Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

Ne öneririsiniz ???

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız Ne öneririsiniz ??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yakın bir zaman da işe girmek istiyorum...Elimden gelen her şeyi de yaptığıma inanıyorum... Zaten daha önce de yazmıştım..cv bıraktım,görüşmelere gittim,tanıdıklara haber verdim,ilanları sürekli netten takip ediyorum,çekim yasasını uyguluyorum... Ama bazen umudum azalır gibi oluyor.Ağlıyorum,bunalıyorum... Bir tanıdığımız var,istediğim bir iş yerine ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Ne öneririsiniz ???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-06-2008, 11:01 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart Ne öneririsiniz ???

Yakın bir zaman da işe girmek istiyorum...Elimden gelen her şeyi de yaptığıma inanıyorum...

Zaten daha önce de yazmıştım..cv bıraktım,görüşmelere gittim,tanıdıklara haber verdim,ilanları sürekli netten takip ediyorum,çekim yasasını uyguluyorum...

Ama bazen umudum azalır gibi oluyor.Ağlıyorum,bunalıyorum...

Bir tanıdığımız var,istediğim bir iş yerine cv mi bıraktı.Ama şu sıralar eleman açığı yokmuş...(iş koşulları da tam istediğim gibi.Ortam güzel,mesai saatleri 08.00-17.00 hafta sonu tatil,kalabalık bir çaışma ortamı,evimize çok yakın...)

Bu iş yerine girmeyi çok istiyorum...Ben nasıl imgeleme yapayım?(Bu iş olursa,tanıdığımız kişi haber verecek,onu sürekli arayıp sıkmakta istemiyorum...

Bu aralar hakikaten içim daralıyor.Annem beni ağlarken yakalıyor sürekli

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2008, 11:27 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustafa8111 is an unknown quantity at this point
Standart rahatlayın

rahat olmanızı tavsiye ederim.

Alt 25-06-2008, 11:31 AM   #3 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Ne öneririsiniz ???

ağlayacak ne var? dusun
ağlaman; durmun senin lehine olmayacağına olan inancından diye düşünüyorum.
sen bu işe. hatta daha fazlasına layıksın. bunu iyi bir şekilde biliyorsun.
biraz da o iş yeri seninmiş gibi düşünsene, bu gibi imgelemeler yapsana super
düşün. ve evrene yolla. o sana kısa vadede dönecektir. ;)
-sadece naçizane bir fikir sakın inancını yitirme ve olmayacakmış gibi asla düşünme- super

Sağlıcakla ve Işıkla kalalım...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2008, 11:45 AM   #4 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

bak sana bişey anlatayım yaprak...
ben bu siteye 29 nisan 2008 de üye oldum...
31 mayıs 1 haziranda 10 dersten sınavım vardı açık öğretim... ve hiç ders çalışamıyordum...
sonra burada bulunan pozitif arkadadaşlardan aldığım enerjilerle çok ders çalışmadığım halde 9.nu verdim okulum bitmek üzre bütünlemeye en kolay dersten kaldım onunda kapağını bile açmamıştım daha...
yani kendini rahat bırak...
sen ne kadar kendini sıksan bunaltsanda olacak olan olur...
sende inan bu veya daha güzel bir işe sahip olacaksın...
sen herşeye hazırsın sadece zamanı bekliyosun...
en kısa zamanda işine kovuşacaksın eminim ben ve
burdan seni tebrik edeceğiz...
Alt 25-06-2008, 12:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustafa8111 is an unknown quantity at this point

her şeyin bir zamanı vardır sabırla zamanının gelmesini bekle vede inancını yitirme.

Alt 25-06-2008, 12:43 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

en önemlisi rahat olabilmektir ve saglam bir inanç ay oldumu olacak mı diye korkmak onu kendi ellerinle itmekten başka bir işe yaramaz.çekim yasasının en büyük gücü huzurlu ve rahat olmakta saklıdır.birde bu işi gözünde büyütme onu bir dilim pastayı kendine çekmekle eş tut.o zaman başarılı olursun bence
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2008, 09:06 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

yaprak, eminim işine başlar, bizlere işinden mesaj yazarsın, önce kendin inan işte çalışıyorsun, iş senin rahat ol ,aklından gecen tüm korku ve panıkleri sil,onun yerine işte olduğunu, planı, ve praogramını yap, gerçel olduğunu göreceksin.......... İnanmak ve gülemsemek cevrene güneş ol......
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 02:07 AM   #8 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

yaprak...

Bikere ağlamayı ve bunalmayı hayatından atmalısın.. Eğer bir olaya üzülürsen, o konuda isyan edersen o olayı daha fazla kendine çekersin... işsiz olduğunu düşünür onun için üzülürsen, işsiz kalırsın ve bu döngü yine seni üzer... Eğer işsizsen, iş bulmuşun gibi düşünüceksin...

Örneğin savaş karşıtıysan... "Barış yanlısıyım" diyeceksin... "Savaş karşıtıyım" dersen... sırf savaş kelimesini kullanman bile seni istemediğine iter...

Bak şu cümleyi bi yere yaz ve gün içinde 100 kere söyle....

"Bana uygun bir iş var... ve ben bunu kabul ediyorum"

Bu cümleyi aklına geldikçe söyle....

gece yatmadanda 5 dk boyunca sahip olduklarına şükret...

sonra mucizeleri gözlemle

Alt 11-12-2008, 11:07 PM   #9 (permalink)
Teğmen

kozbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 34
40 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kozbey will become famous soon enoughkozbey will become famous soon enough

yaprak senden kötülerinin de olabileceğini düşün ve haline şükret.
Mesela ben 2007 haziranda gazi matematikten mezun oldum. 2007 eylülde nişanlandım. 2007 aralıkta askere gittim kısa dönem askerliğimi yaptım 2008 mayısta geri ankaraya döndüm. Hemen gelir gelmez iş başvurularımı yaptım. Şimdiye kadar ortalama 220 yere başvurdum. bir sürü mülakata girdim çıktım fakat sonuç hala işsizim yani tam 7 ay oldu askerden geldiğimden beri. Bu arada şu anda tam 1yıl 3 aydır nişanlıyım ve iş bulamazsam bu nişanlılık evresi daha da uzun sürecek gibi gözüküyor. Ama ben hala şükrediyorum çünkü ailemin kendine ait bir evi var ve şu anda evsiz barksız değilim aç da değilim çok şükür. şu an ilaç firmalarına başvuruyorum ama adamın olmazsa onlar bile tıbbi mümessil olarak adam almıyorlar. Ama yılmadım hala ümidim var ve birgün Allah'ın izniyle tıbbi mümessil olup ilerde de müdürlük pozisyonuna kadar çıkabileceğimi biliyorum. Çünkü içimde bu inançla yaşıyorum. Bence herzaman pozitif düşün ki hayatında pozitif olaylar olsun. Kendine iyi bak üzülmeye gerek yok yalnız değilsin daha bizim gibi milyonlarca insan var ve birçoğu bizim gibi şanslı değil. Herkese hayatta başarılar diliyorum. Allah(c.c.) yar ve yardımcınız olsun....
kozbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks