Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

anlamiyana iyilik yok artik

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi anlamiyana iyilik yok artik Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar ilk once boyle bir bolum oldugu icin cok sevindim. Tutmayin beni yasadigim ulkedeki bencil turkler beni artik sinir ediyor.. Efendim 2 yildir uydu cihazi pc demezken karsiliksiz yasadigim ulkedeki turklerin cihazlarini tamir ederim. Fransada servis iscilik cok pahali oldugu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

anlamiyana iyilik yok artik

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-09-2007, 03:40 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokmen is an unknown quantity at this point
Standart anlamiyana iyilik yok artik

merhabalar ilk once boyle bir bolum oldugu icin cok sevindim.

Tutmayin beni yasadigim ulkedeki bencil turkler beni artik sinir ediyor..

Efendim 2 yildir uydu cihazi pc demezken karsiliksiz yasadigim ulkedeki turklerin cihazlarini tamir ederim. Fransada servis iscilik cok pahali oldugu icin insanlar ucuza aldiklari cihazi tamir ettirmezler yenisini alirlar...

Bizim turklerde tabiiki hepsini bir kefene koyamam sadece 1 turk arkadasim haric... super 4 ay once bir abimizin uydu cihazi arizalanmis beni cagirdi gittim evine sadece bir kanal gosteriyor digerleri gostermiyor ne yapacagiz gokmen dedi ver bana dedim evde bir kontrol edeyim garantisi bitmis tamire verse 80 euro parca degistirmek iki misli...

eve goturdum uydu kablosunu bagladigimi turkcesini bilmiyorum convertor da problem var zaten yanikda kokuyordu.. Dedim ki veli bunun su parcasinda problem servise de gotursen aynisini soyleyecek 100 euro ya almis makinayi bosver dedim degmez parcanin kendisi zaten 40 euro civari yeni bir cihaz al ama benim dedigim markai al dedim skymaster marka tamam dedi gitti baska ucuz neyi belli olmayan bir marka almis gel tak gittik taktik abi bu niye aldin sana soyledigimi almadin dedigimde yaaa onu bulamadim yalan....

neyse ilk aldigi cihazada dedim skymaster olsun o da baska markaydi arkadaslar 1 ay gecmedi makina acilmiyor yine gokmen veli abi bir daha sakina beni cagirma siz insanliktan anlamiyorsunuz ne dedik be bulduk zaten bana demezmi ne yaptinki.... ulan uydu canagini ben bagladim cocugun pc sine virus girdi ben yaptim nankor.. bunun gibi onlar turkten aldigim mesaj bu oldu....

Sayin zeynel abi beni yedin bitirdin iki katli iki tane villa evi var birinde kendi birinde oglu oturuyor oglu ozur duymuyor merkezi sistem yaptim hem tursat hemde fransizlari bagladik ayarlarini yaptik oglu turkleri vede fransizlari izliyor nasil olduysa beyenfendinin fransiz antenini baglamayi unutmusum insalik hali sadece kabloyu cihaza baglayacak o aksam hava durumunu izleyememis fransizlar acilmiyor.

beni aradi vay efendim yaptigin isi adam gibi yapsana bilmem ne fransiza verirdim 1000 euroya yapardi saglam yapardi boyle dengesiz laflar...

Telefonu yuzune kapadim o anladi zaten ulan parami aldim senden bir tesekkuru cok gordun bana terbiyesiz yeter yeter dedim hanim sen en basta hata yaptin dedi parayla yapsaydin kiymetin bilinirdi...

hic kimse de bugune kadar problem cikmadi ne antende nede pc de ama bizim insanimiz nankor iste

Kendi kendime yemin etttim yeter kimseye is yok gidin kimi cagirirsaniz cagirin firma aciyorum zaten elektronik uzerine saat ucreti 35 euro + kdv diyeyim de o zaman gorun herkes nasil yok cok para diyecek offf beeee kendime geldim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bookmarks