Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

"Telkinler işe yarıyormu?" Sorusu...

Forum ve Tanışalım "Telkinler işe yarıyormu?" Sorusu... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu konuda bilirkişi olmasam da mantıklı düşünmeye ve "beynin gücü"ne inanan birisi olarak şu şekilde yardım etmekten mutluluk duyarım.Şöyleki, Bu sesli telkinlerin işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum şahsen,belki yarıyodur belki şartları vardır belkide tek başına hiç bir işe yaramıyordur."ben dinledim,önemli değişiklikler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

"Telkinler işe yarıyormu?" Sorusu...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-08-2011, 04:59 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biyologo is an unknown quantity at this point
Standart "Telkinler işe yarıyormu?" Sorusu...

Bu konuda bilirkişi olmasam da mantıklı düşünmeye ve "beynin gücü"ne inanan birisi olarak şu şekilde yardım etmekten mutluluk duyarım.Şöyleki,
Bu sesli telkinlerin işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum şahsen,belki yarıyodur belki şartları vardır belkide tek başına hiç bir işe yaramıyordur."ben dinledim,önemli değişiklikler yaşıyorum" yada "hiç bi işe yaramıyor" diyebilecek bir tecrübem olmadı henüz.Öyle bir tecrübem olsaydı dahi açıklamazdım şahsen gereği yok..bilimsel birçok veriden bahsediliyor,kulağa da hoş geliyor tabi ama yinde tam bir muamma tabiki.ancak "işe yarıyormu ?" sorusunun cevabı ne olursa olsun zincirleme reaksiyonu başlatacak bir "ilk tepki" olmadan başarıya ulaşmak mümkün değil.Kişisel gelişim sürecinde konsantrasyonumuzu olumsuz yönde bozan bu sesleri "bir parazit ses,olumsuz ruh halinin kaynağı olan diğer olumsuz 'sen'in çıkardığı sesler olarak kabul et ("kabul et" söylemi biraz hafif oldu,aslında bu olay gerçeğin ta kendisi).Çünkü mutsuzluğumuzun,yetersiz ve başarısız olduğumuzu düşündüren zihin akışlarının nedeni ve asıl kaynağı içimizde (bilinçaltımızda) saklı.Beyinin yapısı dağınık oda gibidir,hiç toplayıp düzenlemezsen eski eşyalar yenilerinin altında kalır,temizlik yapmadığın sürecede" işe yaramaz eşyalar" hep orda kalacaklar ve dolayısıyla oda her zaman dağınık ve kötü bir biçimde kalacak.beyinin yapısı ve işlevi de böyle ama bazı nuanslar var tabi.Özelleşmiş hücrelerin bir araya gelip oluşturduğu bu organ sonuçta canlı, "yaşayan" birşey,elektirk enerjisi üretiyor,sürekli karalar veriyor,tüm metabolizmayı yönetiyor.kendisini koruyacak,hayatta kalmak için olumlu olumsuz herşeyi yapıyor.bilinçaltımız,karakterimizin bir çok özelliğini belirleyen ana etmendir.İyi bir haber ! bilinçaltına müdahale edebiliyoruz.Yapmamız gereken tek şey o dağınık odayı düzeltmek,gereksiz olduğunu düşündüğümüz eşyalardan kurtulmak.bunun içinde odayı toplamak için enerji sarfetmek,toplamak,hatta elektrikli süpürge kullanmak lazım :) (ben bu telkinli seslere elektrikli süpürge benzetmesini kullanıyorum,çoğu kişiye saçma gelebilir ama sonuçta bu da bir telkin).Sonuçta çaba göstermezsen o oda dağınık kalır ve o pislik içerisinde yaşamaya devam edersin.En büyük düşmanımızın kendimiz olduğunun farkında değiliz,öyle bir düşman ki senin hakkında herşeyi biliyor,tüm sırlarını biliyor,nelerden nefret ettiğini,değer verdiklerini vb.Kendiniz dışınızda bir düşmanınızın bu bilgilere sahip olduğunu kafanızda canlandırsanıza! o düşmanın ne kadar tehlikeli olduğu konusunu daha iyi anlarsınız.
Sonuç itibariyle;
"odayı toplamaya karar vermediğin sürece" o elektrik süpürgesi dünyanın en iyi süpürgesi bile olsa yinede işe yaramaz !!! yattığın yerden elektrik süpürgesini çalışmasını seyretmek ve onun "tek başına işi halledeceğini" beklemek taktir edersiniz ki kendini kandırmaktan başka birşey olmaz.Önce o odanın düzenli olup olmaması konusunu "isteyip-istemediğine" karar vermelisin.
"işe yaramıyor,işe yaramaz" vb söylemler,bu savaştaki en önemli handikapınız olur."Şüphe"yi karşınızdaki ilk engel olarak varsayın.önce o aşılmalı,diyelim ki bu site birileri cebini doldursun diye açılmış uyduruk bir site olsun (ben kesinlikle böyle düşünmüyorum,ama diyelimki öyle olsun) .Öyle bile olsa varsın olsun öyle olsun,umrumda değil ! Benim için önemli olan değişim yolundaki çabamdır."Ben gerçekten değişmek istiyorum,bu olduğum halimden hiç memnun değilim ve bundan kurtulmak için "salak" durumuna düşecek olsamda yine de deneyip başaracağım".Emin olun şimdiki durumunuzdan daha kötü olmayacaktır.Ama dediğim gibi önce İSTEK,önce İNANMAK.

Not:Ben Fen Fakültesi Biyoloji mezunuyum.Orada tabanı bilimsel gerçeklere dayanmayan hiç bir veriyi ciddiye almamayı öğretiyorlar.Bu ritmotrans yöntemiyle hazırlanmış telkinli seslerin kesinlikle işe yarayacağına inanıyorum,en azından bilimsel anlamda "mantıksız veya sahte" olan hiç birşeyi şüpheyle ve çok aramama rağmen göremedim.yukarıda yazdığım sebebler dışında sorunu olan arkadaşların bir yerde yanlış yapmış olabileceğini düşünüyorum,örneğin zamanlama hatası,ortam koşulları vb çevre faktörleri konusunda farketmedikleri hatalar yaptıklarını düşünüyorum.Bunun bir nevi meditasyon olduğunu unutmayın.Açık bir zihin ve tam konsantrasyonla işe yaramamasının çok zor olduğunu düşünüyorum..

Son olarak anksiyete_2004 nikli dostum,başka bir konu başlığında bu konuyla ilgli zerzenişini okudum,aslında bu konuyu oraya yazacaktım ama senin gibi düşünen dostlarımında istifade edebilmesi için konuyu buraya açtım
bu siteye girmiş olman, bu konuda yorum yapmış olman o sesleri aylarca deneyip dinlemiş olman bile, kişisel çaban ve bu konuda göstermiş olduğun önem,sana saygı duymamı sağlamaya yetiyor,bence biraz daha sakin olarak ve yanlışlarını bularak yola devam etmelisin.harbi,dobra ve inatçı oluşun elindeki iyi silahlar,ama bunu kendine karşı kullanmamanı (bir dost olarak kabul edersen) tavsiye ediyorum.Anlattığın tüm o olumsuz düşüncelerin senden değil,içindeki o dağınık odadan kaynaklandığını unutma..kendine biraz daha insaflı davran...kendine güven sorunu yaşıyorsan da "beyninin gücüne güven"...mucize istiyorsan onu beyninden talep etmelisin...
allah herkese kolaylık versin,işiniz rast gitsin şansınız ve çabanız bol olsun...usanmadan sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

biyologo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
işe yaramıyor, işe yarıyor, telkin cd