
neyse lafı fazla uzattım, özet olarak nefret duygusundan kurtulabilmen kendini affetmene bağlı canım...
her zaman yanındayız unutma....
çooook ama çoook teşekkür ederim değerli vaktini bbenim için ayrımış ve bana çok güzel tavsiyelerde bulunmuşsun burdan ayrılamak yani evi terketmek konusunda annemi ikna edemiyorum korkuyor çünkü babamın bir tabancası var son zamanlarda haberlerde duyuyoruz boşandığı halde karısını vuranları ayrıca oturup onla defalarca konuştuk tatlı tatlı yargılamadan hemde bu durumun onada zarar verdiğini anlattık nafile bir yerden yardım istesek neler yapar bize düşünemiyorum nört ol demişsin ama sadece bana yapsa valla bu kadar yaygara koparmayacam ama gözümün önünde sevdikelrime yapılınca şiddet deliriyorum....keşke sadece bana şiddet uygulasa hemen çeker giderdim ama gidemiyorumda evden evdekileri bırakamıyorum onu affetmeye gelincede bu gece affetsem ertsei gece gene aynı şey ben o olgunluğa erişemedim ama erişebilmek için elimden geleni yapacağım başka sansım yok galiba herşey için çok teşekkürler iyki varsın iyki varsınız
Alt 22-03-2011, 12:48 AM   #17 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba.

Sorununuza üzüldüm.Biz buradan mantıklı çözümler üretebiliriz.Size önerilerde bulunabiliriz.Ama, ateş düştüğü yeri yakar.Sizin gözünüzle ya da duygularınızla olaya bakmamız mümkün değil.

Anladığım kadarıyla, içinden çıkılması zor gibi gözüken bir durum.Yazdıklarınız, olayı içinden çıkılmaz ve çözümü zor bir halde gösteriyor.Dolayısıyla bu olaya o şekilde baktığınızı gördüm.Bu şekilde baktığınız bir olayın, bizim yazdıklarımızla teselliden öteye gitmeyeceğini düşünüyorum.

Bakın biraz zor olabilir ama ben farklı bir şey önereyim.Sizin yaptığınız bütün çalışmalar, bu durumdan kurtulmanızla ya da bu durumun bitmesiyle alakalıdır.Yani aslında ince düşünmek gerekirse bir nevi kaçış oluyor.Sizin, tam hallediyorum bu konuyu gene bir şey oluyor dediğiniz şey dirençtir.

Babanızın yaptıklarını tabi ki doğru bulmak onaylamak mümkün değil.Tedavisi gereken bir durumu var.Ama burada size düşen şey bu durumu kabullenmek.Babanızı reddettiğiniz, onun yaptıklarını veya yapısını kabul etmediğiniz sürece yaptığınız çalışmalar yüzeysel olacaktır.Evet rahatlatıcı olacaktır ama zihinsel olarak.Bu konuyu bilinçaltı düzeyinde halletmeniz gerekiyor bana göre.Siz bir cismi suyun altına itiyorsunuz ve bu cisim suyun altında durduğu sürece rahatlıyorsunuz.Her seferinde, suyun altına ittiğiniz cisim yüzeye çıkacaktır.Çünkü o cisim dirençtir.

Babanızın bu halini kabullenmek tabi ki kolay değil.O zaman bu kabullenmeme halini kabul ederek işe başlayabilirsiniz.Her acının altında direnç vardır.Her direncin altında kabullenmeme vardır.Babanızın bu durumunu kabullenememenizin hiç bir olumlu tarafı olmadığı gibi itici bir de enerji verip bu durumu daha da artırıp sizdeki direnci de artırmış olacak.

Babanız sizi bu şekilde korkutmuş sindirmiş olabilir.Statüsüyle, size olan tavırlarıyla, babanız da bir korku içinde.Yalnızlık ya da terkedilme-reddedilme gibi bir korkusu olabilir.Bununla ilgili savunma mekanizması kurmuş ve bu mekanizmayla yaşıyor sanırım.

Bunlar işin psikolojik tarafı.Babanızın mesleği hakim de olabilirdi.Bu durumu devlet yetkililerine mutlaka iletin.Mail atın.Gerekirse başbakanlığa yazı yazın.Babanız avukatmış.Kesinlikle karşı çıkamayacaktır.Mutlaka bir yardım alırsınız.Korunmaya alırsınız.Eli kolu bağlı oturmanız bence bu durumu daha da kötüye götürebilir.Belki, annenize ve kendinize olduğu kadar babanıza da iyilik yapmış olacaksınız.Yetkililer babanızın tedavisini de sağlayacaklardır.

Ama tabi ki sizin kararınız.Benim tavsiyem bu yönde.Bu yaştaki ve yapıdaki bir adamı değiştirebilmeniz mümkün değil gibi geliyor bana.

Umarım bir an önce bir çözüm yolu bulursunuz.
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2011, 12:54 AM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

Nasıl bir yazı ve tam olarak nereye atacağız yani içerikte neler olması lazım biraz daha açıklarmısınız????
Alt 22-03-2011, 01:02 AM   #19 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasıl bir yazı ve tam olarak nereye atacağız yani içerikte neler olması lazım biraz daha açıklarmısınız????
Başbakanlığa(BİMER), içişleri bakanlığına, valiliğe, emniyet müdürlüğüne hatta hangi ildeyseniz o ilin etkili bir milletvekiline durumu açıklayan bir yazı yazın.Aynı burada bahsettiğiniz durumu, babanızın tehlikeli davranışlar sergilediğini ve bu durumun korkutucu boyutlara ulaştığını, avukat olduğu için yasal mercilere başvurmak konusunda sıkıntı oluşabileceğini vs. anlatın.Telefonunuzu verin.Mutlaka bir yardım isteyin.Yanıt gelecektir..
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2011, 09:02 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

house İletişim - T.C. Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü burdan ailden sorunlu bakanlığına mail atabilirsin telefon numaraları da var. gerekirse telefon edip en azından böylesi durumlarda ne yapılması gerektiğini öğrenebilirsin. bu sizin kaderiniz değil. bu durumun düzeleceğine veya değişeceğine inanıyorum.

Bookmarks