Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telekinesis

Uyarılar

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Gizemli Konular ve Telekinesis Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba; Bir BaşLık ALtındaki Yorumumda Bahsetmiştim.Şimdi Size TeknikLerini Vereceğim. Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir. Metot: Adım 1:Bu çalışmaya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telekinesis telkin cd indir izle İstanbul Telekinesis nerededir kimdir Telekinesis çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telekinesis hipnoz Telekinesis olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telekinesis hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telekinesis kuantum düşünce kitap haberi

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-10-2009, 07:36 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point
Standart Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Merhaba;

Bir BaşLık ALtındaki Yorumumda Bahsetmiştim.Şimdi Size TeknikLerini Vereceğim.

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

İnş.İşinize Yarar Yardımım OLmuşsa Ne MutLu Bana.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 08:30 PM   #2 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

sende işe yaradı mı? göz rengin hangi renkten hangi renge dönüştü?
Alt 30-10-2009, 08:33 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point

ßen Denemedim Ama Denersem Sonuç ALabiLirim.ßende Bugünden İtibaren Deneyeceğim.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 08:43 PM   #4 (permalink)
Elektra
Guest

hmm. umudunu kırmak istemem ama göz rengini değiştirmezsin sadece aynı rengin tonlarını elde edebilirsin :)
Alt 30-10-2009, 09:02 PM   #5 (permalink)
Teğmen

hakankoc928 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 47
39 Mesajinıza toplam 197 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakankoc928 is infamous around these parts

her şeyi beyin gücü ile değiştiremeyiz
insanoğlunun bazı sınırları vardır
misal zenci birisi istediği kadar hayal etsin
beyaz olabilir mi?
hakankoc928 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 09:28 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 673
413 Mesajinıza toplam 1,740 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Houner will become famous soon enoughHouner will become famous soon enough
Smile Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Alıntı:
hakankoc928 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
her şeyi beyin gücü ile değiştiremeyiz
insanoğlunun bazı sınırları vardır
misal zenci birisi istediği kadar hayal etsin
beyaz olabilir mi?
Siz %100 inanma gücü nedir bilirmisiniz.Eğer gerçek inanma gücüne ulaşabilirsek ama bu güç öyle sözle anlatılmaz (kıbrıstaki savaşta tankın beşparmak dağının zirvesine çıkması gibi) yani inanç bedenimizi ve ruhumuzu sararsa ben dünyada çoğu olmaz denen şeyin olabileceği inancındayım tamam belki zenci biri beyaz olamayabilir ama birçok imkansız denen şey olur.
Alt 31-10-2009, 01:37 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Ben tv de zenci birinin beyaza dönmüş halini gördüm çok ilginçti.Tamamen beyaz olmuştu.sadece sırtında ceviz kadar kendi gerçek ten rengi kalmış.hep beyaz olmak istiyormuş.sonra tıpta çok nadir görülen bir vitiligo hastalığı türü geçirmiş.belki bilmiyenler için söyleyeyim.vitiligo elde ve yüzde beyaz lekeler oluşturan tedavisi tam olarak bulunmamış bir hastalık.Gerçekten çok ilginçti.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2009, 01:39 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben tv de zenci birinin beyaza dönmüş halini gördüm çok ilginçti.Tamamen beyaz olmuştu.sadece sırtında ceviz kadar kendi gerçek ten rengi kalmış.hep beyaz olmak istiyormuş.sonra tıpta çok nadir görülen bir vitiligo hastalığı türü geçirmiş.belki bilmiyenler için söyleyeyim.vitiligo elde ve yüzde beyaz lekeler oluşturan tedavisi tam olarak bulunmamış bir hastalık.Gerçekten çok ilginçti.
Evet,işte bu ,isteklerimizi gerçekleştirmek için evrenin nasıl yol bulduğuna süper bir örnek...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2009, 04:28 PM   #9 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet,işte bu ,isteklerimizi gerçekleştirmek için evrenin nasıl yol bulduğuna süper bir örnek...
evrenin sahibi allah yol bulmus olmasin?
Alt 31-10-2009, 11:12 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Allah" küçük harfle yazılmaz,sprituel bilgilere göre bu tarz bir işleyişin anlamı zaten evrenin sahibinin emirlerini yerine getiren bir evren mekanizmasıdır.O,insan için öyle bir sistem yaratmıştır ki Çekim Yasası da bunun bir parçasıdır.
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil