Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

dogru bulmuyorum

Forum ve Tanışalım dogru bulmuyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkeze merhabalar bu sıteyı yaklasık 1 haftadır takıp edıyorum kısısel gelısısm sıgara bırakma kılo verme gıbı ıcerıklerı kesınlıkle ıyı guzel ve dogru bulurken parayı kendıne cek mılyoner zeka vb gıbı para sans ıcerıklı telkın cd lerını ve yontemlerını kesınlıkle dogru ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

dogru bulmuyorum

Like Tree1Likes
  • 1 Post By MuminOKAN

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2016, 12:04 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 8
7 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mana78 is an unknown quantity at this point
Standart dogru bulmuyorum

herkeze merhabalar bu sıteyı yaklasık 1 haftadır takıp edıyorum kısısel gelısısm sıgara bırakma kılo verme gıbı ıcerıklerı kesınlıkle ıyı guzel ve dogru bulurken parayı kendıne cek mılyoner zeka vb gıbı para sans ıcerıklı telkın cd lerını ve yontemlerını kesınlıkle dogru bulmuyor kınıyorum hıcbırsey bukadar kolay degıldır hayatta. bunların bır cesıt kumara yonlendırme oldugunu dusunuyorum saglık kısısel gelısım ınsan ıcın uretılen tum ıyı seylerın onunde saygıyla dururum fakat sans oyonları bılmemne bunlar Allah katındada dogru degıl bır ayette Rabbımız derkı ıckı kumar fal ve dıkılı taslar seytan ısı bırer pıslıktır artık vaz gectınız degılmı)ltf Atakan bey herkez alınterıyle kazansın herkez helal cercevesınde bılegının gucuyle helal kazandıgını yesın bence bu tarz konularda yanlıssınz.yolunuz hep ıyı guzel dogru yonde olsun dılerım Rabbımden.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mana78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2016, 02:04 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Uzun süredir bu forumda üyeyim hatta seminerler düzenledik ancak hiçbirinde şans oyunu kumar vs oynayın demedik. Anlatılmak istenen paranın herhangibiryerden gelebileceğine inanmak olduğu.

Mesela blog yazarak ayda 10.000 dolar kazanılabiliyor. Kimse böyle bir duruma iş yada hobi olarak bile bakmıyor.

Ve kaldı ki ben dediğiniz telkinler sayesinde çok çeşitli ve farklı işler yapabileceğimi keşfettim. Yani şuan lokantanın yanında haricen yeni bir yada duruma göre iki işletme daha açacağım.
saripapatya likes this.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2016, 04:23 PM   #3 (permalink)

Standart Cevap: dogru bulmuyorum

sızı tebrık edrım pekı okudugum forumlarda parayı kendıne cek mp3 dınleyerek sans oyunlarından 500 tl kazandıgını ıdda eden bır arkadasın yorumunu okumustum dedıgım gıbı bu benım dusuncem sadece dogru olmadıgını dusunuyorum parayı kendıne cek yerıne ıslerınde basarıyı yakala adı altında olsaydı sızcede daha ıyı olmazmıydı ha bu arada su blog ısı bende yazayım 1000 dolarada olabılr
Alt 29-06-2016, 06:19 PM   #4 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Başarı üzerine telkin mevcut.
Blog işi için de blogger yada herhangibir blog servisinden hesap açıp reklam gelirleriyle kazanç sağlayabilirsiniz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2016, 10:30 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Bu sadece şans oyunu sadece bir yorum.Bu telkini dinleyen herkes tutup piyango bileti diye bir şey yok.

Bir müteahhitin babama 45000 lira borcu vardır 2007 den filan bu yana.Bu sadece bir işten aynı adamın bize farklı işlerden de borcu var.Çekim yasasında öyle bir şey vardır ya bazen düşünürdüm babam mı bu adamları çekiyor.Biraz daha düzgün adamları çekseydik farklı olurdu diye düşünürüm.

Bu arada benimde blogum var ama çok ilgi istiyor hiç para kazanmayı düşünmedim.

10000 dolar az değilde bu bilgisayar işleri hem ilgi gerektiriyor hem de asosyal yapıyor.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2016, 02:00 PM   #6 (permalink)

blog yazmak benım hıc bılmedıgım ve ılgılenmedıgım bır ıs acıkcası ne oldugunu bıle bılmıyorum cevap veren arkadas 10000 dolar gıbı bır rakamdan bahsedınce hanı boyle bır yontem varsa ben 1000 dolaarada yazarım dıye bır esprıydı sadece aslında bılsem ugrasırım asosyallık gıbı bır problemım yok sukur umarım olmazda.bu arada arkadasım sıparısını verdıgım cdler elıme gectı yanlız ıcınde sadece doga newage ve klasık muzuk versıyonları var aslında ben ney ve sanat muzugı olsa memnun olurdum bu konularda bılgılıysen degıstırme ıhtımalım varmıdır bı danısayım dedım baleye heves edıcem bu klasık muzıgı dınleye dınleye
Alt 02-07-2016, 09:44 AM   #7 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saripapatya is an unknown quantity at this point

bence de ille de şans oyunu demek değil ki şans. bir yeni iş teklifi alabilirsiniz bekleyipte gelmeyen paralarınız gelebilir parasal da değil başka anlamlarda şans olabilir:)) ben şuan ücretsiz olanları dinliyorum 10 gün oldu bakalım ve gayet iyi hissediyorum ilk bir hafta öfke patlaması yaşadım o da oluyormuş zaten. ücretli olanları da alacağım bakalım ne olacak:)) yazarım ilerleyen zamanlarda olan şeyleri :) buna benzer bir de theta tekniği var olay frekans olayı aynı. ama bu sistem bana daha uygun geldi fiyat olarak sağolsun atakan beye teşekkürlerimi iletiyorum. olumsuz düşünememeye başladım inşallah böyle gider kii ben çok panik bi insandım sanki değişiyorum :)) inşallahhh herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorummm
saripapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks