Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Kuantum ve Din

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Kuantum ve Din Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bazı noktalar var. tanrı bu işin neresinde? eğer metafiziğe inanmıyorsak doğal olarak tanrıyı da dışlamış oluyoruz ve o zaman bunların hepside saçmalık oluyor. şimdi bu matrix meselesi kuantum meselesi sır meselesi tamimiyle metafizik olaylar eger metafiziği ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Kuantum ve Din

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-10-2009, 01:29 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
10 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
armenak is an unknown quantity at this point
Standart Kuantum ve Din

şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bazı noktalar var. tanrı bu işin neresinde? eğer metafiziğe inanmıyorsak doğal olarak tanrıyı da dışlamış oluyoruz ve o zaman bunların hepside saçmalık oluyor. şimdi bu matrix meselesi kuantum meselesi sır meselesi tamimiyle metafizik olaylar eger metafiziği kabul etmişsek o zaman tanrı zorunlu bir varlık olarak karşımıza çıkar. ve ağer tanrıyı zorunlu bir varlık olarak kabul ediyorsak, o zaman butün bu saydıklarımızın ne anlamı var. bunlar tanrıyla bağlantı kurmak ve dileklerimizi gerçekleştirmesini istekmekse dua dan ne farkı var. neden geleneksel olarak ve tüm dinlerin uyguladığı şekilde duayı uygulamıyoruz. buınların nasıl olupta gerçekleştiği de ayrı problem. bunları neden gerçekleşmesi gerektiği için gerçekleşmediği kabuk etmiyoruz. çünkü mesala mevlaya göre Allah'ın kazası kulunun muradı üzerindedir. ve ister inançlı olun ister olmayın Allah rahman ve adil sıfatlarıyla zaten bütün kullarının muradını verir. ayrıca duadan neden umudumuzu keselim de böyle yöntemlere başvuralım. bunun bir tek açıklamsı var o da bazı şeyleri olamzsa olamz kabul etmemizdir. ve gerçekleşmemesi bizim için kötü bir durum ortaya çıkarmasıdır. ama bir de şöyle bir şey var Gazali derki mesala kötülük diye bir şey yoktur saklı iyilik vardır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

armenak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2009, 01:39 AM   #2 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Dinimiz ilim nerdeyse gidin öğrenin diyor
kisi ya alir yada almaz....
Alt 10-10-2009, 02:44 AM   #3 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

iyi de bu ilim bunun neresinde. bir şey eğer inanç gerektirmiyorsa ilimdir yani ben inandım ilim oldu değildir. ilme inanırsın ya da inanmazsın bu ayrı bir mesele. sizce burada allah yok sayılmıyor mu ben onu merak ediyorum mesala şu imge meselesi yani biz ne kadar iyi imgelersek ona renk ses ve ışık katarsak allah daha iyi mi görüyor. iyi de peki allah allah baki değil midir. her şeyi hatta bizim kalbimizi de bilmiyor mu. yani biz iyi imgelediğimiz zaman mı yoksa kuantum alana geçtiğimiz zaman mı allah bizi anlıyor. inanmıyanlar için sorun yok peki ya inanankar bunu nasıl açıklayacakınız merak ediyorum. bakın telkinden çok farklı çünkü telkin inanma gerektirmez. basit bir kişisel gelişimdir. iyi görmeyen birinin gözlerini tedavi ettirmesi gibi bir şey.
Alt 10-10-2009, 08:31 AM   #4 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
armenak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi arkadaşlar benim anlamadığım bazı noktalar var. tanrı bu işin neresinde? eğer metafiziğe inanmıyorsak doğal olarak tanrıyı da dışlamış oluyoruz ve o zaman bunların hepside saçmalık oluyor. şimdi bu matrix meselesi kuantum meselesi sır meselesi tamimiyle metafizik olaylar eger metafiziği kabul etmişsek o zaman tanrı zorunlu bir varlık olarak karşımıza çıkar. ve ağer tanrıyı zorunlu bir varlık olarak kabul ediyorsak, o zaman butün bu saydıklarımızın ne anlamı var. bunlar tanrıyla bağlantı kurmak ve dileklerimizi gerçekleştirmesini istekmekse dua dan ne farkı var. neden geleneksel olarak ve tüm dinlerin uyguladığı şekilde duayı uygulamıyoruz. buınların nasıl olupta gerçekleştiği de ayrı problem. bunları neden gerçekleşmesi gerektiği için gerçekleşmediği kabuk etmiyoruz. çünkü mesala mevlaya göre Allah'ın kazası kulunun muradı üzerindedir. ve ister inançlı olun ister olmayın Allah rahman ve adil sıfatlarıyla zaten bütün kullarının muradını verir. ayrıca duadan neden umudumuzu keselim de böyle yöntemlere başvuralım. bunun bir tek açıklamsı var o da bazı şeyleri olamzsa olamz kabul etmemizdir. ve gerçekleşmemesi bizim için kötü bir durum ortaya çıkarmasıdır. ama bir de şöyle bir şey var Gazali derki mesala kötülük diye bir şey yoktur saklı iyilik vardır.

kusura bakmayın her cümlenize ayrı ayrı kendimce cevap veriyorum. kopukluklar için özür dilerim.

tanrı içimizde, dışımızda, heryerde... metafiziğe inanıyoruz ve tanrı da var. zorunlu bir şekilde karşımızda değil. sevgi dolu, içimizde...eğer size uyan yöntem dua okumaksa yani sizin için bunlar önemli değil dua önemliyse kendi yönteminizi deneyimleyin. ben bazan öyle yapıyorum. tüm bunların hepsi birer seçenek. öyle değil mi? açıkçası ben hiçbirşeyden umudumu kesmiyorum. :)

Alıntı:
iyi de bu ilim bunun neresinde. bir şey eğer inanç gerektirmiyorsa ilimdir yani ben inandım ilim oldu değildir. ilme inanırsın ya da inanmazsın bu ayrı bir mesele. sizce burada allah yok sayılmıyor mu ben onu merak ediyorum mesala şu imge meselesi yani biz ne kadar iyi imgelersek ona renk ses ve ışık katarsak allah daha iyi mi görüyor. iyi de peki allah allah baki değil midir. her şeyi hatta bizim kalbimizi de bilmiyor mu. yani biz iyi imgelediğimiz zaman mı yoksa kuantum alana geçtiğimiz zaman mı allah bizi anlıyor. inanmıyanlar için sorun yok peki ya inanankar bunu nasıl açıklayacakınız merak ediyorum. bakın telkinden çok farklı çünkü telkin inanma gerektirmez. basit bir kişisel gelişimdir. iyi görmeyen birinin gözlerini tedavi ettirmesi gibi bir şey.

tekrar merhabalar. kişisel gelişim konularında dogmatik muhabbetler ile yazmaya devam etmenin bana göre pek mantıklı olmadığını söylemek isterim.

öncelikle kendi bildiklerimi/inandıklarımı sizlere aktarmak isterim.
yaradan, kendi nur'undan da ruhumuza serptiğini biliyoruz. bizlere peygamberimiz (Hz. Muhammet, s.a.v.) aracılığıyla ilimin nerede olursa olsun aranması gerektiğini ilettiğini de biliyoruz.

kuantum alan, secret vs vs bunların hepsinin bir farkındalık seviyesi olduğunu anlayabilirsek. ve bizlerin hayatını kolaylaştıracaksa neden bilmem nerdeki ilimi kendimde, kendi üzerimde hayatımı kolaylaştıracak şekilde kullanmayayım. kullanmamak saçmalık olmaz mı?

saygılarımla
mutlu günler.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2009, 07:07 PM   #5 (permalink)
Teğmen

şimdi bir kere bunun ben kişisel gelişimle çokta alakalı olduğunu düşünmüyorum. zira kişisel gelişim inanma gerektirmez. teklin meselesi de öyledir ya da herhangi bir hızlı okuma teknklerini öğrenmekte öyledir. metafizikle kişisel gelişim olmadığı gibi toplumsal gelişim de olmaz. antık yunana felsefesinin metefizik soruları bügün hala bir muamma. yani biz hem kişisel gelişimi hem de toplumsal gelişimi metafiziğe bağlarsak çuvallarız. fark etmekten bahsediyorsunuz ama neyi fark edeceğiz. metafizik neyin farkındalığını ortaya çıkarır. öte yanda çok iyi şekilde peygamberden bahsetmişsiniz. ama peygamberin yöntemi bu değil ki allahın yöntemi bu olsun. üstelik bizim allahın nurunu taşıdığımız meselesi tasavvufi bir meseldir. ve ne ibn arabide ve ne sonrasında böylesi yöntemler yoktur. bura da bir ayrım yapmak gerek arkadaşlar ve dikkat edelim bu yöntemleri uygulayan insanlara onlarda çok net bir şekilde bu ayrımı yaptıklarını görürüz. ayrım şudur ya geleneksel dini kabul ederiz ya da farklı bir yöntemi. boşuna bu r. şenal ve diğer kuantumculur bütün metinlerin altına tasavvufu değil reankarnasyonu yerleştirir. demem o ki buraya dikkat edelim ve asıl bunu tartışalım çükü burada çok önemli bir ayrım var. ayrıca bu dogmatik değil zira ben islamı ve uygulanış biçimini telkin etmiyorum. ben anlamadığım meseleleri tartışmaya çalışıyorum.
Alt 10-10-2009, 07:12 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
64 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OzynS is an unknown quantity at this point

Alıntı:
anladığım kadarıyla bilincin gerçekten düşük... Tanrı, Allah, God, masa bunların hiç bir farkı yok... O her zaman her yerde... bunu algılayamaman üzücü...

zaman artık eskisi gibi değil malum 2012 arifesi... herkes istediği şekilde istediği şeyi yapmakta serbest.. dua da bir tekniktir, iki noktada hatta kuantumda... bunu yaşamış biri olarakta yazıyorum, eğer istediğimiz bir şey bizim ve hatta ailemiz için (o anki spritüel şartlar için) uygun değilse, hatim indirsen olmaz... kafanda karışmış olabilir... sana tavsiyem içinden ne geliyorsa onu yap... dua ile mutluysan dua et... ama eğer metafiziksel gerçekleri sorgulayacaksan araştırma yapman lazım... armut piş ağzıma düş ile bir noktaya varamazsın...

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dinimiz ilim nerdeyse gidin öğrenin diyor
kisi ya alir yada almaz....
bugün Kuantum fiziği dünyanın kabul ettiği bir ilimdir... eğer bunu bilmiyorsanız cahilliğinize verebilirim... en azından biraz araştırın muhalif olmadan önce...

Alıntı:
dediğim gibi dostum senin kafan karışmış... yukarıda yazdığımı tekrarlıyorum Kuantum Fiziği dünyada ilim, bilim ve hatta bir çok konuda çok önemli bir yer edinmiştir... araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın... bencesi yok genel olarak düşünürsen Tanrı bilinci yok sayılmıyor aksine, Tanrı bilinci kullanılarak bir takım bilinçli uygulamalar yapılıyor... yahu sen zaten hayatında devamlı bir şeyler yaratıyorsun otomatik fakat bu otomatik pilotta oluşuyor... eğer sen imgeleyerek yani hayal gücünü katıp ben bunu istiyorum dersen (tabii evrensel kurallara karşı gelmeyecek şekilde) bunun neresinde zarar var... istemediğin bir okula gitmek yerine istediğin bir okulu seçebilirsin bu sayede (şahsen yaptım)... Allah daha mı iyi görüyor demişsin evet bu sayede daha iyi görüyor... herşeyi senin kalbinide biliyor sorun ne biliyormusun insanın beyninden milyonlarca düşünce geçiyor... hangisinin olacağını sen imgelemezsen eğer otomatik pilot dediğimiz olay gelişir... Kuantum alanına girmene gerek yok bunu yapman için demin yazdığım gibi zaten otomatik yapıyorsun... bilinçli yaparak istediğin sonuçları elde edersin... bunu açıkladığıma inanıyorum... ben bu olaylara inanıyorum veya inanmıyorum diyemem çünkü ben inansamda inanmasamda evren böyle işliyor sen ister kulaklarını tıka ister inkar et ister inan... inanırsan evrenle daha uyumlu olursun ve istediklerini daha çabuk ve doğru yaratırsın... son dediğin çok yanlış hatta yalancılık... eğer sen telkine inanmazsan sana hiç bir faydası olmaz... sadece telkinde seni iyileştirmez... inanmak, imgelemek yani olduğunu hayal etmek ve bunu kabul etmek çok önemli parçalarıdır şifanın... bu biraz önce dediğim gibi senin inanç sisteminle ilgili bir konudur... iyi görmeyen biri gözlerini tedavi ettirir çünkü bilir cerrahi operasyon benim gözlerimi iyileştirecektir diye... bu bir çekirdekleşmiş duygudur...

benim bir arkadaşım vardı ve başı günlerce ağrıyordu... boş bir hap aldım eczaneden... o na dedim ki bak bu çok pahalı ve etkili bir ilaç baş ağrısını anında kesiyor ben yıllardır kullanırım süperdir dedim... bir kaç gün içinde geldi ve çok iyi geldiğini yıllar sonra baş ağrılarının geçtiğini söyledi... adını sordu bende sen ne zaman istersen söyle ben yurtdışında getiriyorum dedim... bu yaşanmış bir olaydır... sen neye inanırsan eğer şifa oradan gelir...

umarım anlatabilmişimdir... bunuda yazmayacaktım ama arkadaşımızın kafası çok karışmış...
OzynS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2009, 12:05 AM   #7 (permalink)
Teğmen

şimdi senin bilincin tartışma düzeyinde bile değil arkadaşım. o kadar düşük yani sen daha tanrının ne demek olduğunu bilmiyorsun. eğer tanrı daha iyi görecekse ben ne yapayım o tanrıyı. tanrı kavramı içinde daha iyi diye bir kavram olamaz. gidip önce tanrının ne demek olduğunu öğren ve bunun için sadece tdk nın sözlüğüne bile bakman yeterli eğer o bilince sahipsen tabi. öte yanda senin bu "daha" diye tanrıya yüklediğin ilkel dinlerde bile yoktur. bırak büyük dinleri. tanrı için sınır yoltur ki daha olsun. bir maddeci bile bunu kavraya bilir rahatlıkla. hatta sevgili bilinç problemli arkadaşım aristotelesin ilk devindici tanrısın da bile bu yoktur. bence burada bana cevap yazan arkadaşlar dinin ve tanrının ne demek olduğunu bile bilmiyorlar. bir diğeri sevgili arkadaşım ben bu siteye daha beş gün önce üye oldum ve üye olmadan araştırdım okudum senin hatan da burada. birincisi önce site yöneticisinin yanı atakan beyin özgeçmişini oku istersen orada telkin için inanma gerektirmez diyor. bak sana bir tavsiye daha arkadışım hipnozun ne olduğunu ve nasıl olduğunu araştır. en küçük bir inanma bulamazsın. daha basit bir tavsiye daha cem yayınları psikoloji dizisinden "İpnotizma ve Telkinle Tedavi" alfred brauchle'un onu oku bak bakalım inanma gerektiriyor mu ve senin son verdiğin örneğe benzer yığınla örnek var o kitapta. birinde bile metafizik yaklaşım bulamazsın. ayrıca arkadaşım yukarda ismi anılan kişi dünyada bu tekniği en iyi uygulayanlardandır. ve meseleyi kant'a kadar bile dayandırır. yani senin verdiğin örneğin ilk yorumlarını kant yapmıştır. ve kanta göre metafizik olanaksızdır. son bir şey daha şu kafa karışıklığı meselesi. birincisi bu beni gocundurmaz. karaşık kafa çalışan kafadır. ikincisi kuantum fiziği başka bir şeydir kuantum düşünce tekniği başka bir şeydir. senin fizkten anlamadığın da besbelli. bak bu düşünce tekniği nlp bozması bir tekniktir ve kuantum fiziğini sadece göz boyamak için kullanır bir tür pazarlama yöntemi anladın. ve nlp bile bugun çıktığı ülkekerde komik karşılanır. gülünç bir duruma düşmüştür. tabi bizim ülkede daha iş yapar. bak arkadaşım. önce benim söylediklerimi anla sonra cevap yaz. bunu israrla isteyeceğim.
Alt 11-10-2009, 12:27 AM   #8 (permalink)
Teğmen

bu arada bu evrensel yasa da ne oluyor ki...? benim bildiğim ve felsefe tarihinin de kabul ettiği iki yasa vardır; biri diyalektik materyalizmdir diğeri tanrı'nın iradesidir...onun dışında ne ola ki acaba...varsa bile biriniz bunu açıklayın ve sizi ciddiye almam için felsefe tarihinden bir referans sunun mümkünse...
Alt 12-10-2009, 06:43 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
64 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OzynS is an unknown quantity at this point

Alıntı:
şimdi senin bilincin tartışma düzeyinde bile değil arkadaşım. o kadar düşük yani sen daha tanrının ne demek olduğunu bilmiyorsun. eğer tanrı daha iyi görecekse ben ne yapayım o tanrıyı. tanrı kavramı içinde daha iyi diye bir kavram olamaz. gidip önce tanrının ne demek olduğunu öğren ve bunun için sadece tdk nın sözlüğüne bile bakman yeterli eğer o bilince sahipsen tabi. öte yanda senin bu "daha" diye tanrıya yüklediğin ilkel dinlerde bile yoktur. bırak büyük dinleri. tanrı için sınır yoltur ki daha olsun. bir maddeci bile bunu kavraya bilir rahatlıkla. hatta sevgili bilinç problemli arkadaşım aristotelesin ilk devindici tanrısın da bile bu yoktur. bence burada bana cevap yazan arkadaşlar dinin ve tanrının ne demek olduğunu bile bilmiyorlar. bir diğeri sevgili arkadaşım ben bu siteye daha beş gün önce üye oldum ve üye olmadan araştırdım okudum senin hatan da burada. birincisi önce site yöneticisinin yanı atakan beyin özgeçmişini oku istersen orada telkin için inanma gerektirmez diyor. bak sana bir tavsiye daha arkadışım hipnozun ne olduğunu ve nasıl olduğunu araştır. en küçük bir inanma bulamazsın. daha basit bir tavsiye daha cem yayınları psikoloji dizisinden "İpnotizma ve Telkinle Tedavi" alfred brauchle'un onu oku bak bakalım inanma gerektiriyor mu ve senin son verdiğin örneğe benzer yığınla örnek var o kitapta. birinde bile metafizik yaklaşım bulamazsın. ayrıca arkadaşım yukarda ismi anılan kişi dünyada bu tekniği en iyi uygulayanlardandır. ve meseleyi kant'a kadar bile dayandırır. yani senin verdiğin örneğin ilk yorumlarını kant yapmıştır. ve kanta göre metafizik olanaksızdır. son bir şey daha şu kafa karışıklığı meselesi. birincisi bu beni gocundurmaz. karaşık kafa çalışan kafadır. ikincisi kuantum fiziği başka bir şeydir kuantum düşünce tekniği başka bir şeydir. senin fizkten anlamadığın da besbelli. bak bu düşünce tekniği nlp bozması bir tekniktir ve kuantum fiziğini sadece göz boyamak için kullanır bir tür pazarlama yöntemi anladın. ve nlp bile bugun çıktığı ülkekerde komik karşılanır. gülünç bir duruma düşmüştür. tabi bizim ülkede daha iş yapar. bak arkadaşım. önce benim söylediklerimi anla sonra cevap yaz. bunu israrla isteyeceğim.
Alıntı:
bu arada bu evrensel yasa da ne oluyor ki...? benim bildiğim ve felsefe tarihinin de kabul ettiği iki yasa vardır; biri diyalektik materyalizmdir diğeri tanrı'nın iradesidir...onun dışında ne ola ki acaba...varsa bile biriniz bunu açıklayın ve sizi ciddiye almam için felsefe tarihinden bir referans sunun mümkünse...
ARKADAŞLAR İNANINKİ BİR BUÇUK SAAT BOYUNCA YANIT YAZDIM FAKAT SAYIN armenak'ın SANIRIM BU YANITLARI ALMAMASI GEREKİYORMUŞ Kİ HEPSİ GÖNDERME AŞAMASINDA SİLİNDİ... Size tek tavsiyem ön yargılı olmayıp araştırmanız ve saygılı olmanızdır... ne düşünürseniz düşünün fakat özür dilerimki, size bu yanıtları vermem gerekiyormuş... gönderme aşamasında yazdığım 3 sayfalık yazı silindi...
OzynS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2009, 08:21 PM   #10 (permalink)
blue jaloon
Guest

SAYIN armenak'ın SANIRIM BU YANITLARI ALMAMASI GEREKİYORMUŞ Kİ HEPSİ GÖNDERME AŞAMASINDA SİLİNDİ
.................................................. .................................................. ................................................
merak ettim neden almamasi gereksin?

Bookmarks